Створення вашого веб-сайту за допомогою PHP (переваги та недоліки)

01.06.2020
Статті та більше ... 'Створення вашого веб-сайту за допомогою PHP (переваги та недоліки)
0 5 мин.

створення вашого веб-сайту за допомогою php


PHP (Hypertext Preprocessor) – це сценарна мова на сервері, яка використовується веб-програмістами для створення веб-додатків та веб-сайтів із базами даних та покращеною функціональністю, встановлена ​​на понад 240 мільйонів веб-сайтів та 2,1 мільйона веб-серверів у 2013 році.

Більшість веб-сайтів зроблені PHP, але деякі з них створені у Flash, ASP, Java, Python, Ruby або просто в HTML, CSS та JavaScript, однак у них немає бази даних чи складних функцій. На відміну від HTML, PHP може встановити зв’язок з базами даних, може генерувати загальний HTML-код, і ви навіть можете встановити ваш сервер для обробки всіх HTML-файлів PHP, щоб справжній вихідний код вашого веб-сайту не можна було скопіювати чи побачити.

Існує кілька версій PHP, і між ними є великі відмінності, як, наприклад, між PHP 4 та PHP 5, де з’явилася нова модель OOP разом із покращеною підтримкою MySQL та SQLite та іншими незначними функціями.

Файли PHP мають кілька розширень, таких як .php, .phtml або .php5, і вони можуть містити PHP-код, але також, HTML, JavaScript або CSS.

PHP може зробити багато корисних речей, таких як генерування динамічного вмісту сторінки, створення, відкриття, читання, запис, видалення та закриття файлів на сервері, збирання даних форми, отримання та надсилання файлів cookie, додавання видалення, зміна даних у базі даних, використання керувати доступом до користувачів, шифрувати дані та виводити зображення, файли PDF, флеш-фільми, текстові файли XHTML та XML.

Навіть якщо PHP – найпопулярніша мова програмування, яка використовується для створення веб-сайтів, вона має деякі недоліки: складний проект вимагає досвіду, відкритого коду, відсутність інструментів налагодження, управління пакетами, продуктивність, він постійно змінюється, непослідовність та синтаксис.

Складний проект вимагає досвіду

У великих та складних проектах вам потрібен досвід чи допомога більш досвідчених PHP-програмістів, оскільки є багато бібліотек та багато способів зробити функцію, але ви не зможете вибрати потрібну або точно знайти що ти хочеш.

Відкритий код

Зазвичай, все, що видно, може бути викрадене, і це те саме, що і для вихідного коду PHP, який може бути викрадений вашими власними клієнтами або іншими веб-програмістами, і вкласти його в інші проекти, навіть якщо ви прийшли з оригінальним рішенням чи ідеєю.

Відсутність інструментів налагодження

У PHP вам потрібні інструменти налагодження для пошуку помилок та попереджень, але проблема полягає лише в тому, що їх доступно лише кілька порівняно з іншими мовами програмування, такими як Python.

Управління пакетами

PHP має погане управління пакетами на відміну від Python, який може писати, створювати та обмінюватися пакетами з іншими програмістами, щоб вони могли встановлювати зв’язки між декількома проектами через так звані плагіни.

Продуктивність

Загалом, у вас немає швидкості та продуктивності в один і той же час, і PHP пропонує швидкість в обмін на продуктивність, тоді як веб-фреймворк Ruby on Rails пропонує продуктивність в обмін швидкості.

Постійно змінюється

Нові версії PHP постійно з’являються з рішеннями про помилки та з новими функціями, але в той же час вони з’являються і з новими помилками, які не мають рішення, поки не вийде нова версія, і це може бути дуже неприємно.

Невідповідність

На початку PHP був створений спеціально як інструмент для любителів, тому він має безліч абсолютно випадкових функцій, випадковий порядок параметрів та інші випадкові особливості.

Синтаксис

Більшість мов програмування дозволяє організувати свій код за своїм бажанням, зробивши його читабельним навіть для людей, які не є програмістами, але знають англійську мову, на PHP ви не можете цього зробити, синтаксис важко зрозуміти, якщо ви не знаєте PHP.

Звичайно, мова PHP має і переваги: ​​швидкий і простий, велике співтовариство, висока сумісність з базами даних, збирання сміття, крос-платформа, безпечний режим, безпека, висока віддача, вбудовування та вартість.

Швидко і просто

Мова реалізації сценарію PHP – це C з деякими елементами C ++ та частинами синтаксису від Java та Perl, тому його легко вивчити та використовувати основні елементи, особливо якщо ви хочете використовувати його для загальних цілей та веб-розробок.

Велика громада

Будучи настільки популярним, PHP має велике та велике співтовариство, яке містить веб-сайти, блоги та форуми з різними рішеннями різних проблем, нові ідеї для багатьох проектів, виділені ресурси, інформацію та навіть PHP завдання.

Висока сумісність з базами даних

PHP надзвичайно сумісний з багатьма версіями баз даних, такими як dBase, IBM DB2, InterBase, але особливо з MySQL, який здатний підтримувати велику кількість безлічі підключень одночасно. Разом з MySQL PHP можна використовувати для створення масштабованих та потужних додатків та веб-сайтів.

Збір сміття

PHP має збір сміття, який працює, коли ви розповідаєте про це, коли закінчується сценарій або коли у вас є функція.

Крос-платформа

Усі програми та веб-сайти PHP запускаються на будь-якій платформі, незалежно від операційної системи Unix, Windows або Mac та незалежно від типу сервера, який використовується.

Безпечний режим

У разі виникнення проблем PHP можна використовувати для їх виправлення в безпечному режимі, цю функцію дуже любить особливо провайдер (постачальники послуг Інтернету), а крім того, PHP дозволяє виконувати код у обмеженому середовищі.

Безпека

PHP має високі стандарти безпеки, оскільки він міцний, популярний та гнучкий, тому навіть у випадку з бібліотеками третьої частини це залишається стабільним та безпечним.

Вартість

PHP може безкоштовно завантажувати та встановлювати на сервери, і тому що це так популярно, ви можете легко знайти дешевих програмістів, так що 10 PHP-програмістів обійдуться вам як 1 програміст Ruby on Rails, а також більшість бібліотек безкоштовні.

Висока віддача

Веб-програмісти використовують PHP для створення динамічних веб-сайтів для забезпечення участі відвідувачів або підписками, або продажами товару, або коментуванням, або іншими діями, тому вони схильні повертатися частіше, ніж відвідувачі інших веб-сайтів, зроблені іншими мовами програмування.

Вбудовування

Багато програмістів низького рівня іноді плутають PHP з HTML, оскільки вони бачать обидві мови в одному файлі, PHP легко реалізувати поруч із HTML, JAVASCRIPT та CSS.

Зрештою, ви можете бачити, що PHP не є ідеальним, оскільки нічого в цьому світі немає, але має більше переваг, ніж недоліки. Тож якщо ви планували почати вивчати цю мову програмування або хотіли створити веб-сайт із нею, вам не слід вагатися.

Якщо ви шукаєте надійного постачальника хостингу PHP, я рекомендую хостинг InMotion.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector