Різні способи прискорити блог WordPress

як пришвидшити ваш блог WordPress


Один з найважливіших аспектів веб-сайту, будь то персональний або фірмовий сайт, – це швидкість. Якщо відвідувач вашого веб-сайту (потенційні клієнти) переглядає ваш веб-сайт, ви хочете надати їм найкращий досвід, тому швидкість має вирішальне значення. Користувачі веб-сайтів нетерплячі, вони хочуть швидко отримати інформацію про доступ, не вимагаючи часу очікування. Якщо на завантаження веб-сайту більше 3 секунд, відвідувач піде без зміни бачення вашого вмісту.

Швидкість також важлива для таких двигунів, як Google, Yahoo, Bing та інші. Пошукові боти отримуватимуть доступ та індексуватимуть ваш веб-сайт та використовуватимуть різні обчислювальні методи для обчислення доступності та швидкості сторінок. Швидкість вашого веб-сайту може суттєво вплинути на рейтинг.

З огляду на це, давайте подивимось, як ви можете прискорити свій блог WordPress, виконавши кілька простих кроків.

Виберіть надійного хоста WordPress

Основою кожного веб-сайту є веб-хостинг. Ви можете мати найкращий веб-сайт і найкорисніший вміст в Інтернеті, якщо ваш хостинг-провайдер смокче ваш веб-сайт також буде смоктати. Залежно від типу вашого веб-сайту та бюджету, ви повинні знайти підходящу та хорошу веб-хостингову компанію, яка забезпечує чудові функції, якісну підтримку та велику швидкість. Для розміщення вашого сайту WordPress я рекомендую використовувати хостинг BlueHost або InMotion. Уникайте будь-якої ціни, використовуючи безкоштовний веб-хостинг, оскільки ці сервіси завдадуть шкоди лише вашому веб-сайту, розміщуючи небажані посилання та вимушені реклами на вашому сайті, і є надзвичайно ненадійними.

Ідеальним було б придбати спеціалізований сервер, оскільки це може забезпечити найкращу продуктивність, орендувати цей тип хостинг-плану дуже дорого. Невеликий блог WordPress буде плавно працювати на спільному хостинг-плані, тоді як веб-сайт, який отримує хороший обсяг трафіку, потрібно розмістити на VPS.

Використання мережі доставки вмісту (CDN)

Використання мережі доставки вмісту (CDN) допомагає зберігати вміст веб-сайтів у хмарі, а також зберігати веб-сайт в Інтернеті, якщо ваш хостинг не вдасться. я рекомендую CloudFlare який можна легко встановити з cPanel, і це безкоштовно.

В середньому веб-сайт у CloudFlare завантажується в два рази швидше, використовує на 60% меншу пропускну здатність, має на 65% менше запитів і набагато безпечніший.

Використовуйте офіційний сайт WordPress.org

офіційний веб-сайт wordpress

Хоча багато дизайнерів тем WordPress надають пакети для швидкого запуску разом із завантажуваними темами, настійно пропоную завантажити файли з офіційного веб-сайту WordPress.org . Тут ви знайдете останню, стабільну та безпечну версію програмного забезпечення, і вам не доведеться мати справу з пошкодженими або зараженими файлами з інших джерел. Оновіть свій блог WordPress, як тільки з’явиться нова версія.

Якщо у вас немає технічних знань для встановлення WordPress вручну, ви можете використовувати інструменти інсталяції одним клацанням, такі як  Фантастико або Софтакульозний. Ви можете знайти їх у своєму в Cpanel.Надаючи основні відомості, такі як ім’я користувача, пароль та адресу електронної пошти, ви можете розпочати роботу з своїм блогом протягом декількох хвилин. Ці інструменти використовують останню версію WordPress та завантажують її з офіційного веб-сайту.

Виберіть легку тему WordPress

Тема може сильно впливати на швидкість завантаження. Чим більше файлів використовує тема, тим повільніше завантажується ваш веб-сайт. Найкращі показники забезпечують мінімальні теми, проте більшість людей їх не люблять. Кращі теми ви знайдете на офіційному веб-сайті: https://wordpress.org/themes/, де ви можете шукати за різними кольорами, дизайном та функціями, і все це перевіряє персонал WordPress.

minima wordpress дизайн теми

Ще одне доглянуте джерело – Theme Forest, де ви можете знайти преміальні теми з якісним дизайном, добре написаним кодом та підтримкою. Вам слід вибрати тему, яка має хороші відгуки та часто оновлюється.

Обмежте кількість встановлених плагінів

Як кількість плагінів, так і їх складність можуть вплинути на швидкість вашого блогу WordPress. Вам слід встановити лише плагіни, які вам справді потрібні. Якщо потрібно, протестуйте декілька плагінів і запустіть тест на швидкість GT метрика або інший онлайн-інструмент, який може забезпечити точний результат тесту на швидкості вашого веб-сайту.

Також не забудьте завантажити та встановити плагіни із захищених та надійних веб-сайтів, таких як https://wordpress.org/plugins/ або Тематичний ліс.

Є кілька плагінів, які допоможуть вам трохи оптимізувати зображення (WP-SmushIt), або збереження вмісту за допомогою кешу (W3 Загальний кеш).

Оптимізуйте вміст веб-сайту

Вміст може також впливати на швидкість вашого блогу. Ви повинні завантажувати в свій блог лише зображення, оптимізовані для Інтернету. Використовуючи програмне забезпечення для редагування зображень, таке як Photoshop, ви можете змінити розмір зображень і зберегти їх для веб-використання. Залежно від вмісту, який ви маєте на своєму веб-сайті, рекомендується не використовувати занадто багато зображень на одній сторінці. Якщо ви не можете розділити вміст на кілька частин, використовуйте плагін типу Ледача навантаження це завантажить зображення лише тоді, коли користувач його фактично перегляне. Це може заощадити велику пропускну здатність, а також допоможе вам мати кращий час завантаження. Якщо можливо, використовуйте зовнішні джерела, такі як Youtube для розміщення вашого вмісту.

Оскільки домашня сторінка зазвичай є найбільш завантаженою сторінкою на вашому веб-сайті, переконайтеся, що вона добре оптимізована. Відображення кількох останніх публікацій з уривком кожного, врешті-решт мініатюра також може допомогти в підвищенні швидкості.

Якщо вам потрібно розмістити зображення з високою роздільною здатністю, вам слід створити ескізи та прив’язати їх до фотографій, які ви хочете показати. Зображення завантажуватимуться лише тоді, коли користувач натисне на ескіз, таким чином ваш веб-сайт відображатиме цей вміст лише за запитом.

Кешування веб-сайту та зменшення розміру файлу

З використанням плагіну кешування, наприклад W3 Загальний кеш також може допомогти прискорити завантаження вашого веб-сайту та покращити його ефективність. Плагін оптимізує файли CSS та JS та мінімізує сторінки вашого блогу, економлячи пропускну здатність та забезпечуючи кращу роботу користувачів.

Блокуйте небажаних користувачів та ботів

Існує багато непотрібних ботів, які дозволять отримати доступ та сканувати ваш веб-сайт. Також можуть бути хакери, які намагатимуться проникнути у вашу систему, постійно відвідуючи ваш веб-сайт, намагаючись знайти слабке місце. Це також може вплинути на час завантаження вашого блогу. Вставши кілька рядків у файл .htaccess, ви можете заборонити цим ботам та діапазону IP-адрес отримувати доступ до вашого веб-сайту. Ви хочете лише дозволити реальним відвідувачам свого веб-сайту та заборонити якомога більше підроблених кліків. Це підручник допоможе вам правильно налаштувати файл .htaccess.

Підведенню!

Можливо, є й інші хитрощі, які можна використовувати для покращення швидкості та ефективності вашого блогу. Якщо ви думаєте, що я щось пропустив, будь ласка, повідомте мене про це в коментарях.

Якщо вам сподобалася ця стаття і хочете дізнатися більше про WordPress, рекомендую прочитати інший підручник: Що робити після встановлення WordPress.

BlueHost – найкращий хост WordPress

рекомендується також WordPress.org

Вивчайте більше “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map