Що таке Інтернет-маркетинг? Чому це важливо для вашого бізнесу?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Що таке Інтернет-маркетинг? Чому це важливо для вашого бізнесу?
0 9 мин.

що-це-інтернет-маркетинг


Пошук клієнтів та встановлення іміджу бренду – одна з найважливіших речей у веденні бізнесу сьогодні. Ви не бачите, щоб у Nike було так багато збуджених клієнтів і продавали стільки взуття просто тому, що вони роблять чудові продукти. Їх успіх здебільшого пояснюється їх брендингом та великою кількістю зусиль, які вони постійно вкладають в інтернет-маркетинг та рекламні ролики.

Правду кажучи, бізнес в значній мірі приречений на провал на ринку, якщо він не використовує онлайн-маркетингові рішення. Я не говорю про ваш улюблений магазин крамниць на розі. Я більше говорю про компанії, які постійно потребують більшої експозиції, а не лише увагу місцевих жителів. Ось чому я збираюся окреслити найважливіші переваги інтернет-маркетингу.

Просто продовжуйте читати, і ви дізнаєтесь, як і чому ваші інтернет-маркетингові рішення переведуть ваш бізнес на новий рівень.

Визначення Інтернет-маркетингу

Перш ніж розширити те, що ви знаєте про різні маркетингові інструменти та стратегії, спочатку ви повинні зрозуміти, що таке інтернет-маркетинг.

Інші слова, такі як інтернет-реклама та інтернет-маркетинг, стосуються одного і того ж. Це будь-який інструмент або стратегія, щоб отримати вашу компанію та її продукцію перед громадськістю. Інтернет-реклама може приймати численні форми. Деякі з них базуються на тонких повідомленнях замість чітких та прозорих рекламних оголошень.

Однак спосіб інтернет-маркетингу може просувати ваш бізнес досить простий. Це підвищує репутацію вашої компанії за рахунок підвищення її здатності знаходити потенційних покупців в Інтернеті. Люди постійно шукають інформацію, і їх улюблене заняття минулого часу переглядає Інтернет.

Якщо ви скористаєтесь певними маркетинговими інструментами та стратегіями, можете отримати ім’я своєї компанії перед громадськістю та заохотити їх побачити, що ви можете запропонувати..

Ось деякі інші переваги маркетингу в Інтернеті:

Більшість ваших клієнтів зараз онлайн

Інтернет – це жваве місце, де користуються ним 3 мільярди людей цілодобово, що є найочевиднішою причиною, чому ви повинні продавати його там. Маркетологи завжди намагалися охопити клієнтів, де вони живуть, де вони здійснюють покупки, де працюють і деінде вони отримують інформацію. Тепер, коли Інтернет став таким популярним, маркетологи можуть охопити своїх потенційних клієнтів, де б вони не були.

А недавнє дослідження показало, що близько 80% американців використовують Інтернет для дослідження продуктів, які бажають придбати. Близько 58% серед них придбали принаймні один предмет минулого року.

Це економічно ефективне рішення

Телереклама коштує занадто багато грошей, а тому й рекламні щити. Маркетинг – це дорогий бізнес, але цифровий маркетинг коштує набагато дешевше. Не зрозумійте мене, у нього є власний цінник, але, враховуючи ефективність, це велика інвестиція. Це тому, що це полегшує націлювання на людей, які насправді можуть придбати у вас.

Скажімо, ви продаєте спортивне спорядження в Копенгагені. Ви можете розмістити одне з своїх оголошень у газеті, заплативши фіксовану щомісячну ціну і сподіваючись на найкраще. Тисячі людей будуть гортати газету в той день або тиждень, але дуже мало з них насправді зацікавлять ваш продукт. Крім того, вони можуть просто пропустити розділ оголошень разом.

Але що робити, якщо розмістити в Інтернеті рекламу, націлену на певну групу користувачів? Насправді, що робити, якщо ви орієнтувалися саме на тих читачів, які шукають “спортивний інвентар у Копенгагені”? Тепер ми базуємось на зовсім іншій розмові. Ви можете використовувати SEO або PPC методи, щоб отримати свій вміст перед ними та придбати їх у вас.

Більш інтерактивний, ніж інші інструменти маркетингу

Компанії інвестують мільйони доларів у маркетинг свого бізнесу в соціальних медіа через один важливий факт; це інтерактивний Крім того, наявність веб-сайту, на якому ви публікуєте інформацію, також є ефективним способом спілкування.

Наприклад, особливо цікаво, якщо у вас є обмежена пропозиція за часом, яка так чи інакше має певні обмеження. Що робити, якщо ваш потенційний покупець плутається? Що робити, якщо він / вона хоче отримати більше деталей? Що ж, вони можуть просто знайти ваш веб-сайт або сторінку ваших соціальних медіа. Вони можуть задати питання, прочитати конкретні деталі або зв’язатися безпосередньо з вами. Вони можуть навіть робити покупки в Інтернеті.

Наявність можливості двостороннього спілкування, безумовно, може зміцнити ваші стосунки з можливими клієнтами. Вони не просто побачать бізнес, який намагається продати їм свою продукцію; натомість вони побачать надійне джерело інформації.

Інтернет завжди доступний

Ваш бізнес може бути відкритим лише 12-16 годин на день, але Інтернет доступний 24/7. Команди з маркетингу не працюватимуть на вас щодня, але рішення для інтернет-маркетингу будуть. Ви не можете звернутися до всіх своїх клієнтів одразу, оскільки вони мають різний графік. Вам знадобиться щось, що постійно працює і працює для вас, щоб клієнти могли звернутись до нього, коли їм потрібно.

Саме для цього призначені веб-сайти та сторінки соціальних медіа. Вони завжди можуть приймати повідомлення вашого клієнта, і їм не потрібно чекати робочих годин, поки вони не зможуть дізнатися більше про ваш бізнес або зробити покупку.

Простіше відстежувати це

Інтернет-маркетинг вирішує одну з найскладніших проблем маркетингу, відстеження результатів. Інтернет-маркетинг дозволяє відстежувати активність ваших користувачів і бачити, як вони взаємодіють з вашим веб-сайтом та його вмістом. Ви можете зробити те ж саме на платформах соціальних медіа, що дозволяє вам бачити, чи ефективна ваша стратегія чи ні.

Щоб зробити речі ще кращими, ви також можете перевірити історію покупки, вподобання та інтереси користувачів, щоб ви могли робити цільові пропозиції, які краще відображають їх інтереси. Інформація, отримана від відстеження відвідувань веб-сайтів, також надасть необхідні вам дані для крос-продажів.

Ви можете впоратися зі своєю конкуренцією

Незалежно від того, в який бізнес ви входите, ви маєте багато конкуренції. Люди мають доступ до величезного асортименту товарів лише за декілька клацань. Для бізнесу дуже важливо впоратися зі своєю конкуренцією, будь то малий місцевий бізнес чи великі інтернет-магазини роздрібної торгівлі. Але це можливо лише тоді, коли бізнес належним чином використовує платформу інтернет-маркетингу. Ви можете стати перед потенційними клієнтами раніше, ніж це роблять ваші конкуренти.

Це чудово для досліджень та розробок

Чим більше ви використовуєте інтернет-маркетинг, тим більше інформації ви збираєте від своїх клієнтів. Крім того, вам доведеться досліджувати ключові слова, які мають сенс для вашого бізнесу, що дозволить вам досягти хорошого місця в рейтингу пошукових систем. Якщо ви правильно використовуєте ключові слова, вони спрямовуватимуть трафік на ваш веб-сайт.

Найпопулярніші методи онлайн-маркетингу

популярні онлайн-маркетингові стратегії

Спектр інструментів та стратегій онлайн-маркетингу постійно розширюється, що дозволяє нам створювати складніші стратегії та виконувати їх зручніше. Однак є низка всіх зірок, які ніколи не виходять з моди.

Розробка веб-сайтів

Бізнес-сайт – це найважливіший інструмент для досягнення вашої цільової аудиторії. Причина цього проста; клієнти завжди хочуть знайти інформацію про конкретний товар чи послугу. Ви можете надати їх на своєму веб-сайті.

Ваш веб-сайт може створити присутність, яка дозволить клієнтам дізнатися більше про вашу компанію разом з вашими продуктами та послугами. Створити веб-сайт дуже просто, недорого, але абсолютно важливо для ведення бізнесу сьогодні.

Ви також можете безкоштовно створити веб-сайт, але якщо ви серйозно ставитесь до своєї присутності в Інтернеті, варто вкласти в це кілька доларів. Це не означає, що вам потрібно найняти розробника. Ви можете створити веб-сайт самостійно за допомогою простих шаблонів або будівельників із перетягуванням.

Однак якщо у вас є бюджет, вам, безумовно, буде краще створити спеціальний веб-сайт. Ви можете додати більш точні функції та створити дизайн сайту під свій смак.

SEM – Маркетинг пошукових систем

Пошукові системи – це найпопулярніші онлайн-інструменти. Усі, хто має доступ до Інтернету, використовують Google, тому це прекрасне місце для просування вашої компанії. Ви можете використовувати його для отримання експозиції за ключовими словами, пов’язаними з вашим бізнесом. Існує два основні методи маркетингу пошукових систем: оптимізація пошукових систем (SEO) і плата за клік (PPC).

SEO – Оптимізація пошукових систем

Google прагне допомогти своїм користувачам отримати відповідну інформацію. Вони роблять це, коли їхні боти «проповзають» через веб-сайти, щоб їх індексувати. Після цього вони переглянуть, на які ключові слова націлена кожна сторінка, і оцінюватимуть кожну сторінку залежно від того, наскільки вони оптимізовані..

Робити SEO на своєму веб-сайті абсолютно безкоштовно і постійно отримуватимете користувачів, які шукають те, що ви пропонуєте. Це довгострокова стратегія, яка вимагає послідовної роботи та створення контенту. Незалежно від того, чи будете ви це робити самостійно, або передаєте в іншу компанію чи фрілансера.

Дуже багато факторів сприяють успіху цієї стратегії, оскільки пошукові системи часто змінюють алгоритми ранжирування.

КПП – оплата за клік

Реклама з оплатою за клік чудово підходить для досягнення швидких результатів. Ви можете заплатити пошуковим системам, щоб ваш веб-сайт відображався вгорі списку, що дозволить отримати більше 50% трафіку, який ви отримуєте від вашого цільового ключового слова. Ви будете мати негайне опромінення, але лише до тих пір, поки за нього заплатите пошукові системи.

Маркетинг електронної пошти

Маркетинг по електронній пошті – це те, що жоден бізнес не повинен забувати використовувати. Це інструмент, який дозволяє підприємствам звертатися до своїх сучасних клієнтів. Вони можуть надсилати їм інформаційні бюлетені, інформаційні електронні листи або купони.

Ви також можете завоювати нових клієнтів, якщо вам вдасться змусити їх надавати вам електронні листи. Користувачі часто надають свої адреси електронної пошти в обмін безкоштовним вмістом або будь-якою іншою цінністю.

Рекламні оголошення

Дуже багато блогів, YouTube-каналів та веб-сайтів надають рекламні місця. Залежно від цільової аудиторії, ви можете використовувати трафік, який вони генерують, розміщуючи ваші оголошення на їхньому сайті. Якщо ваші оголошення справді релевантні для своєї аудиторії, велика ймовірність того, що вони натиснуть її та використають, щоб купити щось у вас..

Контент-маркетинг

Інтернет-вміст – це одне з цифрових активів, яке ви можете використовувати для просування свого веб-сайту. Залежно від того, чим займається ваш бізнес, ви можете використовувати різноманітний вміст, який допоможе вам досягти своїх цілей. Наприклад, ви можете додати на свій сайт електронні книги, навчальні посібники та довідки чи файли для завантаження, які залучатимуть вашу аудиторію.

Завжди є потреба в корисному та залучаючому вмісті в будь-якій ніші, і за умови, що це принесе корисні нагороди.

Маркетинг соціальних медіа

Усі та їх собака протягом останніх років пишуть про маркетинг соціальних медіа. Це дійсно важлива тема, коли мова йде про інтернет-маркетинг, про що я вже згадував вище.

Маркетинг соціальних медіа має потужний потенціал для виховання вашої аудиторії, надаючи їм корисні відповіді та зміст. Це ідеальне місце для безкоштовного спілкування зі своєю аудиторією, на що вам слід скористатися. Це також забезпечує чудову видимість бренду і допомагає вам створити свою репутацію. Не кажучи вже про те, що це також допомагає вам залучати трафік на ваш сайт.

Загалом, маркетинг соціальних медіа – це те, чого жоден бізнес не повинен пропускати. Це простий, безкоштовний і буде пакувати потужний удар. Якщо ви готові вкласти кілька доларів, ви навіть можете придбати платну рекламу, яка дозволяє точно орієнтуватися на потенційних покупців.

Висновок

Там у вас є! Основи інтернет-маркетингу! Незважаючи на те, що прогрес у більшості цих методів вимагає багато навчання, це можуть зробити навіть люди, які не знають технологій. Але якщо у вас є капітал, наймання маркетингової команди або хоча б одного фахівця з інтернет-маркетингу допоможе вашому бізнесу розвиватися.

Якщо ви серйозно думаєте про розгалуження в Інтернеті, щоб створити свій бренд і залучити клієнтів, інтернет-маркетинг вас не підведе. Ви просто повинні зробити це правильно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector