WordPress.org проти WordPress.com – яку вибрати для створення свого веб-сайту?

ОРГ проти WordPress ком


Яка платформа WordPress краще, часто викликає суперечки серед любителів WordPress. Різниця між двома платформами полягає в тому, що початківці можуть навіть не усвідомити, поки вони вже не зробили свій вибір лише для того, щоб зрозуміти, що це не те, що вони мали на увазі в першу чергу.

Різниця між WordPress.org та WordPress.com зводиться до різниці між розміщеною платформою та розміщеною платформою, при цьому WordPress.org є власною організацією, а WordPress.com – розміщеною версією. Щоб знати, яку саме вибрати для створення свого веб-сайту, спершу потрібно проаналізувати плюси та мінуси кожного.

WordPress.com

WordPress.com це розміщена платформа, а це означає, що всі технічні аспекти, які пов’язані із створенням веб-сайту, обробляє для вас той же постачальник. З WordPress.com ви отримуєте безкоштовний піддомен WordPress (який буде виглядати як vašite.wordpress.com), безкоштовний веб-хостинг, безкоштовні резервні копії для вашого веб-сайту, а також безкоштовні оновлення та безпеку.

ціни на wordpress com

Хоча план безкоштовного WordPress.com є досить обмеженим, ми рекомендуємо його лише для невеликих особистих блогів, і лише якщо ви не заперечуєте, щоб WordPress розміщував рекламу на своєму сайті. Цей безкоштовний план постачається з 3 Гб пам’яті, попередньо встановленими плагінами, десятками безкоштовних тем, базовим налаштуванням дизайну та підтримкою спільноти.

Якщо ви хочете позбутися реклами, отримати електронну пошту чи підтримку в чаті, трохи більше пам’яті (6 Гб) та користувацьке доменне ім’я, ви можете оновити до Особистого плану за $ 4 на місяць. Ні Безкоштовний план, ні Особистий план не дозволяють вам монетизувати свій сайт або встановлювати сторонні плагіни.

План Преміум, який коштує 8 доларів США на місяць, дозволяє вам монетизувати свій сайт за допомогою програми WordAds, але якщо ви вирішите, що також хочете встановити сторонні додатки, ви отримаєте ще одне оновлення бізнес-плану.

Бізнес-план – це найбільш повнофункціональний план, що забезпечує необмежений обсяг пам’яті, інструменти SEO, можливість встановлення сторонніх тем або плагінів, інтеграцію з Google Analytics, і він дозволяє видалити брендування нижнього колонтитулу WordPress.com. Все це за $ 25 / місяць.

Короткий підсумок вищезазначеного, ось плюси і мінуси WordPress.com:

Плюси WordPress.com:

 • Безкоштовний хостинг та обслуговування (оновлення, резервне копіювання, безпека тощо);
 • Безкоштовний субдомен або можливість додати користувацький домен із планами вищого рівня;
 • Безкоштовний план, придатний для невеликих хобі-блогів;
 • Попередньо встановлені плагіни та теми.

Мінуси WordPress.com:

 • Обмежений контроль та функції з Безкоштовним планом;
 • Оголошення, розміщені на всіх безкоштовних веб-сайтах;
 • Монетизація можлива лише в тому випадку, якщо ви перейдете на план Premium або вище, і лише через програму WordAds, яка вимагає, щоб ви поділилися з ними своїм доходом;
 • Встановлення сторонніх плагінів та тем дозволяється лише з планом Premium;
 • Немає доступних функцій електронної комерції чи інтеграції платіжних шлюзів;
 • Немає спеціальних інструментів аналітики, крім бізнес-плану, який інтегрує Google Analytics.

WordPress.com чудово підходить для тих, хто не має навичок обслуговування, необхідних для самостійного запуску веб-сайту, і вони зосереджуються на створенні та публікації вмісту, але не планують його монетизувати..

WordPress.org

Якщо ви виберете WordPress.org як платформа для вашого веб-сайту, ви будете мати можливість повністю контролювати все, що входить у створення веб-сайту. Це означає, що вам доведеться придбати власний домен, вибрати власний веб-хостинг, мати справу з оновленнями, резервними копіями, проблемами безпеки тощо. Але це також означає, що ви будете мати повний контроль над усіма аспектами свого веб-сайту.

Ви можете безкоштовно встановити WordPress.org, вибрати з тисяч безкоштовних та преміальних плагінів та тем, додати функцію електронної комерції чи будь-яку іншу функціональність, яку ви хочете, та монетизувати свій блог чи веб-сайт, як тільки вважаєте за потрібне..

завантажити WordPress org

Коли ви шукаєте хостинг для свого веб-сайту WordPress, ви будете раді дізнатися, що існує багато веб-хостів, які пропонують керований хостинг WordPress, який пропонує ті самі переваги технічного обслуговування, що і ви б отримали з планом WordPress.com.

Що стосується хостингу WordPress, BlueHost, InMotion Hosting або HostGator – це деякі з варіантів хостингу, які ми рекомендуємо переглянути. Деякі з цих веб-хостів навіть пропонують безкоштовне користувацьке доменне ім’я протягом року.

Ця свобода контролю, налаштування та монетизації є причиною того, що багато людей відмовляться від переваг розміщеної платформи та вибирають самостійну версію WordPress.

Як сказано, ось плюси і мінуси WordPress.org:

Плюси WordPress.org:

 • Це безкоштовно і повністю настроюється;
 • Ви можете додавати безкоштовні або преміальні плагіни та теми;
 • Ви можете монетизувати свій сайт, але вважаєте за потрібне і не ділитися доходом ні з ким;
 • Ви можете використовувати власну аналітику та інструменти відстеження трафіку на сайті або інші інструменти, які можуть знадобитися;
 • Ви можете перетворити свій сайт WordPress в інтернет-магазин і почати продавати в Інтернеті.

Мінуси WordPress.org:

 • Ви несете відповідальність за придбання власного доменного імені та пошук хостингу;
 • Ви несете відповідальність за те, щоб теми, плагіни, ядро ​​WordPress були актуальними;
 • Вам доведеться мати справу з безпекою та резервними копіями.

WordPress.org – це вибір для тих, хто хоче мати повний контроль над своїм сайтом і не проти мати справу з особливостями придбання домену або пошуку веб-хоста.

Ми рекомендуємо WordPress.org для професійних блогерів, інтернет-магазинів, ділових веб-сайтів чи будь-кого, хто планує монетизувати свій веб-сайт та мати можливість гнучко налаштовувати свій сайт без обмежень..

Отже, що слід вибрати для створення вашого веб-сайту?

Дебати між WordPress.com і WordPress.org завжди будуть залежати від типу веб-сайту, який ви плануєте створити. Якщо ви хочете повсякденний блог, який ви не плануєте монетизувати, безкоштовна версія WordPress.com буде просто чудовою. Якщо ви не хочете, щоб WordPress розміщував рекламу на вашому сайті, ви можете легко позбутися від них, перейшовши на Особистий план.

Якщо ви плануєте монетизувати свій блог або веб-сайт, і хочете мати контроль над тим, які плагіни, теми та інші інструменти ви можете встановити, WordPress.org – це шлях. Мінуси WordPress.org, згадані вище (технічне обслуговування, безпека, резервне копіювання тощо), можна легко вирішити, якщо вибрати хороший керований план хостингу WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map