Ознаки, які підтверджують, що слід змінити хостинг-провайдера

01.06.2020
Статті та більше ... 'Ознаки, які підтверджують, що слід змінити хостинг-провайдера
0 5 мин.

коли потрібно змінити провайдера веб-хостингу


Веб-хостинг є основою кожного веб-сайту. Як і у випадку з будівництвом, якщо фундамент не є хорошим, будівля рано чи пізно руйнується. Це може бути правдою і для веб-сайтів. Якщо постачальник веб-хостингу, з яким ви розміщуєте хостинг, не зможе надати надійну послугу та підтримку, ваш веб-сайт зазнає сильних страждань.

У цій статті я розкрию вам найпоширеніші ознаки, які повідомлять вам, що саме час перейти на іншого, кращого хостинг-провайдера. Будь ласка, майте на увазі, що змінюючи компанію, не потрібно позбавлятись від проблем, які у вас зараз є із веб-сайтом, вам все одно потрібно знайти надійного хостинг-провайдера, який мінімізує негативні наслідки, які можуть виникнути.

Страшний клієнт та технічна підтримка

жахлива підтримка веб-хостингу

Найпоширенішою проблемою хостинг-компаній є підтримка. Через великий обсяг запитів про допомогу та непідготовлену чи меншу особисту підтримку може значно уповільнити швидкість відповіді на клієнтів та вирішення проблем.

Я думаю, що це нормально, якщо вони не відповідають відразу на кожен телефонний дзвінок. Але як довго ви повинні чекати? Чи зачекаєте ви одну годину, щоб зв’язатися з кимось? Як щодо отримання відповіді на ваш електронний лист? З мого досвіду, щоб отримати відповідь на електронне повідомлення, не потрібно більше 30 хвилин, навіть якщо вони надзвичайно зайняті. Якщо вам доведеться чекати години або дні, це жахливо.

Ненадійний сервіс із дуже тривалими простоями

Напевно, лише хмарний хостинг може запропонувати 100% гарантії безперервного часу, але завжди є певна проблема. Якщо ви користуєтесь спільним хостингом, можливість простою вища. Але як часто ваш веб-сайт повинен бути недоступним і на скільки часу все ще відповідати нормальним стандартам?

Окрім того, що ваші клієнти розчаровуються через те, що вони не можуть отримати доступ до вашого сайту та користуватися вашими послугами чи купувати ваші товари, ненадійний сервіс також може призвести до покарання пошукової системи. Якщо Google відвідує ваш сайт під час простою, він побачить його як порожню сторінку, і більше не надаватиме такої великої ваги, і підштовхне його до результатів пошуку.

Небезпечне середовище сервера та злом веб-сайту

безпека веб-хостингу

О ні! Ваш веб-сайт знову зламаний, пароль адміністратора скидається, і на ньому відображається небажаний і не пов’язаний між собою вміст. Це було вперше, коли це сталося? Якщо так, то, ймовірно, є код на вашому веб-сайті, який дозволяє хакерам потрапити у вашу базу даних або змінити файли. Шукаючи та виправляючи проблему, слід зробити це безпечним. Що робити, якщо сервер зламаний, і ви нічого не можете з цим зробити? Що робити, якщо ця проблема не зникає, і хостинг-компанія не може виправити проблему? Знайдіть хостинг-компанію, яка може захистити свою мережу, і вони зможуть виправити проблеми.

Повільні веб-сайти та помилки підключення до тайм-ауту

Нещодавно проведене опитування показує, що користувачі Інтернету дуже нетерплячі, і коли вони шукають та шукають інформацію, вони хочуть відповіді миттєво. Понад 65% користувачів Інтернету залишать веб-сайти, які повільно завантажуються. Повільний сервер може призвести до величезного падіння трафіку веб-сайтів і може дійсно нашкодити вашому бізнесу. Часто трапляється, що повільні з’єднання призведуть до помилок підключення і зовсім не завантажуватимуть ваш сайт. Якщо це відбувається щодня, напевно, вам доведеться перейти.

Відсутні технічні характеристики, необхідні для вашого веб-сайту

Налаштування блогу WordPress або веб-сайту Joomla на спільному хості – деякі дуже стандартні функції. Є хостинг-провайдери, які пропонують багато стандартних функцій, але якщо мова йде про деякі більш досконалі речі, вони просто не можуть це зробити, швидше вони не мають технічних знань або їх серверне середовище не дозволяє їм внести зміни.

Дуже простим прикладом може бути зміна дозволу на файл. Правда, зміна дозволу на файли на 777 може спричинити проблеми з безпекою; однак є додатки та розширення, для яких потрібна інша конфігурація файлу, ніж стандартна. Кеш W3 не працюватиме на вашому сайті WordPress, доки ви не встановите правильні дозволи файлів. Якщо це обмеження, якого ви хочете позбутися, шукайте нову компанію.

Докорінні зміни в структурі ціноутворення та приховані комісії

зміна цін на веб-хостинг

Це загальна маркетингова стратегія серед веб-хостингових компаній, щоб запропонувати вступ, низьку ціну для нових клієнтів і більш високу ставку на поновлення рахунку. У цьому немає нічого поганого, якщо вони повідомлять клієнтів про цей факт. Однак є провайдери веб-хостингу, які не скажуть вам, яка їх ціна на оновлення, і вони стягуватимуть плату за вас без попереднього повідомлення. Завжди уважно читайте умови, і якщо ви не знайдете нічого, що стосується поновлення облікового запису, або якщо є щось підозріле, слід уникати їх.

Приховані збори також можуть бути величезною проблемою та негативним знаком. Були випадки, коли веб-сайт був зламаний через відсутність захисту, але він мав резервну копію, і клієнт просив відновити. Компанія відновила сайт, і він працював ідеально, але вони стягували з клієнта більше, ніж коштував фактичний план хостингу. Якщо це сталося один раз, швидше за все, це буде повторюватися знову і знову. Тож знайте про приховані витрати на хостинг.

Немає можливості оновлення до хостингу наступного рівня

Ваш веб-сайт починає рости, ваш бізнес також зростає, і раптом ви отримуєте дзвінок або повідомлення електронною поштою від вашої хостингової компанії про те, що ваш веб-сайт використовує занадто багато ресурсів, і їм довелося закрити його, щоб збалансувати сервер. Що?! Якщо ваш веб-сайт почав отримувати раптово багато трафіку, завдяки вашій SEO та маркетинговій роботі, у випадку спільного хостингу це може бути проблемою. Хости спільного доступу не розроблені для управління великою кількістю трафіку за дуже короткий період, і вони, як правило, просто закривають ваш сайт. У цьому випадку вам потрібно буде перейти на віртуальний сервер, але що робити, якщо поточна хостинг-фірма не пропонує можливості оновлення? Настав час перейти на веб-хостинг.

Так що ваш веб-хостинг досить хороший?

Якщо ви відчуваєте один з перерахованих вище ознак, можливо, вам варто озирнутися і подивитися, що пропонують інші хостинг-провайдери. Якщо є більше ознак, з якими вам доведеться мати справу, вам слід терміново створити резервну копію веб-сайтів і переїхати. Необхідно зазначити, що жоден з хостинг-провайдерів не є ідеальним, завжди є щось, що може піти не так, і піде не так, але важливо, як компанія розбирається в кожному конкретному випадку. Якщо ви бачите, що вони насправді піклуються про вас, і намагаєтесь зробити все можливе, щоб допомогти вам, напевно, вам все-таки слід дати їм шанс, але багаторазове вирішення одних і тих же проблем може бути дуже неприємним і може стати величезною тривогою отримати новий провайдер веб-хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector