Створіть веб-сайти проти професійно розроблених веб-сайтів – які вибрати для вашого бізнесу?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Створіть веб-сайти проти професійно розроблених веб-сайтів – які вибрати для вашого бізнесу?
0 9 мин.

Diy веб-сайти проти професійних веб-сайтів


Якщо ви коли-небудь замислювалися про те, щоб створити веб-сайт, особливо якщо ви бізнесмен і хочете, щоб веб-сайт представляв ваш бізнес, то ви неодмінно зіткнетеся з цією дилемою: чи варто робити веб-сайт самостійно чи ви наймаєте професійного розробника.?

Це велике рішення, і ви повинні сприймати його серйозно. З одного боку, вам доведеться вкласти багато грошей і часу, якщо ви будете їхати з професіоналами замість безкоштовних розробників веб-сайтів, таких як Wix або WordPress. З іншого боку, чи можна реально впоратися зі створенням власного веб-сайту? Чи можете ви зробити якісну роботу? Це жорстка дилема, але та, яку вам доведеться рано чи пізно вирішити.

Які ваші варіанти?

Перші речі, над якими потрібно задуматися, коли мова заходить про цю дилему – це ваші варіанти. В основному у вас є чотири варіанти.

 • Перетягувачі будівельників – Безкоштовні користувачі для веб-сайтів, таких як Wix або Weebly, – це ваш перший варіант. Ці опції перетягування – найкращий вибір для людей, які не мають жодних технологічних знань та досвіду. Вони можуть допомогти вам створити веб-сайт з нуля, але у вас не буде стільки свободи в розробці, скільки в інших варіантах.
 • Шаблони – Вашим другим варіантом є використання потужної системи управління вмістом, наприклад, WordPress. Тут ви можете вибрати шаблони або теми, над якими можна працювати, але ви також можете створити все самостійно. Однак для цього потрібно мати деякі основні знання з програмування та кодування, тому цей параметр не підходить для загальних любителів. Крім того, незважаючи на те, що це безкоштовно, вам можуть знадобитися витратити трохи грошей, щоб отримати функції, які вам подобаються, із плагінів преміум-класу, а також плату за веб-хостинг, що необхідно.
 • Позаштатні дизайнери – Якщо піти з незалежним дизайнером або веб-розробником, це означає, що ви вирішили найняти професіонала. Фрілансери дешевші, ніж компанії, але вони також є більш ризикованим варіантом. Ви можете отримати погано розроблений веб-сайт, або ви не зможете задовольнитися роботою з інших причин, і в цьому випадку будь-які заощаджені гроші не будуть коштувати цього. Однак, якщо ви знаєте надійного фрілансера, цей варіант може окупитися, і тоді ви, можливо, захочете ризикнути.
 • Професійні компанії з веб-дизайну – Цей варіант надає вам найбільше можливостей та творчої свободи і не потребує технічних знань від вашого імені, але це найдорожчий варіант у цьому списку. Наймання фірми з веб-дизайну для створення вашого веб-сайту може коштувати від декількох тисяч доларів до понад 100 000 доларів, тому вам потрібно добре подумати, перш ніж зважитися на це.

Який тип веб-сайту вам потрібен?

який веб-сайт вам потрібенТепер, коли ви знаєте, які у вас варіанти, вам потрібно ретельно продумати, що вам потрібно. Розмір роботи, необхідний час, необхідні навички; все це залежить від типу веб-сайту, який ви хочете створити. Отже, перш ніж вибрати варіант, який найбільше підходить вам, ви повинні вирішити, який тип веб-сайту ви хочете створити.

Оскільки доступно багато типів веб-сайтів, у цій статті ми класифікуємо всі ці типи веб-сайтів на дві категорії – прості та складні.

Прості веб-сайти

Якщо у вас є бізнес, який не потребує обробки фінансових операцій або додавання багато плагінів і віджетів або інших спеціальних функцій, найкращим варіантом може стати співпраця з простим веб-сайтом, і в цьому випадку ви, ймовірно, зможете створити його на своєму власний. Веб-сайт брошури – це один із найпростіших типів веб-сайтів, і він служить в першу чергу для відображення того, що ви робите, чим займаєтесь вашим бізнесом, та пропонуйте контактну інформацію та інші основні факти. Цей веб-сайт надасть вам присутність в Інтернеті, і він не потребує великого вмісту. Деякі тексти та зображення виконають трюк, можливо, епізодичне відео. Це найкращий спосіб представити свій бізнес, свою продукцію, ціни та основну контактну інформацію.

Складні веб-сайти

Якщо ви хочете створити веб-сайт, який зможе обробляти фінансові операції, тоді вам слід створити веб-сайт електронної комерції. Це складний веб-сайт і вимагає кодування знань. Вам також доведеться додавати та видаляти продукти чи послуги, тому вам доведеться мати спеціальні функції, включені на ваш веб-сайт. Однак у деяких випадках навіть цей веб-сайт може оброблятися CMS або розробником веб-сайтів.

Ще один приклад складних веб-сайтів – веб-додатки. Вони інтерактивні та мають багато додаткових функцій. Якщо ви плануєте створити веб-сайт веб-додатків, варто серйозно подумати про те, щоб найняти професійного дизайнера веб-сайту чи розробника. Це може коштувати вам не менше 10 000 доларів, але якщо ви хочете переконатися, що ваш веб-додаток буде функціонувати без гикавки, вам потрібно кусати кулю тут.

Розглянемо бюджет

створення веб-сайту щодо розподілу бюджетуСтворення фінансового плану для веб-сайту допоможе вам визначити, скільки ви готові витратити на свій веб-сайт. Ви повинні врахувати свій бюджет, коли ви думаєте про “Зроби сам” порівняно з професійно розробленими веб-сайтами.

Для простих веб-сайтів, як-от згаданий раніше брошура, ціна за рік може становити від 50 до 5000 доларів, залежно від того, ви створили веб-сайт самостійно чи ви найняли професіонала. Більшість професійних розробників стягуватимуть з вас близько 5000 доларів, щоб створити веб-сайт, який буде мати гарний зовнішній вигляд та дизайн та реагувати на мобільні пристрої.

За більш складні веб-сайти, наприклад веб-сайт електронної комерції, вам доведеться заплатити трохи більше. Щоб створити його самостійно, вам доведеться отримати пакет для розробників веб-сайтів, який включає в себе функції електронної комерції, які зазвичай витрачають близько 300 доларів на рік з вашої кишені. Мінімум, який вам доведеться заплатити за веб-сайт електронної комерції, розроблений професіоналом, – 7500 доларів, але це лише ціна на дуже базовий веб-сайт. Якщо ви хочете додати додаткові, більш складні функції, такі як управління продуктами в режимі реального часу або категорії товарів, очікуйте, що вартість значно зросте.

Наскільки Ви вмілі?

Відповідь на це запитання матиме найважливіший вплив на ваше рішення у дилемі Зробіть самі веб-сайти порівняно з професійно розробленими веб-сайтами. Я маю на увазі, якщо ви програміст, то у вас навіть немає дилеми. Але для решти світу ми повинні ретельно розглянути, який варіант може найкраще відповідати нашому рівню знань та вмінь у світі технологій.

Отже, якщо ви хочете створити веб-сайт самостійно, вам потрібно вирішити, з яким варіантом ви можете звертатися. Як ми вже згадували, розробники веб-сайтів, зокрема розробники веб-сайтів із перетягуванням та перенесення, є найбільш простим та найпростішим варіантом. Вам практично не потрібно нічого знати про кодування чи програмування, щоб створити веб-сайт за допомогою цих інструментів. Однак тут, звичайно, є певні недоліки. Вони є найбільш обмеженим варіантом, і ви не зможете мати стільки творчої свободи, скільки б з іншими варіантами.

З іншого боку, якщо у вас є деякі знання з кодування, але їх недостатньо, щоб створити веб-сайт з нуля, можливо, ви захочете перейти з WordPress. У цьому випадку ви повинні мати базові знання HTML та веб-хостингу, але це все ще не є складною системою. Зворотний бік полягає в тому, що він більш гнучкий, і ви можете використовувати його для персоналізації вашого веб-сайту в більшій мірі. Ви також можете використовувати широке співтовариство WordPress для отримання будь-якої інформації, щоб допомогти вам у виникненні будь-яких проблем та пошуку найкращих шаблонів, тем, плагінів та віджетів для вашого веб-сайту.

Тепер, коли ми розглянули деякі фактори, які потрібно враховувати, вирішуючи, чи хочете ви створити свій веб-сайт або найняти професійного веб-розробника, давайте детальніше розглянемо всі переваги та недоліки обох варіантів..

Переваги та недоліки веб-сайтів, зроблених самостійно

diy builder веб-сайти переваги недоліки

Переваги

Найбільша і найочевидніша перевага веб-сайтів “Зроби сам” – ціна. Я маю на увазі, якщо у вас було достатньо грошей або якщо веб-розробники працювали безкоштовно, чому б хтось навіть розглядав можливість створення веб-сайту самостійно, якщо вони самі не є програмістом. Існує безліч інструментів, званих будівельниками веб-сайтів, які дозволяють використовувати метод перетягування та створення веб-сайту, не вкладаючи в нього ніяких грошей. Вони надають вам тему, і ви можете використовувати багато красивих, функціональних та цікавих тем.

Ще одна перевага, що надходить із веб-сайтів “Зроби сам”, – це гнучкість. Навіть незважаючи на те, що ваша гнучкість обмежена вибраною вами темою, коли ви використовуєте розробник веб-сайтів, якщо у вас є достатньо знань, щоб створити веб-сайт за допомогою WordPress, то ваші варіанти практично безмежні..

Вивчення нових речей – ще одна перевага, яка виходить із створення веб-сайту самостійно. Якщо ви мали базові знання HTML, наприклад, перед тим, як розпочати створення свого веб-сайту за допомогою WordPress, ви неодмінно розширите ці знання та станете більш майстерними.

Недоліки

Основний недолік веб-сайтів “Зроби сам” пов’язаний з тим, що вони забирають багато часу, особливо якщо вам доводиться вивчати такі речі, як кодування, веб-хостинг, послуги доменних імен тощо. З цього випливає ще один недолік, і це той факт, що ви повинні мати певні технічні знання, якщо хочете створити веб-сайт, який буде виглядати саме так, як ви це задумали..

Навіть якщо ви вирішили створити веб-сайт самостійно з розробником веб-сайтів, з відсутністю гнучкості виникає ще одна проблема – непрофесійний вигляд вашого веб-сайту. Це може бути не завжди, але в багатьох ситуаціях веб-сайт, створений повноцінним любителем, буде виглядати, напевно, по-аматорськи.

Деякі безкоштовні розробники веб-сайтів і платформ також ускладнюють передачу вашого вмісту іншому провайдеру, якщо ви вирішите зробити перехід на пізніше.

Переваги та недоліки професійно розроблених веб-сайтів

професійна розробка веб-сайтів переваги недоліків

Переваги

Коли ви вирішите використовувати професійного веб-розробника, щоб допомогти вам створити свій веб-сайт, ви будете навчатися поряд із професіоналом та отримуватимете цінні знання та досвід для своїх майбутніх починань. Ви будете працювати разом з експертами, які можуть дати вам поради з багатьох питань, як, наприклад, як збільшити трафік або коефіцієнт конверсії, що є безцінною допомогою, якщо ви ніколи не керували веб-сайтом.

Крім того, ви отримаєте постійну підтримку та допомогу, коли вона вам найбільше потрібна. Наприклад, вам доведеться зателефонувати людині, якщо щось порушиться на веб-сайті, тоді як ви можете зосередитись на більш важливих речах вашого бізнесу. Ваш розробник може допомогти вам вибрати веб-хостингу та зареєструвати ваше доменне ім’я.

Недоліки

Що ж, ми згадували про це стільки разів, але ось це знову – вартість. Вам доведеться вкласти значну суму коштів, якщо ви хочете, щоб професійний розробник займався будівництвом вашого веб-сайту. Ціна залежатиме від складності, розміру та налаштування веб-сайту, і це також вплине на час, необхідний для завершення проекту.

Ще одним недоліком може бути той факт, що розробники можуть заблокувати певні функції під час створення вашого веб-сайту. Наприклад, навігація чи зміни стилів можуть бути заблоковані та недоступні для вас. Звичайно, текст, зображення та інші основні елементи завжди будуть редаговані вами, але якщо ви хочете мати повний контроль над своїм веб-сайтом, вам потрібно поговорити про це зі своїм розробником, перш ніж розпочати проект.

Висновок

Ми сподіваємось, що наша стаття надала для вас достатньо інформації та інформації, щоб ви могли продовжувати та приймати найкраще рішення для себе. Незалежно від того, чи будете ви працювати з веб-сайтом “Зроби сам” чи найняти професійного веб-розробника, повністю залежить від вас, і вам потрібно ретельно зважити свої варіанти. Як ми вже говорили, вам потрібно врахувати свій бюджет, набір навичок, коли йдеться про розробку веб-сайту, тип веб-сайту, який вам потрібен, та всі інші важливі речі, які можуть допомогти вам прийняти правильне для вас рішення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector