WordPress або Blogger: яка CMS краща?

01.06.2020
Статті та більше ... 'WordPress або Blogger: яка CMS краща?
0 6 мин.

порівняння блогера проти wordpress


Що таке CMS?

Абревіатура CMS походить від системи управління вмістом, що представляє собою програмне забезпечення в Інтернеті, призначене для зручності користування, яке має одну або декілька з наступних функцій: створення веб-сайту, публікація, редагування та видалення вмісту та створення декількох користувачів для управління певним веб-сайтом.

Читайте також: Порівняння блогів WordPress та Ghost.org

Про WordPress

wordpress-логотипWordPress це найпопулярніша безкоштовна система управління вмістом, створена в PHP, MySQL, CSS, HTML та Javascript, яка також є відкритим кодом та багатомовним. Він був створений Фондом WordPress 27 травня 2003 року, остання стабільна версія 4.4.2 випущена 2 лютого 2016 року, тоді як остання бета-версія 4.5 була випущена 25 лютого 2016 року.

WordPress – це багатоцільова CMS, яка може використовуватися як програмне забезпечення для блогу, система управління контентом, система управління контентом, форум, веб-сайт для презентацій, онлайн-додаток та інтернет-магазин, оскільки є платформою, і вона настільки популярна, що понад 60 мільйонів веб-сайтів використай це.

Про Blogger

блогер-логотипБлогер це система управління контентом, створена Google в Python, запущена безкоштовно 23 серпня 1999 р., доступна на декількох мовах, яка пропонує не лише інструменти для створення, редагування та видалення вмісту, але й пропонує ім’я хоста та субдомена, наприклад example.blogspot.com для блоги.

Добре відомо, що блогер використовується особливо в нішевих блогах, оскільки це зручно для користувачів, і у нього не так багато варіантів, де можна загубитися.

Порівняння між WordPress та Blogger

Існує велика кількість відмінностей та подібностей між цими двома CMS, такими як:

 • WordPress випускається у двох версіях – самостійна версія, яку можна завантажити та встановити на хості за допомогою MySQL базу даних та FTP або сценарій автоматичної установки, наприклад Softaculous та версії хоста блогу, де ви отримуєте хост і субдомен, наприклад example.wordpress.com, друга версія схожа на Blogger, який має ті самі функції.
 • WordPress поставляється з великою кількістю тем, навіть якщо це хост-версія версії блогу, тоді як у Blogger є лише декілька, і якщо ви хочете більше, вам потрібно знайти в Інтернеті.
 • WordPress має тисячі корисних плагінів, які покращують ваш веб-сайт, тоді як Blogger використовує власні віджети, і це все.
 • WordPress більш мобільний для мобільних пристроїв, як Blogger.
 • За допомогою одного WordPress ви можете керувати кількома блогами в одному хості, але для Blogger вам потрібен лише обліковий запис для керування кількома блогами.
 • Blogger інтегрується в Панель інструментів Google і в Google AdSense, тоді як для WordPress потрібні додаткові плагіни.
 • Blogger має обмеження до 100 блогів на акаунт, тоді як ви можете створювати за допомогою WordPress необмежену кількість блогів.
 • Ви можете використовувати майже 1 Гб знімків за допомогою Picasa в Blogger, тоді як у WordPress у вас є місце, яке ви купили у хоста, або у версії хоста блогу у вас також є 1 Гб місця
 • Обидві системи управління вмістом не обмежують кількість повідомлень.
 • У Blogger розмір сторінок обмежений 1 Мб, а в WordPress немає такого типу обмежень.
 • Також немає обмежень щодо кількості сторінок ні в WordPress, ні в Blogger.
 • Перебуваючи у влаштованій версії WordPress, ви є власником свого веб-сайту, як у хост-версії WordPress, так і в Blogger, власники веб-сайту є розробниками конкретної системи управління вмістом..
 • Blogger має обмежену кількість інструментів, які обмежені як функції, тоді як при власному розміщенні WordPress ви маєте майже необмежену кількість інструментів, здатних розширити їх кількість та їх функції за допомогою спеціальних тем та плагінів.
 • Blogger не сумісний з багатьма іншими подібними CMS, тоді як WordPress пропонує функції експорту та імпорту за замовчуванням для переміщення вашого сайту.
 • Blogger користується безпекою Google, тому DDoS-атаки та спами видаляються, а WordPress користується захистом веб-хостингової компанії, яку ви купили хостинг-пакет.
 • Для Blogger є невеликий форум та деяка документація щодо підтримки, тоді як для WordPress є тисячі навчальних посібників, путівників, оглядів, попереднього перегляду, демонстрації тем та плагінів, рейтингів користувачів, форумів та багато іншого.
 • Blogger пропонує вам безкоштовне місце для зберігання, тоді як у самому розміщеній версії WordPress вам потрібно придбати хостинг-пакет.
 • У Blogger ви можете редагувати шаблони, але у вас немає доступу до FTP, тоді як у WordPress у вас є FTP-доступ, а також доступ до cPanel, щоб ви мали повний контроль та владу над дизайном..
 • Для доступу до вашого веб-сайту вам потрібен обліковий запис Google для Blogger, тоді як для WordPress ви можете використовувати будь-яку електронну пошту.
 • Blogger не пропонує вам оригінальність занадто просто, оскільки є кілька тем, і ви не можете їх повністю налаштувати, а в WordPress ви можете змінювати кольори, розташування та навіть створювати нові елементи.
 • У WordPress є кілька варіантів модерації коментарів, тоді як у Blogger ці недоступні.
 • WordPress потребує періодичного обслуговування, оскільки основні, теми та плагіни оновлюються їхніми авторами, тому вам потрібно оновити їх на власному веб-сайті WordPress, тоді як хостинг блогу WordPress та Blogger вам не потребують будь-якого обслуговування.
 • Установка Blogger дуже проста, коли ви просто користуєтесь обліковим записом, а потім натискаєте кілька кліків, тоді як у самому розміщеному WordPress вам потрібно встановити та завантажити процес трохи довше і, можливо, потрібна додаткова увага.
 • Як WordPress, так і Blogger за замовчуванням оптимізовано SEO, однак ви можете покращити свій веб-сайт WordPress за допомогою добре складеної теми та декількох плагінів SEO, в той час як у Blogger немає такої можливості..
 • Для Blogger вам не потрібно створювати резервні копії, оскільки Google опікується цим, а для WordPress, розміщеного вручну, вам потрібно вручну створити резервну копію або автоматично, використовуючи cPanel, Softaculous або плагін.
 • Blogger створений Google, тому він буде швидко індексуватися, поки для WordPress потрібно певний час.
 • У Blogger ви не можете налаштувати структуру посилань на пошту за своїм бажанням, тоді як для власників WordPress ви можете це зробити.
 • У випадку з WordPress, що веде версію блогу, ви можете побачити, що на вашому веб-сайті з’являються деякі оголошення, тоді як Blogger не використовує подібну фінансову підтримку.

Зрештою, дуже неправильно порівнювати WordPress, розміщену самостійно з Blogger, оскільки ці дві системи управління контентом відрізняються за своєю суттю та хостингом, і найкраще порівняння має бути між WordPress, хост-версією блогу та Blogger.

Однак в обох випадках WordPress має багато безкоштовних дизайнів та функцій, тоді як Blogger має мало ресурсів, обидва вони пропонують піддомен та 1 Гб місця, оптимізовані для SEO та щодо власності користувач не є власником. Також користувач не має доступу до FTP і не потребує обслуговування.

Читайте також: Як створити професійний веб-сайт за допомогою WordPress

Якщо ви дійсно хочете побачити, що CMS краще між влаштованими WordPress та Blogger, ви повинні знати, що відповідь – це WordPress, тоді як між WordPress хостом блогу та Blogger, відповідь однаковий, WordPress виграє день.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector