Правда про необмежений веб-хостинг – як це насправді працює?

про необмежений веб-хостинг


Кілька років тому плани веб-хостингу були обмежені. Користувачі точно знали, скільки дискового простору вони отримують, скільки пропускної здатності, оперативної пам’яті, процесора та інших кількісно оцінюваних планів веб-хостингу. Сьогодні багато веб-хостингових компаній пропонують те, що називається необмеженими планами хостингу. Ті, хто добре обізнаний з веб-хостингом, придумують саму думку про ідею необмежених планів, добре знаючи, що по-справжньому означає необмежений у контексті веб-хостингу. Однак, цінителів, які не знають, можна вважати, що безлімітний хостинг означає саме це: хостинг, який пропонує необмежені ресурси. На жаль, термін необмежений має зовсім інше значення в галузі веб-хостингу.

Хостинг-компанії пропонують необмежену кількість планів лише за допомогою спільних планів хостингу, які повинні негайно підняти червоні прапори, оскільки спільний хостинг означає, що ресурси сервера діляться між декількома користувачами одного фізичного сервера – сервером, який не міг би мати нескінченний ресурс. Ви не знайдете необмежену кількість VPS або присвячений хостинг ніде в індустрії веб-хостингу, хоча і VPS, і спеціалізовані сервери вважаються вищими за спільні плани хостингу з точки зору ресурсів, які вони пропонують. Отже, якщо безлімітний хостинг не означає необмежену кількість ресурсів, то що це насправді означає?

Істина за необмеженим веб-хостингом – не пропускайте дрібну друк!

Чорт у деталях, йдеться, і справді, читання тонкого друку Умов обслуговування приймаючої компанії проливає трохи світла на цю проблему..

Необмежений хостинг – це фраза, придумана компаніями з веб-хостингу, яка, схоже, має інше значення в цій галузі, ніж в інших галузях. Слово “необмежений” – це неправильне слово, більш точний термін, який може описувати тип планів, що рекламуються як необмежений, не має значення, а деякі хостинг-провайдери, такі як BlueHost, фактично використовують цей термін замість необмеженого для опису своїх спільних планів хостингу. Насправді BlueHost в своїх Умовах надання послуг уточнюють, що вони не мають обмежень для цих неметофікованих планів і що вам не виставляють рахунок відповідно до кількості пропускної здатності або дискового простору, який ви використовуєте, додатково уточнюючи, що “… звичайно, ці ресурси є не нескінченний ».

За своєю суттю спільні плани хостингу розроблені для задоволення потреб невеликих та середніх статичних веб-сайтів та блогів із низьким трафіком, тобто ваш веб-сайт повинен потрапляти в діапазон звичайного використання, як визначено хостинг-компанією. Таким чином, діяльність, що займає більше ресурсів, наприклад, зберігання мультимедійних файлів або обмін файлами, не підтримується в цих планах. Якщо ви займаєтесь подібними видами діяльності або діями, що порушують політику добросовісного використання хостингової компанії, ваш обліковий запис може бути призупинено та / або припинено.

Необмежений хостинг – це також корисна маркетингова стратегія для хостингу компаній, які займаються хостинговим перепродажем, що, кажучи, кажучи, вкрай кажучи, це практика максимізації рентабельності інвестицій, продаючи ресурси, що виникають внаслідок розриву між середнім рівнем використання та максимально доступними ресурсами. . Це легко досягти за допомогою хостингових провайдерів, оповиваючи хостингові плани в незрозумілості “необмеженого”, але це також і те, як хостинг-компанії можуть утримувати низькі ціни для споживачів..

Що означає необмежене зберігання та пропускну здатність?

Якщо ресурси не є необмеженими, то як ви знаєте, скільки ви отримуєте за обсяги пам’яті та пропускну здатність? На жаль, ви не знаєте, поки не досягнете стелі того, що вважається звичайним використанням вашої хостингової компанії, і навіть це може змінюватися з місяця в місяць. Хостингові компанії постійно контролюють зберігання та пропускну здатність своїх клієнтів та використовують результати своїх аналізів, щоб визначити, що потрапляє в норму.

Зберігання та пропускна здатність – це два ключових елементи, які рекламовані хостинговими компаніями як необмежені, але вони ставлять чимало обмежень у цих планах, що варіюються від обмеження типу файлу та розміру до процесора, оперативної пам’яті, вузли, Базис даних та обмеження підключень MySQL тощо, по суті, визначає вас для переходу до планів вищого рівня, якщо ви не потрапляєте в межі природного або звичайного використання.

Якщо ваш веб-сайт отримує багато трафіку, то обробляє процесор потужність для обробки всіх цих запитів. Якщо хостинг-компанія обмежує використання процесора для кожного облікового запису, ваш веб-сайт сповільниться та призведе до помилок. Те саме стосується використання пам’яті, іншого аспекту плану хостингу, який ви не знаєте, де це обмежено. Сервер має виправлену оперативну пам’ять, і коли декілька процесів керують сотнями веб-сайтів на одному сервері, ви зобов’язані зіткнутися з проблемами оперативної пам’яті, і ваші відвідувачі зустрінуть повідомлення про помилки або нудно повільний веб-сайт. Не менш засмучуючим обмеженням, яке може накласти провайдер хостингу, є підключення до бази даних, і коли існує більше запитів на одночасне підключення до бази даних, ніж те, з чим може працювати сервер бази даних, може виникнути помилка типу “Не можу підключитися до сервера MySQL”..

Безлімітні плани зазвичай також включають необмежену кількість облікових записів електронної пошти, а це означає, що ви можете створити стільки електронних адрес, скільки хочете, однак вони теж в кінцевому рахунку співвідносяться з місцем зберігання вашого облікового запису хостингу.

Необмежені спільні плани – якщо вам їх уникати?

Чи все це означає, що вам слід уникати необмежених спільних планів хостингу, як чума? Ні, вам не потрібно їх уникати, вам просто потрібно зрозуміти, що вони насправді означають – необмежений має інше значення в веб-хостингу, ніж те, на що вони можуть змусити вас думати. Є безліч бюджетних та надійних хостингових компаній, які мають великі необмежені плани спільного хостингу (наприклад, хостинг InMotion, безлімітний план якого є найскладнішими та мають багато спільних планів у галузі), які задовольнять потреби вашого невеликого особистого блогу або бізнес-веб-сайт, який не залучає багато трафіку. Деякі компанії, такі як BlueHost і HostGator, уникають називати свої плани необмеженими і вважають за краще використовувати термін без вимірювання, щоб описати еквівалент необмежених хостинг-планів, якими хвалилися інші компанії. Інші хостинг-провайдери, такі як Small Orange, мають лише обмежені плани з чітко визначеними розподілами пам’яті та пропускною здатністю.

Якщо ви заздалегідь знаєте, що ваш веб-сайт буде швидко розвиватися, і ви отримаєте багато вхідного трафіку, вам слід проаналізувати, чи може необмежений спільний план, яким би дешевим він не був, відповідає вашим вимогам або чи варто вибирати VPS замість цього хостинг.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map