WooCommerce vs Magento – що найкраще для інтернет-магазину?

01.06.2020
Статті та більше ... 'WooCommerce vs Magento – що найкраще для інтернет-магазину?
0 14 мин.

magento-vs-woocommerce


Цього разу ми збираємося порівняти дві найпопулярніші платформи електронної комерції – Magento та WooCommerce. Якщо ви ознайомитесь зі списком функцій, які надає кожна з них, ви відразу зрозумієте, що вирішити, який з них краще, буде непросто. Насправді ви навряд чи можете помилитися, вибравши будь-який із них, але для тих, хто шукає ідеальний вибір для свого бізнесу, може бути важливим детальне розуміння відмінностей..

Оскільки самостійно можна визначити плюси та мінуси кожної платформи, ми можемо розбити всю тему для вас у цій статті. Ми зробимо все можливе, щоб зрозуміти, яка платформа буде найкраще працювати для вашого бізнесу та вашої цільової аудиторії. Коли люди хочуть розпочати продаж в Інтернеті, вони зазвичай шукають всебічне рішення, яке, на жаль, не існує. Що вам потрібно зробити, це задати це питання: Які унікальні потреби мого бізнесу?

Очевидно, що і WooCommerce, і Magento мають величезну кількість прихильників, які стверджують, що їх платформа найкраща для всіх. Це лише тому, що платформа, яку вони використовують, ідеально відповідає їхній бізнес-моделі, і вона стала для них найкращою. Для того, щоб з’ясувати, який із них найкращий, ми будемо використовувати інший підхід і об’єктивно досліджувати обидві платформи. Ми переглянемо функції, ціноутворення, зручність у користуванні, безпеку та загальні бізнес-можливості, які пропонують Magento та WooCommerce.

Не знаєте, яку вибрати? Продовжуйте читати, і до кінця цієї статті ви будете готові прийняти рішення. Без зайвих прихильностей, почнемо!

WooCommerce та Magento – що вони можуть запропонувати?

WooCommerce почався як і будь-який інший плагін WordPress, а потім перетворився на щось набагато більше, оскільки він набув популярності. Сьогодні WooCommerce – це один із найпоширеніших плагінів, який пропонує безліч функцій для початківців та досвідчених користувачів, щоб допомогти їм розпочати продаж в Інтернеті. Magento, з іншого боку, – це повна платформа, створена виключно для цілей електронної комерції. Їх цільова аудиторія – це переважно середній та великий бізнес.

Magento взагалі не рекомендується для початківців, а швидше для більш спритних користувачів. На що вони головним чином зосереджуються – це надання найпотужніших функцій у сфері електронної комерції. Це робить його привабливою платформою для тих підприємств, які поставили перед собою величезні цілі на майбутнє. Кожна з цих платформ має свої сильні та слабкі сторони. Далі ми познайомимо вас з основними функціями, які визначають WooCommerce та Magento. Потім, після того як всі деталі будуть викладені, ми будемо використовувати інформацію, щоб вирішити, яка з них краща платформа.

WooCommerce

WooCommerce – це настільки популярний плагін, що користувачі WordPress майже не можуть користуватися платформою, зрештою не намагаючись плагін чи читати про нього як частину своєї роботи. WooCommerce також рекламує себе як платформу електронної комерції з найбільш опціями налаштування, і вона дійсно пропонує їх багато. Сьогодні на платформі працює понад 400 000 інтернет-магазинів, і багато людей починають користуватися нею день у день.

Основні особливості WooCommerce:

 • Ви можете додати у свій магазин стільки продуктів, скільки захочете
 • Як користувач WordPress, ви зможете вибрати з тисяч корисних плагінів
 • Широкий вибір доповнень, доступних для обробки платежів
 • Преміальні та безкоштовні теми, класифіковані на багато категорій

Плюси:

 • Ви можете налаштувати свій інтернет-магазин безкоштовно, і тоді саме від вас залежить, чи вибрати безкоштовний або преміальний варіант хостингу
 • Якщо у вас є досвід роботи з WordPress, ви швидко звикнете до WooCommerce
 • Якщо ви застрягли, є всебічна база знань, де ви, безсумнівно, можете знайти статтю, яка допоможе вирішити вашу проблему
 • WooCommerce дозволяє аналізувати трафік вашого веб-сайту за допомогою Google Analytics за допомогою додатка
 • Якщо ви вже придбали SSL, ви зможете безперешкодно додати його на свій сайт

Мінуси:

 • Платформа не ідеальна для тих, хто не знайомий з WordPress, оскільки їм потрібно починати з нуля
 • Хоча доступно багато дешевих тем і плагінів, ціни швидко складаються, і ви легко можете витратити велику частину свого бюджету, якщо не будете обережні

Чи WooCommerce корисний для початківців?

Ми рекомендуємо WooCommerce для всіх, хто не знайомий з електронною комерцією або взагалі з онлайн-світом. Сьогоднішній стандарт полягає в розробці онлайн-сервісів і програмного забезпечення, що економить час людям і не вимагає від них ознайомлення з веб-розробкою або будь-якими іншими технічними можливостями.

WooCommerce разом із WordPress, безумовно, відповідає цьому стандарту. Не кажучи вже про те, що якщо ви раніше використовували WordPress для ведення блогів або будь-якого іншого типу веб-сайтів, то навчитися користуватися WooCommerce буде для вас шматочком торта. Плагін вже досить зручний у користуванні, але про нього можна багато дізнатися, відвідавши їхню базу знань під назвою Документи WooCommerce. Також в Інтернеті є багато інших відео та статей про платформу.

Скільки коштує WooCommerce?

Як і WordPress, WooCommerce – це також платформа з відкритим кодом, яку кожен може безкоштовно встановити. Ви також можете вибрати будь-яку хостинг-компанію та встановити свій інтернет-магазин на своїх серверах. Однак WooCommerce також має купу додаткової оплати. Ви можете вибрати безліч преміальних розширень, а деякі з них коштують багато. Часто час вашого єдиного вибору – підписатися на річний план, оскільки багато розширень просто не пропонують щомісячний варіант оплати. Окрім розширень, вам потрібно буде оплатити підписку на веб-хостинг.

Вибір пакета веб-хостингу залежатиме лише від загальних вимог вашого інтернет-магазину. Сюди входить кількість трафіку, вмісту та розширень, що працюють на сайті. Проведіть невеликі дослідження та оберіть веб-хостинг-компанію, яка веде більшість топ-списків. Навіть найбільші імена в галузі пропонують пакети за доступними цінами, і принаймні ви можете абсолютно покладатися на їхні послуги, грунтуючись на великій кількості позитивних відгуків. Просто переконайтеся, що шукаєте хостинг-пакет, оптимізований для електронної комерції або спеціально для WooCommerce.

Мадженто

На основі нашого огляду до цього часу виявляється, що WooCommerce – це скоріше рішення для громади, тоді як Magento – прекрасний вибір для більш вимогливих підприємств. Однак це не означає, що малому бізнесу потрібно шукати в іншому місці. Насправді функції, які надає Magento, часто привертають увагу і цих клієнтів. Встановивши свій інтернет-магазин на платформі, вони можуть отримати доступ до багатьох ресурсів, які можуть допомогти їм рости.

Чудова річ у Magento полягає в тому, що ви можете безкоштовно використовувати платформу, зареєструвавшись у Community Edition. Хоча вона не така потужна, як їх премійна Enterprise Edition, проте, безумовно, досить потужна для малого бізнесу. Не кажучи вже про те, що вам потрібно буде заплатити тисячі доларів за Enterprise Edition, а інша – абсолютно безкоштовно. Заради цієї статті ми в основному поговоримо про функції, що входять до спільноти Edition.

Основні особливості Magento:

 • Вони дозволяють додавати необмежену кількість продуктів у ваш магазин
 • Дуже багато варіацій, коли мова йде про теми та макет
 • Ви зможете надсилати та отримувати дані із стороннім програмним забезпеченням через API
 • Зручний інтерфейс та потужні інструменти, які допоможуть вам додавати продукти

Плюси:

 • Поки ви використовуєте потужну альтернативу хостингу, ви можете скористатися масштабністю Magento та розширити свій магазин без обмежень
 • Завдяки Magento гарантується швидкий замовлення клієнтів. Вони багато вдосконалили процес, щоб зробити його максимально простим
 • Доступні три високопопулярні шлюзи для платежів: Braintree, PayPal та Authorize.net

Мінуси:

 • Платформа може запропонувати багато досвідчених користувачів, таких як розробники, що лише робить її більш заплутаною для початківців
 • Оскільки їх цільовим ринком є ​​великий бізнес, їх Enterprise Edition може коштувати десятки тисяч доларів

Чи корисно Magento для початківців?

Як ми вже згадували вище, Magento – одна з тих платформ, яку ми рекомендували б більш досвідченим користувачам. Це стає ще правдивішим, коли ви порівнюєте його з WooCommerce, оскільки в його основі лежить WordPress, повністю зручна для початківців платформа (що є однією з причин того, що вона стала такою популярною). Однак якщо ви новачок у Magento, ми вважаємо, що ви можете багато чому навчитися за допомогою їх широкої бази знань і навіть почати працювати на платформі через короткий час.

Але ми не можемо заперечувати той факт, що для вивчення основ Magento вам знадобиться більше часу, ніж ази WordPress. Оскільки вони зосереджені на залученні великих підприємств до своєї платформи, вони вклали багато коштів у надання високоякісної підтримки клієнтів. Це означає, що щоразу, коли ви застрягнете, ви можете звернутися до їхньої команди за допомогою. Одна з їх головних цілей – допомогти людям встановити потужну присутність в Інтернеті та збільшити продажі. Загалом, Magento – це чудовий варіант для початківців, якщо у них є трохи вільного часу для навчання.

Ціни та вартість Magento

Для створення власного веб-сайту електронної комерції разом із Magento вам не потрібен бюджет, оскільки їхнє відкрите джерело спільноти абсолютно безкоштовно. Перш ніж почати, вам потрібно буде зареєструватися у надійного хостинг-провайдера, як і у будь-якого іншого власника веб-сайту. Тепер може виникнути спокуса піти на безкоштовний варіант хостингу і зберегти весь проект без бюджету, але ми точно не рекомендуємо це робити. Якщо ви дійсно хочете, щоб ваш бізнес розвивався, тоді вам слід підписатись на преміальний план хостингу.

За кілька доларів на місяць ви також отримуєте безліч корисних функцій. З Magento Community Edition – це єдине, на що ви збираєтеся витрачати гроші. Вони також мають альтернативу для більшого бізнесу під назвою Enterprise Edition, яка є преміальним пакетом. Це досить дорого, і вони навіть не встановили конкретну ціну за послугу. Якщо вам потрібна Enterprise Edition для вашої компанії, вам потрібно спочатку проконсультуватися з Magento, і вони дадуть вам ціну. Ціна може коливатися від 15 000 до 50 000 доларів щорічно.

WooCommerce проти Magento Performance

Люди ненавидять вішати на веб-сайтах, де кожна веб-сторінка потребує тривалого завантаження. Сьогодні вам потрібно переконатися, що ваші сторінки завантажуються менше ніж за 2 секунди. В іншому випадку ваші потенційні клієнти поїдуть і знайдуть подібний товар деінде. Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт став успішним, вам слід інвестувати в сервер, який забезпечує достатню кількість ресурсів, і ваш вміст також повинен бути належним чином оптимізований..

Висока ефективність особливо важлива для веб-сайтів електронної комерції. Незрозуміло, чи сильніший конкурент тут WooCommerce чи Magento. Ці системи сильно відрізняються одна від одної, і в роботі є багато факторів, що стосуються продуктивності. Ми говоримо про інтернет-магазини, які відрізняються розмірами та функціональними можливостями, тобто кожен з них має різні вимоги. Крім того, в Інтернеті існує величезна кількість пакетів веб-хостингу.

Ви також можете використовувати мережу доставки вмісту (CDN) та застосовувати до свого веб-сайту численні практики оптимізації контенту, які впливають на його ефективність. Тому важко сказати, яка платформа електронної комерції краща для вашого магазину, коли мова йде про швидкість завантаження сторінки. Наскільки ми можемо сказати, суттєвої різниці немає. Ефективність вашого веб-сайту електронної комерції скоріше залежатиме від способу створення магазину та вибраного вами пакета веб-хостингу.

WooCommerce та Magento Security Порівняно

Кожному типу веб-сайту важливо подбати про необхідні заходи безпеки. Якщо ви запустили веб-сайт електронної комерції, з часом багато людей діляться платіжними даними та приватною інформацією щоразу, коли щось купують. Якщо немає належного захисту, ці дані можуть бути легко викрадені. З іншого боку, в наші дні все більше людей розумні. Вони збираються перевірити, чи можуть вони надійно поділитися своїми даними на вашому веб-сайті чи ні. Якщо ні, то вони ніколи нічого не збираються купувати у вашому інтернет-магазині.

Безпека – це ще один із тих факторів, які не залежатимуть від обраної вами платформи електронної комерції. Ви можете застосувати останні розширення безпеки як для Magento, так і для WooCommerce. Існує широкий вибір варіантів, і рівень безпеки вашого веб-сайту залежить лише від вас. Однак Magento пропонує щось, що може стати в нагоді досвідченим користувачам. Ви можете отримати спеціальні виправлення безпеки через платформу, що може додатково підвищити безпеку вашого інтернет-магазину.

Причина, чому це лише для досвідчених користувачів, полягає в тому, що застосовувати ці виправлення досить складно. Початківцям було б дуже важко з ними, і вони, мабуть, навіть не досягли успіху. Ось чому багато інтернет-магазинів на базі Magento застаріли в Інтернеті. Вони просто не мають персоналу, який може застосувати патчі до них. Можна зробити висновок, що якщо ви досвідчений користувач Magento або хтось, хто готовий заплатити за професійну допомогу, то ви можете отримати більш високий рівень безпеки для свого магазину, ніж за допомогою WooCommerce.

Чи є вирішальним фактором управління продуктами?

Якщо платформа електронної комерції забезпечує гарне управління продуктами, то ваша робота буде набагато простішою. Кращі варіанти управління продуктами призводять до добре організованих сторінок продуктів, які приваблюють відвідувачів. WooCommerce добре відомий своїми комплексними рішеннями, що дозволяє додавати цифрові та фізичні продукти. Додавання нових товарів до вашого інтернет-магазину – це повністю спрощений процес; вам навіть не потрібно думати, як це зробити.

Вам буде ще простіше, якщо ви вже працювали на сайті WordPress. Якщо функцій за замовчуванням, інтегрованих у WooCommerce, недостатньо, ви завжди можете завантажити додатки продуктів, які можуть зробити платформу ще більш універсальною. Як користувач Magento, уже доступні численні корисні функції, які користувачеві WooCommerce інакше потрібно було б завантажити. Ви можете створювати групи продуктів, публікувати огляди товарів, застосовувати конкретні правила ціноутворення, а також персоналізувати продукти та багато іншого за замовчуванням.

Оскільки вам потрібно вкласти додатковий час і зусилля, щоб додати ці функції до WooCommerce, Magento явно виграє, коли справа стосується функціональності. Але не забудьмо, що майже все вимагає більше часу, щоб вчитися в Магенто. Якщо ви один з тих власників магазинів, які не потребують розширених функцій, то обов’язково слід перейти на WooCommerce. Хоча Magento прагне бути всебічним рішенням для досвідчених користувачів, WooCommerce прагне бути швидким, простим, але повністю надійним, що обслуговує малий бізнес. Вони можуть почати з чогось простого, а потім розширити його відповідно до своїх потреб у майбутньому.

Порівняймо ціни

Звичайно, ви можете розглянути можливість використання альтернативи електронної комерції, лише якщо у вас є бюджет, необхідний для запуску. Хто з них доступніший, Magento чи WooCommerce? WooCommerce не обійдеться вам ні копійки, поки ви не придбаєте якісь розширення преміум-класу. У Magento є Enterprise Edition, де ви можете вибрати один з різних пакетів, але вам потрібно буде заплатити смішну суму грошей, щоб все-таки придбати його. Для великого бізнесу це може бути не так вже й багато, але для менших це безумовно.

Якщо ви хочете використовувати Magento так чи інакше, ви можете підписатись на видання Community, яке абсолютно безкоштовно. Їх преміальні пакети набагато потужніші, але те, що користувачі отримують із Community Edition, більш ніж достатньо для малого бізнесу. Ми можемо зробити висновок, що ви можете безкоштовно створити пристойний інтернет-магазин як із WooCommerce, так і з Magento. Єдине, за що ми рекомендуємо вам заплатити, – це надійний хостинговий сервіс, але він коштує лише кілька доларів на місяць, тому це не велика справа.

Однак вам потрібно бути обережними з розширеннями, інакше за короткий проміжок часу ви можете витратити багато грошей. Ви можете продовжувати роботу магазину безкоштовно і навіть знайти кілька корисних безкоштовних розширень, але премії зазвичай досить дорогі. Найкраща ідея – зробити невелике дослідження, перш ніж ви навіть вирішите, яку з цих двох платформ ви хочете використовувати. Потрібно спланувати все заздалегідь і створити список розширень, які ви хочете встановити для обох платформ.

Потім, якщо є якісь розширення преміум-класу, ви можете порівняти дві ціни та вирішити, яка платформа електронної комерції буде для вас дешевшою. На створення цього списку не знадобиться стільки часу і сил, але це, безумовно, може заощадити гроші. Загалом, можна сказати, що і Magento, і WooCommerce – це чудовий вибір для створення вашого власного повнофункціонального інтернет-магазину. Єдине, що може бути краще для користувачів WooCommerce – це те, що вони не потребують оновлення до будь-якої версії, оскільки їхній бізнес зростає.

З Magento вам потрібно буде з часом перейти на платформи або оновити їх до Enterprise Edition. Тому WooCommerce виходить як більш дешева альтернатива у багатьох випадках. Існує також багато пакетів веб-хостингу, оптимізованих під WooCommerce або WordPress. Ці рішення є досить дешевими, навіть якщо ви обираєте одного з найбільших постачальників, це означає, що ви можете зекономити ще трохи грошей.

Який краще? WooCommerce або Magento?

До цього моменту ми багато говорили про те, наскільки сприятлива для початківців WooCommerce. Це робить його ідеальним вибором для недосвідчених користувачів. Це швидке, ефективне та доступне рішення для малого бізнесу, який хоче швидко вийти в Інтернет. Незалежно від того, який тип веб-сайту електронної комерції ви хочете запустити, WooCommerce напевно має рішення для вас. Від домашнього підприємництва до продажу квитків, ви можете налаштувати майже все за допомогою платформи.

У Магенто ви можете знайти всі функції, які можуть допомогти веб-сайту електронної комерції розвиватися. Це надійний, масштабований і більшість потужних функцій, які вам потрібні, вже доступні на платформі за замовчуванням. Ми рекомендуємо платформу для кожної компанії, яка певний час отримує прибуток і хоче інвестувати її в електронну комерцію. Якщо ціна, яку ви отримаєте від Magento, для вас доступна, то ви точно не пошкодуєте про своє рішення.

Насправді платформа може допомогти вам генерувати набагато більше грошей у майбутньому. Але якщо ми вивчимо, з якої платформи краще для недосвідченого користувача почати, то переможцем, безумовно, є WooCommerce. Якщо ви вирішите стрибнути в Magento як початківець, то вам буде важко.

Підбиття підсумків

Кожен користувач, який хоче розпочати веб-сайт електронної комерції, має різні потреби. Коли мова йде про ці платформи, не існує рішення, яке відповідає всім розмірам. Це одна з головних причин, чому складно було порівняти WooCommerce з Magento. Відповідно до нашого підходу, WooCommerce став кращим вибором, якщо ви підсумуєте всі різні питання, на які ми відповіли вище. Напевно, не всі згодні з цим результатом, але ми були абсолютно позитивні щодо Magento.

Magento пропонує багато потужних функцій, і це зараз дуже розвинена платформа. Якщо ви один з тих людей, хто скоріше буде використовувати Magento, то, ймовірно, ви будете задоволені тим, що отримаєте. Те, що вам потрібно подумати, – це основні вимоги вашого інтернет-магазину. Вам потрібно подумати про ефективність, розширення, заходи безпеки та інші унікальні потреби. Також подумайте про рівень складності кожної платформи. Так що ж ви думаєте? Чи допомогла ця стаття прийняти правильне рішення?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector