Огляд BoldGrid

У наші дні вам не потрібно бути веб-дизайнером або розробником, щоб створити професійний веб-сайт. Існує багато інструментів і програмного забезпечення, що дозволяє створити чудовий сайт без необхідності введення єдиного рядка коду. У цій статті я розгляну BoldGrid, потужний конструктор веб-сайтів із перетягуванням WordPress.


Завдяки InMotion хостингу я мав можливість спробувати BoldGrid. У наступному я поділюсь своїм досвідом зі створенням веб-сайтів і розповім, що мені подобається і що мені не подобається в BoldGrid. Продовжуйте читати цей огляд BoldGrid; Я також дам вам кілька порад!

Що добре в BoldGrid?

Побудований для WordPress: будучи розробником, більшу частину часу я вибираю WordPress для створення веб-сайту для себе або для клієнтів. BoldGrid – це чудове розширення для WordPress, яке зробить мою роботу набагато простішою та швидшою, створюючи власні макети та сторінки.

Швидкий запуск вашого веб-сайту: виберіть дизайн та структуру з розділу «Натхнення» BoldGrid та розмістіть його на своєму веб-сайті. Ця функція встановить тему та заповнить ваш веб-сайт за допомогою спеціальних сторінок та макетів.

Простий у користуванні редактор: BoldGrid оголошує нову кнопку стандартного редактора WordPress WYSIWYG, що дозволяє додавати власні сітки на сторінки чи публікації. Це дозволяє створити макет декількох стовпців за допомогою кнопок, текстових блоків, полів та зображень. Функція перетягування та перетягування дозволяє пересуватися по цих полях, тому варіації макетів в основному необмежені.

Easy Form Builder: потрібна спеціальна форма для вашого сайту? Виберіть із заздалегідь створених форм, відредагуйте та налаштуйте їх або створіть нову з нуля. Функція конструктора форм працює на основі NinjaForms.

Образи на льоту: пошук підключення BoldGrid – це API, який дозволяє швидко вставляти преміальні або безкоштовні фотографії прямо з вашої інформаційної панелі WordPress. Вам не потрібен інструмент редагування, просто виберіть зображення, яке ви хочете додати на свій сайт, виберіть потрібний розмір, і система автоматично завантажить та обріже зображення для вас.

Велика сумісність: якщо ви не хочете використовувати теми, доступні в BoldGrid, ви можете використовувати будь-який вибір, безкоштовно або преміум. Крім того, якщо ви хочете розширити функціонал свого веб-сайту іншими плагінами, вам не потрібно хвилюватися з приводу проблем несумісності. BoldGrid сумісний з усіма плагінами та темами WordPress.

Початок роботи: За кілька місяців BoldGrid значно покращився. Розробник сайтів дуже простий і веселий у використанні, а розпочати роботу також дуже просто. Ви можете попросити встановити BoldGrid під час оформлення замовлення на хостингу InMotion або завантажити його на свій AMP-хостинг InMotion (панель менеджера облікових записів) та встановити його на існуючий веб-сайт WordPress. Кожна установка BoldGrid потребує ключа підключення для підтвердження ліцензії.

Що погано в BoldGrid?

Неможливо придбати його окремо: Хоча ви можете використовувати BoldGrid, навіть якщо ви перестанете використовувати хостинг InMotion, на жаль, ви не можете отримати свою руку, лише якщо спочатку придбаєте хостинг-акаунт. Немає тестової версії, тому ви не можете спробувати її перед покупкою. Однак InMotion пропонує гарантію повернення грошей на 90 днів, тому якщо ви придбали план хостингу лише для використання BoldGrid, ви можете попросити відшкодування коштів, якщо вас не влаштовує.

Особисто я б рекомендував використовувати BoldGrid для створення сайту WordPress для себе або для своїх клієнтів. Тепер давайте подивимося, як встановити та як користуватися цим чудовим конструктором веб-сайтів, але спочатку подивіться наступне відео, щоб дізнатися, що стосується BoldGrid.

Як встановити BoldGrid?

Хоча BoldGrid недоступний у сховищі WordPress, установка цього плагіна дещо інша. Я покажу вам покроково, як завантажити та встановити BoldGrid на свій веб-сайт. Існує два варіанти налаштування BoldGrid на свій веб-сайт:

1. Ви можете подати запит на автоматичну установку BoldGrid, коли ви співаєте на хостинг InMotion

автоінсталятор boldgrid

2. Ви можете завантажити його з AMP InMotion (в розділі Встановити BoldGrid) і використовувати ключ підключення для перевірки.

завантажити безкоштовно boldgrid - з'єднати

Перший метод ідеально підходить для тих, хто тільки починає свіжий веб-сайт WordPress, а другий може бути корисним, якщо ви хочете використовувати BoldGrid на існуючому веб-сайті WordPress. Виберіть метод, який найкраще підходить вам.

Як користуватися BoldGrid?

 • оскільки ви не можете спробувати цей плагін, поки не отримаєте план хостингу від офіційного хоста BoldGrid (InMotion), я дам вам кілька порад та прикладів скріншотів щодо його використання; просто, щоб отримати уявлення про те, як це працює.

Побудова декількох сайтів за допомогою BoldGrid

Отримавши обліковий запис хостингу від InMotion та отримавши доступ до BoldGrid, ви можете встановити його на скільки завгодно сайтів WordPress. Немає обмежень у кількості сайтів, на яких можна використовувати BoldGrid. Просто встановіть плагін, активуйте його, вставивши свій унікальний ключ API Connect і починайте створювати потрібні макети.

Є BoldGrid кращим за інших?

На цьому етапі (бета-версія) порівняти BoldGrid з іншими популярними розробниками веб-сайтів дуже важко, але, будучи великим шанувальником WordPress, я вважаю за краще будувати свої сайти за допомогою BoldGrid, ніж за допомогою Wix або Squarespace. Не тільки тому, що я можу в будь-який час розширити функціональність свого сайту WordPress, але також можу перенести його на інший веб-хост, якщо хочу. З іншими розробниками сайтів вам доведеться назавжди залишатися в одній компанії.

Ось знімок скріншота BoldGrid.com що показує, як вони порівнюються з іншими розробниками веб-сайтів:

сміливе порівняння

Плюси BoldGrid & Мінуси

Немає ідеального програмного забезпечення там. BoldGrid має свої переваги та недоліки. Ваше завдання вирішити, чи BoldGrid – це щось, що вам потрібно.

Плюси

 • Сумісний з будь-якою установкою WordPress
 • Ви маєте повну власність на свій веб-сайт
 • Передається новому провайдеру веб-хостингу
 • Це чуйність & мобільний
 • Налаштуйте веб-сайт швидко та легко
 • Готові до використання заздалегідь створених тем та макетів
 • Натхнення із заселеним вмістом
 • Можливість налаштування веб-сайту для постановок
 • Створюйте та редагуйте необмежену кількість сторінок
 • Сумісний з будь-якою темою WordPress
 • Вбудована величезна бібліотека зображень з функцією обрізання

Мінуси

 • Немає інтегрованих інструментів електронної комерції
 • Немає можливості редагувати перегляд мобільних пристроїв
 • Доступно лише з придбаним хостинг-рахунком

Висновок – це BoldGrid для вас?

Я дуже задоволений BoldGrid. Я рекомендую цьому розробнику сайтів створити власний веб-сайт або зробити веб-сайти для своїх клієнтів.

Коли слід розглянути можливість використання BoldGrid? Якщо ви створюєте веб-сайти з WordPress і намагаєтеся створювати власні макети, BoldGrid – це конструктор сторінок, який ви повинні використовувати. BoldGrid доступний безкоштовно для кожного спільного плану хостингу від InMotionHosting.

Поєднання WordPress, BoldGrid та InMotionHosting є одними з найкращих способів створення, публікації та керування професійними та надійними веб-сайтами. Якщо ви хочете дізнатися більше про InMotion, будь ласка, прочитайте наш детальний огляд InMotion.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map