Sitejet Огляд

Шукаєте спосіб створення нового веб-сайту? Сьогодні сучасним методом для виконання цього завдання є використання інструменту для створення веб-сайтів. Платформа для веб-розробників – це саме те, що звучить: інструмент, який ви можете використовувати для розробки та розробки власного веб-сайту.


І ви знаєте, що найкраще в цьому? Що вам не потрібно бути веб-розробником, щоб мати можливість використовувати таку платформу. Звичайно, якщо ви знаєте, як кодувати веб-сайт, ви можете зробити це теж. Але використовувати конструктор веб-сайтів – означає використовувати інструмент перетягування та переробки або Система управління вмістом (CMS), без необхідності володіти якимись знаннями з програмування.

У цій статті ми розглянемо Sitejet. Це платформа для створення сайтів, яка використовується багатьма людьми по всьому світу. З самого початку я можу вам сказати, що варто перевірити, чи потрібно створити власний веб-сайт в найкоротші терміни.

Ми розглянемо його представлені функції, ціни та шаблони веб-сайтів, які використовуються для створення вашого нового сайту. Перш за все, давайте коротко ознайомимось із Sitejet:

Огляд Sitejet

Як я вже згадував вище, Sitejet – це платформа для створення веб-сайтів, яку використовують тисячі людей у ​​глобальному масштабі. Він має на меті взяти на себе таких гігантів, як WordPress. Це непросте завдання. Зрештою, з усіх веб-сайтів, що працюють в Інтернеті сьогодні, понад 25% працюють на WordPress. Це багато говорить про Sitejet, головним чином про те, що компанія нескінченно прагне досягти великих цілей.

Бути настільки ж хорошим, як WordPress, а ще краще – непроста мета. Однак, Sitejet докладає багато зусиль для вирощування та розвитку інструменту, який конкурує з WordPress. З цієї статті ви побачите, що Sitejet оснащений безліччю функцій (ми навіть не будемо згадувати їх усі) та перевагами, які дозволяють новим власникам веб-сайтів створювати себе в Інтернеті.

Без зайвих прихильностей, поговоримо про деякі функції та ресурси, що включають Sitejet:

Особливості Sitejet

Перш за все, ви повинні знати, що Sitejet – це система управління вмістом WYSIWYG. Що це означає? WYSIWYG означає “Що ви бачите, що отримуєте”. Тепер, коли ви це знаєте, цілком очевидно, що робить Sitejet.

Sitejet-особливості

Ви можете створити свій веб-сайт таким чином, щоб ви могли точно бачити, який буде результат, коли ваш сайт буде в Інтернеті, щоб відвідувачі могли його перевірити. По суті, все, що ви робите в редакторі, буде відображатися безпосередньо в браузері, тож ви точно знатимете, що змінити відповідно до свого смаку.

Ще одна чудова особливість, яку мають лише декілька розробників веб-сайтів, – це можливість адаптувати веб-сайт до вашого фірмового стилю. Дозвольте трохи пояснити. Скажімо, ви є власником компанії та хочете створити свою власну присутність в Інтернеті, перейшовши в Інтернет з новим веб-сайтом. Оскільки ви вже є власником компанії, цілком ймовірно, що у вас також використовується логотип.

Цей логотип є важливим аспектом тут. Коли ви створюєте для своєї компанії новий веб-сайт із Sitejet, ви можете надати зображення з логотипом під рукою, і Sitejet адаптуватиме дизайн веб-сайту до вашого вже наявного логотипу. Таким чином все буде пов’язано, і ваша присутність в Інтернеті буде виглядати набагато професійніше. Як це приголомшливо?

Ось ще один чудовий бонус: використовуючи Sitejet, ви можете відновити веб-сайт до попереднього дизайну в будь-який час, коли вважаєте за потрібне. Як це можливо? Sitejet поставляється з інтегрованими функціями резервного копіювання. Ви можете створити резервну копію дизайну вашого веб-сайту, коли хочете.

Оскільки у вас є цей бонус, відновити попередню версію дуже просто. Просто візьміть одну з створених раніше резервних копій і зробіть її основною конструкцією, над якою ви працюєте в даний час. Таким чином, ви будете мати готовий до використання кожен дизайн або версію сайту.

Варто зазначити, що резервне копіювання не є загальною особливістю для кожного онлайн-сервісу, і платформи для створення сайтів не є винятком. Більшість інших компаній стягують плату за регулярне резервне копіювання. З Sitejet вам не доведеться турбуватися про це.

Якщо ви хочете працювати на своєму веб-сайті разом із командою професіоналів, ви також можете це зробити. Платформа спочатку була створена для підтримки роботи в команді. Ви можете дозволити вашим колегам і навіть клієнтам створювати анотації безпосередньо на новому проекті сайту. Будучи більш продуктивним, це стандарт з такими вигодами.

Що таке щось, що потребує кожен веб-сайт, незалежно від його типу? Так, хостинг. На щастя, Sitejet також надає послуги веб-хостингу для сайтів, побудованих за допомогою їх інструменту. Коли ви працюєте з веб-сайтом, вам не обов’язково шукати план веб-хостингу, окрім Sitejet. Вони пропонують розумні та ефективні плани веб-хостингу для кожного клієнта (ми торкнемось цього, коли дойдемо до ціни).

Ви фрілансер? Якщо так, ви будете раді дізнатися, що Sitejet оснащений функціями, створеними спеціально для того, щоб допомогти фрілансерам розвивати свій бізнес. Наприклад, ви можете легко створити веб-сайт для своїх клієнтів, як і робити це для себе. І доставити їх теж просто. Не так багато служб дозволяють вам це робити. Але на щастя Sitejet – одна з тих небагатьох компаній.

Тут ми можемо перелічити ще багато функцій. Але справа в тому, що Sitejet може подбати про майже все, що стосується створення веб-сайтів та розміщення їх. Тепер поговоримо трохи про теми, якими ви можете користуватися Sitejet:

Теми Sitejet

Залежно від ваших особистих потреб, Sitejet надає багато різних шаблонів, готових до використання будь-ким. Наприклад, у вас є теми, спеціально створені для персональних портфоліо, або малого бізнесу, міжнародних корпорацій і навіть ведення блогів. Звичайно, навіть фрілансери можуть легко створити власний особистий веб-сайт для просування своїх послуг.

Є один дуже важливий аспект, яким повинен володіти кожен сучасний розробник веб-сайтів: використовувані шаблони повинні відповідати. Це означає, що коли ви створюєте веб-сайт, використовуючи певну тему, він повинен добре виглядати на всіх типах пристроїв (настільних ПК / ноутбуків, планшетів та смартфонів). Оскільки все більше людей відвідують Інтернет за допомогою портативних пристроїв, вам потрібна чуйна тема як основа вашого веб-сайту.

Sitejet має такі теми. Ви можете шукати найрізноманітніші, і всі вони налаштовані, щоб добре виглядати, незалежно від того, який пристрій є під рукою.

Якщо ви знаєте свій шлях до веб-розробки, ви будете раді дізнатись, що Sitejet дозволяє вам налаштувати дизайн сайту під рукою, зайшовши у вихідний код. Так, вони дозволяють змінювати HTML, CSS та JS-код, на якому побудований ваш веб-сайт.

Ціни на сайтjet

А як щодо ціноутворення? Ви можете подумати, що така послуга повинна коштувати ціле ціле ставлення, правда? Ну не зовсім. Коли ви почнете, ви отримаєте 14-денну безкоштовну пробну версію послуги. Отже, у вас є достатньо часу, щоб спробувати всі аспекти, які стоять за цією дивовижною платформою. Коли демонстраційний період закінчується, вам потрібно вибрати щомісячний або щорічний платіж відповідно до ваших потреб.

Sitejet-ціноутворення

Ви можете вибрати між трьома різними планами:

 • Професіонал: коштує 5 доларів на місяць, якщо ви платите за рік вперед (7 доларів щомісяця)
 • Команда: $ 19 / місяць за щорічну оплату (25 $ щомісяця)
 • Агентство: $ 89 на місяць за щорічну оплату (99 доларів щомісяця)

Якщо вам потрібні послуги лише для себе, вам слід скористатися професійним планом. Навіть щомісяця це досить дешево (всього 7 доларів на місяць). За цю ціну ви отримуєте:

 • 1 розміщений веб-сайт безкоштовно. Будь-який додатковий веб-сайт коштує 5 доларів на місяць.
 • Веб-сайт з усіма його особливостями.
 • Автоматичний інструмент генератора веб-сайтів (обговорено вище).
 • Можливість ваших клієнтів залишати відгуки щодо конкретних проектів.
 • Дозвольте своїм клієнтам (лише якщо ви хочете) налаштувати їх веб-сайт певною мірою.

Як видно зверху, хостинг включений навіть у найдешевший пакет. Варто зауважити, що для декількох веб-сайтів це може стати досить дорогим ($ 5 на місяць за кожен додатковий сайт). Це найкраще, якщо ви створюєте веб-сайти регулярно як фрілансер.

Плюси і мінуси Sitejet

Sitejet – це дійсно хороший розробник веб-сайтів і може конкурувати з великими гравцями як за ціною, так і за пропонованими функціями. Однак є кілька недоліків, які ви, можливо, захочете знати. Ось плюси і мінуси Sitejet:

Плюси

 • Простий у використанні WYSIWYG CMS
 • Дивовижна підтримка клієнтів
 • Автоматичний генератор веб-сайтів
 • Функція резервного копіювання та відновлення
 • Особливість управління проектами
 • Супершвидкий хостинг з CDN та SSL

Мінуси

 • Відсутність віджетів і доповнень
 • Немає ринку додатків
 • Немає безкоштовного плану (безкоштовна пробна версія)
 • Менше шаблонів порівняно з конкурентами

Висновок – чи варто використовувати Sitejet?

Тепер ви знаєте, як працює Sitejet і чому так багато людей вирішили ним користуватися. Ми поговорили про деякі чудові функції, які ви отримуєте навіть з найдешевшим пакетом. Це все бажані бонуси, необхідні для ефективного управління веб-сайтом.

Шаблони, які використовує Sitejet, також є першокласними. Усі вони чуйні, це означає, що ви можете мати сучасний веб-сайт, який ідеально виглядає на всіх типах пристроїв. Найкраще в них – вам не потрібно платити додаткові збори за їх використання.

Загалом, Sitejet легко може стати конкурентом проти інших платформ для веб-сайтів. Ви не розчаруєтесь, використовуючи його.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map