Що таке WordPress Error 413 Запит на об’єкт занадто великий і як це виправити?

wordpress-помилка-413-запит-сутність-занадто велика


Якщо ви досвідчений користувач WordPress, ви, напевно, бачили кілька повідомлень про помилки, які потребували певного часу, щоб виправити. Помилка, про яку ми будемо говорити, є досить поширеною, і ми також маємо декілька швидких виправлень, щоб показати вам. Коли користувачі намагаються завантажити плагін, тему або в основному будь-який носій, вони можуть зіткнутися з 413 “Запит об’єкта занадто великий” повідомлення, яке просто не дозволить їм продовжувати роботу.

Ось чому ви отримуєте 413 запиту суб’єкта завеликої помилки

Ви можете завантажити будь-який тип файлу в WordPress, якщо він не перевищує максимальний розмір файлу. Це може розглядатися як обмеження за замовчуванням, налаштоване вашим хостинг-провайдером WordPress. Це дозволяє завантажувати відносно великий вміст, але ви ніколи не можете знати, де знаходиться верхня межа. Якщо завантаження не вдалося, і з’явиться помилка 413 “Запит надлишкової сутності”, це означає, що файл занадто великий.

Основна проблема тут полягає в тому, що якщо ви знайдете корисний плагін або цікаву тему, іноді просто не можете застосувати його через його розмір. У вашій Медіатеці ви можете зіткнутися з тією ж проблемою, але вона відобразить інше повідомлення про помилку: filename.zip перевищує максимальний розмір завантаження для цього сайту. Це може статися, коли ви хочете завантажити відео чи зображення з високою роздільною здатністю.

Більшість людей стикаються з цим повідомленням про помилку, коли хочуть завантажити велике зображення. Щоб побачити точний ліміт завантаження, натисніть кнопку Медіа та опцію Додати нове. Тут ви можете побачити текст, який говорить: Максимальний розмір файлу для завантаження: “значення” (зазвичай 2 МБ).

Як виправити 413 запиту суб’єкта завеликої помилки?

Існує 3 різних способи виправити цю помилку. Перші два методи засновані на кількох простих рядках коду, тоді як для третього потрібно використовувати FTP. Ми збираємось висвітлити їх усі, щоб ви могли вирішити, який із найпростіших.

 1. Встановіть більш високий ліміт розміру файлу у вашому файлі функцій

Файл function.php – це тема, яка має схожу структуру, як плагін. Ви можете відкрити цей файл на своїх передніх сторінках і на сторінках адміністратора, і він містить функції, що визначають фільтри, класи та дії, якими користуються ваші шаблони в темі WordPress.

Якщо немає файлу function.php, просто створіть текстовий файл, назвіть його function.php і скопіюйте його в каталог теми. Щоб збільшити обмеження розміру файлу, скопіюйте код нижче у файл function.php вашої теми WordPress:

@ini_set (“upload_max_size”, “128M”);

@ini_set (“post_max_size”, “128M”);

@ini_set (“max_execution_time”, “500”)

Це можна зробити за допомогою плагіна, що відповідає конкретному сайту, а також дозволяє додавати рядки коду на ваш сайт WordPress для налаштування, не залежно від поточної теми.

128М, які ви бачите в розмірі post_max_size та upload_max_size, є точним обмеженням розміру для файлів, які ви можете завантажувати. Це значення насправді довільне. Ви можете встановити його на будь-яке число, доки воно більше, ніж файл, який ви хочете додати. Max_execution_time – це те, що визначає, скільки часу буде чекати завершення завантаження, перш ніж він зупинить процес. Ви також можете збільшити це значення лише для того, щоб переконатися, що файл має достатньо часу для передачі на сервер.

Але майте на увазі, що цей метод не завжди працює, є деякі WordPress сайти, де він нічого не зробить. У такому випадку спробуйте наступний метод, заснований на файлі .htaccess.

 1. Встановіть більш високий ліміт розміру файлу у файлі .htaccess

Файл .htaccess – це ще одне місце, де ви можете налаштувати сервер свого веб-сайту. У рядках коду, який ви пишете, є суворі правила, яких повинен дотримуватися сервер.

Якщо ви хочете виправити помилку таким чином, відкрийте файл .htaccess у кореневій папці вашого сайту WordPress та скопіюйте код нижче таким чином:

php_value upload_max_filesize 128М

php_value post_max_size 128М

php_value max_execution_time 500

php_value max_input_time 500

За допомогою цих команд файл .htaccess спілкується з сервером, щоб встановити розмір завантаження та час виконання заданих значень. Перш ніж щось змінити у файлі .htaccess, добре створити резервну копію. Якщо ви трохи поплутаєте код, весь ваш веб-сайт може вийти з ладу.

Майте на увазі, що для веб-сайтів, які працюють на спільному плані хостингу, цей метод, безумовно, не працюватиме. У цьому випадку найкращим варіантом є звернення до постачальника веб-хостингу через службу підтримки. Потім вони просто відкриють файл .htaccess і змінять ліміт.

 1. Завантажте та встановіть що-небудь із FTP

Ви можете зіткнутися з помилкою 413 “Запити занадто велику сутність” під час завантаження одного файлу. У цьому випадку, мабуть, найпростішим рішенням є завантаження файлу вручну через FTP. Для тих, хто не знайомий з FTP, це абревіатура терміна File Transfer Protocol. Якщо ви хочете перенести файли з одного ПК на інший в Інтернеті, ви можете використовувати цей Інтернет-протокол.

Це корисно, коли ви хочете встановити WordPress на свій веб-сайт. Спочатку вам потрібен FTP, щоб мати можливість передавати файли CMS зі свого ПК на сервер. Інтерфейс, який спрощує ці завдання, – це FTP-клієнт, програмне забезпечення, яке потрібно встановити на комп’ютер. Після запуску обмін файлами між вашим ПК та сервером може розпочатися. Популярне програмне забезпечення FTP, яке також є зручним для користувачів, є WS_FTP та Filezilla.

Якщо ви знаєте, як використовувати FTP, ви можете вирішити багато проблем. Коли ви встановлюєте нові плагіни або щось змінюєте у файлі function.php, це іноді може призвести до збою сервера. Це може статися через те, що плагін не сумісний або хтось зіпсував код. У таких випадках ви можете зайти до сервера через FTP-клієнт та позбутися файлів, які спричинили несправність.

Завантажте свої файли WordPress вручну за допомогою FTP

Завантаження файлів на ваш веб-сайт WordPress за допомогою FTP-клієнта насправді є простою задачею. Вам просто потрібно завантажити і встановити клієнта на свій ПК, і він встановить зв’язок між веб-сайтом і вашою машиною.

Ми пояснимо, як працює передача файлів з Filezilla, і як тільки ви зрозумієте процес, буде легко використовувати і інше програмне забезпечення. Ви можете безкоштовно завантажити та встановити Filezilla, він також працює на Linux, Mac та Windows.

По-перше, ви можете запустити FTP-клієнта лише ввівши свої FTP-дані. Це необхідно, якщо ви хочете підключитися до свого сайту та отримати доступ до файлів. Коли ви підписуєтесь на план веб-хостингу, постачальник зазвичай надсилає ці облікові дані електронною поштою або просто включає їх в інтерфейс адміністратора cPanel..

Якщо у вас є ім’я користувача та пароль, запустіть Filezilla і натисніть «Файл», а потім «Менеджер сайтів». З’явиться вікно, і там ви зможете перейти на “Новий сайт”. У розділі “Мої сайти” у списку з’явиться нове ім’я під назвою “Мій веб-сайт”, і там ви можете змінити ім’я. Праворуч є поля, куди можна додати інформацію про свій сайт.

У полі “Хост” введіть своє доменне ім’я, а потім у спадному меню виберіть “Тип входу: Нормальний”, і ви готові підключитися. Якщо інформація правильна, Filezilla встановить з’єднання і збереже все для наступного входу, щоб вам не потрібно було вводити знову.

Щоразу, коли Filezilla помітить, що потрібно підключитися з нового комп’ютера, з’явиться вікно “Невідомий сертифікат”. Щоб підтримувати зв’язок і змусити програмне забезпечення довіряти сертифікату, поставте прапорець “Завжди довіряти сертифікат для майбутніх сеансів” та продовжуйте. Після цього ви зможете побачити всі файли, які є на вашому веб-сайті. “Місцевий сайт” – це ваш комп’ютер, а під “Віддаленим сайтом” – файли вашого веб-сайту.

Щоб завантажити файли на свій веб-сайт, просто клацніть правою кнопкою миші потрібний файл та натисніть «Завантажити».

Встановіть будь-який плагін WordPress через FTP

Як ми вже згадували раніше, помилка 413 “Запити запит занадто велика” може з’являтися у випадках, коли плагін, який ви намагаєтеся додати, занадто великий і перевищує обмеження вашого веб-сайту. На щастя, існує спосіб встановити плагіни WordPress вручну. Оскільки ви можете завантажувати будь-який файл на свій веб-сайт за допомогою FTP-клієнта, це також означає, що ви також можете завантажувати файли вашого плагіна..

Почніть із завантаження вихідного файлу плагіна, який ви хочете використовувати на своєму сайті. Це завжди .zip файл, який потрібно витягти на комп’ютері, перш ніж робити що-небудь ще. Як тільки це буде зроблено, з’явиться папка з тим же ім’ям, і саме це вам потрібно завантажити через FTP-клієнт.

Майте на увазі, що WordPress має сувору структуру файлів. Більше разів вам потрібно точно знати, куди можна завантажити певний файл на свій веб-сайт. У нашому прикладі новий плагін завжди потрібно завантажувати у / wp-content / plugins / папку кожного сайту WordPress, інакше він не працюватиме.

Отже, ось що вам потрібно зробити, якщо ви хочете вручну встановити плагін на свій сайт WordPress. Запустіть FTP-клієнт та увійдіть із своїм ім’ям користувача та паролем. Коли встановлено зв’язок із вашим веб-сайтом, знайдіть папку / wp-content / plugins / у папці “Віддалений сайт”. Тут потрібно додати плагін із комп’ютера – той, який ви раніше видобули.

Завантаження виконано, але плагін ще не працює. Увійдіть до адміністраторської області WordPress на своєму веб-сайті та перейдіть до розділу «Плагіни». Ви можете знайти ім’я нового плагіна і його можна буде активувати будь-коли.

Встановіть свої теми WordPress через FTP

Встановлення нових тем WordPress – це ще один спосіб зіткнутися з помилкою 413 “Запити об’єкт занадто великий”. Якщо тема більша за звичайну, вона також може перевищувати обмеження на завантаження вашого сервера. На щастя, теми WordPress можна також завантажувати вручну. Це можна зробити точно таким же методом, що і при встановленні плагіна або завантаженні будь-якого носія через клієнт FTP.

Єдиною відмінністю буде шлях до файлу, куди потрібно скопіювати тему. Після запуску клієнта FTP підключіться до свого веб-сайту WordPress, ввівши своє ім’я користувача та пароль. Після запуску файлового менеджера знайдіть / wp-content / теми / шлях на стороні інтерфейсу “Віддалений сайт”.

Оскільки теми також доступні у .zip файлах, вам потрібно спочатку їх витягнути на ПК. Потім знайдіть витягнутий файл у клієнті, потім клацніть правою кнопкою миші та «Завантажте» його до каталогу / wp-content / themes /. Наступний крок – увійти в адміністративну панель WordPress свого веб-сайту та переконатися, що ви зможете знайти нову тему у розділі “Зовнішній вигляд” > Меню “Теми”. Якщо правильно виконано, тема буде вказана там, і ви також можете активувати її одним натисканням кнопки.

Це основні методи, якими ви можете скористатися, щоб зіграти навколо повідомлення про помилку 413 “Запит надлишкової сутності”. Іноді перші два способи можуть вирішити проблему відразу, але якщо ви більше досвідчуєтеся з використанням FTP на своїх веб-сайтах, то для завантаження нових файлів будь-якого розміру на ваш веб-сайт знадобиться лише кілька хвилин..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map