Що таке хостинг SSD? Які переваги хостингу SSD?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Що таке хостинг SSD? Які переваги хостингу SSD?
0 9 мин.

Переваги хостингу для ssd


Технології обчислювальної техніки прогресували прискореними темпами, всі це бачили, і кожен, хто має пару очей і вух, знає про це. Але є деякі суттєві фактори, які стримують розвиток. Одним з таких є використання механічних жорстких дисків. Проблема в цьому – механічна частина.

Хоча жорсткі диски покладаються на рухомі частини, SSD (твердотільний диск) покладається виключно на електроніку без рухомих частин, що робить її набагато надійнішою та значно швидшою. Вони функціонують аналогічно USB-накопичувачам.

SSD-диски використовують енергонезалежну пам’ять для зберігання інформації. На відміну від оперативної пам’яті, вони не втратять жодної з зазначених відомостей, як тільки вимкнеться живлення. Вони зберігають дані на мікрочіпах, тому вони не мають рухомих частин, що робить їх більш стійкими до струсів і мають значно менші затримки під час читання / запису даних.

За функціональністю вони нічим не відрізняються від звичайних жорстких дисків, але пропонують значно більшу швидкість. Хоча швидкість жорсткого диска може становити 15-20 мілісекунд, SSD мають швидкість читання / запису 0,2 мілісекунди. Це робить очевидним, що SSD-диски пропонують набагато кращий функціонал.

Ці переваги поширюються і на продуктивність веб-хостингу. Швидкість є важливою частиною сучасних веб-сайтів, керованих даними. Користувачі очікують, що веб-сторінки завантажуються менше ніж за три секунди. Очевидно, що носій, на якому ви зберігаєте веб-сайт, впливає на швидкість його доставки користувачам.

SSD-накопичувачі приблизно в 3 рази швидші, ніж жорсткі диски, тому ви маєте очевидну причину їх вибору, але вони приблизно в 4 рази дорожчі. SSD-накопичувач на 2 ТБ може коштувати близько 4000 доларів.

Класичний 500 Гб жорсткий диск коштує близько 80 доларів, тоді як бюджетний 500 ГБ жорсткий диск коштує близько 200 доларів.

Дивлячись на це більш прямо, користувачі з жорсткими дисками будуть читати ваш веб-сайт із спінінгового диска. Це процес, який базується на фізичному русі, який не може зрівнятися зі швидкістю електроніки. Хоча жорсткі диски все ще широко використовуються на комп’ютерах та серверах, вам слід сказати “ні”, щоб використовувати жорсткі диски, коли ви вибираєте веб-хост.

SSD-накопичувачі приблизно в 3 рази швидші, ніж жорсткі диски, тому ви маєте очевидну причину їх вибору, але вони приблизно в 4 рази дорожчі. SSD-накопичувач на 2 ТБ може коштувати близько 4000 доларів. Класичні жорсткі диски на 500 ГБ коштують близько 80 доларів, тоді як бюджетні 500 ГБ жорсткі диски коштують близько 200 доларів.

На щастя, ви можете отримати на 128 Гб SSD менше ніж за 100 доларів.

Жорсткі диски проти SSD

Винахід SSD займає вагоме місце серед новітніх технологічних інновацій. Вони відійшли від традиційної архітектури, яку мали жорсткі диски протягом останніх 10 років. Основна відмінність між жорстким та жорстким дисками полягає в тому, що жорсткі диски – це механічні пристрої, а жорсткі диски – ретельно електронні.

Жорсткий диск (жорсткий диск)

На жорсткому диску використовується магнітний накопичувач для зберігання та зчитування даних. Він має один або кілька швидко обертових дисків, покритих магнітним матеріалом. Інформація з цих дисків зчитується з магнітною головкою, яка встановлена ​​на рухому рукоятку приводу.

Швидкість, з якою диск обертається всередині, визначає, наскільки швидко дані можуть бути прочитані / записані. Жорсткі диски в центрах обробки даних та великих підприємствах зазвичай мають швидкість зчитування від 7,2 тис. До 15 тис. Обертів на хвилину.

Їх загальна швидкість вимірюється IOPS (операції вводу / виводу за секунди). Вищезазначені вимірювання означають приблизно від 80 до 180 IOPS.

За останні роки жорстких дисків стало лише фізично менше. Деякі нові моделі були наповнені гелієм. Таким чином магнітні головки мають меншу стійкість до навколишнього середовища, як це було б з киснем при русі.

Компанії просто поводяться з існуючими технологіями, але це вже на виході. Можливість зчитувати дані з дискових плат тільки накладає на неї серйозні обмеження.

Плюси:

 • Неймовірна кількість доступного дискового простору від 100 ГБ до 4 ТБ.
 • Дешево. Ви можете придбати його від 50 до 500 доларів

Мінуси:

 • Вразливий до багато руху.
 • Дуже низькі швидкості читання / запису порівняно з SSD.

SSD (твердотільний накопичувач)

На відміну від жорстких дисків, які покладаються на диски, SSD зберігають дані на мікросхемах. Він не використовує жодних рухомих частин, тому пошук та зчитування місця розташування фрагмента даних теоретично не затримується. Те саме стосується і написання. Це робить їх набагато швидшими та надійнішими, ніж будь-який їх попередник.

Швидкість SSD вимірюється по-різному від HDD, тому що вони виготовляються для різних цілей. Їх можна читати інтенсивно чи інтенсивно писати, але їх ефективність також вимірюється в IOPS.

 • Інтенсивний SSD для читання працює з приблизно 4600 до 15 500 IOPS.
 • Інтенсивний SSD для запису працює з приблизно 65 000 до 75 000 IOPS.

Плюси:

 • Висока швидкість роботи під час доступу до випадкових даних у 100 разів швидше, ніж до звичайного жорсткого диска.
 • Високошвидкісна передача даних, в 4 рази швидша, ніж на жорсткому диску.

Мінуси:

 • Набагато дорожче.

Отже, чи справді такий швидкий веб-хостинг SSD?

Веб-сайти, створені за допомогою систем управління контентом, таких як WordPress, Magento або Durpal, містять тисячі тем і плагінів, які всі повинні завантажувати і робити свою справу, коли користувач відвідує веб-сайт. Крім того, щойно відвідувач заходить на такий динамічний веб-сайт, він запускає багато запитів до бази даних під час доступу до вмісту сторінки.

Завдяки такій кількості запитів до бази даних і стільки вмісту для перегляду, використання обертових дисків значно уповільнює загальну швидкість веб-сайту.

Швидкість є важливим чинником як з користувальницького інтерфейсу, так і з точки зору SEO. Настільки багато завантажувати своїх користувачів – це складне завдання, яке вимагає обладнання, яке може зробити це максимально ефективно.

Твердотільні накопичувачі роблять саме це. Вони читають усі ці дані одночасно, тому швидкість перегляду буде набагато кращою, завдяки скороченню часу завантаження. Як згадувалося раніше, жорсткі диски читають / записують дані з 15-20-мілісекундним часом доступу, тоді як SSD-диски роблять це з часом доступу 0,2.

Традиційні плани веб-хостингу все ще зберігають вашу інформацію на обертових дисках, тоді як більш сучасні мають свої SSD-накопичувачі готові для вас відразу.

Переваги хостингу SSD

Простіше кажучи, хостинг на SSD – це набагато швидше і набагато надійніше, ніж ті, хто використовує жорсткі диски. SSD-накопичувачі більш стійкі до ударів, мають набагато меншу затримку та час доступу. Ось деякі найбільші переваги використання SSD-хостингу.

4x швидша швидкість хостингу

Якщо веб-хост використовує жорсткі диски для зберігання ваших даних, його диск буде обертатися, і магнітна головка повинна буде переміщатися, щоб знайти інформацію, необхідну для завантаження вашого сайту, кожного разу, коли він має відвідувача. Є лише мілісекунди відмінностей, які ви, мабуть, не помітите, але вони мають величезну різницю, коли справа стосується виконання дорогих веб-завдань.

На хостингу SSD є багато SSD-дисків, готових до обслуговування. Використання хостингу SSD – це один з найважливіших варіантів, який потрібно зробити, коли ви прагнете створити швидкий веб-сайт.

Це завдяки SSD-дискам, що не мають рухомих механічних деталей, що дозволяє завантажувати дані набагато швидше і мають дуже низький час відгуку.

Більш надійний

Якщо ви кинете жорсткий диск на підлогу, можливо, ви нанесте незворотні збитки вашим даним. Знову ж таки, переміщення механічних деталей робить HDD набагато більш вразливими до фізичних травм. Навіть незначні поводження можуть призвести до втрати даних.

На SSD-дисках немає деталей, що рухаються, тому ви можете в основному кидати ноутбук, поки в ньому працює накопичувач SSD. Це означає, що жорсткі диски набагато менш вразливі до пошкоджень.

Стабільний

Якщо жорсткий диск переміщається під час обробки даних, він може порушити процес, оскільки крихітні механізми всередині нього дуже чутливі. Це може порушити операцію або призвести до її відставання. Це як би жорсткий диск пропускає серцебиття.

SSD не мають нестабільних обертових дисків, тому вони не несуть цієї відповідальності. Кожен шматочок даних, який має ваш веб-сайт, буде безпечно зберігатися та забезпечить безперебійний перегляд відвідувачів.

Використання енергії більш ефективно та відповідально стає все більш важливим у міру зростання наших технологічних вимог. Ми повинні скоротити споживання електроенергії там, де це можливо, і використовувати цю потужність у потрібних місцях.

Ви можете не повірити, але вибір SSD хостингу – це екологічно чисте рішення. Це не маркетингова лінія.

SSD споживають на 80% менше енергії, ніж жорсткі диски, що не занадто багато, якщо ви працюєте у своєму ноутбуці, але тут ми говоримо про центри обробки даних. Це величезні ангари, наповнені шафами, у яких всередині них велика кількість жорстких дисків. Ці центри обробки даних повинні мати потужні системи охолодження, щоб підтримувати обладнання на оптимальній температурі.

Краще для бізнесу

Більш висока швидкість та надійність дозволяють значно покращити швидкість завантаження веб-сторінок і вмісту. Якщо ваш веб-сайт швидкий, задовольнити користувачів із рідким досвідом набагато простіше. Коли вони задоволені вашим веб-сайтом, вони набагато більше шансів зробити покупку!

ТОП 3 постачальників хостингових серверів

Хостинг InMotion

inmotion хостинг ssdInMotion найкращий, коли справа стосується швидкості. Більшість веб-хостів мають 1000ms + час завантаження, тоді як веб-сайти, що працюють на корпусі InMotion, мають близько 500мс завантаження.

Вони також пропонують чудові інструменти для розробників та гнучку систему оплати. Ви завжди можете перейти на більш високий пакет або навіть повернути гроші, якщо ви не задоволені. Це безпечно і надійно всіма можливими способами, саме тому InMotion має мільйони користувачів.

Якщо вам потрібна допомога з налаштування вашого сайту, ви завжди можете мати їх надійну підтримку клієнтів, щоб допомогти.

Хмара HostGator

cloudgator хмара ssdHostGator пропонує хостинг-середовище, яке багато його конкурентів ще не використовують, а саме CloudHosting.

Ця послуга гарантує 100% часу роботи. Багато господарів пропонують лише 99% часу роботи, деякі пропонують лише 95%. Ці 5% дають чи беруть, здається, не так багато, але це насправді. Ви б не хотіли, щоб ваш веб-сайт був навіть в автономному режимі навіть на секунду, тепер би ви?

Вони також пропонують 300мс + час завантаження, що неймовірно швидко! SSD-накопичувачі відіграють велику роль у цьому, звичайно.

Ціни на цю послугу дуже хороші, враховуючи найкращі показники, які вона пропонує, ви можете почати коштувати приблизно 3 долари на місяць, а згодом оновити пакет, якщо хочете.

Це дуже зручно для користувачів, і ви можете налаштувати свій рахунок за лічені хвилини. Перевірте їх, вони пропонують хорошу пропозицію.

WebHostingHub

webhostinghub ssdВідомо, що WebHostingHub пропонує неймовірні швидкості завантаження завдяки сучасній технології, яку вони використовують. Вони дуже пишаються тим, що використовують твердотілі накопичувачі, оскільки вони роблять речі приблизно в 20 разів швидшими. Вони з гордістю заявляють, що SSD є частиною їхньої системи вже досить давно.

Вони мають 600мс + час завантаження, що цілком розумно.

Створити веб-сайт або блог дуже просто, оскільки ви можете встановити, що WordPress буде встановлений як ваша система управління вмістом. Вам не потрібно мати технічну підготовку.

Це робить ще кращим той факт, що вони пропонують безкоштовну міграцію доменів та сайтів, а інші стягують близько 150 доларів за ту саму послугу.

Якщо ви зареєструєтесь в одній з їхніх служб, один з їхніх доброзичливих представників зателефонує вам за лічені хвилини і проведе вас через усі необхідні речі, які ви повинні знати.

Навіть якщо ви незадоволені їх обслуговуванням, у вас є 90 днів, щоб повернути гроші без проблем.

Вони варто перевірити і розібратися, це точно!

Висновок

Якщо ви трохи навчитеся, передбачення, що SSD створюють сховище завтра, природно. Хоча це залишається незрозумілим, чи це стане правдою чи ні, одна річ, це точно, вони набагато кращі в кожному технічному аспекті, ніж традиційне зберігання даних.

 • SSD-диски пропонують набагато більшу швидкість
 • Краще для бізнесу
 • Більш надійні, ніж жорсткі диски
 • Споживайте менше електроенергії і не виробляйте стільки тепла
 • Високі швидкості пропонують кращий досвід користувача

У вас є безліч варіантів налаштування вашого веб-сайту за допомогою хостингу на SSD. Просто перегляньте наші рекомендації або зробіть собі якісь дослідження.

Я сподіваюся, що вам сподобалось читати цю статтю і що ми задовольнили вашу цікавість щодо SSD хостингу!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector