Вимоги до веб-хостингу для магазинів WooCommerce

woocommerce-хостинг-вимоги


Якщо у вас є гарна ідея для інтернет-бізнесу, вам доведеться запустити її якомога швидше. Однак не можна поспішати, тому що саме там зазвичай трапляються помилки. Багато людей не усвідомлюють, що хоча WordPress надзвичайно простий, є багато незначних речей, які можуть призвести до його неефективності. Особливо це стосується, якщо ви додасте такий масивний плагін, як WooCommerce.

Отже, ви безумовно розумні, якщо хочете скористатися більш розумним підходом до створення нового веб-сайту на базі WooCommerce. Найкраще точно знати, який саме хостинг та підтримка вам знадобиться, щоб мати змогу запускати нове підприємство в Інтернеті якомога гладше..

Тепер давайте подивимося на точні системні вимоги, які вам знадобляться, і на що також слід звернути увагу при пошуку сервера для розміщення вашого веб-сайту на базі WooCommerce..

Мінімальні вимоги до сервера для WordPress

Практично будь-який запуск сервера хостингу млина працює для WordPress, якщо він відповідає цим вимогам:

 • PHP версії 7 або новішої
 • MySQL версії 5.6 або вище АБО MariaDB версії 10.0 або новішої
 • Підтримка HTTPS

Насправді WordPress буде працювати над будь-якою старовинною версією PHP, як-от “PHP 5.2.4+ та MySQL 5.0+”, але це не дуже гарна ідея. Ці версії досягли кінця життя, але це не головна проблема. Основна проблема полягає в тому, що вони можуть піддавати ваш веб-сайт багатьом вразливим положенням безпеки. Це найважливіша частина.

Якщо ви використовуєте WordPress та WooCommerce для запуску сайту електронної комерції, на якому проходять гроші та багато особистої інформації, останнє, що ви хочете зробити, – це піддавати її вразливості безпеки..

Незважаючи на те, що ви можете підтримувати безпеку, PHP7 має суттєві переваги до того, що ви просто не можете отримати доступ до версії 5.2. Не кажучи вже про те, що це набагато швидше і безпечніше. Якщо ви не бачите жодної іншої переваги в переході до PHP7, тоді додається швидкість і стабільність.

Офіційні мінімальні серверні вимоги для WooCommerce

Офіційні мінімальні вимоги WooCommerce такі:

 • Межа пам’яті WP 64 Мб або більше (краще 128 Мб або вище)
 • MySQL 5.6 або новішої версії
 • PHP 5.6 або вище
 • Для WooCommerce 2.5 потрібен WordPress 4.1+
 • WooCommerce 2.6 вимагає WordPress 4.4+

Близько 90% хостинг-провайдерів в Інтернеті відповідають цим специфікаціям, однак для запуску WooCommerce потрібно трохи більше, як це належить.

Офіційні вимоги до оптимальних серверів для WooCommerce

Сервер хостингу повинен відповідати цим вимогам для того, щоб WooCommerce працював «оптимально». Однак багато користувачів просто вимагатимуть цих загальних особливостей.

 • CURL або fsockopen підтримка PayPal IPN
 • Сертифікат SSL для встановлення прямих шлюзів платежів
 • SOAP-підтримка, оскільки цього потребують численні розширення
 • Підтримка багатобайтових рядків на випадок, якщо ви хочете запустити не-англійський магазин.
 • Для досить постійних посилань WordPress вам також знадобиться апаш з mod_rewrite (або подібним розширенням nginx / IIS)

Солідна настройка для WooCommerce

По-перше, найкращим варіантом є використання стека LAMP, на якому запущені PHP 7+ та MySQL 5.6+ для запуску веб-сайту.

Використовуйте Apache для стабільності та Nginx для швидкості

Поєднана потужність цих технологій надасть вашому сайту оптимальну ефективність, яку ви шукаєте. Крім того, ви можете використовувати Varnish для налаштування швидкості, але робіть це обережно. Оптимізація – це поза межами “мінімальних вимог”, але з цим, безумовно, варто поцікавитися.

Кеш якомога частіше

Налаштуйте хороший плагін кешування для WordPress, наприклад WP3 Total Cache, WP SuperCache або WP Rocket. Налаштувати його буде легко, і це наблизить вашу систему до найкращих можливостей.

Отримайте гарні постійні посилання з mod_rewrite

Добре шукаючи постійні посилання важливі для SEO. Вам доведеться встановити mod_rewrite і змусити його працювати. Майже кожен плагін налаштований на використання файлів .htaccess для цього в хостах Apache. Тож найкраще робити це для зручності управління. Однак ви також можете отримати більше, якщо перемістити це у файл httpd.conf та не дозволити .htaccess файли.

Перейдіть на HTTPS прямо з початку

HTTPS важливий як з точки зору SEO, так і з точки зору безпеки. Ось чому вам слід скористатися опцією хостингу з SSL-сертифікатом і запустити її всюди на вашому сайті. Вам доведеться переконатися, що там, де ви переходите на свій веб-сайт, немає зламаного значка замка. Отже, жоден ваш веб-сайт не повинен бути доступний через HTTP тільки через HTTPS. Версія HTTP повинна просто тихо переспрямувати всіх відвідувачів вашого сайту на версію HTTPS.

Перейдіть по найпростішому маршруту та використовуйте керований хостинг WordPress

Якщо ви хочете пощадити клопоту оптимізації, є безліч хостинг-компаній, які із задоволенням зроблять це за вас. Ви можете сплачувати їхні послуги з управління щомісячно, і вам не потрібно турбуватися про речі, про які ми згадували вище, тому що вони подбають про вас за вас.

Ми рекомендуємо WP Engine, CloudWays або Kinsta як керований WordPress хостинг – одна з їх основних сервісів, і вони дуже добре в цьому. Ви все дізнаєтесь про них нижче.

Найкращі керовані постачальники послуг WordPress

Якщо ви насправді не тип, який би сідав і бавився з налаштуваннями сервера та WordPress, ви будете раді дізнатися про ці компанії. Вони найкраще надають повністю керовані плани хостингу WordPress, які гарантують, що ваш сайт працює так само гладко. Вам не потрібно рухати пальцем, просто обробляйте основні функції управління та вмісту.

WP двигун

wpengine-woocommerce

WP Engine – це преміальний хостинг-сервіс, розташований у Техасі. Його засновники добре усвідомлювали важливе місце WordPress, яке заповнило всесвітню павутину та створило дуже успішний бізнес. WP двигун має 500 000 клієнтів у 120 країнах, що досить дивовижно. Їхні послуги витрачають шалену кількість часу для тих, хто здійснює ІТ-проекти та потребують професіоналів, щоб піклуватися про свій веб-сайт за розумною ціною. Таким чином, ніхто не має зайвих головних болів, і весь персонал може вкласти всю свою енергію для ведення бізнесу.

WP двигун робить дуже багато речей дуже добре.

 • Вони захищають ваш сайт WordPress.
 • Оптимізуйте налаштування сервера, щоб досягти швидкості завантаження.
 • Виконуйте щоденні резервні копії, щоб ви нічого не втратили.
 • Оновіть усі ваші плагіни WP, як тільки вийде нова версія.

Якщо у вас вже є веб-сайт WordPress, який не працює в оптимальних умовах, ви можете змусити їх перенести це за вас. З цього моменту вони встановлять правильне постановочне середовище, нададуть вам сторонні SSL, інтеграцію CDN та багато іншого. Це можна зробити без ризику, оскільки вони пропонують велику 60-денну гарантію повернення грошей. Їх найдешевший план – 35,00 доларів. Це може бути в шість разів більше, ніж ви б заплатили за простий план спільного хостингу, але він також пропонує набагато більше цінності. Крім того, ви отримаєте набагато більшу рентабельність інвестицій від повністю оптимізованого веб-сайту, який працює з піковими показниками.

Але основними перевагами плану, що оптимізується для WordPress, є:

 • Швидкість: Ваш сайт працюватиме в 10 разів швидше, ніж це було б на звичайному сервері.
 • Безпека: Будь-які проблеми із безпекою, з якими ви стикаєтеся, буде виправлене експертом із безпеки.
 • Інструменти: Ви матимете доступ до безлічі інструментів, які спрощують керування сайтом WordPress.
 • Підтримка: У вас є варіанти підтримки WordPress, які недоступні у звичайних хостинг-провайдерів.
 • Правильне постановочне середовище: Виявляйте помилки швидше, ніж відвідувачі вашого веб-сайту.

Ви можете отримати майже все, що вам потрібно, щоб запустити свій веб-сайт у кращих випадках. WP Engine визнана хостинговою індустрією як одна з найкращих у наданні керованого хостингу WordPress. Отож, користуватися чи пробувати їхні послуги насправді немає ризику.

Для отримання додаткової інформації про WP Engine відвідайте їх офіційний веб-сайт!

CloudWays

хмарні шляхи-комерція

CloudWays – ще одне диво для користувачів WordPress, оскільки вони пропонують високу продуктивність за доступною ціною. Насправді вони досягають ідеального балансу між доступною вартістю та чудовою функціональністю. Вони пропонують повністю керовані хмарні послуги хостингу, які гарантують, що ваш сайт максимально швидкий. Їх інфраструктура оптимізована для швидкості, безпеки та надійної роботи. Ви можете спробувати їх послуги протягом 30-денного періоду гарантії повернення грошей і самі переконаєтесь. Якщо ви повністю задоволені отриманим вами, щомісячна плата за послугу становить лише 5 доларів. Це легко найкраща пропозиція, яку ви можете отримати на ринку, але це дійсно надійна послуга?

CludWays існує вже з 2009 року, і з тих пір вони роблять хороший бізнес. Вони мають понад 30 працівників та 8000 клієнтів, які користуються їх послугою у 43 різних країнах. CloudWays допоміг запустити 25 000+ веб-додатків на 12 000 серверах, що досить дивовижно для такої невеликої компанії. Хоча вони не такі популярні, як WP Engine, але вони туди потрапляють.

CludWays перемагає традиційний хостинг багатьма способами. Для початку ваш веб-сайт буде зберігатися на декількох серверах, а не лише на одному. Це забезпечить його доступність 100% у році, а також забезпечить постійну швидкість. Це означає, що навіть фізичні випадки можуть не нашкодити вашому веб-сайту, і він буде в мережі, навіть якщо щось піде не так.

Що робить його швидшим, ніж традиційний хостинг, – це те, що він визначає місцезнаходження ваших клієнтів і передає вміст із найближчого до нього сервера. Вони також використовують SSD для підвищення продуктивності сайту. Але те, що робить їхні послуги ще кращими, є те, що вони надають керовані послуги для WordPress, Drupal, Magento, Joomla та Moodle. Ви можете бути впевнені, що ваш веб-сайт безпечний і надійний в руках експертів.

Налаштування свого облікового запису, запуск вашого веб-сайту та насолоджуватися ним у найвищій його ефективності ніколи не було простішим. Якщо ви вважаєте, що послуги CloudWays є переконливими, перегляньте їх офіційний веб-сайт!

Кінста

kinsta-woocommerce

Kinsta – це ще одне хмарне рішення WordPress, розроблене для малого бізнесу, який хоче заощадити свої робочі сили та скоріше за все, щоб хтось інший керував їх веб-сайтом. Вони забезпечують будинки для таких, як Ubisoft, General Electric та Intuit, що дуже говорить про те, наскільки вони надійні.

Однак Kinsta є видатним варіантом лише до тих пір, поки ви виберете його для WordPress. Якщо ви працюєте з будь-якою іншою системою управління контентом, вам краще використовувати CloudWays або будь-яку іншу компанію, яка пропонує керований хостинг для вашої CMS на вибір. В іншому випадку Kinsta – це легко ідеальний вибір для користувачів WordPress.

Скажу це ще раз, Kinsta створена для єдиної мети, надшвидкого та безпечного хостингу WordPress, і саме цього вони пропонують. Усі їх функції орієнтовані на швидкість та безпеку, і важко натрапити на хостинг-провайдера, який настільки ж спеціалізований як Kinsta. Їх архітектура хмарного хостингу побудована в Google Cloud, завдяки чому їхні сервери підтримуються останніми версіями фреймворку та отримують максимальну підтримку.

Якщо ви плануєте купувати послуги Kinsta, у вас є три варіанти:

 • Стартер 30 доларів – Хостинг для однієї установки WordPress, яка підходить для відвідування 20 К і має 3 Гб місця для зберігання
 • $ 60 – пропонує хостинг для двох встановлень WordPress та 40K відвідувань з 6 Гб дискового простору.
 • Бізнес 100 доларів – Забезпечує хостинг для трьох встановлень WordPress, що підходить для відвідувань від 100 до 1,5 мільйонів і має 10 ГБ до 120 ГБ місця для зберігання.

Зайве говорити, що Kinsta дорога, але вам доведеться заплатити ціну за послугу, що веде за галузями. Тож якщо ви виберете їх для управління вашим веб-сайтом WordPress, ви не помилитесь, це точно.

Висновок

Незважаючи на те, що WordPress орієнтований на зручність використання, це складна система під капотом. Це має бути добре керовано, щоб працювати на оптимальній швидкості та ефективності. Вам або потрібно зробити це самостійно, найняти веб-розробника або придбати керовану службу хостингу для обробки вашого сайту. Але якщо ви хочете отримати максимальну користь від WordPress та свого бізнесу, найкраще, якщо ви все вдосконалите,.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map