Recenzie DudaMobile.com

01.06.2020
Tvorcovia webových stránok 'Recenzie DudaMobile.com
0 9 мин.

DudaMobile.com je popredný tvorca webových stránok pre domácich majstrov, ktorý sa zameriava na pomoc jednotlivcom a profesionálom pri vytváraní natívne responzívnych webových stránok a webových stránok určených iba pre mobilné zariadenia. Tento nástroj na tvorbu webových stránok vám tiež umožňuje vytvoriť ultra personalizovanú webovú stránku, ktorá sa mení na základe spúšťacích prvkov, ako sú denný čas, typ zariadenia a poloha..


Napriek tomu, že sa primárne zameriavame na budovanie mobilných webových stránok, ako uvidíte v našej recenzii DudaMobile.com, táto služba ponúka aj responzívneho tvorcu webových stránok, ktorý je dodávaný s pôsobivou sadou funkcií elektronického obchodu, vďaka ktorým je Duda internetovým obchodom. staviteľ samostatne.

Prehľad DudaMobile.com

Spustené v roku 2010 do roku 2010 Itai Sadan a Amir Glatt, Duda vystúpil z túžby pomôcť malým a stredným podnikom udržať krok s vývojom mobilných technológií, ktoré si vyžadovali lepšie skúsenosti s mobilným prehliadaním.

Zatiaľ čo veľké spoločnosti so zdrojmi a technickým know-how dokázali rýchlo splniť tieto meniace sa požiadavky, malé a stredné podniky zaostávali. Tvorcovia DudaMobile to uznali a vytvorili službu, ktorá by mohla vyrovnať rovnaké podmienky.

Spoločnosť Duda so sídlom v Palo Alto v Kalifornii sa pýši hostingom viac ako 5 miliónov webových stránok a získaním 10 ocenení v minulom roku..

Plány DubaMobile & stanovenie ceny

dudamobile plány ceny

Spoločnosť Duda ponúka 3 úrovne cien v závislosti od požadovanej čiastkovej služby – Tvorca responzívnych webových stránok (tvorca responzívnych webových stránok typu všetko v jednom), Tvorca webových stránok iba pre mobilné zariadenia alebo plán distribútora spoločnosti Duda.

Plán zadarmo

Reagujúci tvorca stránok aj mobilný tvorca stránok majú plán zadarmo, ktorý vám umožní vychutnať si všetky základné vlastnosti Dudy. Medzi tieto bezplatné plány patrí hosťovanie na serveri Amazon Cloud, možnosť vytvorenia natívne reagujúcej webovej stránky alebo mobilnej stránky, analytické a sledovacie nástroje, doména Duda (mysite.dudaone.com) alebo iba mobilná doména (mobile.dudamobile.com/site/mysite). ), podpora komunity a reklamy Duda.

Okrem týchto funkcií responzívna verzia bezplatnej webovej stránky tiež podporuje funkcie elektronického obchodu, ako je vytvorenie obchodu s 10 produktmi, 2 kategórie produktov, nástroje na správu objednávok a zákazníkov, ako aj integrácia  Poskytovatelia platieb PayPal, Stripe a Global Gateway.

Responzívne plány webových stránok

webové stránky reagujúce na dudamobily

Okrem bezplatnej verzie existujú v tejto kategórii ďalšie dva plány – plán Business + a plán Business + eCommerce.

Oba plány zahŕňajú základné funkcie, ktoré by ste získali pri bezplatnej verzii – s výnimkou toho, že s týmito plánmi môžete pridať vlastnú doménu – a zahŕňajú bezpečné pripojenie prostredníctvom protokolu HTTPS, zálohovania stránok, oznámení push push prehliadača Chrome, režimu pre vývojárov a viacjazyčných webových stránok..

Program Business + obsahuje rovnaké možnosti elektronického obchodu, ktoré sú súčasťou bezplatnej verzie, zatiaľ čo plán Business + eCommerce vám umožňuje vytvoriť obchod s produktmi až s 2500 produktmi, neobmedzenými kategóriami produktov, 30 a viac poskytovateľmi platieb, recenzie produktov integrované s Facebook a zahŕňa niekoľko nástrojov na správu, SEO, marketing, sledovanie a podávanie správ.

Spoločnosť Duda účtuje za plán Business + 14,25 USD / mesiac (ročný plán) alebo 19 USD / mesiac na mesiac, s možnosťou získať miesto na celý život s paušálnou sadzbou 299 USD. Plán Business + eCommerce stojí 22,50 dolárov / mesiac (ročný plán) alebo 29 dolárov / mesiac na mesiac pre obchod so 100 produktmi a 36,75 dolárov / mesiac (ročný plán)
alebo 46 dolárov mesačne pre obchod s 2500 produktmi.

Plány webových stránok iba pre mobilné zariadenia

dudamobile iba pre webové stránky

Bezplatný plán je v tejto kategórii doplnený prémiovým plánom, ktorý sa predáva za 7,20 $ / mesiac (ročný plán)
alebo 9,99 $ mesačne alebo jednorazový poplatok 159 USD za získanie prémiovej stránky určenej len pre mobilné zariadenia na celý život.

Tento plán prichádza s e-mailovou podporou, vlastnou doménou, upozorneniami push v prehliadači Chrome a prémiovými funkciami, ako je napríklad telefonické telefonovanie.

Predajný plán spoločnosti Duda Pro

Plány predajcu dudapro

Program pre distribútorov webových stránok spoločnosti Duda stojí 249 USD ročne a predajcovia majú prístup k 40% zľavám na všetkých webových stránkach spoločnosti Duda a ku komplexnej skupine nástrojov navrhnutých na maximalizáciu efektivity podnikania a ziskovosti. Záujemcovia o plán spoločnosti Duda Pro môžu službu vyskúšať s 30-dňovou skúšobnou lehotou.

Funkcie DudaMobile

dudamobilové funkcie

Plány spoločnosti DudaMobile prichádzajú s funkciami, ktoré zaisťujú rýchle načítanie webových stránok, flexibilitu a ultra prispôsobiteľnosť v dizajne, výkonné marketingové nástroje a nástroje elektronického obchodu a spoľahlivý hosting. Stručne povedané, tu sú funkcie, vďaka ktorým je DudaMobile vedúcou službou pri budovaní silnej online prítomnosti:

 • Preferovaný nástroj na tvorbu webových stránok Google: Webové stránky DudaMobile sú automaticky optimalizované pre Google PageSpeed a úplne v súlade s najlepšími postupmi spoločnosti Google;
 • Flexibilná kontrola dizajnu: môžete si vybrať z neustále sa rozširujúcej galérie nádherných natívne responzívnych šablón, prispôsobovať ich v režime vývojára, upravovať prvky podľa zariadenia a prispôsobovať všetko vrátane fontov, obrázkov, videí, textových odkazov na webové stránky atď .;
 • Nástroj Ultra-Personalization: využívať vopred pripravené pravidlá prispôsobenia, vytvárať vlastné pravidlá prispôsobenia a používať čas, miesto, počet návštev, spúšťače adries URL a typov zariadení na vytvorenie mimoriadne osobného prehľadávania;
 • Import jedným kliknutím: Duda vám umožňuje importovať všetky vaše existujúce obrázky, text, sociálne informácie z existujúceho webu alebo z Facebooku jediným kliknutím;
 • Vytvorenie internetového obchodu: vybudujte výkonný obchod s elektronickým obchodom so zabudovaným riešením eCommerce od spoločnosti Duda, ktoré vám umožní vytvoriť plne responzívny internetový obchod, či už predávate fyzický tovar z digitálneho tovaru. Povoľte automatický výpočet dane, generujte kupóny, usporiadajte produkty do kategórií, zobrazujte zľavy, možnosti dopravy, sadzby za dopravu a kódy sledovania miest;
 • Spoľahlivá architektúra webových stránok: Hosting webových služieb Amazon, certifikáty SSL, globálne CDN, zálohy stránok a dynamické poskytovanie sú iba niektoré z funkcií, vďaka ktorým sú webové stránky spoločnosti Duda bezpečné, stabilné, rýchle a spoľahlivé;
 • Viacjazyčná funkcia: táto funkcia umožňuje sprístupniť vaše webové stránky vo viac ako 55 jazykoch;
 • Praktická integrácia platformy: rozšíriť funkčnosť svojich webových stránok o užitočný marketing (napr. MailChimp), sociálne médiá (Facebook, Instagram, Reddit, TripAdvisor atď.), elektronický obchod (napr. PayPal) a ďalšie integrácie;
 • Duda White Label Editor: umiestnite platformu Duda pod svoju značku pomocou funkcie White Label Editor.

Zákaznícka podpora na DudaMobile

zákaznícka podpora spoločnosti duda

Zákaznícka podpora spoločnosti Duda zahŕňa pomoc so sprievodcom, podporu živého chatu a telefonickú podporu 18 hodín denne pre zákazníkov spoločnosti DudaPro. Pri bezplatných programoch verzií je k dispozícii iba podpora komunít, zatiaľ čo iné plány (plány iných ako DudaPro) obsahujú e-mailovú podporu.

Výhody a nevýhody DudaMobile

DudaMobile je skutočný nástroj na tvorbu webových stránok typu všetko v jednom, ktorý umožňuje rozsiahle možnosti prispôsobenia a biele označenie. Služba spoločnosti Duda na tvorbu webových stránok má veľa výhod a má len niekoľko nevýhod.

Pros:

 • Bezplatná responzívna verzia stránky s funkciami internetového obchodu;
 • Silné nástroje na vytváranie mobilných stránok;
 • Unikátny ultra-personalizačný nástroj;
 • Celoživotné plány pre jednorazový paušálny poplatok;
 • Preferovaný nástroj na tvorbu stránok od spoločnosti Google.

Zápory:

 • Obmedzené možnosti podpory zákazníkov;
 • Nemožno exportovať web a presťahovať sa na iného hostiteľa.

Záver preskúmania DudaMobile

Služby spoločnosti DudaMobile sú vyladené tak, aby vyhovovali požiadavkám SMB. Či už chcú vytvoriť jeden pager, blog, obchodnú webovú stránku alebo webovú stránku elektronického obchodu, Duda zabezpečí, aby všetky stránky vytvorené pomocou tohto nástroja reagovali na všetkých zariadeniach. Ak stále diskutujete o tom, či sa pripojiť k spoločnosti Duda, zaregistrujte sa na bezplatnú verziu a sami sa rozhodnite, či je nástroj DudaMobile nástrojom, ktorý sami vidíte, pomocou ktorého môžete zostaviť svoju responzívnu stránku alebo iba pre mobilné zariadenia..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector