Що таке vDeck? Це хороша панель керування веб-хостингом?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Що таке vDeck? Це хороша панель керування веб-хостингом?
0 5 мин.

що таке vdeck


Здебільшого пакети веб-хостингу постачаються з якоюсь веб-панеллю управління. vDeck – одна з таких панелей управління, яка дозволяє веб-майстрам легко керувати всіма розміщеними ними послугами у веб-інтерфейсі. Деякі хостингові компанії матимуть власну власну панель управління; однак більшість постачальників послуг хостингу зазвичай пропонують сторонні панелі управління, налаштовані так, щоб відображати їх власний бренд.

vDeck – популярна панель управління, прийнята такими компаніями, як iPage, FatCow, PowWeb, StartLogic та iPower. vDeck зараз на своєму четвертому випуску, і він був повністю оновлений, щоб стати більш ефективним і привабливішим для початківців. Попередні видання не були настільки повнофункціональними або візуально привабливими, як остання версія vDeck. Тим не менш, vDeck вдалося привернути увагу кількох веб-хостів, які в основному спеціалізуються на пропонуванні спільних хостинг-пакетів.

vdeck 4 панель управління веб-хостингом

Думки про vDeck неоднозначні – деякі користувачі вважають його найкращою та найінтуїтивнішою панеллю управління, доданою на ринок, інші вважають, що вона все ще потребує подальшого розвитку, щоб мати можливість конкурувати з провідними панелями управління, як у cPanel, який, схоже, є Улюблений хостинг-індустрією поки що. Отже, чи vDeck хороший вибір для вас? Давайте подивимося, які функції ви можете сподіватися на vDeck та які плюси та мінуси цієї панелі управління.

vDeck Особливості

vDeck надає вам інструменти для запуску вашого сайту та його продовження. Він пропонує простий у користуванні інтерфейс із інструментами управління веб-сайтами, керуванням електронною поштою, інструментами електронної комерції та вбудованими маркетинговими послугами. Ось функції панелі управління vDeck з першого погляду:

 • Управління доменом – використовуйте вкладку “Домен” для додавання або перенесення домену, управління субдоменами та покажчиками домену;
 • Інструменти управління FTP;
 • Веб-менеджер файлів – дозволяє виконувати всі основні функції упаковки / розпакування / редагування;
 • Управління електронною поштою – доступ до веб-пошти, запобігання спаму та вірусів, пересилання електронної пошти, автовідповідачі тощо;
 • Перетягування веб-конструкторів веб-сайтів – користувачі можуть вибирати з сотні професійно розроблених шаблонів для створення веб-сайту без будь-яких знань кодування;
 • Особливості електронної комерції – на вкладці “Електронна комерція” ви знайдете набір інструментів електронної комерції, які допоможуть вам розпочати продаж онлайн;
 • Маркетингові інструменти – інструменти просування та подання веб-сайтів, інтегровані безпосередньо в vDeck, включаючи оптимізацію пошукових систем, безкоштовний кредит на рекламну пошукову систему, безкоштовний рекламний кредит з оплатою за клік, що дозволяє просувати ваш сайт в Google, Facebook та Yahoo / Bing;
 • Резервне копіювання та відновлення сайту – створюйте власні локальні резервні копії або відновлюйте дані з резервних копій, створених системою;
 • Інструменти безпеки – захист гарячої посилання, каталоги, захищені паролем, блокування певних IP-адрес для доступу до вашого сайту тощо;
 • Установник додатків – встановлення популярних програм із встановленням скриптів vDeck;
 • Бази даних – MS SQL та MySQL для сайтів, керованих базами даних;
 • Управління рахунком – зміна платіжної інформації, здійснення платежів, зміна паролів;
 • Інструменти аналізу веб-сайтів – перегляд статистики щодо відвідувачів вашого сайту.

Для хостинг-провайдерів прийнято безкоштовно включати панель управління як частину свого хостинг-пакету, особливо з спільними планами хостингу. Деякі хостинг-провайдери стягують додаткову плату за панель управління, але це в основному, коли вони дають вам можливість вибрати з декількох панелей управління (наприклад, cPanel, DirectAdmin, vDeck тощо)..

Деякі хостинг-провайдери додадуть власний смак стороннім панелям управління, тому незвично бачити різні версії однієї панелі управління у різних постачальників хостингу. Ви можете виявити незначні зміни в інструментах управління веб-сайтами, які вони пропонують, або веб-хости можуть включати додаткові послуги, але, як правило, vDeck постачається з переліченими вище функціями..

скріншот панелі управління vdeck

Плюси і мінуси vDeck

vDeck робить хорошу роботу в спрощенні повсякденних завдань управління веб-сайтом, але чи здатний він, наприклад, конкурувати з cPanel? Ось хороші та погані vDeck:

Плюси

 • Навігація, що випадає, добре організована, ефективна;
 • Налаштовується (наприклад, ви можете вибрати віджети для відображення на бічній панелі);
 • Багатофункціональні засоби управління веб-сайтами та функції електронної комерції;
 • Конструктор сайтів із перетягуванням та перетягування;
 • Поширені запитання, підручники, допомога, легко доступна через спливаюче вікно на будь-якій сторінці.

Незважаючи на оновлення дизайну та розширення функцій, які він отримав у своєму 4-му випуску, vDeck все ще часто критикують за його недолік у використанні, на відміну від cPanel, який, хоча і досить складний, займає високу зручність використання, настільки, що навіть користувачі, які вперше починають користуватися здатні легко набирати швидкість за допомогою всіх її функцій та функцій. Звичайно, недоліки vDeck завжди аналізуються порівняно з cPanel, який, зрештою, є найбільш широко використовуваною панеллю управління. На відміну від cPanel, обмеження vDeck можна підсумувати так:

Мінуси

 • Кількість вбудованих додатків обмежена, може знадобитися ручне додавання додатків;
 • vDeck не настільки популярний і настільки широко використовується, як cPanel;
 • Адміністративний доступ та FPT-доступ не можуть бути обмежені певним діапазоном IP;
 • Функції безпеки не такі складні, як ті, які пропонує cPanel.

Незважаючи на те, що має всі необхідні функції для контролю та керування розміщеними веб-сайтами та електронними листами, а також за функціями та зручністю використання cPanel, vDeck вважається новачком порівняно з cPanel, і він, схоже, не скоро порушує статус cPanel..

Висновок: чи vDeck хороша панель управління для вас?

Хоча vDeck є відносно новою панеллю управління, cPanel існує з 1996 року і створив потужну репутацію серед провайдерів веб-хостингу. У галузі веб-хостингу є чітка упередженість для cPanel, і її часто вважають найкращою панеллю управління, за нею слідують Plesk та DirectAdmin. Провідні веб-хости, безумовно, пропонують cPanel як свою панель керування, тому ви більше шансів натрапити на cPanel, ніж vDeck, коли шукаєте веб-хости.

Тим не менш, vDeck – це добре закруглена веб-панель управління, часто включена в плани хостингу популярних провайдерів спільного хостингу, таким чином, є більш підходящою для початківців, але так само, як імовірно, задовольняє потреби і просунутих користувачів. Тому, якщо пакети хостингу вашого потенційного веб-хостингу відповідають вашим вимогам, вас не варто відлякувати від того, що вони пропонують vDeck.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector