Огляд веб-сайту

Інструменти для створення веб-сайтів, як-от Webs.com, зробили революцію у створенні веб-сайтів сьогодні. До того, як інструменти для створення веб-сайтів з’явилися на ринку, ті, хто не має навичок ІТ, опинилися в серйозному неблагополучному відношенні порівняно зі своїми технічно сприятливими аналогами щодо запуску та підтримки веб-сайту.


Як ми побачимо в цьому огляді Webs.com, розробники веб-сайтів перетягують і знищують потребу в технічній експертизі, дозволяючи користувачам запускати професійні веб-сайти за кілька простих кроків.

Огляд веб-сайтів

Webs.com був запущений у 2001 році, і він все ще серед розробників веб-сайтів, вартий вашої уваги, незважаючи на кілька інших популярних інструментів для створення веб-сайтів, таких як Weebly.com або Wix.com, що приєдналися до ринку. Web.com відрізняє себе легкою та простою у користуванні платформою, яка допомогла запустити понад 55 мільйонів сайтів.

Веб-сайт.com орієнтований на малий та середній бізнес, який може похвалитися широким спектром функцій та можливостей електронної комерції, про які ми поговоримо в нашому огляді.

Особливості веб-сайту

веб-сайти мають шаблони

Плани Webs.com містять багато практичних функцій, що сприяють створенню веб-сайтів у широкому спектрі галузей, включаючи маркетинг, охорону здоров’я, освіту та багато іншого. Ось розбивка функцій, включених до пакетів Webs.com:

 • Безкоштовне користувацьке доменне ім’я & необмежену кількість сторінок;
 • Хмарний хостинг;
 • Безкоштовно & Шаблони преміум класу: користувачі можуть вибирати 450+ безкоштовних і платних шаблонів, відсортованих за категоріями за галузями. Усі шаблони налаштовуються, що дозволяє користувачам змінювати шрифти, кольори та зображення;
 • Мобільний сайт: com дозволяє створювати оптимізовану для мобільних версій веб-сайт, який автоматично синхронізується з вашим робочим столом, коли ви вносите будь-які зміни;
 • Інструмент SEO Booster: Візьміть на себе відповідальність за SEO свого веб-сайту, використовуючи інструмент SEO Booster для малого бізнесу Webs.com, який відстежує ваш прогрес і надає поради щодо покращення видимості вашого сайту в пошукових системах;
 • Параметри відеоінструменту та фотогалереї;
 • Інструмент веб-аналітики: інструмент веб-аналітики com, статистика, дає цінну інформацію про те, звідки надходить ваш трафік, які сторінки відвідують ваші відвідувачі найбільше, і яка з ваших кампаній є найбільш успішною при перенесенні трафіку на ваш сайт;
 • Сайти членства: ця особливість є рідкістю, коли справа стосується розробників веб-сайтів, оскільки з більшості з них вам доведеться вдаватися до послуг зовнішнього шлюзу членства; однак, веб-сайт дозволяє налаштувати веб-сайт для членства безпосередньо на вашому веб-сайті;
 • Інтеграція соціальних медіа: спілкуватися зі своїми відвідувачами у Facebook, Twitter та інших каналах соціальних медіа;
 • Захист паролем: налаштувати на своєму веб-сайті зони, захищені паролем, за допомогою окремих входів користувачів;
 • App Store: дозволяє інтегрувати сторонні функції, щоб додати більше функціональності на ваш сайт.

Окрім цих функцій, Webs.com пропонує деякі функції електронної комерції, які корисні для всіх, хто хоче створити інтернет-магазин:

 • Інтеграція смуги та PayPal: приймати платежі через Stripe або PayPal;
 • Варіанти глобальної валюти: обслуговувати ринки у всьому світі за допомогою варіантів глобальної валюти;
 • Інструменти перетворення: видайте коди купонів, створюйте розпродажі (захоплюючі продажі за допомогою графіку цінової косої риси), додайте кілька зображень на предмет, включайте пошук у магазині, сортування товарів та настроювані продукти (дозволяйте користувачам вибирати колір чи розмір);
 • Інвентарні інструменти: пильно стежте за своїми запасами.

Плани Webs.com & Ціноутворення

веб-плани, ціноутворення

Як і більшість розробників веб-сайтів на ринку, у Webs також є безкоштовна версія з підтримкою реклами. Ви можете користуватися цією версією необмежений час, оскільки веб-сайтів немає тиску для оновлення. Крім рекламної версії, Webs пропонує 3 платні плани, два з яких підходять і для менших інтернет-магазинів.

План початкового рівня, Starter, коштує всього $ 5,99 / місяць і включає необмежену кількість сторінок, безкоштовне доменне ім’я, 1 Гб пам’яті та підтримку електронної пошти. Цей план підходить для менших веб-сайтів, які намагаються встановити присутність в Інтернеті.

Розширений план коштує $ 12,99 / місяць, і він підходить для малих підприємств або інтернет-магазинів. Він оснащений усіма можливостями плану для початківців, але має більше пам’яті (5 Гб), включає 20 предметів веб-магазину, преміум-теми, 3 власні адреси електронної пошти та підтримку електронною поштою та чат в реальному часі.

Найпопулярніший план Webs.com – Pro, продається за $ 22,99 на місяць. Цей план є ідеальним варіантом для інтернет-магазинів, і пакує необмежений обсяг пам’яті, необмежену кількість предметів веб-магазину, преміум теми, спеціальні адреси електронної пошти, подання пошукової системи, SEO-бустер, електронну пошту, чат та підтримка телефону.

Якщо ви підписалися на будь-який із платних планів, але вас не влаштовує, ви можете скасувати підписку протягом 30 днів, щоб повернути гроші.

Служба підтримки клієнтів Webs.com

Кожен план має різні рівні підтримки. Плани для початківців постачаються лише з підтримкою електронної пошти, в поліпшеному плані є підтримка електронної пошти та прямого доступу, тоді як Pro план включає підтримку всіх трьох каналів: електронної пошти, чату та телефону в прямому ефірі..

Незрозуміло, однак, чи підтримує Веб цілодобову підтримку чи підтримка доступна лише в робочий час.

Вебс також має форум спільноти, який може бути корисним для безкоштовних користувачів, але навіть тих, хто має план для початківців, обмежений лише підтримкою електронної пошти..

Плюси & Мінуси Webs.com

Вебс – орієнтована на початківців майданчик побудова веб-сайтів, що пропонує практичні інструменти, які будь-хто може використовувати для створення веб-сайту. Щоб отримати повне уявлення про Вебс, ось його плюси і мінуси:

Плюси

 • Інтуїтивна, зручна для користувачів платформа веб-сайтів;
 • Безліч безкоштовних і преміальних шаблонів;
 • Безкоштовна версія з підтримкою реклами, яка не закінчується;
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • Безкоштовне доменне ім’я.

Мінуси

 • Різні варіанти підтримки різних планів;
 • Деякі застарілі безкоштовні шаблони;
 • Немає можливості експортувати сайт.

Висновок веб-сайту

Якщо ви новачок, ви побачите, що веб-сайти прості у використанні та мають гарний спектр функцій, які ви, ймовірно, використовуєте для свого сайту. Веб-сайт навіть включає функції, які ви не знайдете у інших розробників веб-сайтів (наприклад, функція сайту для членства), а також із хорошими функціями електронної комерції..

Однак важливо пам’ятати, що Вебс створений виключно для задоволення потреб менших веб-сайтів та інтернет-магазинів, тому якщо ви хочете створити інтернет-магазин з високим трафіком з тисячами і тисячами продуктів, Вебс не для вас, і радимо перевірити інші, більш надійні інструменти для створення сайтів електронної комерції, такі як BigCommerce або Shopify.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map