Створіть веб-сайт з мінімальними інвестиціями та продайте його з метою отримання прибутку

01.06.2020
Статті та більше ... 'Створіть веб-сайт з мінімальними інвестиціями та продайте його з метою отримання прибутку
0 6 мин.

створювати та продавати веб-сайти з метою отримання прибутку


Є тисячі людей, які заробляють на життя гортання веб-сайтів. Хоча це жорсткий ринок, хороший веб-сайт швидко продається за величезний прибуток.

Більшість початківців ластів на веб-сайті виходять з ладу, тому що вони не знають, як це зробити від початку до кінця. Деякі можуть мати гарну ідею, інші можуть мати великий бюджет, але якщо ви не знаєте, як їх поєднати, ви не зможете створити веб-сайт, який продає. Сьогодні я перелічу кілька причин, чому ви повинні розглянути створення та гортання веб-сайтів, а також навчить вас робити це правильно.

Створення веб-сайтів для клієнтів – чудовий спосіб заробити гроші. Це може забезпечити вам стабільний і довгостроковий дохід, якщо у вас достатньо клієнтів. Однак знадобиться багато зусиль і часу, щоб знайти нових клієнтів, які підтримують веб-сайт поточного клієнта та підтримують їх. Це повний робочий день.

Що робити, якщо ви вже працюєте на повний робочий день, але хочете заробити трохи зайвих грошей? Добре, ви можете спробувати створити веб-сайт у вільний час. Створення веб-сайту з нуля, використовуючи таке програмне забезпечення, як WordPress, не займе багато часу. Ви можете вийти в Інтернет за пару днів, маючи лише кілька годин роботи з мінімальним бюджетом.

Яка початкова інвестиція для створення веб-сайту?

Тут мова йде про щорічні витрати, тоді як хостинг та домен купуються щонайменше на один рік.

 • Спільний план веб-хостингу коштуватиме близько 5 доларів на місяць, тобто 60 доларів на рік
 • Плата за доменне ім’я становить близько 10-15 доларів на рік для домену .com
 • WordPress – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом; використовуйте це з упевненістю.
 • Тема преміум-класу WordPress – разова витрата 40-60 доларів (але ви можете використовувати і безкоштовну)

Отже, підсумовуючи це, вам знадобиться бюджет у розмірі 100-120 доларів, щоб отримати веб-сайт в Інтернеті. Після цього йде частина, де ви створюєте та завантажуєте вміст. Якщо ви не вмієте писати статті або не маєте часу на створення вмісту, ви можете передавати цю частину в аутсорсинг, однак це коштуватиме вам приблизно $ 5- 10 за кожну статтю.

Як створити веб-сайт?

Ніколи не слід запускати веб-сайт на основі ідеї, яка звучить добре. Якщо у вас є ідея, знайдіть час, проведіть дослідження, проаналізуйте ринок та конкуренцію, з’ясуйте, чи є попит на такий веб-сайт. Запитуйте думку людей на різних форумах для веб-майстрів, але не розкажіть їм всю свою ідею, бо хтось може її вкрасти.

Як тільки ваше дослідження буде зроблено, і ви вибрали вигідну нішу, тепер можете приступати до створення свого веб-сайту.

Перший крок – отримати провайдера веб-хостингу. Не збирайтеся з найдешевшим веб-хостингом, який ви знайдете, натомість вибирайте хостинг-фірму, яка забезпечує надійне та доступне обслуговування. Є провайдери веб-хостингу, які пропонують безкоштовне доменне ім’я, а також рекламні кредити. Ви можете заощадити бюджет на виборі хостингового плану, який постачається з цими бонусами. Якщо ви будуєте свій веб-сайт за допомогою WordPress, вам слід вибрати хостинг-компанію, яка добре працює на хостингу WordPress і пропонує інструмент встановлення в один клік..

Ви повинні використовувати WordPress для створення свого сайту з кількох причин:

 • Він безкоштовний у використанні та простий у налаштуванні (для початку роботи не потрібно)
 • Легко налаштувати та адаптувати його функціональність під ваші потреби
 • Він дуже популярний, тому ваші потенційні покупці, можливо, вже знають, як ним користуватися

Після того як ваша система готова, встановіть безкоштовну або преміальну тему WordPress, встановіть необхідні плагіни. Ось підручник, який пояснює, як створити веб-сайт за допомогою WordPress.

Тепер ви можете почати додавати вміст. Це найбільш трудомістка частина, адже вам потрібно буде писати унікальні та якісні статті. Якщо ви хочете прискорити роботу, ви можете передавати частину створення вмісту в аутсорсинг; однак для цього знадобиться додатковий бюджет. Залежно від досвіду письменника та рівня написання статті може коштувати від 5 до 50 доларів за п’ятсот слів.

Який тип веб-сайтів добре продається?

Ніша є дуже важливим фактором при створенні веб-сайту. Вибір ніші може скласти труднощі. Ви завжди повинні шукати певну тему, яка має середню конкуренцію, але все-таки є гроші в ній. Не потрібно бути експертом у цій конкретній темі, але ви повинні мати певні знання чи готові дізнатися більше. В іншому випадку неможливо буде написати необхідний вміст.

3 типи веб-сайтів, які точно продаватимуть:

 • Змістові веб-сайти
 • Веб-сайти з продажу товарів чи послуг
 • Партнерські веб-сайти

Вмістові веб-сайти: це найпопулярніші веб-сайти. У цю категорію можна включити блоги, веб-сайти з новинами, форуми, сайти для обміну зображеннями тощо. Ці веб-сайти зазвичай монетизуються через продаж рекламного простору або через Google Adsense.

Продаж товарів чи послуг: ці веб-сайти, як правило, побудовані за допомогою платформи електронної комерції (можна створити інтернет-магазин за допомогою WordPress) і фокусуються та продаються певні типи послуг чи продуктів. Ці типи веб-сайтів можуть не дуже добре продаватись, оскільки для запуску та обслуговування потрібно більше зусиль та часу. Однак є деякі винятки, такі як цей:

смішний веб-сайт на продаж

Концепція продажу смішних посилок з картоплею в Інтернеті, здається, є хорошою бізнес-ідеєю, а також виглядає дуже вигідно.

Цей хлопець стверджує, що сайт PotatoParcel.com був запущений у травні 2015 року і вже отримав понад 40 000 доларів доходу. До завершення продажу залишається 6 днів, а аукціон вже становить 16 000 доларів. Успіхів Алексу! З нетерпінням чекаю, як закінчується цей аукціон.

Партнерські веб-сайти: також дуже популярні. Ці типи веб-сайтів дуже схожі на тематичні веб-сайти, однак вони більше зосереджуються на створенні контенту навколо певних типів продуктів чи послуг. Більшість веб-сайтів з огляду монетизуються за допомогою афілійованих продажів.

Чого варто мій веб-сайт?

Напевно, це найважливіше питання, яке виникає при продажу веб-сайту. За скільки ви повинні продати його?

Продаючи веб-сайт, ви також будете продавати вміст, домен, всю бізнес-ідею, що стоїть за ним. Домен може коштувати більше, ніж сам веб-сайт. Зазвичай веб-сайти продаватимуть у 10-12 разів більше, ніж прибуток, який вони отримують за один місяць. Тож якщо ваш веб-сайт за один місяць отримує прибуток у розмірі 100 доларів, ви можете продати його за 1200 доларів. Безумовно, це лише неписане правило, але воно може дати вам хорошу орієнтацію щодо підрахунку, скільки коштує ваш веб-сайт.

Де продати мій веб-сайт?

Існує багато веб-сайтів, на яких можна продати свою інтернет-власність. Найдешевший спосіб – розміщувати повідомлення на форумах для веб-майстрів і розміщувати там свій веб-сайт. Ви також можете надсилати електронні листи на свою конкуренцію, вони можуть бути зацікавлені у придбанні вашого веб-сайту.

Ви також можете спробувати на аукціонних веб-сайтах, таких як Flippa.com або запитайте у брокера за адресою Latonas.com щоб допомогти вам продати свій сайт. Однак ці послуги обійдуться вам. Який би варіант ви не вибрали для продажу свого сайту, переконайтеся, що оплата здійснюється через службу депонування. Таким чином ви можете бути впевнені, що гроші надійдуть.

Заключні слова та рекомендація

Якщо ви тільки починаєте з гортання веб-сайтів, ви повинні знати, що це буде довга дорога, поки ви не продасте свій перший сайт. Тож будьте наполегливі і не здайтеся легко. Я постійно повторюю себе, але важливо вибрати нішу, яка вигідна і має хорошу ринкову цінність. Щоб створити успішний веб-сайт, вам знадобиться потужна база для нього, тому веб-хостинг також не можна оминути увагою. Тому переконайтесь, що ви вибрали хорошого хостинг-провайдера та створили свій веб-сайт за допомогою хорошого інструменту. Я рекомендую WordPress.

Швидке оновлення: Я пильно дивився на Фліппу, щоб побачити як КартопляАукціон знижується. Мене здивувало, що аукціон закінчився на рівні 28 500 доларів і не дотримався резервної ціни. Незважаючи на те, що веб-сайт наразі не продається, продавець знає, що хтось хотів заплатити за нього таку суму готівки. Це дуже хороший приклад того, як хороша ідея, перетворена на веб-сайт, може принести вам багато грошей. То чого ти чекаєш? Перейдіть і почніть створювати веб-сайт!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector