Створення вашого інтернет-магазину з теми WordPress для сусідства

01.06.2020
Статті та більше ... 'Створення вашого інтернет-магазину з теми WordPress для сусідства
0 7 мин.

околиці Інтернет-магазин WordPress тема


Тема сусідства – демонстрація в прямому ефірі

Кожен шукає чудову тему для свого веб-сайту, яка не тільки виглядає чудово, але й пропонує масу корисних та цікавих функцій, і її можна використовувати в багатьох цілях.

Вступ до теми сусідства

Найкраща багатоцільова багатоцільова тема WordPress – сусідство, яке коштує 64 долари, і ви можете знайти його на ThemeForest. Тема створена SwiftIdeas, і вони пропонують вам 6-місячну підтримку та майбутні оновлення.

Сусідство сумісне з WordPress 4.4+, WooCommerce 2.4+ і останнє отримане оновлення відбулося 10 грудня 2015 року. Зараз версія 3 є живою, має декілька функцій, такі як майно розташування рядків та стовпців у програмі Page Builder, підписи, кнопка списку бажань до зовнішніх продуктів.

Тема надзвичайно чутлива, готова до сітківки та має необмежену настройку кольорів; вона також використовує Swift Page Builder версії 2, потужні мета-параметри, 2 повзунки: повзунок Revolution, який коштує 15 доларів, та слайдер Swift, Superior Typography.

Наступне відео покаже вам, як працює Builder сторінки Swift:

Отримайте сусідство – всього за $ 64

Приходить сусідство WooCommerce, режим каталогів, функціональне збільшення продукту, готовність до перекладу WPML, оптимізований SEO та демонстраційний вміст.

Мета теми WordPress сусідства

Багатоцільова тема магазину WordPress, що реагує на сусідство, може бути використана для створення приємного, професійного та красивого веб-сайту, наприклад веб-презентації чи веб-сайту електронної комерції. Ви також можете використовувати тему для різних областей, таких як ювелірний магазин, магазин одягу або консультаційні веб-сайти для презентацій.

Типи статей на замовлення для сусідства

За допомогою цієї теми ви можете написати декілька спеціальних типів статей, таких як портфоліо, де ви можете додати нове портфоліо чи нові категорії портфоліо, відгуки, клієнтів, робочі місця, поширені запитання, продукти та команду. Усі користувацькі типи статей дозволяють також писати певні категорії, а деякі з них дозволяють писати теги.

Для портфоліо у вас є такі функції, як ескізи, детальний носій інформації, мета-портфоліо та фон сторінки, для відгуку ви можете ввести цитування, а для клієнтів – ввести посилання клієнта. Спеціальні типи статей та найчастіших запитань – простіші, а продукт – найдосконаліший, маючи можливість додавати мета-параметри, такі як короткі та довгі описи, заголовок сторінки, сухарі, фон заголовка сторінки, кілька варіантів бічної панелі. Ви також можете перевірити, чи ваш продукт віртуальний та / або завантажуваний разом із звичайною ціною, ціною продажу, Код товару, інвентар, пов’язані товари, атрибути, відвантаження тощо.

Варіанти теми сусідства

У мікрорайоні є безліч наборів варіантів, перший – загальний набір, де можна дозволити технічне обслуговування, вибрати сторінку користувальницького режиму обслуговування, увімкнути відповідну реакцію, вибрати макет сторінки, вибрати тінь сторінки, завантажити користувальницький веб-сайт, поставити URL-адресу каналу RSS, додайте спеціальний CSS, додайте код відстеження, завантажте логотип для входу адміністратора та увімкніть перемикач стилів Front End.

Другий набір опцій – це продуктивність, яка має лише можливість вибору, чи потрібно вмикати чи не завантажувати попередньо скомпоновані сценарії, не потребуючи жодних плагінів.

Третій набір – це фонові параметри, де можна використовувати фонове зображення, завантажити зображення, встановити розмір фону та встановити фонове зображення тіла тощо..

Заголовок має власні параметри, тому ви можете відображати мобільний заголовок на пейзажі планшета, де роздільна здатність менше 1024 пікселів, ви можете ввімкнути верхню панель і налаштувати верхню панель разом із текстом пошуку, лівим текстом, правим текстом, ви також можете ввімкнути підписку , переклад, рахунок, кошик, список бажань.

Крім того, ви можете додати код форми підписки, вибрати макет заголовка, логотип, логотип сітківки, ширину логотипу, переопределення висоти логотипу, накладку логотипу, включення накладення заголовка, непрозорість заголовка, міні-заголовок, наближення ефекту наближення логотипу, тінь заголовка , тип повідомлення в заголовку та пошук.

У нижньому колонтитулі є цікаві параметри, такі як розділ віджетів, роздільник, макет, розділ авторських прав, роздільник авторських прав і переходить до верхньої кнопки.

Параметри лайтбокса роздільні, і ви можете вибрати навігацію в лайтбоксі, ескізи, шкіру та спільний доступ, тоді як супер пошук можна ввімкнути навіть на мобільних пристроях, не тільки на ноутбуках, і ви можете написати текст поля 1, поле 2 тексту, поле 1 фільтр, поле 1 мітка і так далі, поки поле 6 робить приголомшливий супер пошук дуже корисним при пошуку продукту тощо.

Також доступні параметри рекламної панелі, щоб ви могли ввімкнути її та записати текст, в той же час кольорова схема також доступна і дозволяє вибирати існуючу колірну гаму, імпортувати кольорову схему або експортувати колірну схему разом із попереднім переглядом. Нижче наведено параметри кольорової схеми, які використовуються для альтернативних фонів, таких як альт 1 колір фону, колір 1 альт 1, фонове зображення альт 1, розмір тла альт 1 і так далі, поки не буде змінено 10 альт.

Існує також кілька варіантів параметрів архіву та категорій, таких як конфігурація бічної панелі, де ви можете вибрати ліву бічну панель, праву бічну панель, загальну бічну панель, тип дисплея, але також тип відображення архіву портфоліо та стовпці архіву, одним словом макет архіву сторінки категорій та віджети.

Тема пропонує такі шрифти, як підмножина шрифту Google, шрифт тіла, стандартний шрифт тіла, шрифт заголовків, заголовок стандартного шрифту, шрифт меню, стандартний шрифт меню, шрифт меню Google, меню шрифту FontDeck та JS-код FontDeck. Нижче цього розділу розміщені параметри розміру шрифту, де ви встановлюєте пікселі для тіла, висоти лінії тіла, меню, h1, висоти лінії h1, h2, висоти лінії h2 і так далі до h6.

Параметри відгуків дозволяють вам вибрати сторінку відгуків, тоді як параметри завдань дозволяють вам вибрати сторінку роботи.

сторінка сусіднього магазину

Параметри WooCommerce – це лише частина всіх функцій WooCommerce, доступних у цьому розділі, таких як перехід накладених товарів, тип переходу накладання продукту, конструктор сторінок на сторінках товарів, режим каталогу, опис продукту на сторінках магазину, режим вкладок опису продукту, масштабування зображення, бічна панель конфігурація, декілька текстів для нового облікового запису, панель довідки, спосіб обслуговування клієнтів електронною поштою, режим доставки інформації про доставку, режим повернення та обміну, модальний файл faqs та модаль зворотного зв’язку.

Ви можете ввімкнути профілі соціальних медіа, записавши імена користувачів для Twitter, дриблінгу та інших або URL-адресу профілю для Facebook у розділі параметрів соціальних профілів. Є багато соціальних мереж, і ви можете використовувати їх для підвищення популярності.

Останній розділ – це параметри імпорту та експорту з файлу чи URL-адреси, також не забувайте про кнопку збереження після вибору параметрів!

Функції WooCommerce, включені до сусідства

У функціях WooCommerce ви можете переглядати замовлення за назвою замовлення, датою, загальною ціною, а також можете змінювати ті, використовуючи різні дії, де ви можете встановити статус при обробці, заповнити або переглянути його.

Ви також можете бачити звіти за роками, місяцями, датами, товарами, категоріями, а також звіти про клієнтів та акції. Ви навіть можете завантажити звіти у форматі CSV.

WooCommerce також має більш розширені налаштування, ніж тематичний варіант WooCommerce, наприклад, загальні, де ви знайдете базове місцезнаходження, місця продажу, адреса клієнтів за замовчуванням, повідомлення про магазин, варіанти валюти; налаштування продуктів, такі як вимірювання, думки, сторінки магазинів і товарів, зображення товарів, інвентар та завантажувані товари, якщо це так.

Податки – це також інший розділ WooCommerce, тому ви можете встановлювати податкові параметри, стандартні ставки податку, знижені ставки, нульові ставки.

У розділі оформлення замовлення є варіанти оформлення замовлення, сторінки оформлення замовлень, перевірка кінцевих точок, шлюз платежів, параметри BACS, опції CEC та оплата при доставці, PayPal варіанти.

При відвантаженні є варіанти доставки разом із декількома видами відвантаження та різними витратами, але далі ви знайдете варіанти сторінок облікового запису та варіанти реєстрації, і, врешті-решт, у вас є сповіщення електронною поштою, параметри відправника та шаблону..

Для досвідчених користувачів також є параметри API, де можна отримати API та використовувати його на зовнішньому програмному забезпеченні.

Включені плагіни із сусідством

Сусідство постачається з різними плагінами, такими як плагіни YIT: список бажань, де ви можете встановити кольори та інші загальні параметри, такі як заголовок, сторінка списку бажань, позиція, переадресація на карту, різні тексти, повзунок та різні соціальні мережі, повзунок Revolution – преміальний плагін який може створювати різні типи слайдерів, і це додає безліч ефектів, таких як цикл, прогрес, положення, зовнішній вигляд, навігація, ескізи, спінер, паралакс, мобільний дотик тощо та шрифти для штампування, де можна додати новий шрифт.

Зрештою, ви можете впевнено сказати, що сусідство – це одна з найкорисніших тем як для інтернет-магазинів, так і просто простий веб-сайт для презентацій, використовуючи безліч кольорів та макетів залежно від ваших бажань та ваших потреб, будучи оптимізованим для SEO та зручним для користувачів.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector