WordPress vs Wix – що вибрати для створення вашого веб-сайту?

01.06.2020
Статті та більше ... 'WordPress vs Wix – що вибрати для створення вашого веб-сайту?
0 10 мин.

wix vs wordpress


Якщо ви вирішили створити власний веб-сайт з будь-якою метою, то, безсумнівно, перед вами ще одне важливе рішення – яку платформу управління контентом (CMS) ви повинні використовувати для створення свого веб-сайту? Доступно багато надійних та розумних варіантів, але, мабуть, найкращі два варіанти, з яких ви можете вибрати, – це WordPress та Wix. Отже, у цій статті ми поговоримо про ці дві платформи та зробимо головні порівняння їх сильних і недоліків. Перш ніж ми поїдемо туди, давайте спочатку обговоримо деякі основи.

Що таке CMS?

Система управління контентом (CMS) – це платформа, яка управляє більшістю технічних сторін створення або створення веб-сайту. Вони чудово підходять для початківців, так і для людей, які не мають великого технічного досвіду чи побудови веб-сайтів, оскільки дозволяють завантажувати та керувати своїм вмістом дуже просто та легко.

Як правило, існує два види CMS-платформ: надійні та легко налаштовані платформи, такі як Drupal та WordPress, та більш оброблені альтернативи перетягування, такі як Weebly та Wix. Кожна з цих платформ CMS має свої переваги, недоліки та унікальні риси та особливості, тому вам потрібно ознайомитися з цими можливостями, перш ніж приймати рішення та вибрати CMS, який ідеально відповідає вашим потребам..

Що таке WordPress?

Wordpress блог програмного забезпечення для створення веб-сайтів

Налаштуйте веб-сайт WordPress за допомогою BlueHost

BlueHost пропонує високу якість, оптимізований веб-хостинг для WordPress з інсталяцією в один клік для швидкого та простого налаштування. BlueHost рекомендується WordPress.org як найкращий хостинг WordPress з 2005 року.

Розпочати зараз “

WordPress – найпопулярніша та широко використовувана CMS сьогодні. Він почав функціонувати в 2003 році, і після надзвичайно скромних початків він став найбільшим інструментом ведення блогів в Інтернеті. За допомогою WordPress створено понад 70 мільйонів веб-сайтів.

WordPress – це проект із відкритим кодом, який означає, що над ним може працювати кожен. Це також означає, що ним користуватися абсолютно безкоштовно. Отже, якщо ви не хочете платити за ліцензію та інші збори за свій веб-сайт, WordPress – це чудовий інструмент для створення вашого веб-сайту.

WordPress можна налаштувати в необмеженій кількості і може бути використаний практично для будь-якого. Все, що вам потрібно, – це веб-хостинг, який відповідає деяким основним вимогам і трохи часу для створення веб-сайту, який ви хочете.

Перш ніж піти далі, ви також повинні знати, що існує різниця між WordPress.org та WordPress.com. Перший веб-сайт дозволяє завантажувати та встановлювати програмне забезпечення, яке пропонує вам велику гнучкість при розробці веб-сайту. WordPress.com, з іншого боку, пропонує вам створити абсолютно безкоштовний і новий блог за лічені хвилини, але він трохи інший і менш гнучкий, ніж версія для завантаження WordPress.

Що таке Wix?

Виробник веб-сайтів на хмарі wix

Налаштування веб-сайту за допомогою Wix

Як платформа побудови веб-сайтів, заснована на хмарі, Wix є одним з найкращих виборів для створення простих, але приголомшливих веб-сайтів. Вони пропонують велику базу шаблонів з великою кількістю параметрів налаштування.

Розпочати зараз “

Wix.com – це веб-платформа для створення та розробки, заснована на хмарній технології. Він був створений компанією Wix з Ізраїлю. Ця платформа дозволяє користувачам створювати HTML5 веб-сайти, які також зручні для мобільних пристроїв, просто використовуючи інструменти перетягування.

Wix працює над бізнес-методом freemium, а це означає, що ця компанія заробляє гроші на покращенні преміум-класу, тоді як основне використання Wix є абсолютно безкоштовним. Оновлення преміум-класу, однак, необхідні, якщо ви хочете підключити свій веб-сайт до власного домену або якщо ви хочете видалити рекламу або додати функції електронної комерції. Оновлення преміум-класу також необхідні, якщо ви бажаєте придбати додатковий простір для зберігання та пропускну здатність.

Wix була заснована в 2006 році і почала працювати в своїй бета-версії в 2007 році. Сьогодні у Wix є понад 50 мільйонів користувачів, що робить її однією з найпопулярніших платформ для створення веб-сайтів, поряд з WordPress.

Тепер, коли у вас є основна інформація про WordPress та Wix, настав час зрозуміти, яка платформа найкраща для ваших потреб, порівнявши їх на голову.

WordPress vs. Wix

Як ми вже говорили, ми зараз проведемо поглиблене порівняння між цими двома будівельними платформами, що повинно допомогти вам вирішити, яка з них вам краще підійде. Вам просто потрібно пам’ятати, що обидві ці платформи пропонують чудовий сервіс, але вони також майже абсолютно різні, тому вибір, який ви робите, повинен базуватися на необхідних речах і, в першу чергу, на типі веб-сайту, який ви хочете створити..

Простота використання

Дуже багато людей, які хочуть створити свій власний веб-сайт, роблять це з певної причини, і більшість з них насправді не має жодних технічних знань чи досвіду. Крім того, більшість із них не хочуть вкладати занадто багато часу, щоб засвоїти ці додаткові технічні навички. Ось чому і WordPress, і Wix користуються великою популярністю, оскільки вони дозволяють вам створити веб-сайт без необхідності навчитися кодувати.

 • Вікс – Wix пропонує безліч простих та простих у використанні інструментів, які дозволяють користувачам легко створювати власний веб-сайт. Він має дуже простий інтерфейс перетягування, в якому ви можете вибрати будь-яку частину або елемент вашого сайту та відредагувати його. Ви зможете перетягувати елементи з будь-якої частини вашого веб-сайту, переставляти елементи на своїх сторінках, створювати вміст і додавати різні типи медіа.
 • WordPress – На цій платформі є візуальний редактор, який дозволяє користувачам писати свій вміст, а також налаштовувати та редагувати їх теми за допомогою іншого потужного інструменту. Однак, на відміну від Wix, WordPress не має вбудованого інструменту перетягування та переробки для створення веб-сайту. Отже, якщо ви хочете мати повний контроль над зовнішнім виглядом свого веб-сайту, вам доведеться ознайомитися з різними розділами в WordPress, які дозволяють редагувати зовнішній вигляд. Це означає, що вам доведеться зайняти деякий час, щоб вивчити деякі основні функції та функції WordPress.

Переможець: Wix. Незважаючи на те, що обидва веб-сайти прості у використанні, WordPress вимагає хоча б базового розуміння HTML або CSS, тоді як все, що вам потрібно для створення веб-сайту за допомогою Wix, це ваша миша.

Дизайн

Маючи багато варіантів щодо дизайну та макетів, дуже важливо, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт виглядав унікальним і привабливим. Обидві платформи пропонують широкий спектр макетів та дизайнів, а це означає, що ви зможете створити веб-сайт, який відповідає вашим бажанням.

 • Вікс – Wix пропонує сотні чудових і повністю настроюваних дизайнів у більш ніж 70 галузевих категоріях. Ви також можете знайти численні шаблони на одній сторінці, які можна використовувати для цільових сторінок, а також порожні шаблони, які лише окреслюють структуру вашого веб-сайту, але не містять у них будь-якого вмісту. Однак, незважаючи на те, що шаблони, які пропонує Wix, справді прекрасні, є один важливий недолік – ви не можете змінювати шаблони, як тільки ви розпочали процес редагування. Усі проекти, які пропонує Wix, зручні для мобільних пристроїв, і ви навіть можете змінити зовнішній вигляд свого веб-сайту на мобільних пристроях за допомогою мобільного редактора Wix.
 • WordPress – Теми WordPress можна знайти в двох місцях: тематичний каталог на WordPress.org та різних незалежних веб-сайтах та магазинах тем. Перший варіант є офіційним і має найбільший вибір, але, безумовно, добре мати можливість шукати в іншому місці, якщо ви не знайдете те, що вам подобається на WordPress.org. Ви також можете вибирати між безкоштовними та платними темами. На відміну від Wix, ви не зможете скористатись редагуванням WYSIWYG, щоб змінити та змінити свою тему WordPress, а це означає, що вам потрібно знати, як читати код, якщо ви хочете це зробити.

Переможець: Краватка. Вибір тем на обох веб-сайтах досить великий, а це означає, що кожен зможе знайти потрібну для них тему. Однак редагувати свою тему в Wix набагато простіше і не потрібно ніяких технічних навичок, тому Wix отримує тут виграш, принаймні, коли у початківців питання. З іншого боку, WordPress дозволяє користувачам бути набагато креативнішими у своїх дизайнах і не має жодних обмежень. Отже, ми будемо називати це краваткою в цій категорії.

Особливості та гнучкість

Існує багато важливих функцій, які обидві платформи пропонують своїм користувачам, що дозволяють їм бути дуже гнучкими при розробці свого веб-сайту, і це одна з причин, чому ці дві платформи для створення веб-сайтів є найпопулярнішими.

 • Вікс – Wix – це дуже універсальний розробник веб-сайтів, який пропонує підтримку блогів та електронної комерції своїм користувачам. Також є численні розширення, які ви можете включити у свій веб-сайт. Деякі з цих розширень безкоштовні (святкові значки, коментарі, чат в прямому ефірі), інші можна придбати через App Market. Однак навіть такі безкоштовні розширення іноді можуть бути оновлені до преміум-версій, які пропонують більше функцій. Ці додатки прості в установці та експлуатації, як і сама платформа. Деякі створені Wix, а інші розроблені сторонніми розробниками. Окрім підтримки та функцій електронної комерції та ведення блогів, ви також можете використовувати Wix для створення форумів, а також використовувати Wix ShoutOut та Smart Actions для збору важливих даних від відвідувачів.
 • WordPress – Навіть незважаючи на те, що WordPress почався як проста платформа для ведення блогів, вона швидко переросла це і стала універсальним конструктором, який дозволяє створювати безліч різних типів веб-сайтів, таких як веб-магазини, портфелі тощо. Це досягається завдяки великій різноманітності плагінів, які можуть напевно, зробіть все, що ви можете подумати, що справдиться. Існує понад 40 000 безкоштовних плагінів, доступних лише в каталозі плагінів на WordPress.org. На додаток до цього, є додаткові плагіни, доступні на інших веб-сайтах та ринках. Є плагіни для коментування, соціальні плагіни, SEO-пакети, плагіни безпеки та багато-багато іншого.

Переможець: WordPress. Навіть незважаючи на те, що у Wix є що запропонувати і зробити це набагато простіше та простіше, WordPress все одно отримує вузький виграш. З такою кількістю функцій та плагінів WordPress просто набагато гнучкіший та має більше функцій, які дозволяють користувачам розробляти свій веб-сайт так, як вони передбачили.

Підтримка клієнтів

Приємна підтримка клієнтів – одна з найважливіших речей, яку потрібно враховувати, вибираючи платформу, на якій ви будете створювати свій веб-сайт, оскільки це одна з речей, яка може дійсно змінити ситуацію та покращити загальну роботу користувачів..

 • Вікс – У Wix є величезний центр підтримки, який дуже корисний у багатьох ситуаціях. На офіційному форумі для підтримки Wix розміщено понад 250 000 тем, але також є сотні рекомендацій та відеоуроків. Ви можете скористатися підтримкою електронної пошти та дізнатися про Wix з її навчальної програми, WixEd. Навіть у самому редакторі є значок довідки для майже всіх елементів, які можна редагувати. Вам просто потрібно натиснути на нього, і ви отримаєте корисну інформацію для вирішення своєї проблеми.
 • WordPress – WordPress існує набагато довше і має більше користувачів, тому існує величезна спільнота WordPress з фахівцями, що спеціалізуються на WordPress. Це означає, що у вас не буде проблем у пошуку рішення будь-якої проблеми WordPress. Однак WordPress не має офіційної служби підтримки або підтримки персоналу.

Переможець: Краватка. Навіть незважаючи на те, що WordPress, можливо, може виграти тут завдяки великій кількості доступної інформації та розміру спільноти, той факт, що вони пропускають офіційну підтримку клієнтів, робить цю категорію кращою.

Ціноутворення

Нарешті, ми підійшли до нашої останньої категорії, але не найменш важливої, оскільки багато власників веб-сайтів, які тільки починають роботу, повинні врахувати всі витрати, з якими їм доведеться зіткнутися під час створення свого веб-сайту, перш ніж приймати рішення на своєму бажаному веб-сайті. будівельник.

 • Вікс – Як ми вже згадували, Wix – це платформа для побудови веб-сайтів Freemium. Це означає, що ви можете створювати та публікувати веб-сайт, навіть мати рекламу на своєму веб-сайті, з безкоштовним обліковим записом. Однак, якщо ви вирішите, ви можете оновити свій веб-сайт до іншої платної версії. Існує п’ять версій преміум-класу: Підключіть домен, Combo, Unlimited, електронну комерцію та VIP, які доступні зі знижкою, якщо ви вирішите платити щорічну плату замість щомісячної.
 • WordPress – Сама будівельна платформа є абсолютно безкоштовною. Однак якщо ви хочете опублікувати публікацію, вам доведеться придбати план хостингу.

Переможець: Краватка. Вкотре вигоди та недоліки цих платформ анулюють одна одну. WordPress може коштувати дорожче, але це просто залежить від ваших потреб та бажань. Наприклад, на вашу вартість вплине кількість плагінів, які ви хочете використовувати, незалежно від того, чи будете ви ходити з преміальною темою та ціною вашого хостинг-провайдера. З іншого боку, усі преміальні плани Wix мають пропонувати хостинг на обкладинці, теми та безкоштовні розширення, але, можливо, доведеться заплатити за платне додаток з ринку додатків Wix.

Який слід вибрати?

З нашого аналізу та порівняння досить очевидно, що обидві будівельні платформи, які ми охопили, мають свої переваги та недоліки. Те, що вам слід вибрати, повністю залежить від вас та ваших потреб та бажань.

Якщо ви шукаєте швидке та просте рішення зі створення простого веб-сайту для вашої компанії, ви можете скористатися Wix.

WordPress пропонує набагато більшу гнучкість, тому, якщо ви плануєте створити веб-сайт і розширити його в майбутньому, ймовірно, ця платформа буде кращим вибором для вас. Для веб-сайту WordPress, що розміщується на власних веб-сайтах, ми настійно рекомендуємо BlueHost.

Ми лише сподіваємось, що ми допомогли вам прийняти зважене рішення з нашою статтею.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector