Огляд MaxCDN – навіщо вам це враховувати?

maxcdn огляди


Все більша кількість користувачів WordPress вибирають MaxCDN як своє рішення для мережі доставки вмісту завдяки своїй доступності та простоті використання. Незважаючи на те, що він укомплектований складними функціями, MaxCDN має плавну криву навчання, і йому однаково подобаються користувачі, які вперше і давно користуються клієнтами.

CDN, такі як MaxCDN, з’явилися як відповідь на зусилля власників веб-сайтів забезпечити відвідувачам кращу взаємодію з користувачами, зменшивши затримку. Підвищення продуктивності веб-сайту, що є результатом впровадження таких інструментів для прискорення веб-сайтів, не залишається непоміченим відвідувачами – кращі часи відгуку перетворяться на кращий досвід користувачів та залучення відвідувачів.

Огляд компанії MaxCDN

MaxCDN була заснована в 2009 році, а базується в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Компанія має перевірену послугу як постачальник послуг з прискорення веб-сайтів, і хоча великі компанії, такі як WPEngine, StumbleUpon або 9GAG, вибрали свої послуги, MaxCDN був одним з перших постачальників CDN, який не зосередився тільки на потреби великих компаній, але пропонували рішення, що відповідали б потребам власників малого бізнесу та одноосібних веб-сайтів.

пришвидшити веб-сайт за допомогою maxcdn

Ціни MaxCDN

MaxCDN має плани для всіх, починаючи від професійних блогерів до великих компаній з веб-сайтами з високим трафіком. MaxCDN включає 3 плани передплати – підприємець, Професійний план та Спеціальний план. Плани мають 30-денну гарантію повернення грошей.

План Підприємця розроблений для блогерів та стартапів, які хочуть прискорити свої веб-сайти. Ціни цього плану встановлюються залежно від необхідної пропускної здатності (пропускна здатність 100 Гб / місяць за 9 доларів на місяць, пропускна здатність 500 ГБ / місяць – 39 доларів на місяць та пропускна здатність 1 ТБ / місяць – 79 доларів на місяць).

Професійний план починається з 299 доларів США на місяць за 5 ТБ і містить пакети до 25 ТБ. Ці пакети мають на меті відповідати на зростаючі вимоги до більшої кількості компаній, видавців із постійно зростаючою аудиторією та веб-сервісів, які доставляють невеликі та середні файли.

MaxCDN також дозволяє вибрати спеціальну систему ціноутворення за один гігабайт, яку можуть віддавати переваги видавці вірусного вмісту, рекламні мережі та популярні дистриб’ютори ігор.

maxcdn ціноутворення

Особливості MaxCDN

Основні функції MaxCDN зосереджені на забезпеченні засобів безпеки, контролю в реальному часі та аналітичних інструментів. Таким чином, виклики очищення, чи то очищення активів здійснюється через Панель управління, чи власне вбудоване додаток, вручаються миттєво. Аналогічно, інтеграція SSL також здійснюється в режимі реального часу, при цьому всі SSL параметри вмикаються миттєво. Звіт у режимі реального часу дозволяє отримати уявлення про ваш трафік та поведінку вашого вмісту.

Переглядач журналу MaxCDN дозволяє вам отримати доступ до ваших журналів через API, панель управління або інтерфейс командного рядка MaxCDN, MaxCLI. За допомогою відра Raw Log to S3 кожен відгук сервера для вашої зони витягування стає доступним для вас, щоб ви могли використовувати його в аналітичних цілях. Протоколи безпеки CDN (двоступінчаста аутентифікація, захищені маркери, OAuth, список дозволів IP, HTTP-перелік посилань тощо) дозволяють керувати людьми, ботами та додавати дозволи на доступ до своїх активів та панелі керування.

Розширені функції, викладені цим провайдером CDN, зосереджуються на способі доставки вашого контенту і дають вам багато свободи для посилення безпеки вашого веб-сайту та інтеграції ресурсів MaxCDN у ваші програми. Так, наприклад, ви можете використовувати заздалегідь зроблені крайові правила, або ви можете користуватися спеціальними правилами краю, щоб контролювати спосіб доставки вашого вмісту. Ви можете додатково оптимізувати доставку вмісту, створивши окремі кеші для мобільних пристроїв та настільних ПК. Шар кешування Origin Shield захищає вас від перевантажень запиту, робить запити походження більш ефективними, фільтруючи кілька запитів в один запит про початок і легко обробляє шипи запитів.

Крім того, MaxCDN надає вам повний контроль над керуванням та даними вашого облікового запису за допомогою інтеграції SDK та GitHub. З точки зору безпеки, SSL можна включити миттєво на панелі керування. Ваші відвідувачі підключаться до крайових серверів за допомогою SSL-з’єднання. Це дає швидший час підключення і «знімає» завантаження процесора з ваших початкових серверів.

Інші особливості, які варто відзначити, включають:

 • VOD Zone (Зона відео на вимогу) для трансляції попередньо записаних відео та Live Zone для трансляції відео в прямому ефірі;
 • Сумісність з декількома CMS (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop, OpenCart тощо);
 • Проста у використанні, проста у користуванні панель управління;
 • Легка інтеграція WordPress із плагінами W3 Total Cache та SuperCache.

Огляд мережі MaxCDN

Більше 53 PoP-локацій складають глобальну пірингову мережу MaxCDN. З них 22 розташовані у Північній Америці, 31 – у Європі, 4 – в Азії & Австралія. Зважаючи на те, що вони розмістили свої крайові місця у найкращих в класі центрах обробки даних, які покладаються на оснащені SSD голими металевими серверами, вони можуть забезпечити підвищену швидкість за допомогою підключення до 10 ГБ.

Крайні місця, якими може похвалитися цей постачальник CDN, здатні впоратися з високими навантаженнями в будь-який час або місце, постійно підтримуючи швидкість вашого веб-сайту і роблячи безперебійну доставку вмісту.

Підтримка клієнтів MaxCDN

Підтримка клієнтів доступна на всіх каналах – електронною поштою, телефоном, чатом у прямому ефірі. Прості посібники з налаштування, вичерпні поширені запитання та ресурси розробника перетворюють ваш досвід роботи з цим CDN в набагато простіший процес. Якщо у вас все-таки виникають проблеми, ви можете звернутися в службу підтримки, яка доступна для користувачів цілодобово.

MaxCDN постійно фокусується на розробці своїх послуг та задоволенні потреб користувачів, що також відображається у тому, що користувачі мають можливість запитувати функції та голосувати за додавання рекомендованих функцій..

чому обираємо maxcdn

Для чого слід використовувати MaxCDN?

Веб-сайти електронної комерції – це один із найчастіше згадуваних прикладів веб-сайтів, яким потрібен CDN з початку роботи, але CDN є обов’язковим для кожної компанії, отримання прибутку значною мірою залежить від їх присутності в Інтернеті..

Користувач уперше може бути трохи переповнений можливостями цієї послуги, але база знань пропонує вичерпну інформацію, покрокові посібники та навчальні посібники, які легко зрозуміти навіть менш досвідченим особам, тому робить цю послугу придатною для кого-небудь. Його масштабованість, настроюваність та вдосконалені функції безпеки означають, що він здатний відповідати навіть вимогам компаній на рівні підприємств.

Зважаючи на те, що сервери MaxCDN в основному зосереджені в Європі та США, якщо більшість відвідувачів з цих країн, ви зможете швидко подавати вміст своїй аудиторії. Якщо ви втомилися занурювати пальці ніг у сферу прискорювачів веб-сайтів, враховуйте переваги: ​​більше не простоїв на сервері через несподівані скачки трафіку, нескінченне завантаження сторінок і, що найголовніше, більше втрачених клієнтів через ці самі проблеми.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map