Створіть веб-сайт, отримайте безкоштовний COM-домен та електронну адресу компанії

01.06.2020
Статті та більше ... 'Створіть веб-сайт, отримайте безкоштовний COM-домен та електронну адресу компанії
0 5 мин.

побудувати веб-сайт отримати безкоштовну електронну адресу доменного імені бізнесу


Хочете створити веб-сайт для свого бізнесу? У цьому підручнику я покажу вам, як налаштувати свій сайт та отримати безкоштовне доменне ім’я .com, а також ділову електронну адресу. Ось два покрокові посібники, які допоможуть вам створити професійний веб-сайт:

 1. Як створити бізнес-сайт за допомогою WordPress
 2. Як створити професійний веб-сайт за допомогою HTML / CSS

Про доменні імена

Доменні імена використовуються для ідентифікації веб-сайту та для легкого доступу до нього, інакше відвідувачам потрібно буде ввести у свій браузер IP-сервер, який дуже важко запам’ятати.

Існують різні розширення, деякі з них представляють конкретні країни, а інші представляють уряди, організації тощо.

Безкоштовний бізнес-електронна пошта з bluehost

Ви можете придбати доменні імена у будь-якої веб-хостингової компанії, наприклад Bluehost, яка пропонує продукти .com, .co, .club, .us, .space, .website, .org, .net, .info, .biz та .name хост на продуктах і домени, де ви пишете потрібне ім’я домену та вибираєте розширення зі спадного меню.

Потім наступним кроком є ​​натискання наступної синьої кнопки та перевірка наявності потрібного домену. У випадку, якщо він доступний, вам потрібно зареєструватися, використовуючи ім’я, прізвище, країну, вулицю, місто, штат, поштовий індекс, номер телефону та адресу електронної пошти разом із вашою платіжною інформацією, і ви також можете вибрати, чи бажаєте ви хочете захистити конфіденційність домену, який коштує 0,99 дол. США на місяць, і план вашого акаунта, де ви зможете побачити, скільки коштує бажаний домен, якщо ви заплатите заздалегідь за рік, в цьому випадку .com коштує 11,99 дол..

Якщо ви виберете веб-хостинг, ви також отримаєте безкоштовне доменне ім’я, але ціни щомісяця, тому за рік оплата заздалегідь становить 6,95 долара, за два роки 5,95 долара, за три роки – 4,95 долара, за рік Business Pro – 19,95 долара, за два років Business Pro – 16,95 дол. США, за три роки Business Pro – 14,95 дол. США, для сервера Standard Dedicated ціна на місяць – 144,99 долара США, але перший місяць – 75 доларів США, а ціна стандартної VPS 1 на місяць – 24,99 долара, де перший місяць становить 15 доларів.

Про веб-хостинг

Веб-хости використовуються для зберігання веб-додатків і, особливо, веб-сайтів, це кілька типів хостингу, таких безкоштовних, які зазвичай корисні лише для тестування сценаріїв та CMS, спільні ідеально підходять для невеликих блогів, кластерних, торгових посередників, віртуального приватного сервера, виділеного хостингу, колокації центр та хмарний хостинг. Ви можете завантажувати майже будь-що на свій веб-хостинг через клієнт FTP, наприклад файли, зображення, відео чи музику, але у вас можуть бути обмеження щодо насильства, авторських прав або наготи, якщо у вас є такі файли.

Bluehost пропонує спільний хостинг, який має ціни від 3,95 до 14,95 дол. США на місяць, VPS хостинг із цінами від 14,99 до 59,99 дол. США та цільовий хостинг від 74,99 дол..

bluehost поділився планами хостингу

Спільний хостинг має базовий пакет, що дозволяє 1 веб-сайт, ви можете використовувати простір 50 Гб, немереговану пропускну здатність, стандартну продуктивність, 5 припаркованих доменів, 25 піддоменів, 5 облікових записів електронної пошти та 100 МБ пам’яті електронної пошти на акаунт, плюс пакет дозволяє 10 веб-сайтів і має 150 ГБ місця, 20 припаркованих доменів, 50 піддоменів, 100 облікових записів електронної пошти, маркетингові пропозиції в розмірі 150 доларів, 1 SpamExperts, Global CDN та 500 Мб електронної пошти на один обліковий запис, тоді як бізнес-пакет дозволяє вам мати необмежений веб-сайт, а також у вас необмежений простір веб-сайтів, пропускна здатність, висока продуктивність, необмежене розміщення припаркованих доменів, піддомен, облікові записи електронної пошти, зберігання електронної пошти, маркетингові пропозиції в розмірі 300 доларів, 2 SpamExperts, 1 SSL, 1 виділений IP, 1 конфіденційність домену та SiteBackup Pro.

Є чотири пакети VPS, перший – стандартний з 2 ядрами процесора, 30 ГБ пам’яті SAN, 2 ГБ оперативної пам’яті, пропускною здатністю TB, 1 IP-адресою, другий – найпопулярніший, він називається розширеним, маючи 60 ГБ SAN-накопичувач, 4 ГБ оперативної пам’яті, пропускна здатність 2 ТБ та 2 IP-адреси. Преміум-пакет покращується: 3 ядра процесора, 120 ГБ пам’яті SAN, 6 Гб оперативної пам’яті, пропускна здатність 3 ТБ, тоді як у кінцевого пакета є 4 ядра процесора, 240 ГБ пам’яті SAN, 8 ГБ оперативної пам’яті та пропускна здатність 4 ТБ..

Для спеціалізованого веб-хостингу є три пакети, один з яких – стандартний з процесором x 2,4 ГГц, 1 ТБ пам’яті, 4 ГБ оперативної пам’яті, пропускною здатністю 5 ТБ, 3 IP-адресами, другий – вдосконалений пакет із процесором 4 x 2,5 ГГц. , 8 ГБ оперативної пам’яті, пропускна здатність 10 ТБ, 4 IP-адреси, тоді як останній – преміальний з процесором 4 x 3,3 ГГц, 16 ГБ оперативної пам’яті, пропускною здатністю 15 ТБ та 5 IP-адресами.

Хмарний хостинг – це або початковий, або продуктивний, або бізнес-пакет, тоді як перший пакет дозволяє лише 1 веб-сайт, він має лише 100 Гб місця для зберігання, 100 облікових записів електронної пошти та 500 Мб пам’яті електронної пошти, інші два дозволяють необмежену кількість веб-сайтів, необмежену кількість облікових записів, необмежене зберігання електронної пошти, що має подвійну або потрійну оперативну пам’ять та процесор, а також часові значення маркетингових пропозицій. Локальне кешування та масштабування ресурсів у один клік доступні для всіх трьох пакетів, але другий має лише 1 SpamExperts, а останній – 2 разом із виділеним IP, сертифікатом SSL, конфіденційністю домену та резервним копією та відновленням сайту.

Спеціальна для WordPress Користувачі Bluehost пропонують 4 пакети, такі як блогер, професіонал, бізнес та підприємство, що мають від 100 мільйонів до необмежених відвідувань на місяць, 30 ГБ пам’яті 240 ГБ, резервне копіювання від 30 ГБ до 240 ГБ, 2 ГБ оперативної пам’яті 8 ГБ, 5 до 30 сайтів WP , 1 IP-адреса, позитивний SSL, SiteLock Premium або Enterprise та позитивний wildcard SSL.

Як отримати безкоштовний .com домен та бізнес-адресу електронної пошти

Ціни на всі пакети хостингу знижуються або в перший місяць, або якщо ви платите за авансовий платіж протягом одного, двох або трьох років, також маючи безкоштовне доменне ім’я, наприклад www.example.com і якщо ви вибираєте найпотужніші пакети, у вас є безкоштовна адреса електронної пошти для бізнесу з необмеженими обліковими записами та необмеженим сховищем, наприклад [email protected]

Крім того, пакети VPS та цільові пакети мають гарантію повернення грошей та підтримку 24/7, будучи надзвичайно гнучкими та зручними для будь-якого клієнта, тоді як пакети WordPress також мають гарантію повернення грошей, підтримку 24/7, але також покращений cPanel, SiteLock CDN і, принаймні, SiteLock Pro в якості безпеки.

Використовуючи веб-хостинг-сервіс від Bluehost, ви не тільки отримаєте безкоштовні або навіть необмежені акаунти електронної пошти та сховища, але отримаєте безкоштовне доменне ім’я .com, але ви можете створити потужний, оптимізований для SEO, багатомовний та зручний для користувачів користування cPanel , сценарій автоматичної установки Softaculous, редактор FTP та редактор вихідного коду, як WinSCP / Notepad ++, а також власні навички програмування або просто створений веб-сайтом Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector