Що таке DDoS та як захистити свій веб-сайт?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Що таке DDoS та як захистити свій веб-сайт?
0 6 мин.

що таке ddos-атаки та як захистити ваш веб-сайт від нього


Існують різні способи зламати веб-сайт, але один з найпопулярніших і найпростіших способів – це атака DDoS (розподіленого відмови в послугах), яка робить ваш веб-сайт недоступним для відвідувачів, які переривають або призупиняють послуги веб-приймаючої компанії, підключеної до Інтернету. DDoS-атака – це розповсюджена атака злому DoS, де зазвичай бере участь більше ніж одна унікальна IP-адреса.

Хакери часто націлюють на сайти чи послуги, такі як банки, шлюзи для оплати кредитними картками, а також ділові чи особисті веб-сайти для помсти, шантажу та активізації.

DDoS-атаки є незаконні в США та інших країнах, тому рекомендую не використовувати його! Хоча ви можете знайти та придбати служби, які здійснюватимуть DDoS-атаку проти чийогось веб-сайту, ніколи не слід користуватися такою службою, більше того, ви повинні повідомляти про ці веб-сайти в місцевій поліції..

Приклад – Що таке DDoS Attack?

Будь-хто може здійснити атаку на DOS, вам потрібен лише хороший пропускну здатність для комп’ютера та Інтернету, і ви можете використовувати свій браузер, ввівши кілька разів на одному веб-сайті за один раз і автоматично оновившись за допомогою додатка / плагіна / розширення кожні пару секунд. Більшість веб-хостів не матимуть проблем з цією невеликою прикладом DoS-атаки, але якщо ви попросите друзів приєднатися до вас, це буде DDoS, і ви будете використовувати більше ресурсів, і в кінцевому підсумку є можливість, щоб цільовий веб-сайт був недоступний.

Статистика – хто найбільше націлений?

Як згадувалося раніше, DDoS є незаконною діяльністю, проте є люди, які атакують будь-який веб-сайт або мережу за вашим вибором за 150 доларів. Я не знаю таких служб, але деякий час тому я натрапив на кілька дописів на форумах, де люди пропонували такі послуги. Очевидно, ці веб-сайти зняті, а влада намагається знайти авторів таких публікацій.

Китай, США та Канада є найбільш націленими веб-ресурсами у 2015 році, за якими Росія, В’єтнам, Південна Корея, Німеччина, Франція, Нідерланди та Гонконг у першій десятці..

Більшість атак розпочато в четвер і тривають більше 4 годин, Linux використовується для запуску атак частіше, ніж Windows.

Симптоми – як визначити, чи знаходиться ваш сайт під атакою?

Існує список симптомів для DDoS-атак, але він не надто точний, оскільки такі самі симптоми можуть з’являтися, якщо у вашого веб-хоста є проблеми з обладнанням або Інтернетом:

 • Незвично повільне завантаження веб-сайту або особливостей веб-сайту;
 • Недоступне підключення до веб-сайту;
 • Незвичайно велика кількість отриманих електронних листів;
 • Незвичайно велика кількість облікових записів, публікацій, тем та інших спам-заходів.

Як захистити свій сайт від DDoS-атак?

Навіть якщо у вас є лише особистий веб-сайт, краще захистити свої інвестиції, оскільки є люди, які запускають DDoS-атаки для помсти або просто для тестування веб-хоста та типу DDoS-атаки, яку вони використовують.

Існує кілька способів захисту вашого веб-сайту від DDoS-атак, таких як

 1. Вибір належного постачальника послуг Інтернету (ISP), який має належне обладнання та має договір з Вашим веб-хостом. Зазвичай провайдер забезпечує пом’якшення DDoS, і навіть у вас є більше провайдерів для вашого веб-хоста, ви можете збільшити час роботи та захистити ваші мережеві посилання.
 2. Маючи постачальника послуг з зменшення хмарності, який пропонує вам пом’якшення DDoS з хмари, що має велику пропускну здатність та можливість пом’якшення, і ваші власні дані будуть безпечно збережені в одній або декількох хмарах Інтернету. У постачальників послуг із пом’якшення хмарності є команда, що складається з інженерів з безпеки та дослідників, які працюють над захистом своїх клієнтів від DDoS-атак.
 3. Використовуючи маршрутизатори, комутатори та брандмауери, ви можете зупинити прості атаки пінгу та зупинити недійсні IP-адреси, фільтруючи несуттєві протоколи, і вони забезпечують автоматичне обмеження швидкості, затримку прив’язки, формування трафіку, фільтрацію Bogon та глибоку перевірку пакетів
 4. Маючи належним чином налаштовані серверні програми, ви можете мінімізувати збиток DDoS-атаки, особливо якщо адміністратор визначає, якими ресурсами може користуватися програма, а також робить оновлення в реальному часі у разі нападу.
 5. Використання системи виявлення вторгнень (IDS) для виявлення аномалій щодо трафіку, але це не автоматизована система і вам потрібно її вручну активувати.
 6. Купуючи надмірну пропускну здатність, можна впоратися з різними шипами в трафіку.
 7. Використання апаратного забезпечення апаратного забезпечення, яке аналізує пакети даних та визначає регулярні, пріоритетні чи небезпечні.
 8. Використання захисту на базі DDS, яка може блокувати DoS-атаки на основі з’єднання та атакувати протоколи адрес.
 9. Використання ключових показників завершення програми для визначення рівня законності вхідного трафіку чи ні.
 10. Використання процесу blackholing, який надсилає всі атаки до нульового інтерфейсу.
 11. Використання процесу каналізації, який спрямовує трафік та відхиляє погані пакети.
 12. Існує центр очищення, який використовує різні методи, такі як проксі, тунелі та схеми, що відокремлюють законний трафік від поганого.
 13. Використовуючи IP-версію, перевірте єдиний зворотний шлях, який перевіряє кожен пакет, отриманий для DDoS-атак.
 14. Демпінг журналів, оскільки журнали веб-сервера не можуть визначити різницю між хорошим трафіком та поганим трафіком, а файли журналів стають занадто великими.
 15. Захоплення доказів за допомогою робочої станції Linux, яка може обробляти потік пакетів та програму snoop для їх захоплення.
 16. Зверніться до правоохоронних органів і попросіть допомогти вам.

Існує багато програмного забезпечення, яке може допомогти вам захистити свій веб-сайт від DDoS-атак, таких як:

 • CloudFlare що пропонує захист від DoS-атак усіх форм і розмірів, підтримку, Anycast для DNS і TCP, поглинання атак перед тим, як вони перевантажують ваш сервер, пом’якшення програм та об’ємних атак, безперебійного користування, глобальної, розподіленої мережі, автоматичного навчання та законного трафіку. CloudFlare захищав понад 2 мільйони веб-сайтів, і найбільша зупинена DDoS-атака становила близько 600 Гбіт / с.
 • DDoS Protector що блокує DoS-атаки протягом декількох секунд із багатошаровим захистом та забезпечує продуктивність до 40 Гбіт / с. Це програмне забезпечення також використовує нові методи та традиційні для того, щоб блокувати широкий спектр атак, що мають вдосконалені методи викликів, поведінковий захист та автоматично підписи.
 • FortiWeb Брандмауер додатків пропонує безліч політик захисту DoS та DDoS, захист мереж та шарів додатків, захист HTTP та HTTPS, складний захист від викликів і реагування на ботнеті та гео IP аналіз.
 • Secure64 DNS Організація пропонує зменшення DNS DDoS для захисту DNS-серверів та пропускної здатності. Крім того, Secure64 DNS Authority може виявити великий обсяг DDoS-атак, що дозволяє забезпечити доступність вашого DNS навіть під час атак, виключаючи надмірне забезпечення та потребу в спеціальному мережевому обладнанні безпеки..
 • FortGuard Брандмауер Anti-DDoS пропонує вам найточніший захист найвищої продуктивності від атак, вбудований IPS, захист від SYN, арфа-спуфінг, сканування портів, інжекція SQL і потоку TCP, видимість атаки в режимі реального часу, контроль потоку TCP, фільтрація пакетів , Білий список IP-адрес і чорний список, Управління проксі-серверами та журналами записів.

Усі ці способи захисту від DDoS-атак допоможуть вашому веб-сайту продовжувати свою діяльність через DDoS-атаку, якщо це так.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector