Посібник з перенаправлення 301 – Як правильно перенаправити веб-сайт?

301 керівництво про переадресацію


Зміна URL-адреси домену або сторінки на сайті має багато наслідків щодо SEO та веб-трафіку. Для початку попередні відвідувачі більше не знайдуть ваш новий домен або нову URL-адресу, і ваш доменний орган зобов’язаний скористатися зверненням. Ось де надходить переадресація 301, яка гарантує, що відвідувачі та пошукові системи знайдуть вашу нову URL-адресу, а потужність ранжування попередньої URL-адреси передається новій URL-адресі.

У цьому посібнику про переадресацію 301 ми уточнимо, що таке перенаправлення 301, коли і як слід використовувати одне, плюси та мінуси переадресації 301 та які потенційні помилки слід уникати під час використання переадресації 301, щоб ви не втрачайте переваги SEO та відвідування відвідувачів.

Contents

Що таке переспрямування 301?

Переадресація 301, по суті, є постійною інструкцією, яка перенаправляє відвідувачів з однієї URL-адреси на іншу. Це означає, що навіть незважаючи на те, що URL-адреса вашого веб-сайту змінилася, відвідувач все одно може отримати доступ до нової URL-адреси, використовуючи оригінальну URL-адресу, яку вони знають.

Щоб краще зрозуміти, як працює переадресація 301, уявіть собі наступний сценарій: Скажімо, ваша URL-адреса домену завжди була “найкращою”. “RSS”, але в якийсь момент ви вирішили відзначити себе “кращимURL.com”.

Тепер ваші відвідувачі давніх часів, і навіть пошукові системи, можливо, ще не знають про цю зміну, тому вони все ще отримують доступ до вашої старої URL-адреси, але, коли вони вводять її у своїх браузерах, вони спрямовуються на вашу нову URL-адресу, тобто ” bestURL.com ».

Це можливо завдяки переадресації 301, яка гарантує, що ваш доменний авторитет із вхідних посилань на “greatURL.com” передається вашому новому домену.

Навіщо використовувати перенаправлення 301?

Переадресація 301 – важливий інструмент, який дозволяє підтримувати роботу SEO, яку ви розмістили на своєму сайті. Є два поширених сценарії, які можуть вимагати використання перенаправлення 301, а саме:

1. Перейменування вашого бізнесу

Якщо одного дня ви вирішите, що вашому бізнесу потрібен новий старт, і ви хочете ребрендірувати себе, перейменувавши свій домен, вам в кінцевому підсумку доведеться скласти рейтинги пошукової системи з нуля, і ви можете збити з пантелику або прямо втратити своїх попередніх клієнтів або відвідувачів. Завдяки переадресації 301 ви можете розширювати повноваження свого попереднього домену та утримувати своїх попередніх клієнтів.

2. Зміни в URL-адресі сторінки

Ви можете застосувати переадресацію 301, щоб перенести трафік з попередньої URL-адреси сторінки вашого веб-сайту на іншу URL-адресу. Можливо, вам доведеться це зробити з різних причин, наприклад, ви створили кращу версію цієї сторінки, стара URL-адреса вже не працює і т. д. У всіх цих випадках переадресація 301 створює кращу взаємодію з користувачем і безперешкодно спрямовує трафік зі старої сторінки на нову сторінку.

Як постійне переадресація, переадресація 301 зберігає значення SEO вашої старої сторінки / сайту, зберігає ваш органічний трафік та попередні рейтинги пошуку та сигналізує пошуковим системам про початок індексації нової URL-адреси замість старої..

Іншим чудовим використанням переадресації 301 було б перенаправлення трафіку зі сторінок з подвійним вмістом на сторінку з найвищим рангом, таким чином, інформування пошукових систем про індексування цієї конкретної сторінки та потенційно уникнення штрафу.

Плюси & Мінуси перенаправлення 301

Ось переваги, якими ви можете користуватися при правильному використанні переадресації 301, та деякі недоліки, про які слід звернути увагу при налаштуванні переадресації 301..

Плюси перенаправлення 301

 • Запобігає поганому користуванню, коли відвідувачі отримують доступ до старих URL-адрес – наприклад замість того, щоб потрапити з помилкою 404, ваші відвідувачі безперешкодно ведуть до вашої нової URL-адреси;
 • Зберігає ваш органічний трафік веб-сайту;
 • Зберігає ваш авторитетний SEO – Google автоматично почне індексувати вашу нову URL-адресу, а ваш профіль зворотної посилання також буде перенесений на нову URL-адресу;

Мінуси 301 перенаправлення

 • Погані проблеми з профілем зворотного зв’язку – перш ніж перенаправляти весь домен, переконайтеся, що немає численних посилань низької якості, що вказують на ваш домен, оскільки вони можуть зашкодити вашому SEO, а не допомагати;
 • Перенаправлення на неактуальні сторінки Google трактує як м’яку 404, а це означає, що нова URL-адреса не отримає користі від авторитету SEO попередньої URL-адреси;
 • Часові міркування – перенесення вашого авторитету SEO на новий домен займає певний час, і хоча пошукові системи забирають ваш новий домен і починають його індексувати, весь процес не відбувається за ніч.

Як використовувати перенаправлення 301 на WordPress?

Як і у більшості речей у WordPress, плагін – це найпростіший спосіб виконати роботу. Дійсно, використовуючи плагін перенаправлення на зразок Плагін перенаправлення WordPress, ви можете спростити налаштування переадресації 301.

Шукайте, встановлюйте та активуйте плагін на інформаційній панелі WordPress, а потім виконайте наступні дії:

 1. Йти до Інструменти > Перенаправлення;
 2. Завершити “Вихідна URL-адреса“, Потім зі старою URL-адресою
 3. Додайте нову URL-адресу до поля “Цільова URL-адреса“Поле та
 4. Натисніть “Додати переспрямування“.

перенаправлення WordPress 301

Як 301 сторінки перенаправлення на Apache

На веб-сервері Apache ви можете зробити переадресацію 301, додавши рядок коду до файлу .htaccess, який знаходиться в кореневій папці вашого веб-сайту. Якщо у вас немає .htaccess-файлу, ви можете створити його та завантажити його через FTP. Ви також можете попросити вашого хостинг-провайдера зробити це за вас. Більшість надійних господарів допоможуть вам у цьому.

Пам’ятайте, що ви можете використовувати перенаправлення .htaccess, лише якщо mod_rewrite увімкнено на вашому сервері Apache.

Щоб перенаправити одну сторінку на нову, додайте до коду наступний код .htaccess файл:

Перенаправлення 301 /old-page.htm /new-page.htm

Як налаштувати перенаправлення 301 на Nginx

На сервері Nginx хитрість .htaccess не працює. Тут, якщо ви хочете перенаправити стару сторінку на нову, вам потрібно скористатися наступним кодом всередині блоку сервера:

сервер {

if ($ request_filename ~ old-page /) {

переписати ^ http://www.yourdomain.com/new-page/? постійні;

}

Як використовувати перенаправлення 301 у файлах PHP

Ви можете 301 перенаправити сторінку PHP, додавши наступний код на початок файлу PHP:

<?php

заголовок (“HTTP / 1.1 301 переміщено постійно”);

заголовок (“Місцезнаходження: http://www.yourdomain.com/new-page.php”);

вихід();

?>

Як 301 перенаправити файли ASP

Щоб перенаправити одну сторінку .asp на нову, додайте цей код у поточний файл:

<% @ Мова = VBScript%>

<%

Response.Status = “301 переміщено постійно”

Response.AddHeader “Місцезнаходження”, “http://yourdomain.com/new-page.asp”

%>

Як використовувати перенаправлення 301 в ASP .NET

Код дещо відрізняється для .aspx сторінок, але концепція однакова. Додайте наступний код у файл, який потрібно переспрямувати:

приватна порожнеча Page_Load (відправник об’єкта, System.EventArgs e)

{

Response.Status = “301 переміщений постійно”;

Response.AddHeader (“Місцезнаходження”, “http://yourdomain.com/new-page.aspx”); \

}

Як перенаправити домен на реєстратора (ім’я ім’я)

Можливо, ви придбали хороший домен і хочете вказати його на свій основний веб-сайт бізнесу, або просто хочете перенаправити всі свої фірмові домени на ваш головний веб-сайт, не додаючи його до облікового запису хостингу.

Ну, є такі реєстратори, як Namecheap, де ви можете перенаправляти свої домени на рівні DNS. Тут вам не потрібно використовувати жоден код, просто виконайте наступні дії:

 • Увійдіть у свій рахунок Namecheap
 • Виберіть ліву бічну панель Список доменів і натисніть Управління поруч із вашим доменом
 • У розділі Сервери імен виберіть Основна DNS імені і зберегти зміни
 • Біля Домен перенаправлення розділ додайте стару та нову URL-адресу

ім'я перенаправлення домену 301

Додайте стільки потрібних переадресацій.

Інші реєстратори можуть працювати не так, але сподіваємось, що ви отримаєте цю концепцію.

Пересилання домену на GoDaddy

Перенаправлення домену, зареєстрованого на GoDaddy, дещо інше, але воно в основному дуже схоже на той, про який ми згадували раніше. Щоб перенаправити або переслати ваш домен на GoDaddy, виконайте наступні дії:

 • Увійдіть до свого Рахунок GoDaddy
 • Виберіть Домени > Усі домени
 • Виберіть ім’я домену, яке ви хочете переспрямувати, або Управління кнопка поруч із доменом
 • Натисніть на Використовувати Мій домен кнопка
 • Клацніть на Підключення кнопку під Підключіться до наявного сайту розділ
 • Виберіть пункт призначення, куди потрібно переспрямувати – тут ви можете вибрати з широкого вибору варіантів, таких як розробники веб-сайтів, соціальні профілі, інтернет-магазини або можете додати URL-адресу безпосередньо
 • Клацніть на Далі  кнопка
 • Перегляньте налаштування переадресації та натисніть Закінчити

Домен godaddy підключиться до існуючого сайту

godaddy 301 домен переадресації

Як використовувати перенаправлення 301 на Microsoft Windows Server з IIS

Виконайте наступні дії, якщо ви хочете, щоб 301 перенаправити папку або файл на сервер Windows з IIS:

 • Доступ до IIS (Менеджера Інтернет-послуг) та виберіть папку чи файл, який ви хочете перенаправити
 • Клацніть правою кнопкою миші та виберіть перенаправлення на URL варіант меню
 • Додайте URL-адресу, на яку потрібно переспрямувати
 • Виберіть Точна URL-адреса, введена вище варіант
 • Виберіть Постійне перенаправлення для цього ресурсу варіант (це переадресація 301)
 • І нарешті натисніть Застосувати

Як використовувати перенаправлення 301 на cPanel

Для деяких користувачів через відсутність досвіду може бути складно додати коди до .htaccess або інших файлів, щоб перенаправити сторінку. Ну, можна використовувати Перенаправлення функція від cPanel до 301 сторінок переадресації. Ось такі кроки, які вам потрібно виконати:

 • Увійдіть до свого cPanel рахунок у вашій хостинговій компанії
 • Знайдіть і отримайте доступ до Перенаправлення сторінки
 • Виберіть Тип перенаправлення – у цьому випадку Постійний (301)
 • Виберіть домен
 • Додайте назву сторінки, яку потрібно переспрямувати
 • В Перенаправлення на подано нову URL-адресу
 • Виберіть www. або не www. перенаправлення – те, що вам потрібно
 • Тільки перевірити Wild Card перенаправлення якщо ви хочете перенаправити всі файли в каталозі
 • Клацніть Додайте щоб зберегти перенаправлення

cpanel 301 переадресація

Далі ми побачимо деякі підводні камені 301 переспрямувань, яких слід уникати, щоб не зруйнувати SEO та втратити аудиторію:

Помилки, яких слід уникати при використанні 301 переадресації

Реалізуючи 301 переадресацію, ви можете ненавмисно помилитися, що є недоброю практикою, і це підірве ваші зусилля щодо SEO. Ось декілька штучних паса для переадресації, яких можна уникати:

1. Ланки з перенаправленням

Перенаправлення 301 має містити дві URL-адреси: стару та нову. Ланцюг переспрямування відбувається, коли в процесі задіяно більше двох URL-адрес, наприклад URL A переспрямовує на URL B, а URL B переспрямовує на URL C. Існують також перенаправлення на весь сайт (наприклад, HTTPS на HTTP, www на не www), що може статися під час міграції сайтів або повторного перезапуску.

Вони погані з кількох чи причин: По-перше, непотрібні переадресації пов’язані із втратою власного капіталу, що означає, що ланцюжок зменшить повноваження SEO, що передається. Далі ланцюг переспрямування зробить її більше Google важко сканувати ваші сторінки, і це також може уповільнити ваш сайт.

2. Перехід до нового домену перед встановленням переадресації 301

Перенесення на новий домен запропонує пошуковим системам сканувати новий домен, і це змусить вас втратити SEO-сік старого домену, якщо ви раніше не здійснили переадресацію 301.

3. Використання 302 замість 301

Недосвідчені веб-майстри можуть ненавмисно використовувати переадресацію 302 замість переадресації 301. Різниця між ними полягає в тому, що хоча 301 є постійним переспрямуванням, 302 є тимчасовим, і він не передає власний капітал посилання на нову URL-адресу, як це відбувається при переадресації 301.

Переадресація 302 використовується, коли ви тимчасово хочете направити трафік на іншу URL-адресу, але плануєте повернути відвідувачів до початкової URL-адреси в якийсь момент майбутнього.

З цієї причини авторитет SEO не передається за URL-адресою, де переспрямовується 302 точки, і це може призвести до інших проблем SEO, таких як дублювання вмісту, розподіл трафіку між двома посиланнями та продовження індексації вихідної URL-адреси..

4. Побудова внутрішніх посилань, які переспрямовують на іншу URL-адресу

Посилання на внутрішнє посилання, яке перенаправляє ваших відвідувачів до іншої URL-адреси, ніж те, що вони очікували, – це штучна паска для переадресації 301, яку ви також повинні уникати.

Щоб вирішити цю проблему, ви можете використовувати різні інструменти SEO для виявлення внутрішніх посилань, що вказують на перенаправлення URL-адрес, таких як Перевірка перевірки або Кричала жаба.

Висновок

Якщо ви хочете зберегти PageRank під час переходу на новий домен чи URL-адресу, завжди слід використовувати переадресацію 301, яка є постійною переадресацією. Хоча переадресація несе певну ступінь ризику ранжування SEO, при правильному впровадженні перенаправлення повинно допомогти зберегти ваш PageRank та авторитет домену.

Корисні ресурси перенаправлення 301

 • https://www.inmotionhosting.com/support/website/redirects/setting-up-a-301-permanent-redirect-via-htaccess
 • https://www.godaddy.com/help/using-301-page-redirects-234
 • https://www.namecheap.com/support/knowledgebase/article.aspx/782/10
 • https://www.godaddy.com/help/forward-a-domain-12123
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map