Recenzia na webe.com

01.06.2020
Tvorcovia webových stránok 'Recenzia na webe.com
0 9 мин.

Nástroje na tvorbu webových stránok, ako napríklad Webs.com, spôsobili revolúciu v spôsobe, akým sa webové stránky dnes stavajú. Predtým, ako sa na trhu objavili nástroje na tvorbu webových stránok, boli tí, ktorí nemajú zručnosti v oblasti IT, v porovnaní so svojimi dôvtipnými náprotivkami, pokiaľ ide o spustenie a údržbu webovej stránky, vážne znevýhodnení..


Ako uvidíme v tejto recenzii na serveri Webs.com, tvorcovia webových stránok presúvaním myšou eliminujú potrebu technickej odbornosti a umožňujú používateľom spúšťať profesionálne vyzerajúce webové stránky v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Prehľad Webs.com

Webs.com bol spustený v roku 2001 a stále patrí medzi tvorcov webových stránok, ktorí si zaslúžia vašu pozornosť, napriek tomu, že sa na trh pripojilo niekoľko ďalších populárnych nástrojov na vytváranie webových stránok, ako napríklad Weebly.com alebo Wix.com. Web.com sa vyznačuje svojou ľahkou a ľahko použiteľnou platformou, ktorá pomohla spustiť viac ako 55 miliónov stránok.

Webs.com je zameraný na malé a stredné podniky, ktoré sa pýšia širokou škálou funkcií a možností elektronického obchodu, o ktorých budeme diskutovať v našej recenzii..

Funkcie Webs.com

Webové stránky com obsahujú šablóny

Plány servera Webs.com zahŕňajú mnoho praktických funkcií, ktoré uľahčujú vytváranie webových stránok v celom rade odvetví vrátane marketingu, zdravotnej starostlivosti, vzdelávania a mnohých ďalších. Tu je rozpis funkcií zahrnutých v balíkoch Webs.com:

 • Zadarmo názov vlastnej domény & neobmedzený počet stránok;
 • Cloud hosting;
 • zadarmo & Prémiové šablóny: používatelia si môžu vybrať z viac ako 450 bezplatných a platených šablón usporiadaných do kategórií podľa odvetvia. Všetky šablóny sú prispôsobiteľné a umožňujú používateľom meniť písma, farby a obrázky;
 • Mobilná stránka: sk vám umožňuje vytvoriť verziu svojho webu optimalizovanú pre mobilné zariadenia, ktorá sa automaticky synchronizuje s webovým serverom Desktop, kedykoľvek vykonáte akékoľvek zmeny;
 • Nástroj SEO Booster: Postarajte sa o SEO svojho webu pomocou nástroja na podporu SEO pre malé podniky na webe.com, ktorý sleduje váš pokrok a poskytuje tipy, ako zlepšiť viditeľnosť vášho webu vo vyhľadávačoch;
 • Možnosti video nástroja a fotogalérie;
 • Nástroj na analýzu webu: Nástroj na webovú analýzu spoločnosti com, Štatistika, poskytuje cenné informácie o tom, odkiaľ pochádza vaša návštevnosť, ktoré stránky si vaši návštevníci najviac užívajú a ktoré z vašich kampaní sú pri sprostredkovaní návštevnosti vašich stránok najúspešnejšie;
 • Členské weby: táto funkcia je raritou, pokiaľ ide o tvorcov webových stránok, pretože s väčšinou by ste sa museli uchýliť k službám externých vstupných brán; Webové stránky vám však umožňujú nastaviť členskú stránku priamo na vašom webe;
 • Integrácia sociálnych médií: zapojte sa so svojimi návštevníkmi do kanálov Facebook, Twitter a ďalších sociálnych médií;
 • Ochrana heslom: nastaviť na svojom webe oblasti chránené heslom pomocou individuálnych prihlásení používateľov;
 • Obchod s aplikaciami: umožňuje integrovať funkcie tretích strán a pridať tak na svoje stránky viac funkcií.

Webs.com okrem týchto funkcií uvádza na trh niektoré špecifické funkcie elektronického obchodu, ktoré sa hodia pre každého, kto chce vytvoriť internetový obchod:

 • Integrácia Stripe a PayPal: prijímať platby prostredníctvom služby Stripe alebo PayPal;
 • Možnosti globálnej meny: slúžiť trhom po celom svete s globálnymi menovými opciami;
 • Nástroje na konverziu: rozdávať kupónové kódy, vytvárať predaje (vzrušujúce tržby s grafikou znižovania ceny), pridávať viac obrázkov na položku, zahrňovať vyhľadávanie v obchode, triedenie položiek a prispôsobiteľné produkty (umožňujú používateľom vybrať si farbu alebo veľkosť);
 • Nástroje inventára: pozorne sledujte stav zásob.

Plány Webs.com & stanovenie ceny

tvorba webových plánov

Rovnako ako väčšina tvorcov webových stránok na trhu má aj služba Webs bezplatnú verziu podporovanú reklamami. Túto verziu môžete používať na neobmedzený čas, pretože na to nie je žiadny tlak na aktualizáciu. Okrem verzie podporovanej reklamou ponúka služba Webs 3 platené programy, z ktorých dva sú vhodné aj pre menšie internetové obchody.

Vstupný plán Starter stojí iba 5,99 dolárov mesačne a zahŕňa neobmedzené stránky, bezplatné doménové meno, 1 GB úložného priestoru a e-mailovú podporu. Tento plán je vhodný pre menšie webové stránky, ktoré sa snažia nadviazať prítomnosť online.

Plán Enhanced stojí 12,99 $ mesačne a je vhodný pre menšie podniky alebo internetové obchody. Dodáva sa so všetkými funkciami plánu Starter, má však viac úložného priestoru (5 GB), obsahuje 20 položiek internetového obchodu, prémiové témy, 3 vlastné e-mailové adresy a podporu prostredníctvom e-mailu a živého chatu.

Najobľúbenejší program Webs.com, Pro, sa predáva za 22,99 $ mesačne. Tento plán je ideálnou voľbou pre internetové obchody a ponúka neobmedzené úložisko, neobmedzené položky internetového obchodu, prémiové témy, vlastné e-mailové adresy, odosielanie vyhľadávacích nástrojov, posilňovač SEO, e-mail, live chat a telefonickú podporu.

Ak sa zaregistrujete na niektorý z platených programov, ale nie ste spokojní, môžete zrušiť svoje predplatné do 30 dní, aby ste dostali peniaze späť..

Zákaznícka podpora na webe.com

Každý plán má k dispozícii rôzne úrovne podpory. Plány Starter sa dodávajú iba s e-mailovou podporou. Plán Enhanced obsahuje e-mailovú aj živú podporu, zatiaľ čo program Pro obsahuje podporu na všetkých troch kanáloch: e-mail, live chat a telefón.

Nie je však jasné, či webové stránky poskytujú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a či sú dostupné iba počas úradných hodín.

Weby majú tiež komunitné fórum, ktoré môže byť užitočné pre bezplatných používateľov, ale aj pre tých, ktorí majú program Starter, ktorí sa obmedzujú iba na e-mailovú podporu..

Pros & Nevýhody Webs.com

Webs je platforma na vytváranie webových stránok zameraná na začiatočníkov, ktorá ponúka praktické nástroje, ktoré môže ktokoľvek použiť na zostavenie webovej stránky. Ak chcete získať úplný obraz o weboch, tu sú jeho výhody a nevýhody:

Pros

 • Intuitívna užívateľsky prívetivá platforma na tvorbu webových stránok;
 • Veľa bezplatných a prémiových šablón;
 • Bezplatná verzia podporovaná reklamami, ktorej platnosť neskončí;
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Zadarmo doménové meno.

Zápory

 • Rôzne možnosti podpory pre rôzne plány;
 • Niektoré zastarané šablóny zadarmo;
 • Nemožno exportovať web.

Záver kontroly Webs.com

Ak ste začiatočník, zistíte, že webové stránky sa dajú ľahko používať a majú dobrú škálu funkcií, ktoré pravdepodobne používate pre svoje stránky. Weby dokonca obsahujú funkcie, ktoré nenájdete u iných tvorcov webových stránok (napr. Funkcia webových stránok pre členov) a sú vybavené aj dobrými funkciami elektronického obchodu..

Je však dôležité pamätať na to, že webové stránky sú vytvorené výhradne pre potreby menších webových stránok a online obchodov, takže ak hľadáte internetový obchod s vysokou návštevnosťou s tisíckami až tisíckami produktov, webové stránky nie sú pre vás a odporúčame vyskúšať ďalšie, robustnejšie nástroje na tvorbu webových stránok v oblasti elektronického obchodu, ako sú BigCommerce alebo Shopify.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector