Огляд WooCommerce – навіщо вважати це для свого інтернет-магазину?

woocommerce-огляд


Якби 10 років тому хтось задумувався над створенням інтернет-магазину, то цілком впевнений, що він не вибрав би WordPress. Він здебільшого використовувався для створення блогів та простих веб-сайтів. Але все кардинально змінилося.

У наші дні ви можете створити власний інтернет-ринок, використовуючи лише WordPress. Чому так? Тому що ви отримуєте один з найкращих інструментів, який допоможе розвивати ваш магазин: Плагін WooCommerce. Але чому WooCommerce настільки широко використовується і чи є в неї недоліки? Давай дізнаємось!

Спочатку ми побачимо плюси використання цього плагіна. У використанні WooCommerce є кілька основних переваг:

 1. Довіряють тисячі магазинів.
 2. Він ідеально поєднується з WordPress
 3. Це з відкритим кодом
 4. Ви можете продати що завгодно, використовуючи це (буквально)
 5. Багато розширень
 6. Інтегрований блог (великий плюс)

WooCommerce добре надійний

Це дійсно важливо, коли ви думаєте про створення свого нового магазину. Ви вибрали б щось, у чому багато хто сумнівається, що це працює? Якщо ви вибрали WooCommerce, ви готові до прекрасного початку. Просто перевірте ці цифри:

 • Більше 35% – це кількість сайтів електронної комерції, якими вона керує у всьому світі
 • Більше 7 мільйонів завантажень
 • Понад 2.241.106 – кількість веб-сайтів, які користуються ним у лютому 2018 року (кількість зростає)
 • Тисячі встановлень щомісяця.

Ідеально інтегрується з WordPress

Оскільки ви використовуєте WordPress як свою CMS, вам слід вибрати той плагін, який легко вписується в нього. WooCommerce – це плагін.

Тут поставлено під сумнів ефективність вашого сайту. Чи знаєте ви, що 40% людей відмовляються від тих сайтів, які потребують занадто багато часу для завантаження (більше 3 секунд)? І 47% відвідувачів очікують, що сайт завантажиться за 2 секунди або менше.

Ось чому WooCommerce так гарна. Це не сповільнить ваш магазин, і потенційні клієнти, які відвідують цей сайт, набагато частіше купують щось. Зрештою, це причина, яку ви налаштували.

Але важливо пам’ятати про одне: регулярно оновлюваний плагін – обов’язковий. WooCommerce тут не має різниці.

Розробники, що стоять за цим інструментом, працюють день і ніч, щоб поліпшити якість та продуктивність плагіна. Якщо ви не оновлюєте WooCommerce регулярно, ваш сайт повинен страждати, і, зрештою, ваш бізнес.

Використання WooCommerce з WordPress має ще один великий плюс: ви постійно отримуєте оновлення безпеки. Якщо ви ще не використовуєте розширення безпеки, які воно надає, то краще вирушайте. Ваш магазин буде захищений від відомих загроз та інших вразливих ситуацій, які можуть його зламати.

Тож не забувайте: WooCommerce допомагає вашому магазину мати кращі показники роботи та залишатись захищеними, але до тих пір, поки ви переконайтеся, що ви постійно їх оновлювати.

WooCommerce є відкритим кодом

Ще один великий плюс полягає в тому, що WooCommerce – плагін з відкритим кодом. Це означає, що ви можете налаштувати його на найвищий рівень, щоб відповідати вашим потребам. Можливість налаштування нескінченна.

Ви навіть можете персоналізувати вихідний код або попросити розробника зробити це. Це те, що більшості людей з інтернет-магазином потрібно, якщо вони щомісяця перевершують певну кількість відвідувачів. Магазин буде працювати ефективніше і забезпечить вам кращу роботу з часом.

Будучи інструментом з відкритим кодом, ви можете створювати власні теми для нього. Це дозволяє набагато більш професійно виглядати ваш магазин. Ви будете виділятися з натовпу і будете помітнішими. Побудувати власний бренд буде набагато простіше.

Відкритий код означає, що створений вами магазин не прив’язаний до однієї конкретної платформи. Це дійсно вигідно для всіх, хто має сайт.

На початку у вас немає занадто багато відвідувачів чи клієнтів на вашому сайті, що цілком нормально. Але з часом, коли ваша розголос зросте, ви отримаєте більше відвідувачів та, можливо, клієнтів. Обраний вами хостинг може не приймати більше відвідувачів, ніж певна кількість.

Але якщо WooCommerce є інструментом з відкритим кодом, ви можете легко перемістити свій магазин до будь-якого іншого сервісу хостингу, який дозволить вашому бізнесу ще більше розширюватися. Таким чином, ви не робите жодних компромісів. Ми витратили місяці на тестування декількох веб-хостингових компаній і склали топ-список найкращих хостів WooCommerce.

Вам навіть не потрібно відтворювати весь список продуктів, оскільки WordPress підтримується більшістю хостинг-платформ там. Ви просто перенесіть все на новий сервер, і вам буде добре.

У відкритих джерелах можуть бути і свої недоліки, але про них ми поговоримо пізніше в цій публікації.

Продаж буквально будь-чого з WooCommerce

Ви працюєте вдома, виготовляючи браслети на продаж. Ви графічний дизайнер і у вас є багато дизайнів для продажу. Ви створили онлайн-курс і хочете його продати. Кожен із цих випадків має одне спільне. Так, ви здогадалися: вони хочуть щось продати.

Не має значення, що ви продаєте: фізичні чи цифрові продукти. Ви можете використовувати WooCommerce для будь-якого з них. Це дійсно розширює ваше поле.

WooCommerce також є ідеальним інструментом, якщо ви афілійований продавець / продавець. Існує багато сайтів, створених для продажу чужої продукції через партнерський маркетинг. У цьому випадку ви також можете продати що завгодно: традиційні продукти, цифрові товари / послуги, або навіть членство та підписки.

Багато розширень WooCommerce

Під час роботи інтернет-магазину потрібно мати багато різних можливостей, дозволених вибраною платформою. WooCommerce чудово підходить у цьому розділі. Розширення, які ви можете встановити в нього, вам дуже допоможуть.

Вони роблять те, що плагіни роблять для самого WordPress. Розширення додають додаткової функціональності WooCommerce.

Але, можливо, при першому налаштуванні магазину може бути страшною думка про будь-яке розширення, яке вам може знадобитися. У цьому випадку ви можете побачити список із кожним розширенням на офіційному сайті WooCommerce. Просто виберіть ті, які найкраще відповідають вашому магазину.

Це лише деякі речі, якими ви можете користуватися Розширення WooCommerce:

 • Просте і швидке налаштування
 • Легко додайте нові продукти
 • Робота з попередньо встановленими способами оплати
 • SEO
 • Покращене управління замовленнями
 • Розрахунок кошика
 • Управління доставкою

розширення безкоштовно-premium-woocommerce

Розглянемо деякі з них детальніше:

Управління замовленнями, мабуть, є однією з найважливіших частин при виборі плагіна електронної комерції. WooCommerce не розчарує в цій галузі. У нього чудовий менеджер з безліччю вбудованих функцій. Це сприяє більш швидкій обробці замовлень, що призводить до кращих результатів.

Відмінною особливістю WooCommerce є той факт, що вам не доведеться турбуватися про встановлення всіх видів способів оплати. Плагін постачається з багатьма попередньо встановленими способами оплати, такими як банківський банківський переказ, готівка при доставці, PayPal, площа, смуга або навіть чек платежів.

WooCommerce має чудове розширення, яке дозволяє оглядати товар на своєму сайті (безкоштовно). Він називається Yotpo Social Reviews. Це навіть дозволяє створити Q&- допомогти клієнтам вийти.

WooCommerce також має кілька приємних розширень доставки / доставки. Один дуже популярний вибір називається Shippo. Зареєструватися безкоштовно, але ви платите 0,05 дол. США за етикетку доставки. Це допомагає вам підтримувати зв’язок з 15+ операторами, включаючи DHL, UPS, FedEx та багато іншого.

Коли ваш інтернет-ринок приймає клієнтів, дуже важливо, щоб ви залишалися на зв’язку з ними. Найбільш надійний спосіб зробити це – створити інформаційний бюлетень або список розсилки.

Добре, що WooCommerce також постачається з розширенням Mail Chimp. Якщо у вас вже є аккаунт пошти шимпанзе, ви можете легко зв’язати його зі своїм магазином за допомогою цього розширення (яке він може безкоштовно використовувати).

Отримати клієнтів на вашому веб-сайті – це гарне відчуття, але тримати їх навколо та переконайтесь, що вони повертаються, не так просто, як це звучить.

Яка ще одна перевага, яка може допомогти вам це зробити? Інтегрована система блогів, яку має WooCommerce.

Інтегрований блог

Якщо ви хочете бути справжнім професіоналом у своїй ніші, добре мати блог на своєму сайті. Але ви можете запитати “” Чому? Я не письменник. Я продаю речі. ” І це може бути правдою.

Але подумайте над цим: у підприємств, що ведуть блоги, на 55% більше шансів повернути трафік на свої веб-сайти, що означає більше шансів на продажі. Оскільки WooCommerce є плагіном WordPress, він має вбудовані функції блогів.

Створюючи вміст, який з’являється на вашому сайті, ви можете досягти набагато кращих рейтингів в Google. Скажімо, у вас є магазин, де ви продаєте колонки Bluetooth. Люди, які цікавляться цією темою, часто шукають в Інтернеті статті щодо таких доповідачів.

А що станеться, якщо у вас немає статті про них? Ці потенційні клієнти проходять повз, навіть не помічаючи вашого сайту.

Але якщо ви регулярно публікуєте публікації про нові динаміки Bluetooth, інші можуть знайти вас простіше в Google. А оскільки вони щойно приїхали на ваш веб-сайт, можливо, вони придбають у вас новий динамік.

Відвідувачі, які завітають на ваш сайт, вам більше довірять, оскільки вони можуть бачити, що ви знаєте, про що говорите. Повільно ви будете розвивати власний бренд і бути професіоналом у своїй ніші.

Так що ж ви думаєте? Чи варто створити сторінку для блогів біля вашого магазину? Як я вже говорив, це не є обов’язковим, але це може стати справжнім потоком доходу, якщо вкласти в нього певну роботу. А оскільки WooCommerce це вже вбудований, чому б не спробувати?

Тисячі тем WooCommerce

Я вже згадував, що ви можете створити власні теми для WooCommerce. Але не обов’язково. WooCommerce виходить з безліччю прекрасних тем прямо з коробки.

Ви, можливо, думаєте, що у вас вже є приємна тема від WordPress, яка дуже добре працює. Але вам слід подумати про оновлення до теми WooCommerce під час створення магазину. Чому??

Це чудовий крок з вашого боку, оскільки теми WooCommerce створені спеціально для інтернет-ринків. Відтепер ці теми розроблені так, щоб вони добре відповідали вашому інтернет-магазину.

Добре, що багато тем створено для конкретних магазинів. Наприклад, якщо у вашому магазині буде продаватися електроніка (телефони, планшети, навушники тощо), ви можете вибрати з тих, створених спеціально для цього.

Гарне місце, щоб почати шукати, – магазин тем WooCommerce. Тут ви можете шукати будь-яку тему, яку ви могли б придумати. Але якщо ви шукаєте щось більш преміальне, ви можете перевірити ThemeForest.

premium-woocommerce-теми

У них найбільша колекція тем WordPress в Інтернеті. Через це продається багато тем преміум-тем WooCommerce. Хоча важливо зазначити, що більшість із них не вільні.

Гарна порада: якщо ваш магазин знаходиться в його перші дні, ви повинні отримати безкоштовну тему. WooCommerce добре працює і з ними. Коли ви отримаєте більше відвідувачів та покупців на сайті, ви можете перейти на преміальну тему досить просто.

Шукаючи найкращу тему для свого магазину, важливо перевірити деякі факти, перш ніж вибрати одну. Найголовніше, що потрібно з’ясувати, якщо тема оновлюється часто. Якщо це станеться, то ваш магазин буде більш безпечним. Ви також рідше конфліктуєте з іншими частинами сайту.

З іншого боку, вам слід звернути увагу на рейтинги цієї теми. Як і будь-який інший продукт, якщо тема отримала високу оцінку, ви будете впевнені, що вона виконує те, що вона вимагає. Читати деякі відгуки про нього ще краще.

Якщо ви серйозно ставитесь до вибору правильної теми, ви гарантуєте, що ви отримаєте максимум від того, що може запропонувати WooCommerce.

Давайте продовжимо те, про що ми говорили до цього моменту:

 1. Ми бачили, що WooCommerce – надійний плагін, який використовують тисячі магазинів у всьому світі, що дає величезний плюс.
 2. Ще однією зручністю є той факт, що він бездоганно інтегрується в WordPress. Це полегшує процес безпечного та ефективного онлайн-ринку.
 3. WooCommerce, як плагін з відкритим кодом, спрощує переміщення магазину на інший сервер або хостинг-провайдера, коли він переростає старий. Це також дозволяє краще персоналізувати магазин.
 4. Розширення для WooCommerce значно полегшать ваше життя при керуванні магазином.
 5. Інтегрована система ведення блогів чудово сприяє залученню нових відвідувачів, які залишатимуться на зв’язку з вами завдяки розширенню Mail Chimp.
 6. Ще одним позитивом є магазин тем WooCommerce (альтернативно ThemeForest), щоб знайти тему, яка зростиме ваш ринок понад ваші очікування.

Але на початку публікації я сказав, що я також висвітлю недоліки. Тож давайте зараз до них:

Ви людина, яка любить технології? У питанні, як це роблять усі. Але яка різниця між тим, хто сам створює веб-сайт, і тим, хто платить людині, щоб це зробити за нього? Різниця полягає в знаннях про розробку веб-сайтів.

Це одна з проблем тут. Якщо ви не так багато займаєтеся технологіями, може знадобитися певний час, щоб вивчити всі додатки та послуги WooCommerce. Як я вже говорив раніше, це цілком можливо. Але якщо ви не звикли робити щось подібне самостійно, ви можете попросити допомоги.

А коли магазин налаштований і працює, вам доведеться ним керувати. Оскільки WooCommerce є плагіном з відкритим кодом, вам доведеться виконати всі бекенд-роботи. З платними платформами це інакше.

Якщо ви перейдете на іншу платформу, наприклад Shopify, вони подбають про все. Вам не доведеться турбуватися про те, що сайт порушиться чи не працює. Якщо є якась проблема, персонал розбере її і знайде спосіб її виправити.

Але якщо WooCommerce виникла проблема, ви повинні вирішити її самостійно. У більш вдалій ситуації ви знайдете відповідь на сайті громади. Або вам може знадобитися найняти розробника, щоб зробити роботу за вас. Але будь-яка з цих ситуацій може забирати дорогоцінний час далеко від ринку.

Ще один недолік – частота оновлень. WordPress отримує оновлення дуже часто. Але іноді плагіни, в даному випадку WooCommerce, не дуже швидко адаптуються до нових стандартів. Але це вирішиться само собою за час.

WooCommerce теж може коштувати ваших грошей. Багато людей вважають це негативним. Численні теми, якими користується WooCommerce, мають ціну. Тож якщо ви хочете оновити свій магазин на нову кращу тему, ви можете витратити на це трохи грошей.

Розширення, які використовує WooCommerce, дуже корисні. Але багато з них приходять і за ціну. Ви повинні врахувати ці питання, плануючи ваш магазин.

Висновок

На закінчення, WooCommerce – це сильний і сучасний плагін, який допоможе вам створити інтернет-магазин. Як ми бачили, є багато плюсів, якщо ви вирішили розвивати свій магазин, використовуючи його. Однією з найвидатніших є величезна можливість для налаштування та потужна безпека, яка постачається з останніми оновленнями.

Як і все, у нього є і деякі мінуси. Якщо ви не дуже знайомі з технікою, можливо, вам буде складно створити і керувати магазином за допомогою цього інструменту. У цьому випадку платна платформа може стати для вас кращим вибором.

Але, якщо ви хочете потужного, ефективного та сучасного вигляду інтернет-магазину, і ви готові докласти до нього певну роботу, навіть навчившись знизу вгору, як це зробити, я настійно рекомендую спробувати WooCommerce.

Плюси можуть дійсно перевищувати мінуси, якщо ми говоримо про WooCommerce.

Як я вже говорив на відкритті, 10 років тому не багато людей могли б подумати про створення інтернет-магазину за допомогою WordPress. Але, як ви бачили в цій статті, WooCommerce може стати чудовим інструментом, який допоможе вам досягти цього.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map