Shopify vs WooCommerce – що слід використовувати для свого інтернет-магазину?

shopify-vs-woocommerce


«Я хочу створити власний інтернет-магазин. Але як мені це зробити? Чи є інструменти для цього? ” Можливо, це щось, що перейшло вам у голову, коли ви знайшли цю статтю в Інтернеті. Оскільки ви приїхали сюди, я впевнений, що вам цікаво знати, як створити інтернет-ринок.

Багато хто думає, що інтернет-магазин – це прекрасний спосіб заробити гідний дохід. Деякі мріють про створення чергової Амазонки. Але щоб досягти цього, вам потрібен найкращий інструмент на ринку, який допоможе вам допомогти.

Ось, де ця стаття надходить. Ми розглянемо дві найбільші та найнадійніші платформи, які люди використовують для розробки інтернет-магазину: Shopify та WooCommerce.

Ми побачимо, які плюси і мінуси кожного створюють ваш магазин і підтримують його. Тематика, про яку буде детально говорити, – це: ціна, дизайн, зручність та функції.

Коли ви досягнете кінця цієї публікації, ви зможете вирішити, чи саме Shopify чи WooCommerce саме для вас. Але ви повинні знати, що обидві ці платформи – це перевірені методи, які можна використати у вашому проекті.

Перш за все, давайте подивимося на деякі факти про Shopify та WooCommerce:

Шопіруйте

Кількість активних користувачів Shopify зросла до понад 1 мільйона у всьому світі. Це величезна кількість; просто подумайте про 1 мільйон людей, які все продають щось в Інтернеті. Він надає повноваження більш ніж 600 000 підприємств по всьому світу.

Але кількість грошей, яку вони заробляють, ще більша: $ 76 + млрд продано на Shopify. І ці цифри все ще зростають щодня.

Ну, що ти кажеш? Чи може Shopify бути чудовим інструментом, який допомагає вам керувати інтернет-ринком? Звичайно, це може. Понад 1 мільйон людей довіряють йому, щоб піклуватися про свій бізнес в Інтернеті.

Але давайте подивимося, як WooCommerce протиставляється Shopify.

WooCommerce

В Інтернеті створені сотні тисяч інтернет-магазинів. І WooCommerce повноважує понад 28%. Це одне лише дає WooCommerce велику оцінку довіри, порівнюючи його з іншими платформами, навіть з Shopify.

Сьогодні існує понад 29 мільйонів завантажень цього плагіна на WordPress. Він працює над 3 мільйонами активних інтернет-магазинів по всьому світу.

Враховуючи ці величезні числа, можна з упевненістю сказати, що WooCommerce – це один з найбільш надійних та перевірених інструментів, коли прагнемо розвивати інтернет-ринок.

Тепер, коли ми вийшли з статистики, давайте зануримось і подивимося, що робить ці 2 платформи настільки ефективними.

Спочатку я поговорю про ціноутворення для обох цих. Це може бути важливим фактором при вирішенні питання, в що потрапити.

Ціни на WooCommerce

WooCommerce по суті є плагіном WordPress в основі. Багато плагінів можна використовувати, якщо ви платите за них, але в WooCommerce це не так.

Щоб встановити WooCommerce на своєму сайті, вам не потрібно платити ні копійки. Це абсолютно безкоштовно.

Це чудово знати тим, хто має жорсткий бюджет. Але не надто хвилюйтеся.

“” Але чому я не повинен? Це чудово! “І так, це здорово. Але є кілька речей, які вам доведеться заплатити, якщо ви вирішите використовувати WooCommerce.

Наприклад, використання WooCommerce означає, що ви є адміністратором магазину. Це означає, що ви повинні платити за доменне ім’я та хостинг. Найкраще зробити це – знайти хостинг-провайдера, який присвятив хостинг WordPress.

Такий сервіс хостингу забезпечить кращу ефективність роботи магазину, оскільки WooCommerce – плагін WordPress.

Також є й інші можливо витрати, які потрібно враховувати. Наприклад, багато розширень (ми побачимо, про що йдеться далі), які використовує WooCommerce, не є безкоштовними. Ви можете сплачувати щомісячну або щорічну плату за їх використання.

Крім цих сум, які ви можете витратити, WooCommerce є безкоштовним у використанні.

Але давайте перейдемо до того, щоб переглянути, скільки коштує використання Shopify.

Оцініть ціни

Відмінно від WooCommerce, Shopify – це не плагін WordPress, а повний виробник та менеджер інтернет-магазину. Можна сказати, що це цілий сервіс, який надає вам засоби для розвитку та підтримки інтернет-магазину.

Маючи це на увазі, не слід здивувати, що Shopify не є безкоштовним. Щоб мати можливість скористатися цією послугою, потрібно за неї заплатити. Але скільки точно потрібно заплатити? Подивимось!

Shopify пропонує 3 плани, які мають різні ціни та можливості. Зараз ми порівняємо кожен з них:

 • Основний Shopify: Це їх стартовий план. Коштує $ 29 / місяць. У цьому плані є досить багато можливостей. Ось деякі з них: ви отримуєте необмежену кількість продуктів і зберігання файлів, що потрібно в разі зростаючого магазину.

Ви також отримуєте цілодобову підтримку за гроші, які ви платите. Це стане в нагоді, якщо ви тільки починаєте свій магазин.

Вони також містять безкоштовний сертифікат SSL, тому вам не доведеться турбуватися про безпеку своїх платежів.

Блог також включений поряд з іншими функціями. Це чудово, адже ведення блогу разом із вашим магазином дозволить вам швидше рости та бути простішими в Google. Але ви повинні створити якийсь чудовий контент, щоб це відбулося. У будь-якому випадку, приємно, що вони включили цю опцію.

 • Shopify: Оскільки їх середній план, ви отримуєте додаткові додатки порівняно з базовими.

Для використання цього плану коштує $ 79 / місяць. Але чи пропонує він щось варте цієї ціни? Так. Ось деякі переваги:

Подарункові картки – це чудові варіанти, які доступні в цьому плані. Кожен хороший інтернет-ринок використовує це, тому, якщо ви хочете більш ефективної маркетингової кампанії, ви повинні спробувати їх.

Цей план також містить професійні звіти, які ви можете перевіряти кожен раз. Якщо ви використовуєте ці звіти, ви можете керувати своїм магазином ефективніше. Звіти покажуть детально статистику вашого сайту, тож ви зможете планувати заздалегідь, щоб зберегти кращу продуктивність.

Завдяки цьому плану ви також отримуєте підтримку апаратних периферійних пристроїв, таких як сканери штрих-коду, камери роздрібної торгівлі, висувні ящики, принтери квитанцій та принтери етикеток для доставки. Використання сторонніх POS-додатків дозволено також і з планом Shopify.

 • Розширений Shopify: План премій коштує набагато дорожче, ніж середній план: ви платите 299 доларів на місяць за допомогою цієї опції. Але чи варто воно ціни?

Вони включають можливість мати 15 облікових записів персоналу, що є великою кількістю в порівнянні з базовим (всього 2) і навіть середнім (з 5) планом.

Якщо ви продаєте щось, що потрібно відвантажувати (а не цифрові продукти), то вам буде корисно, що за допомогою розширеного плану знижка до 74% на поставки. Вони гарантують, що ви отримуєте конкурентоспроможні тарифи від кур’єрів, таких як USPS, UPS, DHL тощо.

Ще один плюс – просунутий розробник звітів. Це інструмент, який слід використовувати для налаштування звітів із параметра професійних звітів (який ви включили в план Shopify). Ви можете фільтрувати, додавати та видаляти різні частини звітів, щоб адаптувати їх до ваших потреб.

Плата за користування іншими постачальниками платежів поряд з Shopify Payments значно нижча, ніж в інших рівнях. На базовий план у вас є 2%, на середній план – 1%, але ось у преміальному плані ви платите лише 0,5%.

Це може здатися чимось не таким важливим, але подумайте про це так: якщо ви робите 10 продажів на день із чогось, що коштує, скажімо, 100 доларів, а оплата здійснена через PayPal, це означає, що ви платите загалом 5 доларів. Але за базовим планом ви б заплатили 20 доларів.

Але це варіант, який дійсно залежить від розміру вашого магазину та клієнтів, яких ви отримуєте щодня. Якщо у вас є менший магазин, ви могли б зробити чудово, використовуючи лише середній або навіть базовий план.

Якщо ви вирішите оплатити вартість за весь рік вперед, Shopify надасть вам 10% знижку. 2 роки у вас знижка 20%.

Що ми можемо сказати про інші витрати, які можуть зіграти, якщо вибрати Shopify? Вам не потрібно платити окремо за хостинг-провайдера (наприклад, за допомогою WooCommerce), тому що ви включили його в будь-який з 3-х планів. Окрім щомісячної плати, інших витрат на підтримку роботи магазину з Shopify немає.

Тепер, коли ми знаємо, що таке ціноутворення для кожної платформи, ми можемо продовжувати говорити про дизайн цих інструментів. Існують також відмінності та схожість.

WooCommerce Design

WooCommerce – плагін з відкритим кодом, створений розробниками за WooThemes. Будучи відкритим кодом, він може надати вам найбільш детальну налаштування.

Якщо ви шукаєте інструмент для створення повністю персоналізованого магазину, то WooCommerce саме для вас. Ви навіть можете змінити вихідний код для дизайну, зробивши його відповідно до ваших потреб. Shopify цього не дозволить.

А як щодо доступних тем? Тут також не розчарує WooCommerce. Пошук теми для магазину непростий, коли ви бачите кількість можливостей.

Щоб знайти цю для вас, ви можете перейти на веб-сайт Themeforest.com. Цей сайт дозволяє переглядати сотні тем WooCommerce. Будь-який із них може бути чудовим для встановлення у ваш магазин.

Але якщо ви не знайдете потрібну для вас тему, ви можете зайти в інше місце: власний магазин тем WooCommerce під назвою Storefront. Багато в чому він схожий на Themeforest.

Але Storefront побудований для того, щоб ідеально синхронізуватися з WordPress. Маючи понад 2,5 мільйона завантажень, це один з найпоширеніших тематичних магазинів в Інтернеті. Назвіть деякі переваги використання Storefront?

 • Він розробляється від початку до кінця, вдосконалюючи продуктивність вашого сайту та оптимізацію його роботи. Це дуже важливо, тому що вам потрібно ефективно SEO, щоб переконатися, що клієнти легко знаходять вас. Ваші фінанси тут під загрозою.
 • Ще одна чудова особливість Storefront – це той факт, що це повністю чуйний плагін. Незалежно від того, яким чином ви його використовуєте: на телефоні, планшеті чи настільному комп’ютері він адаптується до ситуації, що знаходиться під рукою. Ви будете легше взаємодіяти з дисплеєм, тим самим підвищуючи ефективність.
 • Один із приємних варіантів – ви можете побачити зміни в дизайні в режимі реального часу. Це може скоротити час, витрачений на розвиток магазину.

WooCommerce має велику перевагу порівняно з Shopify в області дизайну. У Shopify є кілька чудових і красивих тем (ми їх перевіримо трохи пізніше). Але ви не можете їх персоналізувати стільки, скільки тема WooCommerce.

За допомогою WooCommerce, навіть якщо вам не подобається тема, ви можете найняти розробника, щоб трохи її змінити. Або навіть створити повністю особисту тему лише для вашого магазину.

Але давайте продовжимо і подивимося, що Shopify подає до столу.

Shopify Design

Як і WooCommerce, Shopify виходить із чудовими темами прямо з коробки. Їх сервіс дозволяє вибирати з 54 тем, готових до використання на вашому сайті. 10 з 54 є безкоштовними у користуванні.

У порівнянні з WooCommerce, у вас немає такої великої свободи в розробці повністю персоналізованого магазину. Це тому, що багато інших людей використовують Shopify, і ви можете знайти свою тему в іншому магазині. Як я вже говорив, Shopify надає вам доступ до 54 тем, з яких 44 платними проектами. Але всі 54 теми мають більше одного стилю.

Що це означає? Ну, подумайте. Більшість тем Shopify мають принаймні 2 стилі. Є й інші з 3 або навіть 4 стилями. Якщо ви помножите 53 на 3, ви отримаєте 159 тем на вибір. І, як ми бачили, існує 4 стилі, а не лише 3.

Таким чином, ви можете значно звузити свій стиль, тому ви отримаєте цілком персоналізований магазин.

На жаль, більшість тем, які надає Shopify, не встановлюються безкоштовно. Більшість із них становить від 140 до 180 доларів.

Якщо ви тільки починаєте з магазину, можливо, найкраще вибрати безкоштовну тему. Коли ваш магазин буде добре налагоджений, ви можете шукати преміальну тему і ще більше підсилювати дизайн. Таким чином ви не будете викидати гроші у вікно. Ви не можете точно знати, що все вийде так, як ви планували.

Тематичний магазин Shopify дуже добре створений, щоб полегшити відвідувачеві вибрати найкращий дизайн на свій смак. Як вони це роблять? Вони досягають цього, використовуючи корисний фільтр, який допоможе вам вийти.

Угорі сторінки ви бачите модні теми за тижні. Це чудово, якщо вам потрібне щось дуже популярне серед інших.

Але якщо трохи піти вниз, ви можете побачити теми, відсортовані за категоріями. Якщо ви хочете щось для певної галузі, ви можете шукати за допомогою цього фільтра. Але якщо ви шукаєте тему, яка є простою і має багато місць зображення, ви можете заглянути безпосередньо в цю категорію.

Якщо ви розробник чи веб-дизайнер, ви можете навіть подати заявку на створення теми Shopify, щоб розмістити їх у магазині. Вони мають деякі суворі вимоги, але якщо ви їх зустрінете, ви можете мати власну тему, представлену в магазині.

Тепер, коли ми побачили дизайн як для WooCommerce, так і для Shopify, давайте продовжимо та поговоримо про дружелюбність або зручність у користуванні для кожного.

Інтерфейс WooCommerce

Якщо ми говоримо про інтерфейс користувача для WooCommerce (і Shopify), нам потрібно побачити, що спрощує (або важко) переміщатися по платформі. Ця частина особливо важлива. Чому??

Це важливо, тому що якщо ви створите інтернет-магазин, напевно, саме ви ним керуєте. Тож краще мати простий у навчанні інтерфейс. Таким чином ви зможете більше зосередитись на діловій речі, а не на роботі в магазині.

Як WooCommerce виступає в цій галузі? Враховуючи, що плагіни та відкритий код також безкоштовні, але вивчити це не найпростіше. Якщо ви швидко зробите пошук в Google, ви побачите, що більшість людей вважають, що досить важко знати ваш шлях, якщо ви не звикли до технології.

Це не лише у випадку WooCommerce. Багато інших плагінів WordPress такі самі. І WooCommerce не є винятком.

Коли ваш магазин буде запущений, весь процес управління залежить від вас. Все падає вам у руки. Вам не потрібно знати кодування, але ви можете багато чого навчитися, якщо ви вирішите перейти з WooCommerce.

Як порівняти Shopify? Подивимось!

Shopify інтерфейс користувача

У цій категорії є велика різниця між цими двома кандидатами. Які відмінності? Добре, я думаю, ви вже з’ясували одну з них. Так, користувальницький інтерфейс для Shopify легше обробляти.

Як я вже згадував раніше, Shopify – це платна платформа, послуга, якою ви можете користуватися. Ось чому велика частина технічного жаргону тут не потрібна. Вибираючи один із їхніх планів, ви також обираєте, що вони подбають про речі, які лякають багатьох власників магазинів.

Спочатку ви повинні бути тим, хто налаштовує магазин. Спершу, звичайно, потрібно вибрати план, але зараз не переживайте про це. Чому? Ви отримуєте 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб побачити, чи працює ця послуга для вас.

Коли ви створили та підтвердили новий обліковий запис, ви перейдете на сторінку “backoffice” на сайті. Тут ви починаєте створювати все, що ви хочете відображати в магазині.

Щоб створити інтернет-магазин, просто натисніть кнопку “Додати інтернет-магазин”. Це означає, що спочатку потрібно вибрати тему для магазину. Коли у вас є, ви можете налаштувати його під свої потреби або просто залишити його таким, яким він є; залежить від того, що ви хочете. Налаштування не є обов’язковим; це можна зробити згодом.

У опції “Налаштування” ви можете налаштувати багато налаштувань для магазину. Наприклад, ви можете встановити, як здійснюватимуться платежі та що запитуватимуть клієнта під час оформлення замовлення. Ви також можете встановити, як буде здійснюватися доставка.

Якщо ви виберете вкладку “Інтернет-магазин”, ви перейдете на іншу сторінку, де ви зможете налаштувати та персоналізувати, як ваш магазин виглядатиме та поводитиметься.

Ви побачите, що один із варіантів називається “Повідомлення в блозі”. Ми вже згадували, що це чудова особливість. Якщо ви створите чудовий вміст, який подобається людям, ви будете частіше зберігати своїх клієнтів. Чому це правда?

Люди часто шукають товари чи послуги в Інтернеті, які можуть вирішити одну з їхніх проблем. Отже, якщо ви пишете статтю про товар, який ви вказали у своєму магазині, хтось міг би знайти ваш магазин легше, тому що у вас є вміст, написаний про нього.

Можливо, вони прийдуть просто, щоб прочитати одну з ваших нових статей, але поки вони залишаються на сайті, вони можуть навіть щось придбати. У будь-якому випадку, періодично оновлений блог приведе вас до більшої кількості відвідувачів і, можливо, до більшої кількості клієнтів.

Інший варіант, окрім кнопки “Записи в блозі”, – це розділ “Продукти”. Очевидно, що це: додавати нові продукти в магазин. Зрештою, це основна частина володіння інтернет-ринком. Без продуктів ви не можете мати інтернет-магазин.

Ще щось, що можна зробити на цій вкладці, крім додавання нових продуктів, – це запустити інвентар. Це дуже важливо. Це допоможе вам легко перевірити ефективність вашої продукції серед клієнтів.

Крім того, ви можете скористатися розділом “Подарункові картки”, якщо у вас є план, який дозволяє цю функцію.

Як висновок до цієї частини: якщо ви вирішите створити свій інтернет-ринок за допомогою Shopify, ви звикнете до інтерфейсу набагато швидше та простіше, ніж якщо б ви не вибрали WooCommerce. Але якщо добре орієнтований магазин – це те, до чого ви прагнете, WooCommerce саме для вас. Він постачається з будь-якою функцією, про яку ви могли б придумати, що допомагає вам професійніше створити свій особистий бренд.

Тепер давайте продовжимо та поговоримо трохи про функції, які пропонують вам WooCommerce та Shopify.

Особливості WooCommerce

Великим плюсом, який WooCommerce має у цій галузі, є величезна різноманітність розширень. Розширення – це в основному програма, яку ви можете встановити в WooCommerce, щоб вирішити можливу проблему. Вони дуже схожі на плагіни для WordPress. Тільки в цьому випадку вони є «плагінами» для WooCommerce.

Чим можуть допомогти вам ці розширення? Вони допомагають у всьому, що може зробити інтернет-магазин. Існує понад 400 розширень, якими можна користуватися в WooCommerce. Існують розширення для обробки платежів, що містять перелічені продукти, огляди та коментарі товарів, обробку платежів (шлюзові шлюзи), доставку, маркетинг та інші завдання.

Деякі розширення безкоштовні, а деякі оплачуються за допомогою передплати щомісяця або щорічно. Нижче ви можете побачити деякі найпопулярніші розширення для інтернет-магазину:

 • PayPal – для обробки платежів. Є багато інших процесорів оплати на вибір (Stripe, Square, Amazon Pay тощо)
 • Розширення MailChimp – для маркетингу електронної пошти. Він підключає ваш магазин WooCommerce до вашого облікового запису MailChimp.
 • WooCommerce Shipping – для догляду за поставками
 • Рахунки-фактури WooCommerce – для генерації та прикріплення рахунків до оброблених замовлень
 • Підписки на WooCommerce – це дозволить відвідувачам підписатися на ваші послуги чи продукти

У WooCommerce є багато інших функцій. Ось список із деякими з них: управління запасами, шаблони електронної пошти, повернення одним кліком, рахунки клієнтів, інструменти SEO, купони, персоналізація магазину для вашого місцезнаходження (валюта / мова / одиниці), фільтрація товарів, необмежена кількість галерей для ваших продуктів , інтегрована система блогів та багато інших.

Тепер ми рухаємось далі і бачимо, якими функціями володіє Shopify.

Shopify Особливості

Коли ми говорили про ціни на Shopify, ми перерахували деякі функції, які поставляються з цією платформою. Тепер ми детальніше розглянемо, що робить ці функції важливими для магазину.

Shopify включає інформаційну панель огляду, де ви можете побачити, як працює ваш магазин. Тут відображається багато статистичних даних, які дозволять вам планувати заздалегідь і бути кращим у вашому бізнесі. Наприклад, ви можете бачити продажі за різні періоди часу.

Ви також можете бачити по регіонах, звідки приходять ваші клієнти. Це чудово, оскільки отримана тут інформація дозволить вам бути більш конкретними щодо ваших пропозицій на сайті. Клієнти будуть більш задоволені Вашим магазином.

Що стосується WooCommerce, то підтримка не найкраща. Якщо у вас є проблеми з магазином, ви повинні знайти спосіб вирішити його. Якщо ви не можете, можливо, вам доведеться найняти розробника, щоб зробити це за вас.

Але з Shopify це зовсім інше. Підтримка клієнтів чудова. Ви можете сміливо надіслати їм електронну пошту, зателефонувати їм або навіть поспілкуватися з ними в режимі реального часу. Якщо у вас виникнуть проблеми щодо вашого ринку, команда підтримки зробить усе, що в силах, щоб вирішити його.

У цьому випадку ви можете зосередити свої ресурси та ідеї на провідній діяльності бізнесу, не підтримуючи функціональність магазину.

Я вже згадував, що сертифікат SSL включений у будь-який із 3-х планів, які вони пропонують. У WooCommerce вам доведеться купувати це самостійно або шукати хостинг-провайдера, який пропонує це у своїх планах. Вибирати Shopify краще, якщо врахувати це.

Висновок

Отже, чи Shopify кращий за WooCommerce? Або це навпаки? Беручи до уваги все, що вже було сказано про обидві платформи, можна сміливо сказати: ВІДЗВИТАЄ.

Що, ви можете запитати? Ну, ваші особисті потреби.

З одного боку, WooCommerce може бути найкращим для вас. Якщо ви шукаєте інструмент, який дає вам свободу в дизайні магазину, WooCommerce найкращий. Ми бачили, що в ньому є більша бібліотека тем із двох. Навіть якщо ви не знайдете потрібного для вас, можете створити тему лише для вашого магазину. Якщо ви не знаєте, як це зробити, просто найміть розробника.

WooCommerce також може бути для вас, якщо ви хочете, щоб у магазині з’явилася величезна кількість функцій та варіантів. Розширення – ідеальне рішення для досягнення цього.

З іншого боку, Shopify є найкращим кандидатом, якщо ви не така технологічна людина. Як ми вже говорили, Shopify не потребує величезної кількості знань. Ви можете навчитися керувати магазином “на ніч”. Оскільки WooCommerce створена в основному для розробників, це не так просто впоратися.

Shopify також включає деякі чудові функції безпеки (SSL та інші). Якщо ви не хочете раз у раз вирішувати проблеми технічного обслуговування, тоді виберіть Shopify.

Ціноутворення не стільки проблема у вирішенні питання про переможця. Якщо ви збираєтеся в WooCommerce, вам доведеться витратити трохи грошей на розміщення магазину в Інтернеті. Отже, це вам неодмінно коштуватиме.

Якщо ви вибираєте Shopify, вам, звичайно, доведеться платити щомісячну плату за користування послугою. Так чи інакше, кошти на створення і управління магазином будуть коштувати.

Щоб мати можливість вибрати ідеальний інструмент для наступного “Amazon”, слід ретельно зважити плюси та мінуси. Подивіться, які ваші особисті пріоритети.

Коли ви точно знаєте, як ви хочете досягти успіху, і які ваші цілі для магазину, можете сміливо вибирати переможця у вашому бізнесі.

Сподіваємось, прочитавши цю статтю, ви матимете краще уявлення про те, що ці 2 платформи можуть зробити для вас.

Але вибирайте розумно, тому результат буде таким, який ви планували на весь час.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map