Відгуки Weebly.com

01.06.2020
Веб-сайти 'Відгуки Weebly.com
0 6 мин.

Сьогодні простіше і дешевше розпочати роботу в Інтернеті, ніж ти думаєш. Завдяки такій кількості інструментів та програмного забезпечення кожен може створити професійний веб-сайт без необхідності використання будь-якої мови програмування. Часто вибирають хобістів, а також власників малого бізнесу, щоб зробити свій веб-сайт за допомогою веб-сайту. У цій статті я розгляну найпопулярніший інструмент для створення веб-сайтів, Weebly.


Weebly був запущений у 2006 році групою студентів коледжу. Це швидко набуло успіху; то Час журнал відзначився Weebly серед 50 найкращих веб-сайтів у 2007 році, тоді як у 2008 році він згадувався у The Wall Street Journal як варіант для малого бізнесу створити веб-сайт. У 2008 році Weebly охопив понад мільйон користувачів.

Weebly – це простий у використанні конструктор веб-перетягувань, який постійно вдосконалюється та підтримує редагування CSS / HTML. Ідеально для приватних та малих підприємств створити власний веб-сайт без необхідності використання коду або навичок веб-дизайну. У наступній частині цього огляду Weebly я покажу вам плюси та мінуси використання цього веб-сайту. Дамо вам декілька порад, як швидко запустити свій сайт та який план вибрати.

Що добре в Weebly.com?

Немає програмування: вам не потрібно писати чи копіювати код вставлення, щоб інтегрувати різні функції чи макети на свій веб-сайт. Конструктор сайтів дозволяє легко вставляти веб-елементи та медіа на ваш веб-сайт, не знаючи веб-програмування.

Почніть швидко: за допомогою Weebly ви можете запустити свій сайт за лічені хвилини. Просто виберіть тему, яка найкраще відповідає вашому веб-сайту, перетягніть елемент, створіть необхідні сторінки та заповніть їх вмістом, опублікуйте веб-сайт безпосередньо у вашому домені.

Домен & Хостинг включено: реєстрація домену та керування обліковим записом хостингу для новачків можуть бути складними. Веб-хостинг включений до кожного хостинг-пакету, тоді як безкоштовний домен на один рік доступний при кожному платному плані. Ви також можете легко зареєструвати нові домени за допомогою Weebly.

Преміум-дизайни: ви можете вибрати широкий спектр високоякісних преміальних тем і використовувати їх безкоштовно. Редагування та налаштування цих конструкцій легко для будівельника. Ви також можете імпортувати власну тему та налаштувати її за допомогою Weebly.

Простий у користуванні Builder:  за допомогою простого конструктора перетягування можна легко вставити широкий спектр віджетів і додати функції на ваш веб-сайт. Лише клацанням миші ви можете додати текстові поля, заголовки, галереї зображень, кнопки, бюлетень та контактні форми, карти, медіа (відео, аудіо, документи, файли), продукти, а також вставити Google AdSense.

Що погано в Weebly.com?

Ви застрягли: Ми пропонуємо безкоштовний хостинг для веб-сайтів, створених за допомогою їх інструменту. Проблема полягає в тому, що ви не можете перенести свій веб-сайт до іншого хостинг-провайдера. Звичайно, ви можете перенести домен, зареєстрований у Weebly, до іншого реєстратора, але веб-сайт не можна перенести на інший сервер. Ви повинні врахувати це при використанні цього веб-сайту.

Служба електронної пошти: Weebly не пропонує безкоштовне обслуговування електронною поштою. Ви все ще можете додати адресу електронної пошти для бізнесу, наприклад, [email protected], але лише через службу Google, що коштує додатково.

Weebly Ціна & Ціноутворення

У Weebly ви можете обрати один з чотирьох різних планів. Безкоштовний план включає в себе розробник веб-сайтів Weebly, безкоштовний піддомен, безкоштовний хостинг з обмеженням до 500 Мб, підтримку чату та електронної пошти. Цей план відмінно підходить для тестування та випробування будівельника.

плачевні ціни та ціни

Преміум планується починаючи з 8,00 доларів США щомісяця, і включає в себе конструктор перетягування Weebly, безкоштовний домен на один рік, без обмеження на зберігання, безкоштовний хостинг, дозволяють створювати необмежену кількість сторінок, видаляти Weebly брендинг тощо. План “Стартер” чудово підходить для створення стандартного сайту із власним доменним іменем та власною електронною адресою бізнесу. План “Pro” ідеально підходить для веб-сайтів з членством, тоді як “Бізнес” план найкраще відповідає потребам сайтів електронної комерції.

Weebly eCommerce – Створіть Інтернет-магазин

Тож вам може бути цікаво, наскільки добре та безпечно продавати товари за допомогою Weebly і як легко налаштувати її. Перш за все, слід зазначити, що кожен преміальний план дозволяє продавати продукцію в Інтернеті. За допомогою Starter ви можете продати до 10 продуктів, з Pro – до 25 товарів, тоді як для бізнес-плану немає обмежень на кількість продуктів, які ви можете додати.

У бізнес-плані ви також можете продавати цифрові продукти. Цей план також включає управління запасами, калькулятор доставки та податок та можливість додавання кодів купонів у ваш магазин. Бізнес-план постачається з сертифікатом SSL, який дозволяє вашим клієнтам оформляти замовлення безпосередньо у вашому домені, зберігаючи свою інформацію в безпеці та безпеці.

Налаштувати магазин легко. У програмі Weebly Builder перейдіть до магазину та натисніть кнопку Додати сторінку магазину. Це створить нове меню, а також сторінку, де ви можете додати свої продукти (встановити заголовок, ціни, завантажити зображення, встановити кількість товару тощо). Ви також можете імпортувати продукти з файлу CSV.

Інтернет-підтримка Weebly

Незважаючи на те, що розробник веб-сайтів простий вперед і простий у використанні, як новачок, напевно, вам знадобиться допомога на якомусь етапі. Ви можете отримати допомогу від персоналу Weebly за допомогою телефону, електронної пошти та чату. Ви також можете переглянути їхню базу знань та форум для швидкої допомоги.

Сервіс електронної пошти Weebly

Хоча за допомогою стандартного плану хостингу ви можете створити власну ділову електронну адресу без додаткових витрат, у Weebly ця функція не включена безкоштовно.

Ми інтегруємось у Google Apps for Business, що коштує 50 доларів США на рік. Це додає можливість поєднувати електронну пошту вашого домену з Gmail, а також мати повний набір програм, таких як календар, сховище та чат. Набір Google Apps дозволяє вам отримувати доступ до своєї електронної пошти в будь-якому місці та керувати своїм веб-сайтом та електронними листами з одного місця безпосередньо з Weebly.

Теми Weebly & Конструкції

теми та дизайни

Конструктор сайтів Weebly пропонує широкий спектр високоякісних тем та дизайнів, якими ви можете користуватися безкоштовно. Однак якщо жоден з цих дизайнів не відповідає вашим потребам, ви можете купувати теми з інших веб-сайтів (лише теми Google Weebly) та імпортувати їх у програму Weebly builder.

Усі теми, доступні на веб-сайті Weebly.com, готові до мобільних (чуйних) та оптимізованих для оптимізації веб-сайтів, тому вам не потрібно турбуватися про те, що ваші користувачі мають проблеми з переглядом вашого вмісту або про пошукові системи, які сканують ваш веб-сайт..

Weebly Free Site Builder

Ви можете безкоштовно спробувати розробник веб-сайтів Weebly. Крім цього, ви отримаєте безкоштовний субдомен (наприклад, http://yoursite.weebly.com) для публікації вашого веб-сайту. Вам не потрібно надавати будь-яку фінансову інформацію, якщо ви не хочете оновити свій рахунок до платного плану. Слід зазначити, що безкоштовний акаунт має обмежену кількість хостингових можливостей та можливостей. Наприклад, у безкоштовному обліковому записі ви не можете використовувати функцію електронної комерції, не можете видалити форму Weebly, що брендує нижній колонтитул, а також не зможете підключити власний домен.

Висновок – це для вас чудово?

Не секрет, що Weebly не для всіх, але для тих, хто шукає дешеве та просте у використанні рішення для створення та управління своїм веб-сайтом, Weebly, безумовно, є хорошим варіантом, який слід розглянути. Обидва особи, а також малі підприємства можуть створити і підтримувати свій веб-сайт з мінімальними роботами та зусиллями.

Детальніше про те, як легко створити веб-сайт за допомогою Weebly, ви можете прочитати в нашому посібнику по Weebly.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector