Уникайте цих 6 помилок, якщо ви власник веб-сайту!

01.06.2020
Статті та більше ... 'Уникайте цих 6 помилок, якщо ви власник веб-сайту!
0 5 мин.

помилок, яких слід уникати як власника веб-сайту


Багато людей так думають Інтернет може забезпечити миттєві гроші. Це неможливо без роботи або просто, заплативши невелику суму іншим людям. Це стосується особливо при створенні веб-сайту. Створення веб-сайту – це цілий процес, виконаний у кілька етапів. Недоцільно пропустити один або кілька кроків, втрачаючи час і гроші.

Як і в реальному житті, коли ви хочете створити будинок, ви починаєте з його фундаменту, і останньою частиною є дах. Те саме стосується веб-сайту, на якому потрібно придбати доменне ім’я. Вам також потрібен веб-хост, який зберігає файл вашого веб-сайту. Також потрібен програміст, який кодує ваш веб-сайт, і дизайнер, який розробляє ваш веб-сайт. Також потрібен консультант з SEO, який буде писати контент та оптимізувати ваш веб-сайт для пошукових систем. Вони також можуть допомогти вам знайти потрібні ключові слова та придбати рекламу в Google AdSense або інших рекламних мережах.

6 помилок, яких слід уникати як власник веб-сайту:

Власники веб-сайтів, особливо ті, хто не має попереднього досвіду роботи з веб-сайтами, можуть зробити величезні помилки. Ось 6 найпоширеніших помилок, які роблять власники веб-сайтів:

 1. Стратегія всього проекту має бути добре навченим і повинен бути добре виконаним, але власники веб-сайтів часто навіть не знають, що хочуть задати веб-сайту для певної категорії, наприклад, фінансового консалтингу, не кажучи про те, які кольори, який дизайн, який макет або яка функція вони хочуть. Іноді вони приходять із прикладами, але навіть тоді вони насправді не знають, чого хочуть, або не знають, як сказати, що хочуть, або вважають за краще простий спосіб просити скопіювати існуючий дизайн з іншого руйнуючого веб-сайту, в цьому випадку , вся оригінальність і допомога автоматично зменшити кількість майбутніх відвідувачів і, можливо, навіть мати юридичні проблеми. Весь проект повинен бути ідеальним, і вам потрібно надати кожній людині лише ту роботу, яку він може зробити, не дайте програмісту роботу писати контент або розробляти роботу, щоб покращити SEO вашого веб-сайту..
 2. Не рекомендується використовувати посередників, особливо коли ви навіть не проводили дослідження про компанію, з якою ви зв’язалися, щоб зробити свій проект. Дуже багато компаній або компаній, які бажають отримати незаконну роботу, наймають посередників, які обіцяють реалізувати ваш проект, хоча вони платять лише невелику суму грошей, які ви дали, і часто трапляються випадки, коли вони не зможуть повністю зрозуміти, що ви сказали, що хочете бо насправді вони ніколи з вами не розмовляли і не зустрічалися. Не використовуйте посередницькі компанії, оскільки ви втрачаєте гроші, час, а іноді ваш проект потрібно відтворити, тому найкращим рішенням буде знайти людину, яка здатна робити саме те, що ви хочете, не наймаючи додаткових людей. Добре зв’язатися з командою, яка працює над вашим проектом, але не годиться зв’язатися з кимось, навіть якщо це законна компанія, щоб просто передати проект одному з своїх субпідрядників..
 3. Ніколи не наймайте лише одну людину працювати над своїм проектом, особливо якщо у вас великі сподівання. Отже, вам насправді потрібна команда, що складається щонайменше з трьох осіб: програміста, дизайнера та SEO. Ви не можете очікувати, що ваш проект буде закінчений за короткий час, коли ви хочете отримати кілька речей та налаштувань, якщо ви надасте проект лише одній особі. Ця помилка лише погіршить ситуацію і пройде час, коли хтось не працює над вашим проектом, і знов ви втратите гроші та час. Ніхто не буде працювати за невелику суму так швидко і так швидко, як вам захочеться.
 4. Не вказуючи всіх бажаних деталей щодо вашого проекту може бути справжньою проблемою, тому що ніхто не здогадується, що ви думаєте, і ніхто не любить переробляти ваш проект або сперечатися з вами лише тому, що ви «забули» згадати, що ви хочете отримати додаткову сторінку або інший колір, розглядаючи що ці зміни повинні бути включені в оцінку проекту. Найкраще рішення – взяти відпустку на пару днів і подумати про те, що ви хочете реалізувати з проектом, яка мета проекту, як повинен виглядати остаточний дизайн, а також скільки ресурсів, включаючи гроші та особистий час, ви можете пропозиція. У цю відпустку вам слід записати або зробити аудіореєстрацію всіх своїх ідей, а потім поговорити з тим, кому ви довіряєте, і ви знаєте, що це професіонал, який може допомогти вдосконалити ваші ідеї та запропонувати інші цікаві.
 5. Використання неправильних інструментів та знань Створення вашого веб-сайту – ще одна дуже велика помилка, завдяки чому ви втрачаєте ще більше грошей та часу, тому будьте впевнені, що ви знайдете відповідну компанію чи особу для свого проекту для дитини, яка використовує найкращі інструменти та знання, такі як найкраща система управління контентом для блогу та належні мови програмування, бази даних, такі як PHP з MySQL, HTML, CSS та Javascript для дизайну та невеликих функцій. Також є шанси отримати попередження або помилки, коли погана мова програмування використовується разом з непотрібною CMS, що змушує відвідувачів більше не турбувати відвідування, і ви навіть можете бути заблоковані постачальниками Інтернет-послуг або Google за можливі віруси, афери, конфіденційність та ін. на.
 6. Час і власне значення це два найважливіші аспекти, коли ви хочете створити проект, особливо, власний проект. Зазвичай власники веб-сайтів просто передають проект комусь, і тоді вони не зацікавлені дізнатися більше або навіть недоступні, що робить речі дуже прикрими і змушує розробників втрачати час і гроші. Ви завжди можете керувати проектом, тим більше, що це ваш, додаючи нові ідеї, пропонуючи нові приклади та допомагаючи людям, які почали реалізовувати ваш проект мрії, створити його швидше та краще, виходячи з того, що ви хочете. Дуже погана ідея – дозволити пройти місяць лише для надсилання електронного листа з новими оновленнями, а ваші люди весь цей час працювали і намагалися зрозуміти, як повинен бути проект, думаючи про нього замість вас, а потім ви приїдете з деякими пізні оновлення, тому вони потребують відкату, можливо, все, що вони зробили, що призводить до певного бонусу, але небажаного стресу.

Підведенню!

Зрештою, я пропоную обережно керувати своїм часом та грошима. Також зверніть пильну увагу на своїх розробників, дизайнерів та інших членів команди. Запитайте думку відвідувачів і зробіть свій сайт для них, а не для себе.

Маючи план, хороше управління та потрібних людей та інструментів для роботи, ви можете стати щасливим власником успішного веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector