Що таке код помилки 105 (нетто: ERR_NAME_NOT_RESOLVED) та як це виправити?

код помилки-105-дн


Якщо ви використовуєте Google Chrome як браузер за замовчуванням, у якийсь момент ви можете натрапити на код помилки 105 (нетто: ERR_NAME_NOT_RESOLVED). Ця помилка характерна лише для Google Chrome, тому ви, мабуть, захочете дізнатися, що викликає це повідомлення про помилку та які можливі виправлення.

Що таке помилка 105? Що це викликає?

Помилка 105 відображається після помилки пошуку DNS, що означає, що після введення URL-адреси веб-сайту, який ви намагаєтеся отримати в Google Chrome, браузер намагається перевести ім’я веб-сайту на його Інтернет-адресу (IP-адресу), використовуючи Система доменних імен (DNS). Якщо браузер не може отримати доступ до сервера DNS, роздільна здатність DNS виходить з ладу, і відображається помилка 105.

Крім невідповідального DNS-сервера, помилку 105 може бути викликано також:

 • відсутність підключення до Інтернету;
 • неправильно налаштована мережа;
 • брандмауер, який перешкоджає доступу Chrome до мережі.

Оскільки код помилки не відображає точну причину, яка її спонукала, вам доведеться слідувати за потоком і перевірити всі можливі причини.

Як виправити код помилки 105?

Спочатку перевірте, чи підключено ви до Інтернету і чи правильно ви ввели домен чи URL-адресу у веб-переглядачі.

Якщо ви підключились до Інтернету, і в URL-адресі немає помилок чи помилок, спробуйте відвідати деякі інші непов’язані домени (зробіть випадковий пошук у Google та перейдіть за кількома посиланнями), щоб побачити, чи працюють вони. Якщо це так, це означає, що у вас є дійсний DNS і, ймовірно, DNS-сервер веб-сайту, до якого ви намагаєтеся отримати доступ, має деякі проблеми..

Якщо ви не можете отримати доступ до інших доменів, можливо, ваш сервер DNS має деякі проблеми, і ви можете змінити свої DNS-сервери.

Ось як змінити DNS в Windows:

 1. Клацніть правою кнопкою миші на значку Wifi та виберіть Відкрита мережа & Налаштування Інтернету;
 2. Натисніть на Змініть параметри адаптера;
 3. Клацніть правою кнопкою миші на вашому активному підключенні до мережі та виберіть Властивості;
 4. Клацніть лівою кнопкою миші на Internet Protocol Version 4, потім виберіть Властивості (Якщо ви використовуєте IPv6, зробити це також на IPv6);
 5. Виберіть пункт Використовувати наступні адреси сервера DNS :, а потім введіть один із громадська DNS адреси сервера знизу:

 1.1.1.1 = CloudFlare DNS

208.67.220.220 або 208.67.222.222 = OpenDNS

8.8.8.8 або 8.8.4.4 = DNS Google

Якщо ви користувач MAC, ось як змінити свій DNS:

 1. Йти до Налаштування системиМережа;
 2. Клацніть Розширений;
 3. Натисніть на DNS вкладка;
 4. Клацніть на + підписати (внизу зліва), щоб додати новий DNS-сервер;
 5. Введіть одну з перерахованих вище адрес загальнодоступних серверів DNS;
 6. Клацніть Добре, потім натисніть кнопку Застосувати.

Якщо ви є вебмайстер і ваш сайт не працює через цю помилку, тоді вам доведеться виправити неполадки:

 1. Перейдіть на свій веб-сайт з іншого комп’ютера / телефону, щоб побачити, чи впливають лише на вас чи всі ваші відвідувачі;
 2. Очистіть кеш-пам’ять DNS, перейшовши до chrome: // net-Internals # dns і натисніть кнопку “Очистити кеш-пам’ять хоста”.

Якщо це все-таки не вирішило проблему, можливо, доведеться перевірити сервери імен вашого домену та записи A. Для цього можна використовувати такі інструменти, як digwebinterface.com або https://toolbox.googleapps.com/apps/dig/.

Якщо ваше доменне ім’я www.example.com, переконайтеся, що кореневий домен (example.com) має запис NS та вказаний NS, наприклад ns1.hosting.com вирішує запит “A” example.com.

Якщо це так, переконайтеся, що ваш основний сервер імен також вирішив FQDN (www.example.com).

Якщо ні, додайте записи NS та A. Записи NS можуть бути змінені у реєстраторі домену (namecheap.com, godaddy.com тощо) і повинні вказувати на сервери імен, надані вашою хостинг-компанією, наприклад. ns1.host.net ns2.host.com.

Випуски IPv6

ERR_NAME_NOT_RESOLVED може бути викликаний тим, що ваш пристрій підключається до мережі IPv6, і замість того, щоб запитувати запис “A”, він запитує запис “AAA” для підключення до адреси IPv6.

DNS-сервер може неправильно обробляти запити “AAA” або він може повільно відповідати. У Chrome перейдіть до chrome: // net-Internals / # dns та шукайте доменне ім’я. Якщо ви бачите IPv6 в розділі Сім’я    це може бути проблемою.

Виправленням було б відключення протоколу IPv6 у ваших налаштуваннях Інтернету.

Ось як відключити IPv6 у Windows:

 1. Клацніть правою кнопкою миші на значку Wi-Fi та виберіть Відкрита мережа & Налаштування Інтернету;
 2. Натисніть на Змініть параметри адаптера;
 3. Клацніть правою кнопкою миші на вашому активному підключенні до мережі та виберіть Властивості;
 4. Прокрутіть униз до Інтернет-протокол версії 6 (TCP / IPv6), і зніміть прапорець;
 5. Клацніть Добре зберегти;
 6. Перезавантажте комп’ютер.

Ось як відключити IPv6 на macOS:

По-перше, вам потрібно буде запустити команду через додаток Terminal. Будь ласка, майте на увазі, що вам, можливо, доведеться запустити цю команду ще раз у разі будь-яких змін у налаштуваннях мережі, оскільки це може відновити це налаштування.

 1. відчинено Шукач
 2. Натисніть на Застосування
 3. Натисніть на Папка утиліт
 4. Двічі клацніть на Додаток терміналу., та запустіть таку команду у вікні програми, щоб перелічити мережеві інтерфейси та їх імена: networksetup -лістові мережеві сервіси

Визначивши мережевий інтерфейс, який ви використовуєте, введіть таку команду у вікні терміналу, щоб відключити IPv6 у цьому інтерфейсі:

Якщо ви використовуєте Ethernet, введіть: networksetup -setv6off Ethernet

Якщо ви користуєтесь Wi-Fi, введіть: networksetup -setv6off Wi-Fi

(Можливо, вам доведеться використовувати лапки, щоб огортати ім’я інтерфейсу.)

Фільтри для дорослих або фільтри для країни

Якщо ви переживаєте ERR_NAME_NOT_RESOLVED помилки під час користування готелем або іншим Wi-Fi в іншому місці, це може бути пов’язано з тим, що вони розгортають якийсь фільтр вмісту для дорослих, і сайт, який ви намагаєтесь відвідати, може перетворитись на деякі налаштування фільтра.

Можливо, сайт заборонений у цій країні з юридичних причин (наприклад, азартні ігри в Інтернеті, форуми активістів тощо)

Ви можете скористатися іншими інструментами, такими як “Down For Every” або “Just Me”. Якщо веб-сайт зареєстрований, ви можете змінити налаштування DNS за замовчуванням, встановлені вашим маршрутизатором (який зазвичай за замовчуванням на ISP) на інший публічний DNS такий сервер, як CloudFlare 1.1.1.1, Google 8.8.8.8, OpenDNS 208.67.222.222

Як ви бачите, виправлення коду помилки 105 несе певну складність, але, сподіваємось, наш підручник зумів провести вас через деякі можливі причини та виправлення, тож ви знатимете, що робити наступного разу, коли ви зіткнетеся з цією помилкою код.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map