Плюси та мінуси хостингу InMotion – чи хостинг InMotion все ще хороший вибір?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Плюси та мінуси хостингу InMotion – чи хостинг InMotion все ще хороший вибір?
0 5 мин.

любовна хостинг плюсів і мінусів


Вибираючи веб-хостинг для свого веб-сайту, грає чимало факторів – репутація та надійність веб-хостингової компанії, види наявних планів хостингу, пропоновані можливості хостингу, гарантоване тривалість роботи, підтримка клієнтів і, звичайно, ціноутворення. Пошук веб-хостингу в 2018 році, який перевіряє всі ваші потреби в хостингу, потребує певних досліджень, але якщо ви шукаєте довгострокового хостингового партнера, методика пошуку буде довгостроково корисною..

Як професіонал чи бізнес, який шукає веб-хостинг, ви зобов’язані зіткнутися з діловими планами хостингу InMotion Hosting, а також їхніми надійними планами хостингу та VPS. Насправді, на початку цього року InMotion Hosting розширив свої VPS та WordPress хостинг-пакети новими планами, що дасть вам більше варіантів щодо хостингу.

Наш огляд хостингу InMotion розглядає ці нові плани та обговорює, чи може InMotion хостинг все-таки бути хорошим вибором на 2018 рік.

Огляд хостингу InMotion

огляд хостингу,

InMotion хостинг продає себе як постачальника веб-хостингу, який обслуговує клієнтів малого, середнього та корпоративного рівня, а також професіоналів. Цей веб-хост пропонує всі SSD, сумісні з PCI хостингом у центрах обробки даних категорії А та обіцяє 99,99% тривалості обслуговування..

Плани хостингу варіюються від загальнодоступних хостинг-планів для бізнесу до серверів комерційного класу. Усі плани налаштовані на увазі швидкість, безпеку та масштабованість. Вони містять такі інструменти, як автоматичне оновлення веб-додатків, захист від злому, спеціальний брандмауер, захист DDoS та безкоштовний SSL.

Давайте докладніше розглянемо конфігурацію та ціну хостинг-пакетів, що вишикуються InMotion Hosting.

Налаштуйте свій веб-сайт за допомогою хостингу InMotion

Ознайомтесь з офіційним веб-сайтом InMotion, оберіть план хостингу та починайте створювати свій веб-сайт. Вас підтримують найкраща підтримка та 90-денна гарантія повернення грошей.

Розпочати зараз “

Плани хостингу InMotion

Перш ніж ми розберемося з найважливішими деталями кожного типу хостингу, запропонованого InMotion, варто згадати, що цей веб-хост пропонує безкоштовну міграцію веб-сайтів із усіма планами, яка може стати в нагоді, якщо ви хочете перейти на InMotion.

Що стосується ціноутворення, хостинг-пакети InMotion трохи вище середньої ціни на цей хостинг-рівень, однак новітні технології та перелік корисних функцій, що пропонуються в цих пакетах, спричиняють дещо більший стрибок цін. Наприклад, на відміну від інших хостів, які можуть стягувати плату за перенесення сайтів або резервного копіювання, InMotion пропонує їх безкоштовно.

Хостинг для бізнесу плани на InMotion коштують від $ 5,95 / місяць до $ 13,99 / місяць. Ці плани включають безкоштовне доменне ім’я, необмежену кількість дискового простору та пропускну спроможність, а також набір маркетингу (інструменти управління клієнтами, безкоштовний кредит оголошення, статистика відвідувачів тощо) та інструменти безпеки (безкоштовні SSL, автоматичні резервні копії, захист від злому, захист DDoS, тощо).

inmotion спільний бізнес хостинг плюси і мінуси

WordPress хостинг ще один тип хостингу, доступний в InMotion, ціни починаються від $ 6,99 / місяць. Існує шість різних планів хостингу WordPress, які ви можете вибрати, кожен пропонує безкоштовне доменне ім’я, необмежену пропускну здатність, SSD-пам’ять, розробник веб-сайтів BoldGrid, WordPress, попередньо встановлений разом з автоматичними оновленнями, безкоштовними резервними копіями, інтеграцією WP-CLI , безкоштовний кредит на рекламу та гарантія повернення грошей на 90 днів.

inmotion wordpress хостинг плюси і мінуси

Плани VPS в InMotion доступні в керованих та самокерованих варіантах, ціни починаються від $ 29,99 / місяць та $ 19,99 / місяць відповідно.

Плани VPS, що керуються, оснащені безкоштовним керуванням сервером, оновленнями та виправленнями, а також cPanel & WHM включений. Плани VPS, що керуються самоврядуваннями, мають повний кореневий доступ із ключами SSH для більшого контролю та гнучкості.

Знімки в реальному стані, безкоштовне резервне копіювання та захист від DDoS-атаки пропонуються як з керованими, так і з керованими планами.

плюси і мінуси vps

InMotion виділені сервери запакуйте ще більше енергії та ресурсів, і тут ви також можете вибрати план із шести різних конфігурацій, три з яких – спеціалізовані сервери комерційного класу. Ціни починаються від $ 99,99 / місяць.

Всі виділені сервери мають продуктивність SSD, 100% гарантію бездротового використання мережі, Linux OS, безкоштовний cPanel & WHM, безкоштовний час синхронізації 1-до-1 та багатошарова захист безпеки за допомогою автоматичних оновлень & Захист Corero DDoS.

плюси і мінуси виділених серверів

Плани розміщення хостингу стартують від $ 13,99 / місяць, і мають безкоштовні WHMCS, cPanel, eNom, виділений IP, Launch Assist та SSL. Безкоштовне управління сервером, гарантія повернення грошей на 90 днів та безкоштовне резервне копіювання також включені до цих планів.

розпродаж інмоції, що пропонує плюси і мінуси

Служба підтримки клієнтів InMotion

огляд центру підтримки закоханих справ

Підтримка пошти, чату та телефону – це способи зв’язатися із службою підтримки клієнтів InMotion, яка пропонується 24/7. Цей веб-хост пишається тим, що пропонує підтримку на базі людей, що базуються на американських ресурсах.

Центр підтримки, доступний на веб-сайті InMotion, є ще одним цінним джерелом допомоги для тих, хто хоче ознайомитись з різними посібниками щодо продуктів та відео-уроками..

Безперечно, InMotion знаходиться на вершині їхньої гри, коли справа доходить до розміщення різноманітності, безпеки, продуктивності та технологій хостингу. Незважаючи на це, давайте подивимося, які є найкращі та які не дуже хороші аспекти хостингу з InMotion у 2018 році:

Плюси & Мінуси хостингу InMotion

Підсумовуючи вищесказане, ось порівняння плюсів і мінусів хостингу InMotion, яке допоможе вам отримати кращий огляд переваг та недоліків стати клієнтом InMotion Hosting.

Плюси – чому вибрати хостинг InMotion?

Є багато причин, чому InMotion має внести його у свій список хостів у 2018 році, включаючи:

 • SSD-продуктивність у всіх планах;
 • Безкоштовне доменне ім’я;
 • Безкоштовна передача веб-сайту;
 • Безкоштовні резервні копії & знімки життєвого стану;
 • Безкоштовні засоби безпеки;
 • 90-денна гарантія повернення грошей;
 • Підтримка з США доступна 24/7.

Мінуси – що поганого в хостингу InMotion?

Ось моменти, коли InMotion може не виправдати ваші очікування:

 • Відсутній варіант хостингу для Windows;
 • Тривалі періоди зобов’язань.

InMotion пропонує виключно хостинг SSD на базі Linux, тому якщо вам потрібен хостинг Windows, InMotion не для вас.

Той факт, що InMotion пропонує сумісний з PCI SSD-хостинг, означає, що їх хостинг-пакети цінніші, ніж пакети хостів, що пропонують традиційний хостинг. Однак якщо для вас важливі краща швидкість та продуктивність, і ви не любитель рахувати копійки, InMotion може стати прекрасним вибором на 2018 рік.

Заключні думки про хостинг InMotion

За всіма обліковими записами InMotion – це надійний веб-хостинг з добре налаштованими хостинг-планами, що задовольняють потреби власників веб-сайтів та підприємств, які шукають хостинг, сумісний із PCI, який є надійним та захищеним. Однак якщо ви насторожено ставитеся до довгострокових зобов’язань, можливо, вам не сподобається, що InMotion просить вас зареєструватися на довші періоди, щоб насолодитися зниженими цінами або певними безкоштовними.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector