Огляд Media.net для видавців – чи хороша альтернатива AdSense для AdSense?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Огляд Media.net для видавців – чи хороша альтернатива AdSense для AdSense?
0 8 мин.

медіа-мережа-огляд


Adsense – чудовий інструмент для контент-маркетингу, але наявність кількох інших варіантів для того ж може допомогти вам отримати найбільшу цінність. Вибираючи рекламну мережу, рішення повинно бути поінформовано за вашою нішею, місцем розташування, типом аудиторії та іншими чинниками.

Хоча існує багато різних типів рекламних мереж, які розміщують рекламу в незліченних форматах, включаючи спливаючі вікна, банери та рекламу для мобільних пристроїв, один постачальник, який в деяких аспектах наближається до або навіть працює краще, ніж Adsense, – це Media.net.

Що таке контекстна платформа реклами?

Цей термін відноситься до рекламних мереж, які розміщують рекламу на Вашій сторінці залежно від контексту вмісту. Якщо ви напишете або опублікували публікацію про напрямки подорожей, наприклад, вашим відвідувачам будуть показані оголошення, пов’язані з пропозиціями готелів, пропозиціями про польоти та туристичними агенціями. Цифрові підприємці часто вважають, що контекстна реклама є більш ефективною, ніж усі інші види реклами. Вони є релевантними та ефективнішими, ніж оголошення, розміщені випадковим чином на нерелевантному вмісті.

Що таке Media.net?

Media.Net посідає друге місце Adsense за контекстною рекламою. Колишній може похвалитися VIP-доступом до рекламодавців Yahoo!! Це означає, що видавці, які використовують Media.Net, можуть сподіватися на пошуковий попит понад 6 мільярдів доларів. Навіть якщо ваша ніша невелика, на Media.net будуть рекламодавці з великим бюджетом, які хочуть використовувати ваші вмістові сторінки.

медіа-мережа-видавець-інформаційна панель

Інформаційна панель видавців media.net

Плюси Media.net

 • Широкий пул рекламодавців з Yahoo та Bing

З Media.Net серед інших працюють найкращі видавці, такі як Reuters, Forbes, Kiplinger, Elle та Cosmopolitan. Творці вмісту досить добре знають, що найбільші кадри в контекстній рекламі – це Yahoo-Bing, Facebook та Google. Ваш успіх як творця підприємницького контенту чи блогера з цього приводу залежить від роботи з однією з цих платформ. Media.Net надає вашим клієнтам дві пошукові системи, які є партнером.

 • Краще платити

Щоб дотримуватися високих стандартів та відповідати очікуванням, media.net проводить суворий процес, гарантуючи прийняття єдиного веб-сайту, який має преміальний вміст. Повернення, які можна очікувати в кінці дороги, виправдає необхідну якість. Він приблизно дорівнює, а іноді і вище, ніж платить видавцям Adsense. Тому можна з упевненістю сказати, що Media.net є чудовою альтернативою Google Adsense.

 • Релевантні оголошення

Незважаючи на те, що, як блогер, ви можете робити будь-яку рекламу, щоб увімкнути світло, нерелевантні оголошення можуть зруйнувати ваші шанси на те, щоб пробитись. Якщо користувачі насичують рекламою речей, про які вони нічого не цікавлять, вони, ймовірно, почуватимуться відстороненими навіть від вашого вмісту. Media.net відображає дуже релевантні оголошення, які синхронізуються з вашим вмістом. Це допомагає покращити роботу користувачів на вашому сайті.

 • Рідні формати

медіа-мережа-нативні реклами

media.net Рідна реклама

Проблема, що виникає під час роботи з багатьма рекламними мережами, полягає в тому, що вони розміщують рекламу, яка порушує видимість та зручність використання вашого вмісту. Для блогерів ця ситуація може стати вбивцею кар’єри. Найкраще у використанні Media.net – це те, що вони розробляють рекламу відповідно до формату вашого веб-сайту. Оголошення також сумісні з мобільністю вашого сайту.

 • Просте налаштування

Media.net як рекламна платформа дає блогерам та видавцям свободу налаштувати спосіб відображення реклами. Користувачі можуть створювати власні форми оголошень, які виключно можливі лише в цій рекламній мережі. Окрім виправлення кольорів та форм, ви можете вибрати безліч варіантів, таких як мобільний док, у вмісті чи проміжних оголошеннях.

 • Сумісний з іншими рекламними мережами

Під час роботи з media.net ви можете також працювати з іншими рекламними мережами. Сумісність media.net перевершує пристрої, що охоплюють інші системи, що може сприяти подвоєнню доходу як видавця. Така свобода рідко зустрічається в інших системах.

 • Менеджер облікових записів на вимогу

Видавцям часто потрібна персональна підтримка, коли мова йде про оптимізацію реклами та налаштування облікового запису. Завдяки правильному керівництву, навіть новий блогер може відразу розпочати створення цікавого контенту, який бренди можуть знайти цінним. Ви можете будь-коли отримати таку підтримку на media.net, лише видаливши їм електронний лист. Всім видавцям призначається менеджер облікових записів, який виходить зі шляху, щоб забезпечити безперебійність роботи.

 • Не потрібен вірусний трафік

Media.net працює за іншою бізнес-моделлю (вартість за 1000 показів) порівняно з іншими рекламними мережами. Видавці можуть платити навіть при малій кількості трафіку. Це хороша новина для блогерів початкового рівня, оскільки трафік часто є дискваліфікацією для багатьох, хто намагається приєднатися до Google Adsense.

Мінуси media.net

 • Виплати в єдиній валюті

Незалежно від того, з якої частини світу ви родом, media.net запропонує вам приймати платежі в доларах США. Для видавців у США це добре. Однак блогери, які приїжджають з інших куточків світу, можуть легко постраждати від недружніх обмінних курсів.

 • Призначений для країн першого рівня

Крім використання єдиної валюти, платформа також сильно зосереджена в країнах першого рівня. Цей термін, як правило, відноситься до країн з більшою купівельною спроможністю. Це означає, що якщо ваш вміст не орієнтований на аудиторію в економічно потужних країнах, ви можете зазнати низького потоку доходів.

 • Статичні оголошення

Оголошення Media.net не живі, це означає, що вони не відповідають. У таких мережах, як Adsense, їх реклама змінює форму та положення під час взаємодії користувача з веб-сайтом. Це часто допомагає збільшити видимість та інтерактивність оголошень. Формат статичної реклами може не дати найкращих результатів на мобільних платформах.

Чи корисний Media.net для блогерів?

медіа-мережа-добре-для блогерів

У порівнянні з Google Adsense, Yahoo-Bing’s.net є кращою платформою для блогерів. Якщо ви шукаєте способи заробити додаткові гроші від блогів, media.net знищує всі бар’єри в галузі для вас. Вам залишається лише писати чудовий контент і підтримувати сайт акуратним та свіжим.

Знову ж таки, дохід від реклами media.net вищий, ніж прибуток Adsense. Вам буде виплачено залежно від вашої ніші та кількості показів, які збирають рекламні файли media.net на вашому веб-сайті. Темпи руху тут не враховуються. Мережа оплачує мережею 30 з порогом заробітку в 100 доларів США. Кошти можна отримати через Paypal та банківським переказом.
Видавцям також подобається те, що платежі здійснюються швидко. Поряд із цілодобовою підтримкою та налаштуванням реклами, media.net стає найкращою рекламною мережею для блогерів.

Чи є Media.net хорошою альтернативою AdSense?

Ваш веб-сайт може бути відмінним щодо вмісту та трафіку, але все-таки Google Adsense може відмовити вашу програму. Це не повинно бути кінцем вашої мрії заробити гроші від блогів. Є багато інших альтернатив Google Adsense, а Media.net – найкраща альтернатива. Потім ви можете використовувати як Google Adsense, так і Media.net, щоб збільшити потік доходу. Обидва дуже сумісні.

Media.net просіює ваш веб-сайт, щоб визначити, на які ключові слова слід націлювати оголошення з бази даних рекламодавців Bing та Yahoo. З часом мережа дізнається, які оголошення найкраще працюють для вашого типу вмісту, щоб створити найбільше показів. Програма часто рекомендує, щоб їх оголошення розміщувались на вашому веб-сайті принаймні 15 днів. У той час алгоритми мереж зароблять для оптимізації вашого вмісту та розміщення інтуїтивно зрозумілих оголошень, які принесуть вам найбільший дохід.

Який трафік найкращий для рекламної мережі Media.net?

На відміну від Google Adsense, media.net не зацікавлений у густоті трафіку. Його спосіб оплати за милю означає, що блогери можуть отримувати оплату за покази. З цієї причини ці мережі виділяються як функціональна альтернатива Adsense для невеликих блогерів.

Поки у вас є трафік з розвинених країн, незалежно від того, наскільки великий він чи маленький, і у вас є відмінний веб-сайт блогу, ви можете отримати схвалення для мережі. Media.net не є рекламною мережею, яка платить за ефективність, тому дозволяє видавцям заробляти гроші на основі показів реклами на їх змістових сторінках.

Немає конкретних мінімальних вимог до трафіку на придатність до media.net, але, як правило, ви перебуваєте в кращому становищі, якщо на вашому сайті ви отримуєте від 100 до 200 відвідувачів в день, в основному з розвинених країн.

Якість вмісту та дизайн веб-сайту

медіа-мережа-дисплей-реклама

Медіа-реклама

Media.net – це краще оплачувана контекстна рекламна мережа з чудовою продуктивністю. Медіа.net вимагає від видавців публікувати вміст найвищої якості на своїх сайтах. Це не платформа для тих, хто хоче заробити швидкий долар з низькоякісного блогу.

Мережа має чіткі вказівки для всіх видавців, яких слід дотримуватися, щоб їх прийняти до програми. Нижче наведено короткий огляд деяких вимог щодо вмісту для придатності до мережі.

 • Вміст вашого веб-сайту повинен бути англійською мовою
 • Ваш трафік повинен бути переважно з США, Великобританії та Канади
 • Вміст повинен бути без плагіату
 • Вміст потрібно регулярно оновлювати
 • Веб-сайт не повинен містити нічого, що порушує права інтелектуальної власності
 • Вам потрібно мати постійну кількість відвідувачів, які відвідують сайт щодня
 • Дизайн веб-сайту повинен бути зручним для користувачів та зручним для навігації

Винос

Основний спосіб, як блогери заробляють гроші, – це монетизувати свої блоги, щоб створити з них потік доходу. Зазвичай те, що ви заробляєте на своєму піарстві, залежить від того, чи працюєте ви з правильними рекламними мережами. Навіть незважаючи на те, що Google Adsense залишається найкращою рекламною мережею; У ньому багато червоних стрічок, які блокують багатьох видавців від їхніх домагань про доходи. Media.net – однаково інтуїтивна та високоефективна платформа, яку ви можете спробувати. Приєднання є безкоштовним та простим.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector