Recenzia BigCommerce

01.06.2020
Tvorcovia webových stránok 'Recenzia BigCommerce
0 9 мин.

Riešenia elektronického obchodu, ako je BigCommerce, sa vytvárajú pre majiteľov firiem, ktorí nemajú technické know-how alebo nemajú potrebné dizajnérske zručnosti na vybudovanie online obchodu od nuly. BigCommerce je platforma elektronického obchodu, ktorá poskytuje komplexnú sadu funkcií na nastavenie a spustenie úspešného internetového obchodu vrátane webhostingu, krásne navrhnutých šablón výkladov a nástrojov na marketing vašich stránok a propagáciu vašich výrobkov..


Prečo je tento nástroj na vytváranie obchodov online tak úspešný a aké sú jeho vlastnosti v porovnaní s inými populárnymi platformami elektronického obchodu? Táto recenzia nástroja BigCommerce sa pokúsi odpovedať na tieto otázky a pomôže vám zistiť, či je tento nástroj na vytváranie obchodov online pre vás vhodný.

Prehľad veľkého obchodu

Spoločnosť BigCommerce bola založená v roku 2009 a dnes je to jedno z najpopulárnejších riešení elektronického obchodu, ktoré konkuruje iným špičkovým platformám elektronického obchodu, ako sú Shopify alebo Volusion. BigCommerce ovláda viac ako 100 000 internetových obchodov a spracoval viac ako 8 miliárd dolárov v transakciách. Bez ohľadu na veľkosť ich podnikania – malé, stredné alebo veľké eCommerce obchody – BigCommerce slúži majiteľom firiem vo viac ako 150 krajinách.

Sídlo spoločnosti je v austrálskom Sydney, ale pôsobí aj v USA, konkrétne v San Franciscu, Kalifornii a Austine v Texase..

BigCommerce obsahuje do svojich produktov niekoľko výkonných funkcií a vytvára platformu, ktorá sa zameriava na všetky aspekty budovania a prevádzkovania internetového obchodu. Poskytuje vám všetky správne nástroje na zefektívnenie obchodných procesov a uvoľňuje čas, aby ste sa mohli zamerať na ďalšie aspekty svojho podnikania, ako je napríklad optimalizácia produktu alebo budovanie vzťahov so zákazníkmi..

Funkcie BigCommerce

bigcommerce funkcie analytics dashboard

Ak by ste vytvorili internetový obchod pomocou tradičných riešení na kľúč, ako sú Magento alebo WordPress & WooCommerce, s každou súčasťou vášho online obchodu by ste sa zaoberali osobitne (hosting, dizajn atď.). Hosťované riešenia, ako je BigCommerce, majú komplexný prístup k budovaniu internetového obchodu, čo sa odráža v nasledujúcich vlastnostiach:

 • Spravovaný hosting a viacvrstvové zabezpečenie (99,99% dostupnosti, dodržiavanie PCI úrovne 1, ochrana DDoS, detekcia narušenia, brány firewall, zdieľané SSL vrátane, HTTPS na celom webe, zahrnutá sieť na rýchle doručenie obsahu, neobmedzená šírka pásma, atď.);
 • Funkčnosť CMS & bezplatné šablóny (7 bezplatných a 70+ prémiových šablón na zdobenie vášho obchodu, šablóny optimalizované pre mobilné zariadenia, ľahko použiteľné rozhranie, pokročilý rámec prispôsobenia);
 • Vstavaný marketing & SEO nástroje (integruje sa s poprednými platformami pre e-mailový marketing, ako sú MailChimp alebo HubSpot; integruje sa s porovnávacími webmi, nákupmi Google a online trhmi, ako sú eBay alebo Amazon; poskytuje plnú kontrolu nad prispôsobením adries URL, metadát, titulov, značiek hlavičiek);
 • Nástroje na konverziu a nástroje na stimuláciu kupujúcich (opustený šetrič košíka, PayPal One Touch, jednostránková pokladňa, vstavané kupóny a viac druhov zliav, plne automatizovaná integrácia obchodov Google Trust Stores, funkcia kontroly produktov, verejné & zoznam súkromných želaní, porovnanie produktov vedľa seba, cenovú ponuku na prepravu v reálnom čase atď.);
 • Integrácia platobnej brány jedným kliknutím (PayPal, Stripe, Simplify, Amazon Pay, Apple Pay, atď.);
 • Analytika elektronického obchodu & reporting (informácie o miere konverzie, návštevách, objednávkach, AOV, hlásení o ceste zákazníka, metrikách výkonnosti produktu);
 • Vstavaný predaj na platformách sociálnych médií (Facebook a Pinterest);
 • Optimalizované pre globálny predaj (integrácia s globálnymi poskytovateľmi platobných služieb, ako sú WorldPay, PayPal, 2Checkout atď., vám umožňuje prijímať platby v akejkoľvek mene; medzinárodné možnosti prepravy a daní; viacjazyčný internetový obchod);
 • Integrácia s aplikáciami elektronického obchodu (integrácia s marketingovými a konverznými aplikáciami, prepravnými aplikáciami, balíkmi ERP, CRM aplikáciami, účtovnými aplikáciami, aplikáciami na výpočet daní a vlastnou integráciou s výkonným rozhraním API);

BigCommerce vám umožní vyskúšať ich platformu pomocou 15-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie bez toho, aby ste požiadali o informácie o svojej kreditnej karte. Bezplatná skúšobná verzia vám pomôže vyhodnotiť BigCommerce a rozhodnúť sa, ktorý plán je pre vás najvhodnejší.

Plány veľkého obchodu & stanovenie ceny

BigCommerce vám ponúka výber zo 4 typov plánov rozdelených do dvoch skupín podľa toho, či ste nový podnik alebo rýchlo rastúca a zavedená značka: Standard, Plus, Pro a Enterprise..

tvorba cien v rámci bigcommerce

Štandardný plán je navrhnutý na predaj 50 000 dolárov ročne a stojí 29,95 dolárov mesačne. Plán Plus, ktorý stojí 79,95 dolárov mesačne, je najobľúbenejším plánom spoločnosti BigCommerce a je vhodný pre podniky s ročným predajom až 150 000 dolárov. Rýchlo rastúcu a zavedenú kategóriu značky predstavuje plán Pro, ktorý stojí 249,95 USD mesačne a je určený pre podniky s ročným predajom až 400 000 dolárov. Podnikový plán je dokonalým riešením elektronického obchodovania v cloude, ktoré možno prispôsobiť vášmu podnikaniu. Ak sa rozhodnete platiť ročne, dostanete so všetkými programami zľavu 10%.

Všetky plány zahŕňajú neobmedzené produkty, ukladanie súborov a šírku pásma, ako aj neobmedzené účty zamestnancov. Na rozdiel od väčšiny ostatných tvorcov elektronického obchodu, BigCommerce neúčtuje žiadne transakčné poplatky, ktoré by sa inak znížili o vaše ziskové marže.

Zákaznícky servis spoločnosti BigCommerce

Zákaznícka podpora je ďalším silným oblekom spoločnosti BigCommerce. Ich interný tím technickej podpory je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni v priamom prenose, e-maile a telefonickej podpore v USA. Hovory sa prijímajú do 2 minút a 90% problémov sa vyrieši pri prvom hovore. BigCommerce má tiež tím prémiových služieb, ktorý sa zameriava na pomoc rastu vášho podnikania.

Spoločnosť BigCommerce investuje do pomoci svojim zákazníkom vyťažiť z obchodu BigCommerce maximum tým, že ponúka sadu videonávodov a podrobnú vedomostnú základňu. Zriadili dokonca aj univerzitu BigCommerce, ktorá zahŕňa sériu bezplatných lekcií, ktoré vás naučia, ako vybudovať svoj internetový obchod, nasmerovať zákazníkov do svojho obchodu a ako vybudovať lojalitu k značke..

zákaznícka podpora online v komunite pre veľké podniky

Komunitné fórum spoločnosti BigCommerce vám tiež môže pomôcť s akýmikoľvek problémami, s ktorými sa môžete stretnúť, a okrem toho, že dostanú odpovede od tímu podpory spoločnosti BigCommerce, sa môžu ostatní používatelia spoločnosti BigCommerce a majitelia firiem tiež zapojiť a ponúknuť neoceniteľné rady, ako vyriešiť určité problémy, ktoré môžu mať.

Pros & Nevýhody BigCommerce

BigCommerce je špičková platforma elektronického obchodu, ktorá zjednodušuje budovanie a údržbu internetového obchodu. Jeho nástroje na elektronický obchod, ktoré nie sú v krabici, sú obrovským úderom, ale uvidíme, či má BigCommerce nejaké nevýhody:

Pros

 • Arzenál hotových nástrojov elektronického obchodu;
 • App Store na pridanie rozšírených funkcií a funkcií do vášho obchodu;
 • Žiadne transakčné poplatky;
 • Plány pre podniky akejkoľvek veľkosti;
 • Využívanie sociálnych médií a integrácia s celým radom ďalších trhovísk;
 • Ľahko použiteľné rozhranie;
 • Skvelá podpora zákazníkov;
 • Ľahká migrácia z iných platforiem.

Zápory

 • Obmedzený počet bezplatných šablón;
 • Uloženie ročných limitov predaja;
 • Problém so zablokovaním dodávateľa, ak sa rozhodnete prejsť od hosteného riešenia elektronického obchodu k riešeniu s vlastným hosťovaním (dizajn a funkčnosť vašich stránok sú súčasťou platformy BigCommerce).

Záver preskúmania spoločnosti BigCommerce

BigCommerce sa výborne hodí pre každého, kto potrebuje plne funkčný internetový obchod s funkciami, ktoré fungujú okamžite, bez potreby technického know-how. BigCommerce zjednodušuje SEO a marketing a umožňuje vám využívať kanály sociálnych médií a ďalšie trhy. BigCommerce je vhodný pre podniky akejkoľvek veľkosti, bez ohľadu na typ alebo počet predaných produktov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector