Початок роботи з програмним забезпеченням електронної комерції Magento

01.06.2020
Статті та більше ... 'Початок роботи з програмним забезпеченням електронної комерції Magento
0 7 мин.

почати роботу з електронною комерцією magento


Magento – це платформа електронної комерції, яку дуже використовують продавці, особливо великі компанії, які мають багато продуктів і хочуть багато зручних для користувача функцій.

За допомогою Magento ви можете створити потужний веб-сайт, який має систему управління вмістом і надає різні теми, створені в PHP, HTML і CSS, які можна встановити через FTP. Magento також пропонує модулі, що розширюють кількість функцій, і установка така ж, як у темі.

Щоб встановити Magento на своєму веб-сервері, вам потрібні Apache 2.2 або 2.4, PHP 5.6.x або 5.5.x та MySQL 5.6.x.

Ви можете легко встановити та налаштувати бізнес із електронної комерції, створений за допомогою Magento, виконавши декілька кроків:

 • отримання веб-хостингу Magento
 • встановлення Magento (до та після встановлення)
 • завантаження та управління продуктами
 • інтегруючи оплату та доставку

Читайте також: Приверніть більше клієнтів до свого Інтернет-магазину

Пошук хорошого господаря Магенто

Для того, щоб все вийшло правильно, спочатку вам потрібен належний веб-хост, який може забезпечити вам правильні передумови (Apache, PHP та MySQL) для Magento. Ми вже провели дослідження, тому ось 3 найкращих хостингу для магазину електронної комерції Magento, які ми рекомендуємо:

Компанія
Промо ціна

1кращий магенто хостинг4,19 дол. / Міс
2дешевий веб-хостинг для магенто3,95 дол. / Міс
3доступний веб-хостинг magento4,86 дол. / Міс

Далі потрібно вибрати хостинг-пакет від обраної компанії та доменного імені, а також розширення домену. Якщо ви заплатите заздалегідь щонайменше за рік, ви отримаєте великі знижки, також деякі компанії мають спеціальні пакети хостингу Magento, де вже встановлена ​​CMS, і ви можете перейти до кроку налаштування.

Попередня установка

Якщо ви хочете встановити Magento, спочатку вам потрібно вибрати тип установки, який ви бажаєте. Починаючи з простої установки установки, де у вас є сервер для спільного хостингу, де ви придбали пакети хостингу від компанії, до установки інтегратора / пакувача, де ви маєте повний контроль та доступ до офіційного сервера Magento або навіть сприяєте встановленню розробника там, де у вас є власний Сервери розробки Magento.

Кожен із цих типів установки має різні способи встановлення Magento та потребує різного рівня технічних знань та різних ресурсів.

Установка

Для легкої та спільної установки просто потрібно завантажити архів Magento і розпакувати вміст, після чого завантажити файли через FTP на сервер і встановити дозволи на 770 для всіх каталогів та файлів на 660.

Ви можете робити спільні установки за допомогою своїх CPanel надана компанією-хостингом та використовуючи Fantastico або Softaculous для автоматичного встановлення Magento за допомогою декількох клацань миші та заповнення форми такою інформацією, як електронна пошта, ім’я користувача та пароль тощо..

Речі стають трохи складнішими, коли ви хочете встановити Magento за допомогою Integrator / packger та розробника, що сприяє. Для першого потрібно зробити проект Composer, потім оновити його та встановити Magento за допомогою майстра настройки або командного рядка. Для другого ви клонуєте сховище Magento і використовуєте Composer для оновлення залежностей і встановлення Magento за допомогою майстра настройки або командного рядка в Linux.

Постінсталяція

Кожен раз, коли ви робите завдання, корисно перевірити, чи правильно ви виконали завдання. Тому після встановлення перейдіть до інтерфейсу, щоб побачити, чи є ваш магазин в Інтернеті та чи є у ньому візуальні чи функціональні помилки. Після цього слід також перевірити сервер, тому перейдіть на інформаційну панель Magento, щоб побачити, чи є у вас застереження чи помилки на сторінках адміністрації.

Якщо у вас виникли проблеми з встановленням або на передньому терміні, на вихідному, або на обох, вам потрібно видалити всю установку та базу даних та зробити нову чисту установку з новою базою даних, хорошим рішенням буде звернутися за допомогою до служби підтримки компанії, що приймає хостинг.

Крім того, ви можете встановити зразкові дані для кращого перегляду вашого інтернет-магазину та створення сторінки шаблонів для своїх товарів.

Дуже гарна ідея почати своє електронна комерція працювати з Magento, тому що його фронтенд має безліч корисних функцій, таких як зручне меню з категорій продуктів, первинне меню зі статичними сторінками, ескізами та зображеннями галереї для кожного продукту, слайд-шоу, віджет рекомендованих продуктів з можливістю фільтрувати продукти після категорія, інформаційний бюлетень, популярні товари тижня, меню нижнього колонтитулу, класифіковані за різними розділами, посилання на SEO-дружній товар, кошик, функція порівняння, список бажань, коментарі, огляди та вкладки технічних деталей, а також пропонують можливість зробити обліковий запис, подивитися ваші гарантії, рахунки та замовлення продукції.

Бекендж Magento простий у використанні і має досить багато приємних функцій, які можуть допомогти вам запустити свій інтернет-магазин, як наступні:

Додавання продуктів

додавання продуктів магенто

З Мадженто, ви можете додати продукти зі свого каталогу інформаційної панелі та менеджера продуктів, де у вас є кнопка Додати продукт. Тут потрібно вибрати набір атрибутів продукту та тип продукту, а також інші параметри, де потрібно написати або вибрати ім’я, SKU, вага, статус, податковий клас, ціну та видимість. Інші додаткові параметри є необов’язковими, наприклад, виробник, колір, встановлення товару як нового з дати та на іншу дату, рівні рівня, спеціальна ціна від дати до іншої та якщо продукт доступний для придбання в Google Checkout.

Не забудьте зберегти кожен раз, коли ви оновлюєте, і написати опис та короткий опис, використовуючи редактор HTML або редактор WYSIWYG.

Ось відео-посібник, створений Young Cow Ltd, в якому представлено способи додавання продуктів, створення категорій та атрибутів:

Додавання зображень до продуктів

Ви можете додати різні зображення для своїх продуктів дуже простим способом, скориставшись меню “Каталог” та “Керувати продуктами”. Ви вибираєте продукт зі списку і натискаєте кнопку Зображення, а потім клацніть Огляд файлів, щоб вибрати зображення, які ви хочете завантажити та натисніть кнопку Зберегти.

Управління атрибутами продукту

Якщо ви хочете мати більше атрибутів для ваших продуктів, вам потрібно лише натиснути кнопку Створити новий атрибут та відредагувати її, після чого слід зберегти її та призначити продукт вибраній категорії.

Керуйте тегами продуктів

Клієнти можуть тегувати продукт, але вам потрібно затвердити їх, перш ніж публікувати, якщо ви хочете, ви можете вимкнути цю функцію на інформаційній панелі.

Ви можете додати тег, затвердити та переглянути його, якщо хочете, за допомогою кнопки Додати свої теги, де ви пишете тег, і натискаєте кнопку Додати теги. З’явиться повідомлення про сповіщення, і вам потрібно зайти на інформаційну панель Magento в каталозі Каталог, Теги та теги, що очікують, щоб побачити всі відкладені теги та затвердити їх, якщо ви хочете.

Щоб затвердити тег, потрібно просто натиснути його та змінити стан тегу на “Утверджено з очікуванням”, а потім – “Зберегти тег”..

Керуйте коментарями користувачів

Ви можете схвалювати, видаляти та редагувати коментарі користувачів зі сторінок продуктів, а також можете відповідати та давати відгуки користувачам на їх огляд чи думки.

Методи оплати

шлюзи платежів magento

За допомогою Magento ви також можете налаштувати такі способи оплати, як PayPal, Authorize.net, чек або грошові перекази, кредитні картки, такі як American Express, Master Card, Visa, Visa Electron і так далі через вашу панель інструментів у системі, конфігурації, продажах та способах оплати, де ви можна ввімкнути способи оплати, відключити їх або відредагувати такі параметри, як назва, статус замовлення, типи, код безпеки, 3D-перевірка захищеної картки, дозволені країни тощо.

Способи доставки

Ви можете авторизувати способи доставки для своїх продуктів та клієнтів, переходячи до системи, способів конфігурації, продажів та способів доставки, а також налаштувати параметри доставки з параметрів доставки, де ви пишете Походження: країна, регіон, поштовий індекс, місто та вулиця, а потім вибираєте доставку спосіб редагування: фіксований тариф, тарифні тарифи, безкоштовна доставка, UPS, USPS, FedEx, DHL.

Статичні сторінки

Якщо вам потрібні статичні сторінки для контакту або, наприклад, ви можете створити її у розділі CMS на панелі керування Magento та Manage Pages, де ви можете редагувати сторінку, натиснувши на неї та використовуючи статичні блоки для редагування частин заголовка чи колонтитула. Тут ви також можете робити опитування та інші корисні речі, такі як таблиці.

Magento – це найкраща веб-платформа електронної комерції, проста у використанні, інтуїтивно зрозуміла та з безліччю корисних функцій, один із чотирьох підприємств вибирають Magento, а понад 2015 рік використовує понад 1 мільйон компаній та має понад 5 мільйонів завантажень за останній рік.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector