Переваги VPS хостингу – хто повинен використовувати віртуальний приватний сервер

переваги віртуального приватного хостингу сервера


Віртуальний приватний сервер (VPS) – ідеальне рішення, коли ваш бізнес настільки великий, що спільного хостингу недостатньо, і вам потрібно більше серверних ресурсів. VPS – це фактично віртуальна машина, яка використовує звичайний або хмарний сервер, має спеціалізовані серверні ресурси та спеціальне програмне забезпечення.

Хостингові компанії пропонують різні пакети VPS від $ 20 до $ 80 або навіть більше, залежно від потрібного вам ресурсу, і вам потрібно від 1 ГБ оперативної пам’яті, гарантована оперативна пам’ять 512 Мб, 1 ядро ​​процесора 2,1 ГГц, 25 ГБ HDD, 1 виділений IP, необмежений місячний трафік а також безкоштовна панель, як правило, Webuzo, ZPanelCp або інше на 8 ГБ оперативної пам’яті BURST, 4 ГБ оперативної пам’яті, гарантоване, 8 процесорних ядер 2.1 ГГц, 150 ГБ жорсткого диска та 2 виділені IP-адреси.

Ви обов’язково повинні використовувати хостинг VPS, якщо ви хочете отримати спеціальні функції електронної пошти, такі як офісні електронні листи або масові електронні розсилки, спеціальні установки, нижчі ціни (порівняно з спеціалізованими), повний контроль та високу безпеку.

Потрібно надіслати велику кількість електронних листів?

Якщо вам потрібно надсилати спеціальні електронні листи, такі як офісні електронні листи, де в одному і тому ж місці є пара працівників, які мають електронні листи та користуються ними, то вам дійсно потрібен VPS для обходу підключень POP та IMAP, де в спільному хостингу вони обмежені 30 на годину, а іншим рішенням для подолання цих лімітів є наявність декількох постачальників послуг Інтернету, але це занадто дорого.

Якщо вам також потрібна масова розсилка електронною поштою, VPS – це рішення, щоб ви могли надсилати інформаційні бюлетені або намагатися перевірити кілька облікових записів електронної пошти, пройшовши 500 лімітів на годину. Якщо у вас є велика база даних з адресами електронної пошти, ви можете легко надсилати електронні листи з вашого віртуального приватного сервера.

Зазвичай існують спеціальні віртуальні сервери, призначені саме для надсилання електронних листів, хостингові компанії надають цим VPS 2 виділених IP-адреси, інструмент управління масовим списком електронних листів, інструмент відстеження, програмне забезпечення для редагування, апаратне та програмне забезпечення 24/7 моніторів MMS з різним рівнем продуктивності, безпека, резервне копіювання, оптимізація програмного забезпечення та оновлення програмного забезпечення.

Потрібні спеціальні установки та налаштування?

З віртуальними приватними серверами ви навіть можете встановити власні програми, які неможливо встановити на спільному хостингу, де вони використовують багато ресурсів або їм потрібні різні умови. Оскільки у вас є VPS, ви можете змінювати обладнання та програмне забезпечення хостингу порівняно із спільною версією, щоб ви могли встановити власні операційні системи, такі як дистрибутиви Linux, спеціальні сценарії, такі як Розклад повідомлень Facebook (PHPSFP), cPanel + WHM, різні ігри та так далі.

Ви можете реалізувати ці власні установки самостійно або за допомогою служби підтримки господаря, але витрати дуже низькі, і ви маєте більше контролю над своїми установками.

Доступна ціна (отримати більше за менше)

Ціни на VPS нижчі, ніж на спеціалізований сервер і навіть на спільний хостинг, де ви розміщуєте кілька веб-сайтів або великий, і вам потрібно оновити ваш спільний хостинг, перевищуючи в цьому випадку вартість VPS.

Завдяки оптимальній продуктивності за доступними цінами ви можете отримати SSD або Cloud VPS, що включає також Ceph, Stack, KVM, OVH API, спрощену панель управління та багато іншого.

Оскільки зазвичай VPS працює в Cloud, вам не потрібна спеціальна команда підтримки лише для вас, завжди зберігайте свій веб-сайт, а на апаратне забезпечення не впливає програмне забезпечення з Cloud, вони працюють майже незалежно, тому ви не будете втратити гроші.

Зазвичай ви можете придбати додаткові функції вашого спільного хостингу, такі як додаткові домени, більше місця, виділений IP та інше, але вони вже включені до хоста VPS і дешевше, якщо ви купуєте пакет VPS замість того, щоб окремо купувати функції до вашого спільного пакета.

Повний контроль над вашим віртуальним сервером

Ви маєте більше контролю над своїми віртуальними серверами, тому що ви є власником, і ви не ділитесь ними з іншими людьми, щоб мати доступ до кореневого доступу, користувацьких установок, змін обладнання та ін..

Зазвичай, хостингові компанії надають вам панель управління, наприклад OVH, Bhost, Eezpal, Virtualizor, Web AppZ Live, Virtuozzo, де ви входите з іменем користувача та паролем, і тоді ви можете легко змінювати параметри, не потребуючи технічних знань, і ви можете групувати ресурси разом за проектом, управління правами, делегування, передача, спільне використання завдань, адаптування інструментів, статистики, запуск, завантаження, перезавантаження, установка, редагування імені хоста, редагування DNS, налаштувань API тощо.

За допомогою VPS ви можете встановити панель управління, а також панель управління хостингом, наприклад cPanel або Plesk, де ви можете керувати своїми клієнтами, які купують у вас спільний хостинг. У цьому випадку ви можете керувати вмістом їхніх веб-сайтів, DNS, електронними листами на сервері на базі Linux або на сервері на базі Windows.

Можна навіть оновити, поновити та оновити програмне забезпечення, ви можете запускати пакетні файли, робити резервні копії та власні конфігурації брандмауера або розділ користувача.

За допомогою належної панелі керування ви можете керувати всіма своїми рішеннями щодо віртуалізації з єдиної гнучкої платформи, що має пам’ять та IOPS дедупликацію, оновлення без перезавантаження, зберігання файлів одного зображення, попередньо встановлені шаблони програм, кешування SSD та багато іншого.

Висока безпека та фільтрування трафіку

У системі VPS ви створюєте власну безпеку разом з уже впровадженими заходами безпеки обраної вами хостингової компанії, щоб у вас автоматично було автоматичне відновлення, захист даних тощо.

Ви можете використовувати брандмауери та чорні списки, такі як UFW, IPTables та NFTables, щоб заблокувати небажаний доступ до вашого сервера, і ви можете фільтрувати трафік за вашим бажанням. Інші параметри безпеки – доступ до пароля та імені користувача, SSH, система виявлення вторгнень для виявлення несанкціонованого доступу, таких як Tripwire, Bro або Psad; Автоматичне резервне копіювання, SFTP, налаштування дозволів та ролей користувача, анти-шкідливе програмне забезпечення та антивірус.

Крім шкідливих програм та вірусів, вам слід періодично перевіряти за допомогою інструментів «Панель управління» після формаймейлу, кореневих наборів та грубої сили. Також вам слід приховати конфіденційну інформацію, наприклад номер версій Apache, відключити перегляд каталогів, зменшити значення тайм-аута, обмежити великі запити та відключити непотрібні модулі. Все це допоможе вам досягти більш високої безпеки на своєму VPS.

Хто повинен вибрати план хостингу VPS?

Бізнес середнього та більшого розміру, який має Інтернет-магазин, компанії з веб-дизайну та розробки, форуми, блоги з великим трафіком та веб-сайти, не буде довго працювати на спільному хостингу, їм потрібна VPS рано чи пізно з вищезазначених причин (кращий контроль , вища безпека, більша гнучкість).

Для невеликих блогів або веб-сайтів для презентації компанії буде достатньо спільного плану, тоді як для великих веб-сайтів (з тисячами щоденних відвідувачів) потрібен спеціалізований сервер або хмарний план хостингу.

Якщо ви шукаєте надійного постачальника послуг віртуального приватного сервера, перегляньте пов’язану сторінку в цьому пункті.

Плани VMotionHosting VPS

Віртуальні приватні сервери починаючи з $ 29,99 / місяць

Вивчайте більше “

Ікона https://www.iconfinder.com/iconsets/picol-vector

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map