Огляд квадратного простору

01.06.2020
Веб-сайти 'Огляд квадратного простору
0 9 мин.

Squarespace – це веб-сайт для створення веб-сайтів, який має унікальний стиль, набір функцій та, мабуть, найкращу колекцію тем веб-сайтів на ринку. Це не той тип платформи, який вітає вас з великою кількістю складних функцій. Натомість, ви зможете вивчити всі шаблони та ідеї, багато навчаючись у процесі. Завдяки Squarespace навіть початківці можуть розважатися над створенням веб-сайтів.


Як ми вже згадували, на вибір є багато видатних шаблонів, але список функцій також вражає. Вони мають усі функції, необхідні для створення сучасного блогу чи веб-сайту електронної комерції. Сюди входять інструменти для оптимізації зображень, підтримка CDN, підвищення продуктивності, галереї, безкоштовні високоякісні шрифти, найвищі функції інтернет-магазину, інтеграція соціальних медіа та багато іншого.

Звичайно, ми не кажемо вам, що в Інтернеті не можна знайти жодних дешевших рішень. Існує безліч високопопулярних платформ, які трохи дешевші, ніж Squarespace. Однак, якщо ви хочете потужного розробника веб-сайтів, який може запропонувати з точки зору дизайну та особливостей, ви обов’язково спробуйте. Наприклад, ви можете піти вперед і спробувати їх найпростіший і найдешевший пакет під назвою Особистий план. Це коштує лише 12 доларів на місяць щорічно або 14 доларів, якщо ви платите щомісяця.

За допомогою цього плану ви не матимете доступу до функцій електронної комерції, тому не зможете продавати в Інтернеті. Ви зможете спробувати всі основні функції, і Squarespace навіть надасть вам безкоштовний домен для підписки. План наступного рівня – це бізнес-план, який коштує 18 доларів США, якщо виставляти рахунок щороку, або 26 доларів, якщо щомісяця. Завдяки цьому ви зможете запустити стандартний інтернет-магазин, а також дозволяє налаштувати JavaScript та CSS свого сайту.

Є ще два плани, доступні спеціально для веб-сайтів електронної комерції, включаючи основні та розширені плани Інтернет-магазину. Перший коштує 26 доларів на місяць щорічно або 30 доларів щомісяця, тоді як більш сильний – 40 доларів США, якщо щомісячно виставляти рахунок, і 46 доларів якщо щомісяця. Обидва вони дозволяють вашим клієнтам створювати облікові записи та відновлювати їхні покинуті візки, коли вони захочуть. Також план надасть вам аналітику клієнтів, плавний контроль запасів та багато іншого.

Ви можете спробувати Squarespace у будь-який час, підписавшись на їх 14-денний пробний термін, і він навіть не вимагає даних вашої кредитної картки.

Як працює квадратний простір?

Після того, як ви зареєструєтесь, ваша мандрівка розпочнеться з вибору першого шаблону Squarespace. Існує приємний вибір з 90+ тем на вибір, кожна з яких є унікальною та легко настроюється. Ви можете сортувати їх за категоріями або просто вводити ключове слово і знаходити їх таким чином. Платформа не вимагає відразу вибирати її, ви можете просто переглянути та переглянути їх, якщо хочете.

Навіть якщо ви доопрацюєте шаблон, це насправді не має значення, оскільки ви можете перейти на інший, якщо він вам не сподобався. Коли ви виберете дизайн, який найбільше сподобався вам, Squarespace продовжить процес реєстрації облікового запису та запитає ваше ім’я та електронну адресу. Після введення інформації ви зможете розпочати роботу над темою в редакторі.

Підписавшись у Squarespace, ви отримаєте кілька корисних електронних листів, які пояснюють деякі основи та ведуть вас до навчальних посібників, де ви можете дізнатися більше. Навіть якщо у вас взагалі немає досвіду створення веб-сайтів, ви зможете швидко зрозуміти, як працює служба, і почати її ефективно використовувати.

Робота з редактором

Погляньте на редактор, і ви відразу побачите, що він розроблений з урахуванням недосвідченого користувача. У інтерфейсі все чітко викладено та інтуїтивно зрозуміло. Замість того, щоб додавати заплутану панель інструментів і тонну значків, як на багатьох інших платформах, Squarespace заповнює екран активним попереднім переглядом вашого сайту та меню лише з шести варіантів. Це абсолютні основні параметри: Сторінки, Дизайн, Комерція, Аналітика, Налаштування та Довідка. І справді, було б зовсім зайвим відображати більше, ніж це на екрані редактора.

Коли ви почнете експериментувати з платформою, ви зрозумієте, що доступно багато прихованих варіантів. Все, що вам потрібно зробити, – це повільно перетягувати мишу по веб-сторінці, над якою ви працюєте, і параметри з’являться. Це зажадає від вас певного часу, щоб звикнути до нього та дізнатися, як маніпулювати кожним об’єктом. Коли ви почнете розуміти, як виконати кожне завдання з редагування, ви зрозумієте, наскільки потужним є цей метод насправді.

Вибраний шаблон матиме кілька сторінок, підготовлених заздалегідь. Якщо ви хочете додати більше, вам навіть не потрібно займатись створенням нових макетів. Доступні за замовчуванням, такі як Галерея, Альбом, Блог, Події, Продукти та макети проекту. Звичайно, є можливість створити макет з нуля, вибравши порожню сторінку.

Не хвилюйся; Squarespace не забув додати віджети в свій веб-сайт. Віджети є, але їх називають “блоками вмісту” на платформі. Їх можна додати, розмістивши мишу на сторінці, і як тільки вона відобразить параметри, натисніть «Змінити», а потім «Додати». У меню доступно безліч віджетів. Усі речі, які додають додаткового стилю та функціональності вашому веб-сайту, доступні на Squarespace. Сюди входять галереї, карти, відео та аудіо вбудовувані форми, кнопки, зображення, виділений текст тощо.

Серед усіх віджетів є три з них, які особливо варто згадати. Перший – це рідний календар, який відстежує майбутні події, які ви встановили за датою. Інша прикольна річ полягає в тому, що ви можете вставляти кругові, лінійні або смугові діаграми на свої веб-сторінки, що робить публікації цікавішими для читання. Ми також хочемо зазначити хмара тегів, яка може бути корисним доповненням до галереї, продуктів, блогу чи сторінки альбому вашого веб-сайту.

За допомогою Squarespace простіше, ніж будь-коли, додавати вміст з Instagram, SoundCloud, Twitter, Flickr або інших джерел. Підключення вашого веб-сайту до облікових записів соціальних медіа можна зробити, додавши на сторінку піктограми та кнопки спільного використання. Публікація вмісту може працювати обома способами: автоматично публікуючи статтю з веб-сайту Squarespace в одному з ваших облікових записів соціальних медіа або інтегруючи вміст безпосередньо з одного з них.

Підтримка зображень, відео та аудіо

Що стосується засобів масової інформації, Squarespace взагалі не забуває. Він надає досить велику підтримку для всіх типів ЗМІ з численними додатковими додатками. Додаючи зображення, ви також можете вставити в нього URL-адресу для переходу, що дозволяє також додавати до нього підпис. Ви можете завантажити або завантажити зображення з машини, або вибрати якісне з бібліотеки Getty Images, де кожне з них коштує лише 10 доларів.

Що стосується відео, ви можете вставити їх з кількох джерел. До них відносяться відео з Wistia, Animoto, YouTube або Vimeo. Квадратний простір має багато функцій, які дозволяють йому перемогти інших розробників веб-сайтів, оскільки одна з них – це спеціальна мініатюрна функція. Ви можете додати будь-яке відео та завантажити на нього власну мініатюру – і, звичайно, ви можете також додати підпис, що перекривається.

Платформа дозволяє створити досить обширну галерею. Вибравши формат галереї каруселі, сітки або слайд-шоу, ви зможете завантажувати та показувати до 250 зображень або відео. Залежно від призначення, ви можете зробити свою галерею слайд-шоу або вибрати систему послідовностей за допомогою попередньої та наступної кнопок. Якщо ви хочете додати трохи звуку на сторінку, це можна зробити, вставивши аудіоплеєр.

Аудіовміст може бути MP3-файлом, завантаженим з вашого пристрою, або ви можете вказати на URL-адресу саундтреку, який зберігається в іншому місці. Якщо на вашому сайті є саундтрек, який особливо подобається вашим відвідувачам, вони можуть захотіти його завантажити. Квадратний простір дозволяє приєднати до нього посилання для завантаження, дозволяючи їм мати доступ до файлу одним натисканням кнопки.

Інтеграція веб-служб робить медіа-аспект платформи ще цікавішим. Ви можете додати приємний блок на свою веб-сторінку, де користувачі можуть пройти повний список відтворення. Крім того, ви можете постійно інформувати відвідувачів про свій Instagram та вміст Flickr, автоматично показуючи їм останні публікації на вашій сторінці. Якщо цих функцій недостатньо, ви можете скористатися блоком Embed Code на платформі, який дозволяє інтегруватися з більшою кількістю веб-служб. Якщо ви виберете бізнес-план, ви можете навіть додати спеціальні сценарії та HTML за допомогою блоків коду.

Інтернет-магазини

Веб-магазини завжди складніші, ніж будь-яка інша типова категорія веб-сайтів, якщо ви хочете створити її у розробнику веб-сайтів. Квадратний простір намагався максимально спростити цей процес, і кінцевий результат більш ніж задовольняє. Це просто, просто налаштуйте нову сторінку і виберіть тип сторінки продукту, і ви налаштовані. На кожну сторінку можна додавати всі види фізичних та цифрових продуктів та послуг.

Це може здатися основними особливостями, але факт полягає в тому, що більшість інших платформ надають підтримку цифровим продуктам лише якщо ви купуєте їх найдорожчі плани. Тож це, безумовно, хороший момент для Squarespace. Крім того, ви можете легко надати всю інформацію про свою продукцію, включаючи опис, найменування, зображення, теги, категорії, все, що підтримує їх у порядку та полегшує пошук.

Існує розділ, який ви можете додати на сторінку під назвою Додаткова інформація, де ви можете вставити відео, галереї, карти чи будь-що інше, що розширило б інформацію. Ви можете надати інформацію про розмір та колір кожного продукту, що важливо для кожного веб-сайту, який продає фізичні продукти. На сайті будуть показані лише ті товари, які є в наявності. Якщо у вас футболка середнього розміру в синьому та чорному кольорі та версія великого розміру в зеленому та червоному кольорі, то ви можете її легко налаштувати, щоб клієнт не закінчився плутати.

Але це ще не все; Ви можете додати ще більше інформації, наприклад, розміри та вага товару, які є основними варіантами розрахунку витрат на доставку. Після того, як вся інформація буде готова, ви можете опублікувати продукт у будь-якому з ваших облікових записів соціальних медіа. У Squarespace доступні лише три послуги з обробки платежів, включаючи Apple Pay, Stripe та PayPal.

Напевно, не широкий спектр варіантів, але їх насправді дуже просто налаштувати. Під час продажу вашої продукції план Basic Website забирає 3% вашого доходу як плату за транзакції. Якщо ви виберете один із своїх планів Інтернет-магазину, така плата не буде.

Підтримка клієнтів Squarespace

Ви можете будь-коли отримати допомогу в службі підтримки Squarespace, натиснувши кнопку Довідка в лівій частині редактора. Однак ви не можете знайти цю опцію на кожній сторінці. Якщо ви хочете отримати швидкий доступ до їхньої підтримки, то завжди корисно розміщувати закладки на веб-сайті підтримки у вашому веб-переглядачі. Якщо у вас виникли проблеми, ви можете їх відкрити та негайно зв’язатися з ними.

Під час відвідування їхньої сторінки підтримки вас запросить непросто спроможна клієнтська база. Там ви можете знайти багато путівників, поширені запитання, корисні відео та глибокі статті із зображеннями. Все досить легко знайти, оскільки теми організовані акуратно. Якщо ви точно знаєте, що ви хочете знайти, ви також можете скористатися панеллю пошуку.

Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання, можете зайти вперед і зв’язатися з їх командою за допомогою прямого чату. Ви можете перевірити їх робочий графік на їхньому веб-сайті. Якщо вам потрібна допомога негайно, ви можете написати повідомлення електронною поштою, де підтримка готова відповісти цілодобово. Вони зв’язуються зі своїми клієнтами протягом години і надають допомогу навіть у складних випадках.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector