Початок роботи з веб-хостингом Google

01.06.2020
Статті та більше ... 'Початок роботи з веб-хостингом Google
0 4 мин.

веб-хостинг Google


Створити веб-сайт в ці дні легко і весело. Якщо ви вирішили створити веб-сайт самостійно з нуля, є багато інструментів, які допоможуть вам допомогти. Від розробників веб-сайтів і закінчуючи системами управління контентом, кількість програм для створення веб-сайтів величезна.

Сьогодні я познайомлю вас з веб-хостингом Google і покажу, як створити веб-сайт, електронну адресу, зображення хостів, відео, документи та інші програми в Google.

Створіть свій веб-сайт за допомогою Google Sites

За допомогою Google Sites ви можете безкоштовно створювати та розміщувати веб-сайт. Це, однак, не дає вам занадто багато варіантів для веб-сайту. Є кілька шаблонів, які ви можете вибрати, але жоден з них не виглядає дуже професійно. Це більше для хобі та особистого веб-сайту. Якщо ви хочете створити свій веб-сайт за допомогою професійного розробника веб-сайтів, eHost має ідеальне рішення з понад 1000 професійних шаблонів..

У будь-якому разі поверніться до інструменту створення веб-сайтів Google, ось які кроки потрібно виконати, щоб створити свій веб-сайт за допомогою цього безкоштовного інструменту для створення веб-сайтів:

1. Виберіть “домен”, власне ім’я папки на піддомені

створити веб-сайт google вибрати шаблон

2. Виберіть безкоштовний шаблон, який вам подобається

виберіть безкоштовний шаблон

3. Відредагуйте сторінки свого веб-сайту, створіть нові

редагувати веб-сторінки

4. Завантажте фотографії, налаштуйте макет, додайте текст

додати зображення зміни тексту

5. Опублікуйте свій сайт і поділіться ним з друзями

https://sites.google.com

Безкоштовна послуга електронної пошти з Gmail

Google також дозволяє розміщувати електронні листи з ними через службу Gmail. Це дуже популярний, безкоштовний сервіс електронної пошти, який використовують як приватні особи, так і підприємства. Дуже зручно мати обліковий запис gmail, адже тут ви можете отримувати електронні листи з інших адрес електронної пошти, а також ви можете надсилати листи з інших облікових записів, які додаються до gmail. Щоб додати професійну електронну адресу до Gmail, ви матимете доступ:

Налаштування > Рахунки та імпорт > Додайте іншу власну електронну адресу

Після правильної налаштування вашої електронної пошти ви зможете отримувати доступ до електронних листів через свою електронну пошту з будь-якого місця. https://mail.google.com/

Розмістіть свої зображення за допомогою веб-альбому Picasa

безкоштовний хостинг зображень для веб-альбомів Picasa

Якщо ви фотограф або просто хочете зберігати сімейні зображення в Інтернеті, веб-альбом Picasa – це прекрасний спосіб керувати, класифікувати та ділитися своїми зображеннями з друзями. Picasa – це безкоштовний онлайн-сховище, куди ви можете завантажувати скільки завгодно зображень, робити свої альбоми загальнодоступними або обмежувати їх лише певними користувачами. Ви також можете додати інших користувачів до свого альбому, щоб ним керувати. Picasa – чудовий інструмент для безкоштовного зберігання зображень в Інтернеті. https://picasa.google.com/

Завантажте свої документи в Google Документи

Для документів, презентацій, таблиць Excel та PDF-файлів ви можете використовувати документи Google як сховище. Тут ви можете легко завантажувати файли та керувати ними. Ви можете обмежити або надати дозвіл на свої файли іншим користувачам. Якщо вам потрібно зберегти свої файли для швидкого доступу, документи Google – це чудовий варіант зберігання. https://docs.google.com/

Розміщення програм на хостингу проектів Google

хостинг проектів з кодовим кодом Google

Якщо ви розробник і працюєте над проектом з відкритим кодом, на Google Project Hosting ви можете безкоштовно завантажити свою заявку. Це був дуже популярний спосіб розповсюдження вихідного коду через Інтернет в минулому, але оскільки GitHub набув популярності, Google Code вже не використовується так сильно. На додаток до цього, Google вирішив закрити його 25 січня 2016 року. Тож якщо у вас є будь-які проекти тут, ви повинні експортувати його в GitHub. Інструмент пропонує функцію швидкого експорту, яка автоматично підштовхує ваш код до GitHub. https://code.google.com

Завантажте свої відео на YouTube

Незалежно від особистого відео, зробленого у вашій відпустці, або про вашого вихованця, або чому б не про вашого милого малюка, і хочете поділитися з друзями, Youtube – найкраща платформа для використання. Youtube використовується також бізнесом, маркетингова стратегія якого спирається на виробництво відео та створення контенту.

Завантаження відео на youtube замість вашого облікового запису хостингу може заощадити багато пропускної здатності та часу на обробку. За допомогою Youtube ви можете доставляти свої відео набагато швидше цільовій аудиторії. Майже нульовий час завантаження та очікування, тоді як у звичайних хостів це може бути набагато довше.

Youtube також використовується багатьма людьми, які створюють відеоконтент для життя. Блокування, створення відеоуроків, створення відеороликів стало настільки популярним, що більшість людей перейшли на youtube замість того, щоб дивитися телевізор. http://youtube.com

Заключні слова: чи правильно для мене хостинг Google?

Google – одна з найбільших технологічних компаній. Вони постійно створюють, тестують і вдосконалюють свої послуги. Деякі їх сервіси можуть бути не настільки популярними, тоді як інші використовуються мільйонами по всьому світу. Що б ви не були приватною особою чи власником бізнесу, вам варто подумати про використання деяких продуктів Google, таких як gmail, youtube та picasa. Однак для створення веб-сайтів слід розглянути можливість отримання звичайного веб-хостингу, де ви отримаєте власний домен, професійну адресу електронної пошти та якісний шаблон веб-дизайну. Слід перевірити iPage для менших веб-сайтів або хостинг InMotion для великих бізнес-сайтів. Для хостингу WordPress я рекомендував би перевірити BlueHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector