Recenzia BoldGrid

V dnešnej dobe nemusíte byť webový dizajnér alebo vývojár, aby ste vytvorili profesionálny web. Existuje mnoho nástrojov a softvéru, ktoré vám umožňujú vytvoriť skvelo vyzerajúci web bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu. V tomto článku preskúmam BoldGrid, výkonný tvorca webových stránok typu drag-and-drop WordPress.


Vďaka InMotion Hosting som mal možnosť vyskúšať BoldGrid. V nasledujúcom texte sa podelím o svoje skúsenosti s tvorcom stránok a poviem vám, čo sa mi páči a nepáči v súvislosti s BoldGrid. Pokračujte v čítaní tejto recenzie BoldGrid; Dám vám aj niekoľko rád!

Čo je dobré na BoldGrid?

Vytvorené pre WordPress: ako vývojár, väčšinou som si vybral WordPress na vytvorenie webovej stránky pre seba alebo pre klientov. BoldGrid je skvelé rozšírenie pre WordPress, vďaka ktorému bude moja práca oveľa jednoduchšia a rýchlejšia pri vytváraní vlastných rozložení a stránok..

Rýchly štart vášho webu: v časti „Inšpirácia“ spoločnosti BoldGrid vyberte dizajn a štruktúru a umiestnite ich na svoj web. Táto funkcia nainštaluje tému a naplní vaše webové stránky vlastnými stránkami a rozloženiami.

Ľahko použiteľný editor: BoldGrid inzeruje nové tlačidlo štandardného editora WordPress WYSIWYG, ktorý vám umožňuje pridať vlastné mriežky na stránky alebo príspevky. To vám umožní vytvoriť rozloženie viacerých stĺpcov pomocou tlačidiel, textových blokov, polí a obrázkov. Funkcia drag-and-drop umožňuje pohybovať sa po týchto rámčekoch, takže variácie rozložení sú v podstate neobmedzené.

Easy Form Builder: potrebujete pre svoju stránku vlastný formulár? Vyberte si z preddefinovaných formulárov, upravte a prispôsobte ich alebo vytvorte nový od nuly. Funkciu vytvárania formulárov využíva technológia NinjaForms.

Obrázky za behu: hľadanie pripojenia BoldGrid je API, ktoré vám umožňuje rýchlo vkladať prémiové alebo bezplatné fotografie z priamo na hlavnom paneli WordPress. Nepotrebujete žiadny nástroj na úpravy, stačí vybrať obrázok, ktorý chcete pridať na svoje stránky, zvoliť požadovanú veľkosť a systém automaticky stiahne a oreže obrázok za vás.

Veľká kompatibilita: ak nechcete používať témy, ktoré sú k dispozícii v službe BoldGrid, môžete použiť ľubovoľný výber, bezplatný alebo prémiový. Ak chcete rozšíriť funkčnosť svojho webu o ďalšie doplnky tretích strán, nemusíte sa obávať problémov s nekompatibilitou. BoldGrid je kompatibilný s prakticky každým doplnkom a témou WordPress.

Ľahké začať s: BoldGrid sa za pár mesiacov veľa zlepšil. Použitie nástroja na tvorbu stránok je veľmi jednoduché a zábavné. Začať s tým je tiež veľmi jednoduché. Môžete požiadať o inštaláciu BoldGrid pri pokladni na InMotion Hosting, alebo si ju môžete stiahnuť pre svoj InMotion Hosting AMP (Panel Manager Panel) a nainštalovať ho na svoju existujúcu webovú stránku WordPress. Každá inštalácia BoldGrid vyžaduje na overenie licencie Connect Key.

Čo je zlé na BoldGrid?

Nemožno ho získať samostatne: Aj keď službu BoldGrid môžete používať, aj keď prestanete používať službu InMotion Hosting, nanešťastie ju nemôžete dostať do rúk, iba ak si najprv zakúpite hostingový účet. Neexistuje žiadna testovacia verzia, takže si ju nemôžete vyskúšať pred nákupom. InMotion však ponúka 90-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže ak ste si zakúpili svoj hostingový plán iba na používanie služby BoldGrid, môžete požiadať o vrátenie peňazí, ak nie ste spokojní..

Osobne by som vám odporúčal použiť program BoldGrid na vytvorenie stránky WordPress pre seba alebo pre vašich klientov. Teraz sa pozrime, ako nainštalovať a ako používať tento skvelý nástroj na tvorbu webových stránok. Najprv si však pozrite nasledujúce video a zistite, o čom je BoldGrid..

Ako nainštalovať BoldGrid?

Aj keď BoldGrid nie je k dispozícii v úložisku WordPress, inštalácia tohto doplnku je trochu iná. Ukážem vám krok za krokom, ako stiahnuť a nainštalovať BoldGrid na svoju webovú stránku. Existujú dve možnosti, ako nastaviť BoldGrid na svoj web:

1. Môžete požiadať o automatickú inštaláciu BoldGrid, keď spievate na hostenie InMotion

automatická inštalácia

2. Môžete si ho stiahnuť z vášho InMotion AMP (v sekcii Install BoldGrid) a na overenie použiť kľúč Connect..

stiahnuť zadarmo tučný mriežka pripojiť kľúč

Prvá metóda je ideálna pre tých, ktorí práve začínajú novú webovú stránku WordPress, zatiaľ čo druhá môže byť užitočná, ak chcete používať BoldGrid na existujúcej webovej stránke WordPress. Vyberte metódu, ktorá je pre vás najlepšia.

Ako používať BoldGrid?

 • pretože tento doplnok nemôžete vyskúšať, kým nedostanete plán hostenia od oficiálneho hostiteľa spoločnosti BoldGrid (InMotion), dám vám niekoľko tipov a príkladov snímok obrazovky, ako ho používať; len aby som získal predstavu o tom, ako to funguje.

Vytváranie viacerých stránok pomocou nástroja BoldGrid

Po získaní hostingového účtu od InMotion a získaní prístupu k BoldGrid ho môžete nainštalovať na ľubovoľný počet stránok WordPress. Na koľkých stránkach môžete použiť službu BoldGrid, nie je nijako obmedzený. Stačí nainštalovať doplnok, aktivovať ho vložením jedinečného kľúča API Connect a začať vytvárať požadované rozloženia.

Je BoldGrid lepší ako ostatní?

V tejto fáze (beta verzia) je ťažké porovnávať BoldGrid s inými populárnymi tvorcami webových stránok, ale ako veľký fanúšik WordPress by som radšej staval svoje stránky pomocou BoldGrid ako pomocou Wix alebo Squarespace. Nielen preto, že dokážem kedykoľvek rozšíriť funkčnosť svojho webu WordPress, ale ak to chcem, môžem ho tiež presunúť na iného hostiteľa webu. U ostatných tvorcov webov musíte navždy zostať v tej istej spoločnosti.

Toto je snímka vytvorená v podobe BoldGrid.com to ukazuje, ako porovnávajú s ostatnými tvorcami webových stránok:

boldgrid porovnanie

Výhody BoldGrid & Zápory

Neexistuje žiadny dokonalý softvér. BoldGrid má svoje výhody a nevýhody. Je vašou úlohou rozhodnúť sa, či je BoldGrid niečo, čo potrebujete.

Pros

 • Kompatibilné s akoukoľvek inštaláciou WordPress
 • Máte úplné vlastníctvo svojich webových stránok
 • Prenosný na nového poskytovateľa webhostingu
 • Je citlivý & mobily
 • Nastaviť web rýchlo a ľahko
 • Pripravené na použitie preddefinovaných tém a rozložení
 • Inšpirácie s vyplneným obsahom
 • Možnosť nastavenia pracovnej webovej stránky
 • Vytvárajte a upravujte neobmedzené stránky
 • Kompatibilné s akoukoľvek témou WordPress
 • Zabudovaná obrovská knižnica obrázkov s funkciou orezania

Zápory

 • Žiadne integrované nástroje elektronického obchodu
 • Neexistuje žiadna možnosť na úpravu zobrazenia v mobile
 • Dostupné iba s zakúpeným hostingovým účtom

Záver – je pre vás BoldGrid?

S BoldGrid som veľmi spokojný. Tento tvorca stránok by som odporučil, aby si vytvoril vlastný web alebo aby vytvoril webové stránky pre svojich klientov.

Kedy by ste mali zvážiť použitie BoldGrid? Ak vytvárate webové stránky s programom WordPress a snažíte sa vytvárať vlastné rozloženia, BoldGrid je nástroj na tvorbu stránok, ktorý by ste mali použiť. Program BoldGrid je k dispozícii zadarmo pri každom zdieľanom pláne hostenia od spoločnosti InMotionHosting.

Kombinácia WordPress, BoldGrid a InMotionHosting patria medzi najlepšie spôsoby, ako vytvárať, publikovať a spravovať profesionálne a spoľahlivé webové stránky. Ak sa chcete dozvedieť viac o službe InMotion, prečítajte si našu podrobnú recenziu InMotion.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map