Знайдіть веб-хостинг та створіть веб-сайт професійного фотографа

створити веб-сайт професійного фотографа


У наші дні сучасний текстовий контент в Інтернеті відіграє дуже важливу роль, яка приваблює читачів на веб-сайт. Відео також дуже важливо, оскільки в порівнянні з простим текстом воно може містити більше інформації, і це швидший спосіб спілкування теми. Зображення також є дуже важливим елементом кожного веб-сайту, тому ми не можемо уникати їх вбудовування у вміст.

Більшість веб-сайтів використовують фотографії, інші наймають фотографів, щоб зробити їх. Попит на професійні зображення зростає, але є також багато професійних фотографів з високоякісним обладнанням, які можуть робити професійні фотографії. Якщо ви самі фотограф, напевно, ви вже знаєте, як важко створити хорошу репутацію та отримати довгостроковий контракт. Можливо, ви вже почали створювати своє портфоліо за допомогою сайтів у соціальних мережах, таких як Flickr, Pinterest, Instagram Tumblr або Facebook. Цей веб-сайт забезпечує хорошу платформу для завантаження, зберігання та обміну вашою роботою та отримання деяких робочих місць. Все це може спрацювати до певного моменту, але якщо ви дійсно хочете виділитися з натовпу, вам слід створити власний веб-сайт фотографа, створити портфоліо, яке буде представляти вас і вашу роботу, при цьому мати повний контроль над своїми фотографіями, на відміну від соціальні мережі.

Далі я навчу вас, як знайти хорошого хостинг-провайдера та як створити веб-сайт професійного фотографа.

Створіть свій веб-сайт фотографії

посібник зі створення веб-сайту фотографії

Першим кроком є ​​вибір платформи, яка дозволить вам легко керувати, завантажувати та оновлювати вміст на своєму веб-сайті. Це може бути фотогалерея або cms, що дозволяє створити портфоліо або спеціально розроблене програмне забезпечення, спеціально розроблене для ваших потреб. Що б ви не вибрали, переконайтеся, що ви розумієте, як працює ваш веб-сайт, адже мета – бути самодостатнім та самостійно додавати новий вміст. Якщо ви не знайомі зі створенням веб-сайтів, вам слід шукати веб-дизайнера / розробника, який може допомогти вам на початку.

Якщо у вас немає бюджету, щоб найняти дизайнера або ви хочете самостійно створити веб-сайт, подумайте про вибір платформи, яка має велику підтримку та активну спільноту, яка може допомогти вам на різних громадських форумах. Наприклад, дуже хорошим варіантом для створення веб-сайту для фотографій буде WordPress. Це дуже популярне програмне забезпечення з відкритим кодом, яке доступне безкоштовно, і створене здебільшого для блогів, але воно має розширення та теми, які перетворять основний інтерфейс для ведення блогів на веб-сайт професійного портфоліо фотографа.

Придбайте хороший хостинг-план фотографа

кращий веб-сайт фотографії

Я не можу наголосити на тому, що хостинг є одним із ключових факторів успішного веб-сайту. Тому вибір хорошого хостингу для вашого веб-сайту важливий. Але які функції вам знадобляться під час створення вашого портфоліо фотографій? Очевидно, ви будете завантажувати зображення і, ймовірно, їх багато. Ви хочете, щоб ваш веб-сайт швидко завантажував і відображав зображення. Для початку достатньо отримати спільний план хостингу. Якщо ви вирішили створити свій портфель за допомогою WordPress, настійно рекомендую використовувати BlueHost або InMotion хостинг. Ці дві компанії пропонують велику підтримку для Wrodpress, і їх спільні сервери досить швидкі, щоб забезпечити хорошу продуктивність для вашого веб-сайту з фотографією.

Організуйте своє портфоліо фотографій

веб-сайт портфоліо професійних фотографів

Беручи участь у кількох фотосесіях, ви можете отримати тисячі зображень. Швидше за все, ви не захочете завантажувати всі ці зображення на свій веб-сайт не лише тому, що це занадто багато вмісту, але ви хочете показати найкращі кадри своїм потенційним клієнтам. Виберіть найкращі 15-20 фотографій, переробіть їх за допомогою програмного забезпечення для редагування фотографій, таких як Photoshop або Gimp, і виділіть їх. Тримайте фактор “менше є більше” і не перевантажуйте відвідувачів вашого веб-сайту. Якщо ви не можете переконати своїх відвідувачів 20 фотографіями, напевно, кілька сотень не допоможуть влаштуватися на роботу, тому завантажуйте на свій веб-сайт лише високоякісний матеріал.

Як рекомендація: не завантажуйте фотографії в необробленому форматі, не змінюйте розмір їх для веб-сторінок і зменшуйте розмір файлів зображень, але зберігайте хорошу якість, таким чином ваші потенційні клієнти зможуть швидко переходити по ваших фотографіях.

Якщо у вас є час на ведення блогів, не соромтеся створити на своєму сайті розділ, де ви ділитесь своїм досвідом, думками та пишете про себе. Це створить міст зв’язку між вами та вашими клієнтами, а також допоможе отримати більше трафіку від пошукових систем.

Конвертувати відвідувачів у клієнтів

Ваш веб-сайт належним чином структурований, а зображення – на місці, очевидно, ви хочете отримати нових клієнтів. Можливо, ви не хочете отримувати електронний лист або телефонний дзвінок від усіх своїх відвідувачів, а лише від тих, хто, ймовірно, підпише контракт. Щоб не витрачати свій дорогоцінний час, спілкуючись з клієнтами, які не мають належного бюджету або чіткого розуміння того, що ви робите, зробіть свій веб-сайт ефективним: дайте зрозуміти, які послуги ви пропонуєте, які ваші збори та який процес вашої роботи робота. Представивши всю цю інформацію на своєму веб-сайті, швидше за все, наступний телефонний дзвінок закінчиться закриттям угоди.

Висновок та рекомендація

Створити фотографічний веб-сайт чи портфоліо не важко; безумовно, це вимагає певного часу та певного рівня технічних знань, якщо ви вирішили створити його самостійно. Використання WordPress для вашого веб-сайту може значно скоротити час та рівень складності розробки. Крім того, WordPress надзвичайно гнучка, що дозволяє вам встановити тему, налаштувати її під свої потреби та персоналізувати ваш веб-сайт без необхідності вводити єдиний рядок коду. Зрештою, ви фотограф, а не розробник, і WordPress був створений для таких людей, як ви. Тепер, коли ви знайшли хороший і простий спосіб створити свій веб-сайт, перейдіть на сайт і підпишіться на Bluehost, придбайте їх план Starter, безкоштовно зареєструйте своє доменне ім’я та одразу ж розпочніть свій портфоліо WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map