Огляд DudaMobile.com

DudaMobile.com – провідний розробник веб-сайтів, який зосереджується на наданні допомоги людям та професіоналам у створенні оригінальних веб-сайтів та веб-сайтів лише для мобільних пристроїв. Цей інструмент для створення веб-сайтів також дозволяє створити надто персоналізований веб-сайт, який змінюється на основі тригерів, таких як час доби, тип пристрою та місцезнаходження.


Незважаючи на свою основну увагу на створенні мобільних сайтів, як ви побачите в нашому огляді DudaMobile.com, ця послуга також пропонує розробник веб-сайтів, що реагує на все, в одному, який пропонує вражаючий набір функцій електронної комерції, що робить Duda веб-магазином будівельник сам по собі.

DudaMobile.com Огляд

Запущений у 2010 році Ітаї Садан і Амір Глатт, Дуда виникла з бажання допомогти малому та середньому бізнесу не відставати від появи мобільних технологій, які вимагали кращого досвіду перегляду мобільних пристроїв.

Хоча великі компанії з ресурсами та технічним ноу-хау змогли швидко задовольнити ці мінливі вимоги, середні та середні підприємства відставали. Творці DudaMobile визнали це і створили сервіс, який міг би вирівняти ігрові умови.

Базуючись у Пало-Альто, штат Каліфорнія, Duda пишається тим, що розмістив понад 5 мільйонів веб-сайтів та завоював понад 10 нагород за останній рік.

Плани DubaMobile & Ціноутворення

Дудамобіль планує ціноутворення

Duda пропонує 3 шари ціноутворення залежно від підслужби, яку ви вибрали – чуйний Builder веб-сайтів (всебійний конструктор веб-сайтів), розробник веб-сайтів, призначений лише для мобільних пристроїв, або план продавця Duda.

Безкоштовний план

Як чуйний розробник сайту, так і розробник мобільних сайтів мають Безкоштовний план, який дозволяє користуватися всіма основними особливостями Дуди. Ці безкоштовні плани включають хостинг на Amazon Cloud, можливість створити чуйний веб-сайт або мобільний сайт, інструменти аналітики та відстеження, домен Duda (mysite.dudaone.com) або домен лише для мобільних пристроїв (mobile.dudamobile.com/site/mysite ), підтримка спільноти та оголошення Duda.

Окрім цих функцій, безкоштовна веб-версія безкоштовної версії також підтримує можливості електронної комерції, як створення магазину з 10-ма продуктами, 2-х категорій продуктів, інструментів управління замовленнями та клієнтами, а також інтеграцію  Провайдери платежів через PayPal, Stripe та Global Gateway.

Чуйні плани веб-сайтів

dudamobile - чуйні веб-сайти

Окрім безкоштовної версії, у цій категорії є ще два плани – Бізнес + та Бізнес + електронна комерція.

Обидва плани містять основні функції, які ви отримаєте за допомогою Безкоштовної версії – за винятком того, що можете додати користувальницький домен за допомогою цих планів – і включати захищене з’єднання через HTTPS, резервну копію сайту, надіслати сповіщення Chrome, режим розробника та багатомовний веб-сайт.

План Business + постачається з тими ж можливостями електронної комерції, які включені у безкоштовну версію, тоді як план Business + eCommerce дозволяє створити магазин товарів до 2500 продуктів, необмежену кількість категорій продуктів, 30+ постачальників платежів, огляди продуктів, інтегровані з Facebook, і включає кілька інструментів управління, SEO, маркетингу, відстеження та звітності.

Duda стягує $ 14,25 / місяць (річний план) або $ 19 на місяць для плану Business +, з можливістю отримати сайт для життя за фіксованою ставкою 299 доларів. План бізнес-електронної комерції коштує 22,50 дол. / Місяць (річний план) або 29 доларів на місяць для магазину на 100 товарів і 36,75 дол. / Місяць (річний план)
або 46 доларів США на місяць для магазину 2500 товарів.

Плани веб-сайтів лише для мобільних пристроїв

dudamobile - мобільні веб-сайти

Безкоштовний план – ця категорія оснащена планом преміум-класу, який продається за $ 7,20 / міс (річний план)
або $ 9,99 / місяць на місяць, або разова плата в розмірі 159 доларів США, щоб отримати лише мобільний веб-сайт преміум-класу.

Цей план постачається із підтримкою електронної пошти, користувацьким доменом, push-сповіщеннями Chrome та преміальними функціями, такими як “натискання на дзвінок”.

План реселерів Duda Pro

плани реселерів dudapro

Програма продавців веб-сайтів Duda коштує 249 доларів США на рік, а продавці мають доступ до знижок до 40% на всіх веб-сайтах Duda та до всебічного набору інструментів, розроблених для досягнення максимальної ефективності бізнесу та отримання прибутку. Ті, хто цікавиться планом Duda Pro, можуть перевірити послугу з 30-денним пробним періодом.

Особливості DudaMobile

особливості дудамобіля

Плани DudaMobile оснащені функціями, які забезпечують швидкий час завантаження вашого веб-сайту, гнучкість та надто налаштованість дизайну, потужні інструменти маркетингу та електронної комерції та надійний хостинг. Коротше кажучи, ось функції, які роблять DudaMobile провідним сервісом у створенні сильної присутності в Інтернеті:

 • Google Preferred Builder веб-сайтів: Веб-сайти DudaMobile автоматично оптимізуються для Google PageSpeed і повністю узгоджується з найкращими практиками Google;
 • Гнучке управління дизайном: ви можете вибирати з постійно розширюваної галереї чудових шаблонів, що реагують на власну мережу, налаштувати їх у режимі розробника, редагувати елементи за допомогою пристрою та налаштовувати все, включаючи шрифти, зображення, відео, текстові посилання на веб-сайт тощо;
 • Інструмент ультра-персоналізації: використовувати заздалегідь правила персоналізації, створити власні правила персоналізації, а також використовувати час, місцеположення, кількість відвідувань, URL-адреси та тригери типу пристрою для створення ультрасоціального досвіду перегляду;
 • Імпорт одним клацанням: Duda дозволяє імпортувати всі наявні зображення, текст, соціальну інформацію з існуючого веб-сайту або Facebook одним натисканням кнопки;
 • Створення Інтернет-магазину: створити потужний магазин електронної комерції із вбудованим рішенням електронної комерції Duda, яке дозволяє створити повністю чуйний інтернет-магазин, незалежно від того, чи продаєте ви цифрові товари. Увімкнути автоматичний розрахунок податку, генерувати купони, впорядковувати товари за категоріями, відображати знижки, варіанти доставки, тарифи доставки та коди відстеження місця;
 • Надійна архітектура веб-сайтів: Хостинг веб-служб Amazon, сертифікати SSL, глобальний CDN, резервне копіювання сайтів та динамічне обслуговування – лише деякі функції, які роблять веб-сайти Duda безпечними, стабільними, швидкими та надійними;
 • Багатомовна функція: ця функція дозволяє зробити ваш веб-сайт доступним 55 мовами;
 • Зручна інтеграція платформ: розширити функціональність свого веб-сайту за допомогою корисного маркетингу (наприклад, MailChimp), соціальних медіа (Facebook, Instagram, Reddit, TripAdvisor тощо), електронної комерції (наприклад, PayPal) та інших інтеграцій;
 • Дуда Білий редактор етикетки: розмістіть платформу Duda під вашим брендом за допомогою функції White Editor Editor.

Підтримка клієнтів у DudaMobile

Служба підтримки клієнтів

Служба підтримки клієнтів Duda включає в себе допомогу, що керується, підтримку чату в реальному часі та підтримку телефонів 18 годин на день для клієнтів DudaPro. У планах безкоштовної версії доступна лише підтримка спільноти, тоді як інші плани (плани, що не належать до DudaPro) мають підтримку електронною поштою.

Плюси і мінуси DudaMobile

DudaMobile – це справжній інструмент для створення веб-сайтів все в одному, який дозволяє отримати широкі повноваження щодо налаштування та білу маркування. Служба побудови веб-сайтів Duda має багато переваг і лише кілька недоліків.

Плюси:

 • Безкоштовна чуйна версія сайту з функціями інтернет-магазину;
 • Сильні інструменти для створення мобільних сайтів;
 • Унікальний інструмент ультра-персоналізації;
 • Довічні плани одноразової квартирної плати;
 • Google віддав перевагу розробнику сайтів.

Мінуси:

 • Обмежені варіанти підтримки клієнтів;
 • Немає можливості експортувати сайт та перейти на інший хост.

Висновок DudaMobile

Служби DudaMobile налагоджені для задоволення потреб SMB. Незважаючи на те, що вони хочуть створити єдиний пейджер, блог, бізнес-сайт або веб-сайт електронної комерції, Duda гарантує, що всі веб-сайти, створені за допомогою їх інструменту, реагують на всі пристрої. Якщо ви все ще дискутуєте про те, чи приєднатися до Duda, підпишіться на безкоштовну версію та вирішіть для себе, чи DudaMobile – це інструмент, який ви бачите, як створити свій чуйний або мобільний сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map