Що таке краща платформа для ведення блогів? WordPress vs Ghost.org

01.06.2020
Статті та більше ... 'Що таке краща платформа для ведення блогів? WordPress vs Ghost.org
0 6 мин.

Wordpress проти привид порівняння огляд


WordPress – це система управління контентом (CMS), створена для будь-якого типу веб-сайтів від блогу, інтернет-магазинів, форумів, до цільових сторінок, тоді як Ghost.org – платформа з відкритим кодом, призначена для публікації статей у блогах.

У цій статті я порівняю найпопулярнішу платформу для блогів та створення веб-сайтів: WordPress, до програмного забезпечення для запуску блогів Привид.

Реєстрація

Якщо на WordPress.org вам не потрібна реєстрація для завантаження та встановлення CMS на вашому сервері, на Ghost.org вам потрібна реєстрація, і вам потрібно ввести свою адресу електронної пошти, своє ім’я користувача та пароль. Це може бути небагато засмучує те, що ви отримаєте небажану електронну пошту, і якщо ви хочете зробити кілька облікових записів для дому, для роботи, для друга, щоб тримати речі розділені, це може зайняти деякий час.

Ціна

Система управління WordPress.org абсолютно безкоштовна, і вона має навіть безкоштовні теми та плагіни порівняно з Ghost.org, яка пропонує безліч пакетів: безкоштовний джерело з кодом, Персональні кошти – 8 доларів на місяць, Розширений – $ 24 на місяць, Команда коштує 80 доларів на місяць, а бізнес коштує 200 доларів на місяць.

ціна на веб-хостинг привидів

Хостинг

В Інтернеті є декілька веб-хостингових компаній, які пропонують спеціальні хостинг-пакети для WordPress, такі як BlueHost, ціни починаючи з $ 3,95 на місяць, тим часом Ghost.org пропонує власного хоста разом з платформою з вищезазначеними цінами.

Установка

WordPress легко встановити з Cpanel вашого хоста за допомогою Fantastico, який завершує процес за кілька кліків, але Ghost встановлюється, якщо ви купуєте один з своїх хостинг-пакетів або у випадку, якщо ви хочете самостійно розмістити, вам потрібно вручну встановити Ghost і це непросто.

Статус

У WordPress немає сторінки статусу, в якій працюють системи, оскільки вона працює безпосередньо на вашому власному сервері і не підключається до офіційної веб-сторінки, з якої ви її завантажили, порівняно з Ghost, який має статус усієї операційної системи, оскільки платформа працює на їх офіційних серверах, тож ви можете бачити статус серверів Ghost.org, Ghost (PRO), Marketplace та CloudFlare разом із системними метриками для часу відповіді Ghost.org та Ghost (Pro)..

Громада

Навколо кожної популярної речі чи людини з’являється велике співтовариство, і це те саме для WordPress, яка має велике співтовариство, яке містить сотні веб-сайтів з підручниками, підказками, трюками, хаками, преміум і безкоштовними темами та плагінами, і вони навіть мають свої власні форум підтримки та розділи коментарів для плагінів та тем порівняно з Ghost, який має лише команду підтримки.

Задній дизайн

І WordPress, і Ghost мають мінімально чисту інформаційну панель, різниця полягає в тому, що WordPress поставляється з темною темою, а Ghost зі світлим дизайном.

Простота

Більшість людей, які не використовуються в WordPress, вважають, що це не проста платформа, а Ghost простіший і простіший, маючи лише 8 кнопок безпосередньо для таких дій, як нова публікація або візуалізація вмісту порівняно з WordPress, яка має багато складні варіанти, а якщо встановити теми та плагіни, їх буде ще більше.

Тематичні розробки

Навіть якщо інформаційна панель WordPress є складнішою у використанні та має базовий дизайн, більшість тем, створених для передньої частини, дуже добре розроблені з багатьма функціями порівняно з тими з Ghost.

Гнучкість

Оскільки у WordPress є сотні тем і плагінів, ви можете перетворити просту цільову сторінку або блог з 4 сторінками на форум або навіть інтернет-магазин з безліччю функцій, тим часом Ghost не дозволяє таких перетворень, оскільки він зроблений тільки для блогів.

Управління вмістом

За допомогою WordPress ви можете створювати різні типи статей від стандартних до користувацьких, наприклад портфоліо, товар, відгуки, персонал тощо, поки Ghost не пропонує цю дуже корисну функцію.

Попередній перегляд вмісту

І WordPress, і Ghost пропонують можливість попереднього перегляду того, що ви пишете перед публікацією, проблема полягає в тому, що в WordPress вам потрібно змінити редактори з текстового редактора на візуальний редактор, і останній не надто точний у порівнянні з Ghost, який має дво- панель системи, і вона показує в прямому ефірі, які зміни ви внесли.

Завантаження зображень

Щоб завантажити зображення в WordPress, вам потрібно натиснути, де ви хочете, щоб зображення було, потім натиснути кнопку для зображення, вибрати, чи ви хочете завантажити його зі свого комп’ютера, посилання або з медіатеки, а потім вибрати зображення, тоді як у Ghost вам потрібно зробити лише елемент зображення з Markdown, а за допомогою перетягування ви можете скинути потрібне зображення безпосередньо на створений елемент.

Розширене редагування вмісту

WordPress має безліч розширених варіантів редагування вмісту, і їх кількість разом із додатковими плагінами може бути справді великою, пропонуючи спеціальні кнопки, шорт-коди та інші функції порівняно з Ghost, у якого ця функція зовсім не є..

Керування користувачами

WordPress пропонує можливість створювати облікові записи користувачів та різні ролі користувачів, які можуть забезпечити належне функціонування веб-сайту, і, використовуючи плагіни, ви можете покращити управління користувачем, але Ghost має ті ж самі функції, як і раніше без плагінів..

Мобільна сумісність

Існують різні плагіни, завдяки яким блог WordPress може виглядати дуже приємно на мобільних операційних системах, і навіть WordPress має додаток, створений спеціально для користувачів, щоб зайти на панель приладів з мобільних операційних систем, таких як Android, Windows Phone та iOS, але Ghost пропонує доступ до на панелі приладів через браузер мобільного Інтернету телефону або планшета.

Сторонні програми

Кожен може створювати додатки, особливо плагіни для WordPress, і вони можуть розміщувати їх на офіційному веб-сайті, щоб інші користувачі завантажували та встановлювали їх, тим часом у Ghost це неможливо, але вони кажуть, що ця функція розвивається.

Аналітика

У WordPress ви можете побачити статистику та графіки для кожного дня, тижня, місяця та року стосовно кожної статті у вашому блозі. Тим часом у Ghost у вас немає цієї функції, оскільки ця також розробляється..

Ліміт перегляду

В останні роки майже кожна веб-хостинг-компанія пропонує необмежену пропускну спроможність для відвідувачів, тому у блогу WordPress, розміщеного в хорошій компанії, не виникне проблем щодо обмеження перегляду, але Ghost має проблеми щодо обмеження перегляду, це збільшується залежно від обраного вами пакету, і це не необмежено, тому якщо у вас більше переглядів, ніж обмеження перегляду, вам потрібно оновити пакунок і заплатити більше.

Стабільність

Творці WordPress пропонують нові оновлення постійно з вдосконаленими та новими функціями, а також з рішеннями старих помилок, тим часом програмісти Ghost мають лише примітку, де вони пишуть, що розробляти і що незабаром, і вони не оновлюються часто на платформі.

Безпека

WordPress – це платформа, яку ви встановлюєте на своєму власному сервері, що залежно від хоста може мати певні проблеми, а доступ може бути неконтрольованим порівняно з Ghost, який розміщує більшість веб-сайтів на власному сервері, а також надає всесвітній CDN & захист безпеки.

Потенціал

Засновники WordPress хочуть зробити з нього веб-операційну систему, і завдяки кількості функцій WordPress має цей потенціал, тим часом команда Ghost хоче покращити платформу лише для ведення блогів.

Висновок – що мені вибрати?

На закінчення WordPress набагато популярніший тому, що він старий, тому що це ціла спільнота, а також тому, що кількість плагінів та тем, що пропонує сотні функцій, робить його гнучким та ідеальним для будь-якого типу веб-сайтів, але це мало важкий у використанні для початківців, має потворний дизайн і йому потрібні плагіни для деяких рідних функцій Ghost з його білим і простим дизайном вже є.

Якщо ви хочете мати блог, ви можете використовувати Ghost, але ви можете прокинутися одного дня, бажаючи додати більше функцій на свій веб-сайт, і тоді ви зрозумієте, що, мабуть, кращим вибором був би WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector