Топ-10 причин, за якими слід вибрати CMS для свого веб-сайту

01.06.2020
Статті та більше ... 'Топ-10 причин, за якими слід вибрати CMS для свого веб-сайту
0 5 мин.

причини, які ви повинні вибрати cms для створення веб-сайту


Системи управління вмістом (CMS) починають домінувати над тим, як люди створюють веб-сайти сьогодні. Традиційний спосіб завантаження статичних сторінок на сервери стає застарілим, і хоча деякі компанії все ще покладаються на цей метод, більшість людей визнають його обмеження і замість цього вибирають CMS. Система управління вмістом – це набір інструментів, програм та програмного забезпечення, що підтримують створення та управління цифровим контентом. Створення вмісту, модифікація та керування веб-сайтами можуть бути легко досягнуті навіть користувачами, які, наприклад, не володіють великою технічною експертизою веб-майстра. А CMS це серверне програмне забезпечення, доступне через веб-браузер, тому немає необхідності в установці програмного забезпечення клієнта.

Якщо у вас вже є досвід створення веб-сайтів, ви, мабуть, знаєте про багато переваг CMS і вже використовуєте її. Однак, як новачок, ви, мабуть, цікавитеся, чому слід використовувати CMS для свого веб-сайту? Щоб дізнатися, чому система управління вмістом – ваш найкращий вибір для створення веб-сайту, ознайомтеся з 10 основними причинами, за якими слід вибрати CMS для свого веб-сайту:

1. Шаблони економії часу & теми

Замість того, щоб будувати речі з нуля, такі системи управління вмістом люблять WordPress або Друпал поставляються із шаблонами сторінок, які не випускаються з вікна, за допомогою яких ви можете додатково налаштувати та додати функціональні можливості для створення сторінок за потребою та підтримувати послідовність у міру розвитку вашого веб-сайту. Терміни розробки та розгортання скорочуються, що дозволяє Вашому веб-сайту, блогу, форуму чи веб-сайту електронної комерції запуститись та запрацювати за короткий час. Теми також є перевагою CMS, оскільки вони економить ваш час на розробку дизайну для вашого веб-сайту. Додайте до рівняння плагіни, і ви більше не захочете повертатися до традиційних методів створення веб-сайтів.

2. Зручний для користувачів

Ще одна причина, чому ви повинні вибрати CMS, полягає в тому, що вона дає тим, хто не має технічної проникливості, можливість швидко наздогнати ноу-хау, пов’язаного з використанням CMS. Однією з найпопулярніших і зручних для користувачів систем управління контентом є WordPress, який використовується як професійними, так і непрофесіоналами, враховуючи, що це перетворює управління та обслуговування вашого веб-сайту у завдання, що не кодує. WordPress – це також програмне забезпечення з відкритим кодом та безкоштовним програмним забезпеченням, тому кожен може вільно ним користуватися.

3. Зміст орієнтований

Завдяки технічним навичкам та створенню дизайну, вилученим із процесу, ви можете зосередитись на створенні та публікації вмісту на льоту. Це дозволяє зосередитись на створенні якісного контенту, покращити SEO, привернути більше трафіку на ваш веб-сайт та досягти кращих конверсій.

4. Підтримує кілька редакторів

Якщо вам потрібен хтось, хто керує вашим блогом, інша особа для завантаження продуктів та описів продуктів, CMS дозволить вам надати різним дозволам різним людям доступ до певних ділянок вашого веб-сайту цілеспрямовано і обмежено, без ризику виставляти ваші дані весь веб-сайт до змін, внесених сторонніми користувачами.

5. Підтримує глобальні зміни

Під час використання CMS внесення глобальних змін на ваш веб-сайт можливе без оновлення чи зміни окремих файлів. Незалежно від того, чи потрібно змінювати заголовки, логотип чи інші подібні аспекти, ви можете зробити це на всьому веб-сайті, тому прискорюючи обслуговування та оновлення вмісту. Це також дає вам велику гнучкість у впровадженні швидких змін, таких як заміна дизайну контактної форми або зміна деяких аспектів кнопки заклику до дії або додавання цілком нового дизайну на ваш веб-сайт. Все це означає, що ви можете краще реагувати на вимоги своїх клієнтів, що надає певної плавності вашому веб-сайту.

6. Підтримує розширені функції

Використовуючи плагіни або вбудовані елементи, ви можете додати на свій веб-сайт функціональні можливості, такі як форми або календарі подій, які важко реалізувати за межами CMS. Можливість реалізації цих функцій означає, що ви можете досягти речей на своєму веб-сайті, які в іншому випадку були б надзвичайно трудомісткими і нездійсненними для створення.

7. Підвищена безпека

Середовища CMS можуть бути досить безпечними, особливо якщо вони використовуються із надійними плагінами та регулярно оновлюються. Якщо ви вирішите встановити багато плагінів, використання WAF (брандмауера веб-додатків) захистить від вразливості, спричиненої ненадійними плагінами.

8. Зниження витрат

Нестандартні рішення, як-от сама CMS та її розширення, що надходять у вигляді тем та плагінів, зменшують витрати на створення власної CMS або створення веб-сайту за старим способом. З часом, коли власники веб-сайтів стають все більш зрозумілими для внутрішнього функціонування системи управління контентом, потреба у зовнішній технічній допомозі також зменшується, а разом із цим і витрати стають меншими..

9. Інструменти аналітики

CMS дозволяють інтегрувати сторонні інструменти SEO та аналітики, що може дати вам уявлення про вплив вашого контенту на користувачів. Ці інструменти дозволяють відстежувати ефективність текстового вмісту, цільових сторінок, контактних форм, кнопок із закликом до дії, відео та інших аспектів вашого веб-сайту, які призначені для залучення вашої аудиторії та створення міцної та активної бази клієнтів . Ці відомості допоможуть вам оптимізувати багато елементів вашого веб-сайту чи інтернет-магазину, таких як підтримка клієнтів, процес оформлення замовлення клієнтів, контактна форма тощо та побачити, які зміни краще конвертувати.

10. Повний контроль

Те, що ви можете за короткий проміжок часу контролювати кожен аспект вашого веб-сайту, починаючи від дизайну до його вмісту, – це, мабуть, найбільша причина, чому ви повинні вибрати CMS для свого веб-сайту. CMS – це бізнес-інструмент, який дає вам можливість призначати завдання, контролювати, перевіряти прогрес та надавати вам всі необхідні засоби для створення та керування вмістом найбільш ефективно та прямолінійно.

Є багато інших причин, чому CMS використовуються для створення веб-сайтів. Їх масштабованість, пристосованість та налаштованість та їх безпосередність – це все елементи, які допоможуть вам бути в курсі сучасних тенденцій дизайну веб-сайтів, тенденцій користувацького досвіду, рекомендацій щодо якості пошукових систем та галузевих рекомендацій. Ваша робота буде набагато легшою за допомогою CMS, а ваш час буде краще витрачений на інші завдання, необхідні для ведення більш продуктивного бізнесу. Ви можете запускати веб-сайт без системи управління вмістом, але чому б це зробити?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector