Recenzie na weebly.com

Dnes je jednoduchšie a lacnejšie začať online, než si myslíte. S toľkými nástrojmi a softvérom si každý môže vytvoriť profesionálnu webovú stránku bez potreby použitia programovacieho jazyka. Často si vyberáte fandov, ako aj majiteľov malých firiem, aby svoje webové stránky vytvorili pomocou nástroja na tvorbu webových stránok. V tomto článku sa zameriam na najobľúbenejší nástroj na vytváranie webových stránok Weebly.


Weebly bol uvedený na trh v roku 2006 skupinou študentov vysokých škôl. Stal sa rýchlo úspechom; čas v roku 2007 zaradil Weebly medzi 50 najlepších webových stránok, zatiaľ čo v roku 2008 bol uvedený v voľba pre malé podniky vytvoriť webovú stránku. V roku 2008 Weebly oslovil viac ako milión používateľov.

Weebly je ľahko použiteľný webový tvorca drag and drop, ktorý je neustále vylepšovaný a podporuje tiež editáciu CSS / HTML. Je ideálne pre jednotlivcov a malé podniky, aby navrhli svoje vlastné webové stránky bez toho, aby museli používať kód alebo mať zručnosti s webovým dizajnom. V ďalšej časti tohto prehľadu Weebly vám ukážem klady a zápory použitia tohto nástroja na tvorbu stránok. Poskytne vám niekoľko tipov, ako rýchlo začať svoj web a aký plán chcete zvoliť.

Čo je dobré na webe Weebly.com?

Žiadne programovanie: nemusíte písať alebo kopírovať prilepovací kód, aby ste do svojich webových stránok mohli integrovať rôzne funkcie alebo rozloženia. Tvorca stránok uľahčuje vkladanie webových prvkov a médií na vaše webové stránky bez znalosti programovania webu.

Začnite rýchlo: s Weebly môžete spustiť svoje stránky za pár minút. Stačí si vybrať tému, ktoré najlepšie vyhovuje vašim webovým stránkam, drag and drop element, vytvoriť potrebné stránky a naplniť ich obsahom, publikovať web priamo do svojej domény.

doména & Zahrnutý hosting: registrácia domény a spravovanie hostingového účtu môžu byť pre nováčikov ťažké. Webhosting je súčasťou každého hostingového balíka, zatiaľ čo bezplatná doména na jeden rok je k dispozícii pri každom platenom pláne. S Weebly môžete tiež ľahko registrovať nové domény.

Prémiové vzory: môžete si vybrať zo širokej škály vysoko kvalitných prémiových tém a používať ich zadarmo. Úpravy a prispôsobenie týchto návrhov je ľahké s tvorcom. Môžete tiež importovať svoju vlastnú tému a prispôsobiť ju pomocou aplikácie Weebly.

Ľahko použiteľný Builder:  s jednoduchým tvorcom drag and drop môžete ľahko vložiť širokú škálu widgetov a pridať funkcie na svoj web. Jediným kliknutím môžete pridať textové polia, tituly, obrázkové galérie, tlačidlá, informačné a informačné formuláre, mapy, médiá (video, audio, dokumenty, súbory), produkty a tiež vložiť Google AdSense..

Čo je zlé na weebly.com?

Ste zaseknutý: Weebly ponúka bezplatné hostingové služby pre webové stránky zostavené pomocou ich nástroja. Problém je v tom, že nemôžete presunúť svoje stránky na iného poskytovateľa hostingu. Doménu zaregistrovanú v službe Weebly určite môžete preniesť na iného registrátora, ale webovú stránku nie je možné presunúť na iný server. Pri použití tohto nástroja na tvorbu stránok by ste to mali zvážiť.

E-mailová služba: Weebly neponúka bezplatnú e-mailovú službu. Stále môžete pridať firemnú e-mailovú adresu, napríklad [email protected], ale iba prostredníctvom služby Google App, ktorá stojí navyše.

Weebly Price & stanovenie ceny

V hoteli Weebly si môžete vybrať zo štyroch rôznych plánov. Bezplatný plán zahŕňa webový tvorca Weebly, bezplatnú subdoménu, bezplatné hostovanie s obmedzením úložiska až 500 MB a podporu chatu a e-mailu. Tento plán je vynikajúci na testovanie a vyskúšanie staviteľa.

weebly plány a ceny

Prémiové plány začínajúce od 8,00 dolárov mesačne a zahŕňajú Weeblyho drag and drop builder, bezplatnú doménu na jeden rok, žiadny limit úložného priestoru, bezplatný hosting, umožňujú vytvárať neobmedzené stránky, odstraňujú Weebly branding a tak ďalej. Plán „Štartér“ je vynikajúci na vytvorenie štandardného webu s vlastným názvom vašej domény a vlastnou firemnou e-mailovou adresou. Plán „Pro“ je ideálny pre webové stránky s členstvom, zatiaľ čo plán „Business“ najlepšie vyhovuje potrebám stránok elektronického obchodu.

Weebly eCommerce – Vytvorte online obchod

Mohli by ste sa teda opýtať, aké dobré a bezpečné je predávať produkty spoločnosti Weebly a aké ľahké je ich nastavenie. Najprv by ste si mali uvedomiť, že každý prémiový plán umožňuje predávať produkty online. So Starterom môžete predávať až 10 produktov, s Pro až 25 produktmi, zatiaľ čo s obchodným plánom nie je nijako limitované, koľko produktov môžete pridať.

S obchodným plánom môžete predávať aj digitálne produkty. Súčasťou tohto plánu je aj správa zásob, doprava a daňová kalkulačka a možnosť pridania kódov kupónov do vášho obchodu. Podnikateľský plán je dodávaný s certifikátom SSL, ktorý umožňuje vašim zákazníkom platiť priamo vo vašej doméne a uchovávať ich informácie v bezpečí.

Nastavenie obchodu je jednoduché. V nástroji Weebly Builder prejdite do obchodu a kliknite na tlačidlo Pridať stránku v obchode. Tým sa vytvorí nové menu a tiež stránka, na ktorej môžete pridávať svoje produkty (nastaviť názov, ceny, odovzdávať obrázky, nastaviť množstvo produktu atď.). Môžete tiež importovať produkty zo súboru CSV.

Weebly online podpora

Aj keď je tvorca stránok priamočiary a ľahko použiteľný, ako nováčik pravdepodobne budete v určitom štádiu potrebovať pomoc. Od pracovníkov Weebly môžete získať pomoc telefonicky, e-mailom a chatom. Ak potrebujete rýchlu pomoc, môžete si tiež prezrieť ich databázu znalostí a fórum komunity.

Služba Weebly Email

Aj keď pri štandardnom pláne hostenia môžete vytvoriť vlastnú firemnú e-mailovú adresu bez ďalších nákladov, táto funkcia nie je zahrnutá v službe Weebly zadarmo..

Weebly sa integruje so službou Google Apps for Business, čo stojí 50 dolárov ročne na používateľa. Toto pridáva možnosť skombinovať e-mailové adresy vašej domény s Gmailom a mať tiež kompletnú sadu aplikácií, ako sú kalendár, ukladací priestor a chat. Balík Google Apps vám umožňuje pristupovať k e-mailu kdekoľvek a spravovať svoje webové stránky a e-maily z jedného miesta priamo od Weebly.

Weebly Témy & designs

temné témy a vzory

Tvorca webových stránok Weebly prichádza so širokou škálou vysoko kvalitných motívov a návrhov, ktoré môžete používať bezplatne. Ak však žiadny z týchto vzorov nevyhovuje vašim potrebám, môžete si kúpiť motívy z iných webových stránok (iba motívy Google Weebly) a importovať ich do nástroja Weebly Builder..

Všetky motívy dostupné na weebly.com sú pripravené pre mobilné zariadenia (responzívne) a optimalizované pre SEO, takže si nemusíte robiť starosti s problémami so zobrazením vášho obsahu používateľmi alebo s vyhľadávacími nástrojmi, ktoré prehľadávajú váš web.

Weebly Free Site Builder

Tvorcu webových stránok Weebly môžete vyskúšať bezplatne. Okrem toho dostanete bezplatnú subdoménu (napríklad http://yoursite.weebly.com) na publikovanie svojich webových stránok. Ak nechcete upgradovať svoj účet na platený program, nemusíte poskytovať žiadne finančné informácie. Mali by ste si uvedomiť, že bezplatný účet má obmedzenú kapacitu a funkcie hostenia. Napríklad na bezplatnom účte nemôžete používať funkciu elektronického obchodu, nemôžete odstrániť pätu značky Weebly a nemôžete pripojiť svoju vlastnú doménu..

Záver – je pre vás Weebly?

Nie je tajomstvom, že Weebly nie je pre každého, ale pre tých, ktorí hľadajú lacné a ľahko použiteľné riešenie na vytváranie a správu svojich webových stránok, je Weebly určite dobrá voľba na zváženie. Jednotlivci aj malé podniky môžu svoje webové stránky nastaviť a udržiavať s minimálnou prácou a námahou.

Viac informácií o tom, aké ľahké je vytvoriť webovú stránku pomocou aplikácie Weebly, nájdete v našej príručke Weebly.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map