Recenzia súboru Sitejet

01.06.2020
Tvorcovia webových stránok 'Recenzia súboru Sitejet
0 11 мин.

Hľadáte spôsob, ako vytvoriť nový web? V súčasnosti je modernou metódou na splnenie tejto úlohy použitie nástroja na tvorbu stránok. Platforma na tvorbu webových stránok je presne to, čo znie: nástroj, ktorý môžete použiť na navrhovanie a vývoj svojich vlastných webových stránok.


A viete, čo je na tom najlepšie? Aby ste túto platformu nemohli používať, nemusíte byť webový vývojár. Iste, ak viete, ako kódovať webovú stránku, môžete to urobiť tiež. Ale použitie nástroja na tvorbu stránok znamená použitie nástroja drag-and-drop alebo systému na správu obsahu (CMS) bez potreby znalosti programovania..

V tomto článku sa pozrieme na súbor Sitejet. Toto je platforma na vytváranie stránok, ktorú používa veľa ľudí na celom svete. Od začiatku vám môžem povedať, že stojí za to vyskúšať, či chcete, aby sa váš vlastný web vytvoril v krátkom čase.

Pozrime sa na funkcie, ktoré predstavuje, ceny a šablóny webových stránok, ktoré sa použili pri navrhovaní vašich nových stránok. Najskôr však stručne predstavíme Sitejeta:

Prehľad Sitejet

Rovnako ako som už spomenul vyššie, Sitejet je platforma na tvorbu webových stránok, ktorú používajú tisíce ľudí v globálnom meradle. Jeho cieľom je prijať gigantov ako WordPress. To nie je ľahká úloha. Koniec koncov, zo všetkých online webov dnes je viac ako 25% poháňaných WordPress. To hovorí veľa o Sitejete, hlavne o tom, že spoločnosť má nekonečné úsilie o dosiahnutie veľkých cieľov.

Byť rovnako dobrý ako WordPress alebo ešte lepší, nie je ľahký účel. Sitejet však vynakladá veľké úsilie na vývoj a vývoj nástroja, ktorý konkuruje WordPress. Z tohto článku uvidíte, že súbor Sitejet prichádza s mnohými funkciami (nespomenieme ich všetky) a výhodami, ktoré umožňujú novým vlastníkom webových stránok vytvoriť si online prítomnosť..

Bez ďalších okolkov sa porozprávajme o niektorých funkciách a zdrojoch, ktoré Sitejet obsahuje:

Funkcie súboru Sitejet

Najprv by ste mali vedieť, že Sitejet je systém správy obsahu WYSIWYG. Čo to znamená? WYSIWYG znamená „Čo vidíte, je to, čo dostanete“. Teraz, keď to viete, je celkom zrejmé, čo robí Sitejet.

Sitejet-funkcie

Svoj web môžete vytvoriť takým spôsobom, aby ste presne videli, aký bude výstup, keď bude web online, aby si ho návštevníci mohli pozrieť. V zásade sa všetko, čo robíte v editore, zobrazí priamo v prehliadači, takže budete vedieť, čo sa má podľa vašich predstáv zmeniť..

Ďalšou skvelou vlastnosťou, ktorú má len málo tvorcov webových stránok, je možnosť prispôsobiť webovú stránku vašej firemnej identite. Dovoľte mi trochu vysvetliť. Povedzme, že vlastníte spoločnosť a chcete si vytvoriť svoju vlastnú prítomnosť na webe tým, že prejdete na internet pomocou nového webu. Keďže už spoločnosť vlastníte, je celkom pravdepodobné, že s ňou budete mať aj logo.

Toto logo je tu dôležitým aspektom. Keď vytvoríte novú webovú stránku so spoločnosťou Sitejet pre svoju spoločnosť, môžete poskytnúť obrázok s logom po ruke a spoločnosť Sitejet prispôsobí vzhľad webovej stránky svojmu už existujúcemu logu. Týmto spôsobom bude všetko prepojené a vaša online prítomnosť bude vyzerať oveľa profesionálnejšie. Aké úžasné je to?

Tu je ďalší skvelý bonus: pomocou služby Sitejet môžete svoj web kedykoľvek obnoviť na pôvodný vzhľad, kedykoľvek to uznáte za vhodné. Ako je to možné? Sitejet je dodávaný s integrovanými funkciami zálohovania. Zálohu svojho existujúceho dizajnu webových stránok môžete kedykoľvek vytvoriť.

Keďže máte tento bonus, obnovenie pôvodnej verzie je veľmi jednoduché. Vezmite si jednu zo záloh, ktoré ste predtým vytvorili, a urobte z nej hlavný dizajn, na ktorom v súčasnosti pracujete. Týmto spôsobom budete mať každý návrh alebo verziu stránok pripravené na použitie.

Za zmienku stojí, že zálohy nie sú bežnou súčasťou každej online služby a platformy na vytváranie stránok nie sú výnimkou. Väčšina ostatných spoločností si bude účtovať dosť veľa za to, že budú pravidelne zálohované. S Sitejet sa nemusíte obávať.

Ak chcete na svojom webe pracovať spolu s tímom odborníkov, môžete to urobiť tiež. Táto platforma bola pôvodne vytvorená na podporu tímovej práce. Svojim spolupracovníkom a dokonca aj zákazníkom môžete nechať vytvárať anotácie priamo na novom návrhu stránky. Produktivita je pri takýchto výhodách štandardom.

Čo je to, čo každá webová stránka, bez ohľadu na jej typ, potrebuje? Áno, hosting. Našťastie Sitejet tiež poskytuje webhostingové služby pre stránky vytvorené pomocou ich nástroja. Keď ste s webom hotoví, nemusíte nutne hľadať webhostingový plán iný ako Sitejet. Poskytujú rozumné a efektívne plány webhostingu pre každého klienta (dotkneme sa toho, keď sa dostaneme k stanovovaniu cien).

Ste na voľnej nohe? Ak áno, budete radi, keď viete, že súbor Sitejet je vybavený funkciami špeciálne vytvorenými na pomoc nezávislým podnikateľom pri rozširovaní ich podnikania. Napríklad môžete pre svojich klientov ľahko vytvoriť webovú stránku, rovnako ako to urobiť pre seba. A ich poskytovanie je tiež jednoduché. To vám neumožňuje veľa služieb. Našťastie je Sitejet jednou z mála spoločností.

Existuje mnoho ďalších funkcií, ktoré by sme mohli uviesť tu. Ide však o to, že Sitejet sa môže postarať o takmer všetko, čo súvisí s tvorbou webových stránok a ich hosťovaním. Teraz si povedzme trochu o témach, ktoré môžete použiť v službe Sitejet:

Témy Sitejet

V závislosti od vašich osobných potrieb poskytuje Sitejet mnoho rôznych šablón pripravených na použitie pre kohokoľvek. Napríklad máte témy špeciálne vytvorené pre osobné portfóliové weby alebo pre malé podniky, medzinárodné spoločnosti a dokonca aj pre blogovanie. Samozrejme, aj nezávislí ľudia môžu ľahko vytvoriť svoj vlastný osobný web na propagáciu svojich služieb.

Každý moderný tvorca webových stránok by mal mať jeden veľmi dôležitý aspekt: ​​použité šablóny musia reagovať. To znamená, že keď vytvoríte webovú stránku pomocou určitej témy, musí vyzerať dobre na všetkých typoch zariadení (stolné / prenosné počítače, tablety a smartfóny). Pretože čoraz viac ľudí surfuje na webe pomocou prenosných zariadení, potrebujete ako základ svojej webovej stránky responzívnu tému.

Sitejet má také témy. Môžete vyhľadávať v širokej škále a všetky z nich sú vyladené, aby vyzerali dobre bez ohľadu na zariadenie.

Ak viete, ako postupovať pri vývoji webu, budete radi, že Sitejet vám umožní prispôsobiť vzhľad navrhovaného webu tak, že prejdete do zdrojového kódu. Áno, umožňujú vám upraviť kód HTML, CSS a JS, na ktorom sú vaše webové stránky postavené.

Ceny Sitejet

A čo ceny? Možno si myslíte, že takáto služba musí stáť majetok, však? No, nie presne. Keď začnete, dostanete 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu služby. Takže máte veľa času vyskúšať všetky aspekty tejto úžasnej platformy. Po uplynutí skúšobného obdobia si musíte zvoliť mesačnú alebo ročnú platbu podľa svojich potrieb.

Sitejet-cenová

Môžete si vybrať medzi 3 rôznymi plánmi:

 • Profesionál: náklady 5 dolárov mesačne, ak platíte rok vopred (7 dolárov mesačne)
 • Tím: 19 USD mesačne za ročnú platbu (25 USD mesačne)
 • Agentúra: 89 $ / mesiac pre ročnú platbu (99 $ mesačne)

Ak potrebujete služby iba pre seba, mali by ste použiť profesionálny plán. Dokonca aj mesačne je pomerne lacný (iba 7 dolárov mesačne). Za túto cenu získate:

 • 1 hosťovaná webová stránka zadarmo. Každá ďalšia webová stránka stojí 5 dolárov mesačne.
 • Tvorca webových stránok so všetkými jeho funkciami.
 • Nástroj na automatické generovanie webových stránok (uvedený vyššie).
 • Možnosť pre vašich klientov zanechať spätnú väzbu na konkrétne návrhy.
 • Umožnite svojim zákazníkom (iba ak chcete) do istej miery prispôsobiť svoje webové stránky.

Ako vidíte zhora, hosting je zahrnutý aj do najlacnejšieho balíka. Je však potrebné si všimnúť, že na viacerých webových stránkach sa môže stať dosť nákladným (každý ďalší web 5 dolárov mesačne). Najlepšie je, ak pravidelne vytvárate webové stránky ako nezávislí.

Klady a zápory Sitejetu

Sitejet je skutočne dobrý tvorca webových stránok a môže konkurovať veľkým hráčom v cenách aj ponúkaných funkciách. Existuje však niekoľko nevýhod, ktoré by ste mohli vedieť. Tu prichádzajú klady a zápory Sitejetu:

Pros

 • Ľahko použiteľný WYSIWYG CMS
 • Úžasná podpora zákazníkov
 • Automatický generátor webových stránok
 • Funkcia zálohovania a obnovy
 • Funkcia riadenia projektu
 • Super rýchly hosting s CDN a SSL

Zápory

 • Nedostatok miniaplikácií a doplnkov
 • Žiadny trh APP
 • Žiadny bezplatný plán (bezplatná skúšobná verzia je k dispozícii)
 • Menej šablón v porovnaní s konkurenciou

Záver – Ak používate Sitejet?

Teraz viete, ako Sitejet funguje a prečo sa toľko ľudí rozhodne používať. Hovorili sme o niektorých skvelých funkciách, ktoré získate aj s najlacnejším balíkom. To všetko sú vítané bonusy potrebné na efektívnu správu webovej stránky.

Šablóny používané aplikáciou Sitejet sú tiež špičkové. Všetky reagujú, to znamená, že moderná webová stránka môže dokonale vyzerať na všetkých typoch zariadení. Najlepšie na nich je, že za ich používanie nemusíte platiť ďalšie poplatky.

Celkovo by sa Sitejet mohol ľahko stať konkurenciou proti iným platformám na tvorbu stránok. Nebudete sklamaní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector