Переваги та недоліки спільних планів хостингу

спільний хостинг-переваги-недоліки


Якщо ви бізнесмен і хочете створити веб-магазин для свого продукту або ви просто прагнете письменника, який хоче завести блог чи веб-сайт, одне з найважливіших рішень, яке вам доведеться прийняти – це вибір веб-хостингу. У цій статті ми поговоримо про переваги та недоліки спільних планів хостингу, але ми також розглянемо деякі найкращі веб-хости, які ви можете знайти на ринку, та їх функції.

Що таке спільний хостинг?

Для створення, завантаження та збереження вашого веб-сайту вам потрібно буде знайти веб-хостинг, який забезпечить вам місце для зберігання всіх ваших файлів та документів. Веб-хости надають багато додаткових послуг, але про це ми поговоримо далі в цій статті.

Що стосується варіантів веб-хостингу, то є три варіанти – спільний хостинг, VPS-хостинг та виділений хостинг. Вибір, який ви оберете, залежить від ваших потреб, типу та розміру вашого веб-сайту та, звичайно, вашого бюджету. У цій статті ми розглянемо лише спільні плани хостингу та їх переваги та недоліки.

Спільний план хостингу – це сервіс хостингу, де на одному сервері зберігається кілька веб-сайтів. Це тягне за собою обмін усім – від пропускної здатності, FTP та облікових записів електронної пошти до баз даних та простору, а також комп’ютерного процесора, пам’яті та обслуговування плати за сервер. Немає обмежень у кількості веб-сайтів, які можна зберігати на одному сервері. Кількість може варіюватися від десятків до тисяч. Завдяки спільному використанню ресурсів, спільний хостинг-план набагато дешевший, ніж VPS та спеціальні хостингові плани.

Переваги спільних планів хостингу

Вартість

Однією з найбільших переваг планів спільного хостингу, і найбільш очевидною, звичайно, є дуже низька вартість. Зазвичай вони доступні за надзвичайно розумними тарифами, що може принести велику користь людям, які мають обмежений бюджет.

Оскільки ви ділитесь серверним простором та багатьма іншими функціями з іншими власниками веб-сайтів, веб-хост може запропонувати дуже дешеву послугу. Насправді, ціна на день на багатьох серверах може становити близько 0,08 долара через надзвичайно конкурентний характер ринку веб-хостингу. Незважаючи на те, що ви будете ділитися простором з іншими користувачами, у більшості випадків отриманого вами місця буде більш ніж достатньо, тому що існує так багато веб-хостів, що в цих спільних планах хостингу зазвичай немає занадто багато веб-сайтів, щоб ви могли відчувати себе вам не вистачає місця.

Простота

Спільні плани хостингу складають основну концепцію керованого хостингу, а це означає, що хост здійснює обслуговування серверів та відповідного обладнання у власному центрі обробки даних. Це означає, що вам не доведеться мати справу зі складним адмініструванням серверів, що є ідеальним рішенням для тих, хто не має достатньо технологічних знань та досвіду чи робочої сили для запуску сервера, а також для тих, хто просто не має хочуть розібратися з усіма цими питаннями і хочуть зосередитись на інших аспектах свого бізнесу.

Настроювання та зручність

Існує безліч комплексних інструментів, таких як панель управління та програмне забезпечення для створення веб-сайтів, які дозволяють користувачам налаштувати свій спільний хостинг і зробити технологічний аспект легким для розуміння навіть для початківців.

Незважаючи на те, що ви ділитесь ресурсами з іншими користувачами, все ще є веб-майстер, який керує веб-сайтом за допомогою інструментів панелі управління. Цей інструмент насправді дуже простий у використанні та дуже універсальний, що означає, що ви зможете певною мірою налаштувати його. Інструмент панелі управління дозволяє користувачам керувати різними функціями, такими як завантаження зображень та інших файлів, а також спостереження за статистикою веб-сайту.

Поєднуючи ці параметри налаштування з надзвичайно доступною ціною, ви отримуєте ще одну перевагу; зручність. За допомогою спільних планів хостингу керування веб-сайтами дуже легко, оскільки ним керують досвідчені професіонали та експерти, тож ви зможете присвятити більшу частину свого часу вашим більш актуальним питанням бізнесу. На додаток до цього, ви також можете мати більше одного облікового запису електронної пошти у власному домені та більше однієї бази даних.

Недоліки спільних планів хостингу

Ефективність та збої

Один з найбільших недоліків спільних хостинг-планів – ефективність. Це пов’язано з обмеженою кількістю дискового простору та пропускною здатністю, що надходить до спільного використання сервера з іншими користувачами. Незважаючи на те, що це не складе великої проблеми, якщо ваш веб-сайт не такий великий, але пропускна здатність важлива, якщо у вас великий веб-сайт з великою кількістю даних.

Це поширена проблема, схожа на проблеми з продуктивністю, які виникають, коли інший член вашого спільного плану хостингу збільшує трафік, особливо якщо це відбувається раптово. Це може призвести до більш низької продуктивності вашого власного веб-сайту та повільного завантаження ваших сторінок, що може дуже дратувати ваших гостей та клієнтів.

Ще одне важливе питання, яке є одним з найбільших переваг – це часті збої. Це зрозуміло, особливо, коли веб-хост, наприклад, має тисячі веб-сайтів на одному сервері. У цих ситуаціях збої стануть звичайною справою, і це може призвести до багато втраченого часу для власників веб-сайтів, які входять у ці спільні плани хостингу..

Безпека

Безпека – дуже серйозне питання, коли мова йде про спільні плани хостингу. Насправді, найбільша проблема безпеки, ймовірно, пов’язана з веб-хостами, що дозволяє своїм клієнтам мати занадто багато свободи та влади, коли справа стосується управління їх веб-сайтом та доступу до сервера. Лише однієї помилки досить часто, щоб викликати багато проблем у сервері. Ось чому хакерство не так вже й рідкість, і багато спільних серверів насправді дуже сприйнятливі до хакерських атак. Ще одна причина, що робить клієнт спільного плану хостингу особливо вразливим до злому, полягає в тому, що будь-яка хакерська атака, яка виконується на будь-якому веб-сайті, який є частиною плану, вплине на будь-який інший веб-сайт у цьому спільному плані хостингу..

Кращі провайдери спільного хостингу

Як ми вже згадували, існує багато веб-хостів, і вам може бути непросто знайти потрібного для вас у цьому різноманітті варіантів. З цієї причини ми поговоримо про деякі кращі веб-хости, які надають спільні плани хостингу.

BlueHost

Відвідайте сайт »

блакитний гостьBlueHost пропонує спільні плани хостингу, але ви також можете використовувати його, якщо хочете перейти з VPS або спеціалізованими серверами. Це також один з кращих веб-хостів, які пропонують хостинг WordPress за розумними цінами. Що стосується спільного хостингу, існує багато різних варіантів, але BlueHost не пропонує варіанти місяця на місяць для спільного хостингу. Натомість вам доведеться підписатися на річний план. Ви також отримаєте знижки, якщо підпишитесь на багаторічні плани. Наприклад, якщо ви зареєструєтесь на трирічний план, ви будете платити лише 3,95 долара на місяць. Це насправді одна з найбільших переваг, оскільки BlueHost має чудовий баланс ціни та можливостей.

Пакети спільного хостингу

З базовим загальним хостинговим планом, який коштує $ 3,95 на місяць за трирічний контракт, ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я, яким ви будете володіти протягом усього часу перебування з BlueHost. Ви також отримаєте безкоштовну передачу доменних імен, 100 Гб місця для зберігання файлів і папок вашого веб-сайту, необмежену передачу даних щомісяця, і ви зможете розміщувати один веб-сайт.

Пакет «Плюс» коштує 5,95 долара на місяць для однорічного контракту; ви також отримаєте інструмент проти спаму, крім додаткового місця для зберігання, поштових скриньок та веб-сайтів.

План Prime зазвичай коштує 14,99 доларів США на місяць для однорічного контракту і включає виділений IP-адресу, резервне копіювання веб-сайтів, дві програми проти спаму та сертифікат SSL. За обмежений час ви можете отримати цей пакет лише за 5,95 долара на місяць із трирічним зобов’язанням. Натисніть тут, щоб отримати детальну інформацію!

Особливості

 • Якщо ви використовуєте BlueHost, ви зможете скористатися багатьма будівельними інструментами, а також інструментами, які дозволяють фільтрувати спам та керувати електронною поштою. Також є інструменти, які дозволяють збирати статистику веб-сайтів та керувати своїми доменами.
 • За допомогою BlueHost ви можете створити до 100 адрес електронної пошти навіть з основним планом. Оновлені плани дозволяють створювати необмежену кількість електронних листів. Крім того, у вас не виникне проблем із налаштуванням облікового запису електронної пошти в BlueHost.
 • Що стосується особливостей безпеки, BlueHost – це дуже приємний сюрприз. Існує три інструменти проти спаму, але також є безпека безпеки. Ви також зможете створити фільтри для облікових записів електронної пошти, ви можете захистити файли та папки та каталоги паролем або створити чорні списки для різних IP-адрес.

Ви можете знайти більше інформації про BlueHost в нашому детальному огляді.

Хостинг InMotion

Відвідайте сайт »

в русіInMotion хостинг також пропонує широкий спектр хостинг-планів. Компанія рекламує свої спільні плани, як бізнес-хостинг. В даний час вони пропонують 50% знижку на свій план запуску, який складає щомісячну плату лише 3,99 долара на місяць, якщо ви сплачуєте за два роки заздалегідь. Цей невеликий пакет включає безкоштовне доменне ім’я та дозволяє розмістити 2 веб-сайти.

Особливості

Переваги планів хостингу для спільного використання бізнесу InMotion є численними, але ми назвемо декілька, які витримують:

 • Веб-хостинг cPanel – Ця функція дозволяє мати повний контроль над своїм обліковим записом. Це дає змогу без проблем встановлювати власні скрипти, включати нові домени та нові адреси електронної пошти.
 • BoldGrid – це дивовижні розширення для WordPress, що дозволяє створювати свій веб-сайт так, як вам потрібно, не потрібно торкатися коду. Це ідеально підходить для новачків, але досвідченіші користувачі також можуть скористатися таким потужним інструментом. Щоб отримати додаткові можливості, перегляньте наш огляд BoldGrid.
 • Гарантія повернення грошей – Ви отримаєте гарантію повернення грошей, яка триватиме 90 днів, а це означає, що ви можете випробувати цей веб-хост в основному без жодного ризику.
 • Безкоштовні рекламні кредити – кожен новий план хостингу на eHost отримує 100 доларів рекламних кредитів для Google та Yahoo або Bing. Ви можете використати ці гроші для отримання більше трафіку на своєму веб-сайті.
 • Відмінна швидкість та продуктивність
 • Дуже стабільний веб-хостинг, який рідко виходить з ладу – ознайомтеся з робочим часом та тестом на ефективність роботи.

iPage

Відвідайте сайт »

ipageОстаннє, але не останнє місце у нашому списку найкращих веб-хостів – iPage – сервіс веб-хостингу, який швидко стає все більш популярним. Він має великий потенціал та чудові функції, і він пропонує численні плани веб-хостингу, включаючи спільний хостинг, VPS, виділені сервери та план хостингу WordPress. Однак iPage не пропонує щомісячні спільні плани хостингу, і мінімальний час контракту, який ви можете вибрати, – один рік. Також є договори на два та три роки спільного хостингу. Ціна на однорічний пакет становить 11,95 доларів на місяць, і знижки, на жаль, не доступні, якщо ви вирішите поїхати з довгостроковим варіантом.

Особливості

 • Створення та перетягування веб-сайтів – існує багато інших варіантів для створення веб-сайту за допомогою iPage, але цей варіант є найбезпечнішим вибором для людей, які не мають багато технічних знань.
 • Електронна комерція – iPage пропонує інтернет-магазин як вбудовану функцію, тому якщо ви плануєте створити веб-сайт, на якому ви будете продавати свої товари, iPage – це правильний вибір для вас.
 • Функції безпеки – iPage забезпечує спостереження за електронною поштою проти зловмисного програмного забезпечення. Існують також SSL-сертифікати, які можна придбати на щорічному плані за $ 31,99 на рік.
 • Обслуговування клієнтів – Цей веб-хост має одну з найкращих доступних служб для клієнтів, і ви можете зв’язатися з ними в будь-який час дня і ночі, по телефону або в чаті.
 • Гарантія повернення грошей – iPage пропонує 30-денну гарантію повернення грошей для свого веб-хостингу.

У нашому поглибленому огляді iPage ми розглянули більше можливостей та обговоримо плюси та мінуси цієї компанії.

Висновок

Зараз ми закінчили нашу статтю і сподіваємось, що тепер ви краще зрозумієте, як працює веб-хостинг та які найбільші переваги та недоліки спільних планів хостингу. Ми також сподіваємось, що наше висвітлення деяких найкращих веб-хостингових сервісів допоможе зробити ваше рішення простішим та швидшим, не потребуючи аналізу занадто багато веб-хостів та їх особливостей, особливо якщо врахувати розмір веб-сторінок ринок хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map