Основні причини, чому ваш веб-сайт Joomla зламали

01.06.2020
Статті та більше ... 'Основні причини, чому ваш веб-сайт Joomla зламали
0 10 мин.

joomla-зламаний веб-сайт


Незалежно від того, наскільки великим чи малим може бути ваш веб-сайт, незалежно від того, який тип розширеної безпеки він використовує, будь то невеликий приватний блог або великий веб-сайт електронної комерції, будь-який можливий веб-сайт в Інтернеті може бути вразливим або мішенню для хакерів . Ці хакери завжди шукають уразливі веб-сайти і легко здобуваються, щоб викрасти приватну інформацію, викрасти веб-сайт або просто скандалити його.

Joomla, а також WordPress та Drupal – одні з найпопулярніших і шанованих систем управління контентом, доступних в Інтернеті. Joomla особливо унікальна, оскільки має деякі дуже популярні та потужні відмінні функції, які інші системи управління вмістом не можуть надати. І хоча Joomla містить безліч чудових функцій, атрибутів та інструментів, на веб-сайтах Joomla існує багато проблем щодо безпеки.

У цій статті ми розглянемо деякі найпоширеніші причини, чому ваш Joomla! веб-сайт зламали, а також згадайте кілька порад та рекомендацій, як краще захистити свій дорогоцінний веб-сайт та вашу неоціненну особисту інформацію.

Найпоширеніші причини, чому ваша Джомла! веб-сайт зламали

1. Фішинг

Фішинг – це поширений метод злому, який включає або електронну пошту, або веб-сайт, призначений для крадіжки даних для входу на ваш веб-сайт. Хакери маскують і закривають веб-сайт або електронний лист, щоб виглядати саме так, як платформа, на якій ви хочете б увійти, і якщо ви не будете обережні, вони вкрадуть ваші дані для входу..

Найчастіше вони будуть обманювати вас і змушують вас думати, що Joomla! адміністратор просить терміново увійти до свого облікового запису. Ось чому завжди слід двічі перевірити домен або відправника електронної пошти, перш ніж увійти в будь-яке місце або надати особисту інформацію або інформацію про кредитну карту.

2. Слабка безпека веб-сайту

Існує багато різних систем безпеки, доступних для використання в Інтернеті, деякі слабкі та забезпечують лише основи безпеки веб-сайту, але є й інші вдосконалені та більш дорогі варіанти безпеки веб-сайту, які надають вам безліч інструментів та варіантів для захисту. ваш веб-сайт с.

Однак навіть найбільші компанії та веб-сайти намагаються повністю уникнути та запобігти атакам з боку хакерів, незважаючи на те, що витрачають тонни грошей на безпеку свого веб-сайту. Завжди корисно озброїти себе і свій веб-сайт принаймні деяким програмним забезпеченням для захисту веб-сайтів, щоб запобігти деяким найпоширенішим спробам взлому на ваш веб-сайт..

3. Безпека вашого комп’ютера

Ще один поширений спосіб зламати ваш веб-сайт – це зламати власний персональний комп’ютер. Ви повинні дуже серйозно поставитися до безпеки свого персонального комп’ютера, оскільки хакери можуть вкрасти всі файли cookie та збережену інформацію для ваших веб-сайтів, а також усі облікові дані для входу, які ви могли зберегти на своєму комп’ютері..

Ваш комп’ютер може бути зламаний через віруси, зловмисне програмне забезпечення або просто через порушені веб-сайти чи будь-який тип програмного забезпечення, зараженого хакером. Ці хакери використовують автоматизовані боти сканування Інтернету на наявність IP-адрес, які мають слабку безпеку персонального комп’ютера та вразливі до хакерських атак.

Ось чому завжди слід використовувати преміум-додаток антивірусного програмного забезпечення, а також програмне забезпечення для блокування рекламного та зловмисного програмного забезпечення. Загальним правилом є проведення повних сканувань жорсткого диска на вашому персональному комп’ютері хоча б раз на тиждень.

4. Уразливі додатки та програми

Якщо ви використовуєте Joomla, ви, ймовірно, також інтегруєте безліч різних тем, віджетів, плагінів та інших корисних інструментів, які можуть допомогти вам збільшити функціональність вашого веб-сайту. І всі ці інструменти є дуже корисними та потужними, проте їх можна скомпрометувати та використати для проникнення на ваш веб-сайт. Особливо такі інструменти, як плагіни та віджети, які є дуже важливим фактором, коли справа стосується дизайну веб-сайтів та вмісту веб-сайтів, спеціально націлені хакерами на предмет вразливості.

Одне, що ви можете зробити, щоб захистити себе та свій веб-сайт, це переконатися, що всі плагіни, віджети та інструменти, які ви включаєте у свій веб-сайт, регулярно оновлюються. Деякі автори плагінів і віджетів відмовляються від своїх інструментів і припиняють їх оновлення, і це стає тоді, коли вони стають вразливими до атак з боку хакерів. Застарілі сценарії також можуть використовуватися для взлому на ваш веб-сайт, тому ви повинні видалити всі застарілі сценарії на своєму веб-сайті.

Також слід зауважити, що поширеним методом злому є атака на сам хостинг-сервер. Користувачі, які розміщують свої веб-сайти та їх вміст на спільних серверах, особливо вразливі до цього типу атак. Якщо хтось інший на цьому спільному сервері отримує злом, всі власники веб-сайтів на цьому конкретному хостинг-сервері знаходяться під загрозою.

Ось чому доцільно переконатися, що ваш веб-хостинг-провайдер використовує найкращі та найпотужніші програмні засоби безпеки веб-сайтів, доступні на ринку. Ще одна чудова порада – завжди переконайтеся, що створювати щоденні чи щотижневі резервні копії вашого веб-сайту, щоб ви могли відновити його до попередньої непрофесійної версії, якщо ваш веб-сайт зламається.

Як я можу знати, чи мій Joomla! Веб-сайт зламаний?

Деякі хакери можуть бути дуже непомітними щодо атак, завдяки чому ваш веб-сайт вже є взломаним, але ви просто ще цього не знаєте. Ці типи атак повільно викрадають ваш веб-сайт, і вони наповнюють його посиланнями та рекламними посиланнями, які ви не схвалили. І іноді може бути досить складно з’ясувати, що ваш веб-сайт зламаний чи ні.

Іноді ви отримаєте повідомлення безпосередньо від свого постачальника веб-хостингів про те, що ваш веб-сайт зламали. Але більшість випадків з’ясовувати, зламаний чи не веб-сайт, не буде таким простим чи легким. Ви повинні шукати один з багатьох червоних прапорів, які можуть вказувати на те, що ваш веб-сайт зламаний або зламаний.

Одним із таких червоних прапорів є отримання вашого веб-сайту чи сторінок вашого веб-сайту, включених до списку результатів пошуку Google або будь-якої іншої пошукової системи. Ще одна важлива річ, на яку слід звернути увагу, – це зламати ваш веб-сайт або показати деякі помилки, які він раніше не показував. Це часто є яскравим свідченням того, що ваш веб-сайт може бути зламаний.

Ви також повинні ретельно проаналізувати свій веб-сайт, використовуючи деякі з багатьох інструментів аналітики, які є у вашому розпорядженні. Ви повинні уважно проаналізувати свій трафік, щоб побачити, чи перенаправляють частину або будь-який ваш трафік на невідомі сторінки та сторонні веб-сайти. Також слід перевірити, чи можна виявити можливі невідповідності в аналітиці вашого веб-сайту, які можуть стосуватися веб-сайтів, з якими ви не маєте контакту.

Деякі хакери ініціюють несанкціоновані та небажані завантаження на ваш комп’ютер чи веб-переглядач, коли ваш веб-сайт зламаний. Отже, коли одна з ваших сторінок намагається ініціювати завантаження, про яке ви нічого не знаєте, це дуже сильний показник того, що ваш веб-сайт може бути зламаний. Додаткові червоні прапори включають в себе адміністраторів на вашому веб-сайті, яких ви не впізнаєте, а також на вашому веб-сайті з’являються зламані зображення, тому будьте уважні за ними.

Як захистити свій веб-сайт Joomla?

Найважливіший спосіб збереження вашого веб-сайту та вмісту – це версія Вашої Joomla! система управління вмістом повністю оновлена. Розробники Joomla! постійно публікуйте та випускайте оновлення для тієї основи, в якій вони виправляють помилки та вразливі місця безпеки, які хакери можуть спробувати використати для злому вашого веб-сайту. Якщо ви користуєтесь великою кількістю інших сторонніх плагінів, віджетів та інших інструментів, це може зайняти багато часу, щоб все було оновлено, але це дуже важливо для збереження вашого веб-сайту та вашої особистої інформації. звук.

Один невеликий трюк, який важливий для безпеки та захисту веб-сайтів, коли мова йде про Joomla! на базі веб-сайтів – не давати дозволу на запис кожному та кожному PHP-файлу у базі даних вашого веб-сайту. Якщо зберегти ці файли лише для читання, то запобігатиме хакерам легко та швидко зламати та використовувати ваш веб-сайт.

Будьте уважні до того, як ви делегуєте дозволи на щоденну діяльність свого веб-сайту, також є досить важливим. Це може здатися дуже простим і простим, але дуже важливо для безпеки та добробуту вашого веб-сайту не надавати дозволів на виконання ваших публічних каталогів на веб-сайті. Це не дозволить хакерам завантажувати та виконувати зловмисне програмне забезпечення, зловмисне програмне забезпечення, сценарії та віруси на вашому веб-сайті..

Ви повинні пам’ятати, що хакери намагатимуться використати всі можливі трюки в книзі, щоб отримати ваші особисті дані та облікові дані для входу, щоб зламати та використовувати ваш веб-сайт. Один із хитрощів, які вони використовують для досягнення цього, – це отримання даних із таблиці користувачів веб-сайту. Ви можете запобігти цьому, змінивши префікс бази даних ваших користувачів на будь-який випадковий префікс.

Мало того, що ви повинні постійно оновлювати всі ваші розширення та сторонні віджети, інструменти та додатки, але також не забудьте видалити, видалити та видалити все застаріле програмне забезпечення, а також старі розширення та будь-які можливі файли, що залишилися від старих установок. Це простий трюк, але багато людей забувають це зробити, і їх веб-сайти зламані.

Дуже важливо зауважити, що не шкода безпеці вашого веб-сайту може призвести до економії тони грошей у довгостроковій перспективі. Злому вашого веб-сайту може дуже легко призвести до крадіжки особистих даних, а також до крадіжки кредитної картки. Ось чому важливо переконатися, що ваш пакет веб-хостингу включає в себе вдосконалені засоби безпеки веб-сайту та методи захисту вашого веб-сайту від хакерів, навіть якщо це означає платити ще кілька доларів за нього.

Сучасні методи злому постійно змінюються та розвиваються, тому дуже важливо вибрати постачальника веб-хостингу, який постійно оновлює та вдосконалює інструменти та методи їх безпеки на веб-сайті. Переконайтесь, що ваш веб-провайдер хостингу використовує лише новітні та новаторські технології, коли мова йде про мови програмування та антивірусні бази даних, дуже важливо.

Однак найголовніше, що ви повинні усвідомити, щоб захистити свої веб-сайти від злому, це те, що ви не застраховані від цього. На жаль, багато людей, особливо ті, хто тільки починає свою проект веб-сайту, нераціонально думають, що вони не важливі для хакерів.

Хакери спробують експлуатувати, зламати та викрадати навіть найменші веб-сайти. Це відбувається тому, що вони використовують ці зламані веб-сайти для того, щоб перенаправляти трафік, покращувати рейтинги пошуку Google на своїх веб-сайтах, розміщуючи зворотні посилання на своєму веб-сайті та використовуючи ваш сервер для надсилання спам-електронної пошти.

Це робить усіх можливою ціллю. Ніколи не думайте, що ви недостатньо важливі для злому, і ніколи не думайте, що ви не застраховані і невразливі до спроб злому. Ви завжди повинні пам’ятати, що запобігання хакерам завжди краще, ніж вилікувати зламані веб-сайти. Багато людей у ​​всьому світі стикаються з кошмарним боєм, коли хакери на їх веб-сайті викрадаються особисту інформацію та інформацію про кредитні картки.

Висновок

Кожен власник веб-сайту повинен бути поінформований та проінформований щодо теми захисту та захисту свого веб-сайту та свого персонального комп’ютера від спроб злому. Це особливо важливо для Joomla! власники веб-сайтів, оскільки ці системи управління вмістом з відкритим кодом є досить вразливими до цих атак.

Ця стаття була написана, щоб спробувати і повідомити вас про найпоширеніші методи та способи, за допомогою яких хакери можуть намагатися використовувати та захоплювати ваш веб-сайт та особисту інформацію. Ми також дослідили та проаналізували багато різних методів, як захистити себе та свою Joomla! веб-сайт від таких спроб злому.

Реальність ситуації полягає в тому, що ви ніколи не можете бути повністю захищеними та захищеними від хакерів, фішерів та шахраїв. Однак це не означає, що ви не повинні намагатися робити все можливе, щоб спробувати запобігти своєму Joomla! веб-сайт від злому.

Підводячи підсумок, постійно оновлюйте ваші сторонні програми, плагіни, віджети та розширення, а також додайте Joomla! версія повністю оновлена ​​і переконайтеся, що ваш веб-хостинг-провайдер не тільки надає вам доступ до найкращого та найсучаснішого антивірусного програмного забезпечення, доступного на ринку, але й постійно та регулярно оновлює свої методи безпеки. Ми впевнені, що якщо ви будете виконувати ці кроки, поради та підказки, які ми надали для вас у цій статті, ваш Joomla! веб-сайт буде набагато безпечнішим, ніж раніше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector