WordPress vs Joomla vs Drupal – яка найкраща CMS?

01.06.2020
Статті та більше ... 'WordPress vs Joomla vs Drupal – яка найкраща CMS?
0 7 мин.

кращий cms wordpress joomla drupal


Сьогодні існує безліч варіантів створення веб-сайту без необхідності знати будь-яку мову програмування. Ті, хто хоче простого веб-сайту, можуть перейти з розробником веб-сайтів, але інші, хто хоче більш потужну та гнучку онлайн-програму, оберуть систему управління вмістом. Існує багато чудових програм, які відносяться до категорії CMS, але найбільш популярні WordPress, Joomla та Drupal.

Крім того, що всі ці три програми побудовані з PHP та MySQL, і вони дуже потужні, вони також є відкритим кодом, що означає, що вони вільні у використанні. Найкращий спосіб зрозуміти, яка система вам найбільше підходить – це випробувати кожну з них. Хоча важливо знати достоїнства та недоліки кожної системи, оскільки більшість людей, як правило, застрягають з тим, з ким вони почали, навіть якщо було б розумно використовувати іншу систему для певних проектів.

Згідно з wappalyzer.com лідером ринкової частки (на момент написання) у категорії CMS є WordPress з 65%, за ним слідує Joomla з 15%, а в кінці Drupal лише 8%. Інші 12% поділяються між безліччю інших, таких як Typo3, Modx, Xoops та інші. Перш ніж розпочати вивчення особливостей найвищих версій, давайте проаналізуємо спочатку ці три.

Чесноти та недоліки використання WordPress

Він розпочався як платформа для ведення блогів і протягом багатьох років значно просунувся, сьогодні є найпопулярнішою системою управління контентом, яку використовують понад 74 мільйони веб-сайтів. Акордеон до Вікіпедія 23% топ-10 мільйонів веб-сайтів використовують WordPress.

Програмне забезпечення стало настільки популярним, що навколо нього сходить ціла галузь. Багато компаній, що займаються хостингом, такі як BlueHost, пропонують можливість автоматичного встановлення WordPress, інші, як WP Engine, пропонують персоналізований хостинг лише для WordPress. Є також сотні компаній, що займаються розробкою веб-сайтів, які пропонують послуги на замовлення та веб-дизайн веб-сайтів WordPress.

Є багато причин, чому WP стала такою популярною, ось найважливіші:

Проста установка та налаштування: Як згадувалося раніше, багато компаній пропонують автоматичні встановлення через свою панель керування, це означає, що одним натисканням кнопки програмне забезпечення буде встановлено на ваш веб-сайт протягом декількох секунд, готовий до публікації вмісту.

Легко налаштувати: завдяки його активній спільноті існує безліч навчальних посібників та посібників щодо зламу, щоб змінити ядро ​​та налаштувати ваш веб-сайт за допомогою wordpress. Також доступні тисячі безкоштовних та комерційних плагінів та тем, що значно скоротить час створення веб-сайту з нуля.

Велика підтримка громади: її спільнота дуже активна, і, крім тисяч навчальних посібників, ви знайдете в Інтернеті, якщо у вас є конкретні запитання, ви можете задати його на офіційному форумі підтримки, де хтось відповість вам протягом декількох секунд.

Швидкий і простий запуск: після встановлення системи вона готова до роботи. Перед тим, як створити своє перше повідомлення, є кілька налаштувань, таких як включення URL-адреси пошуку в пошуковій системі, що дозволяє Akismet запобігати спаму від коментарів, але крім цього, ви можете просто тримати вміст у потоці. Якщо ви досить швидкі, ваш веб-сайт в Інтернеті є менш ніж за 10 хвилин.

Існують і недоліки, які вам доведеться враховувати, коли ви починаєте використовувати WordPress. Популярність робить її величезною ціллю для хакерів. Щоб переконатися, що ваш веб-сайт безпечний, ви повинні мати надійний та безпечний веб-хостинг та оновлювати ядро ​​та плагіни, коли буде доступна нова версія. Не хвилюйтесь, система підкаже вам, коли з’явиться нове оновлення, тому вам не доведеться перевіряти це вручну. Ще один недолік – уповільнення роботи системи зі збільшенням встановлених плагінів та збільшення кількості відвідувачів веб-сайтів.

Плюси і мінуси Joomla

Joomla використовує об’єктно-орієнтовану техніку програмування, вона записується в PHP і зберігає дані в базі даних MySQL. Це потужна система управління вмістом, яку використовують тисячі веб-сайтів. В основному використовується для веб-сайтів компанії, веб-магазинів, форумів та сайтів громад, а також урядових та некомерційних організацій.

На відміну від WordPress, Joomla не настільки популярний; однак програмне забезпечення було завантажено більше 50 мільйонів разів, і це число швидко збільшується, давайте розберемося, чому:

Проста установка та налаштування: багато хостинг-компаній дозволяють автоматичну установку Joomla теж на свої сервери. Установка не сильно відрізнятиметься від установки WordPress.

Активна підтримка громади: Спільнота Joomla також велика; на їх офіційному форумі підтримки ви можете швидко отримати допомогу від інших учасників та користувачів Joomla. В Інтернеті є багато навчальних посібників, які допоможуть вам у багатьох випадках. У системі доступні тисячі безкоштовних розширень та шаблонів.

Швидкий і простий запуск: при встановленні Joomla ви можете встановити порожню установку або мати деякий вміст на своєму веб-сайті. Якщо ви вирішите не мати нічого, крім системи, вам доведеться вручну створювати та активувати модулі та додавати статті. Час, необхідний для налаштування веб-сайту joomla, не сильно відрізняється від часу, необхідного для створення веб-сайту, заснованого на WordPress, проте Joomla потрібно трохи практики, щоб його розпочати.

Joomla також націлений на хакерів, це може бути і недоліком його використання, але при правильній налаштуванні та постійних оновленнях ви можете запобігти хакерам знищувати ваш сайт. Починати із системи може бути дещо складно, але пропонується більше варіантів налаштування окремих сторінок на відміну від wordpress.

Чому я повинен вибрати Drupal?

Тепер, коли ви побачили два чудових cms, які прості у використанні, навіщо вам турбуватися про складніше програмне забезпечення? Насправді Drupal не такий складний, він технічно більш досконалий, ніж Joomla та WordPress, і створений для використання менше ресурсів сервера, тому вам не доведеться турбуватися про оновлення хостингового пакету, оскільки ви отримуєте більше відвідувачів.

Drupal можна використовувати для багатьох цілей, починаючи від блогів до порталів новин, будь-що, про що можна згадати. Однак є кілька плюсів і мінусів:

Відносно простий в установці: багато компаній-хостингів пропонують можливість інсталювати Drupal автоматично, проте не всі вони підтримують це програмне забезпечення. Це означає, що якщо ви зіткнулися з будь-якою проблемою зі своєю системою Drupal і попросите свого господаря допомогти, вони з більшою ймовірністю відправлять вас на форум спільноти.

Хороша продуктивність веб-сайту: веб-сайти, створені за допомогою Drupal, завантажуються швидше і мають швидший час відгуку, ніж ті, що використовують Joomla або WordPress. Як і у випадку інших cms, при додаванні модулів він сповільниться.

Настроюється: багато компаній, що займаються розробкою, вирішують створити веб-сайти для своїх клієнтів, використовуючи Drupal, оскільки це може бути легше налаштувати під потреби клієнта.

Мінусом використання Drupal є відсутність плагінів та доступних конструкцій. Користувачі з базовими навичками програмування можуть скласти труднощі з налаштуванням веб-сайту Drupal. Оскільки у нього немає величезної спільноти, важче знайти відповіді на ваші запитання, пов’язані з цим СМС.

Мій особистий вибір

Ще в 2007 році, коли я вперше вирішив використовувати cms для створення проекту для клієнта, я почав з Joomla. З цього моменту я почав з версії 1.0. Оновити до версії 1.5 було дуже важко, але з величезними зусиллями це було можливо. Після виходу версії 1.6 в серпні 2011 року я відмовився від Joomla.

Перейшов до WordPress і дізнався, як легко створювати веб-сайти. Також розумію, що вона працює швидше, ніж Joomla, це було дуже гарним досвідом, і я радий, що зробив цей крок. Я вважаю за краще використовувати WordPress для своїх веб-сайтів, оскільки це зручніше для моїх потреб.

Який ваш улюблений?

Після цього прочитання може бути занадто рано, щоб сказати, який ваш улюблений cms. Я пропоную витратити час та спробувати кожне програмне забезпечення та вирішити, яке з них найкраще підходить для ваших потреб та стилю.

Якщо ви плануєте створити простий веб-сайт для себе або для своєї компанії, можливо, WordPress або Joomla будуть найкращим вибором. Якщо ви плануєте в майбутньому розширити свій сайт за допомогою додаткових функцій, Joomla може стати вибором. Якщо ви прихильник і маєте величезні мрії про свій сайт, маєте навички або ресурс для подальшого розвитку у величезний проект, Drupla – ваш друг. Зрештою, це ваш вибір, адже якщо ви не задоволені вибраним програмним забезпеченням, можна перейти на інший cms, однак для цього потрібні додаткові технічні та навички програмування.

Якщо у вас є питання або хочете поділитися своєю думкою з нами, будь ласка, залиште коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector