Відгуки Wix.com

01.06.2020
Веб-сайти 'Відгуки Wix.com
0 10 мин.

Wix.com – це провідна платформа побудови веб-сайтів, що базується на хмарі, яка спрощує створення всіх приголомшливих, професійних та зручних веб-сайтів. Користувачі можуть вибрати з великого набору шаблонів і налаштувати їх під свої потреби.


Wix була заснована в 2006 році і на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших і налагоджених платформ для створення веб-сайтів, яка має понад 90 мільйонів користувачів у всьому світі.

Wix є привітним для початківців, що дозволяє нетехнічним користувачам створювати власні веб-сайти без необхідності вивчення мови програмування чи веб-дизайну. Завдяки розробнику сайтів із перетягування сайтів кожен може створити веб-сайт різного типу: простий бізнес-сайт, блог, інтернет-магазин, портфоліо фотографій, резюме в Інтернеті, подія чи інше.

У наступній частині нашого огляду Wix.com я розкрию плюси та мінуси розробника сайтів Wix та зроблю поглиблений огляд їх особливостей, планів та ефективності.

Що добре про Wix?

 • Професійні шаблони: у Wix ви можете обрати один із сотень красивих та професійних шаблонів. Конструкції класифіковані для різних галузей, щоб ви могли легко знайти шаблон, який підходить для вашого бізнесу.
 • Гнучка & Потужний будівельник: окрім того, що розробник Wix простий у використанні, навіть початківці можуть створювати потрібний макет, переміщуючи веб-елементи. Також є багато додатків, які ви можете додати на свій сайт, щоб розширити функціональність та функції.
 • Ринок додатків: надає доступ до сотень сторонніх додатків, які ви можете встановити на свій веб-сайт. Такі додатки, як чат в реальному часі, карти Google, інформаційний бюлетень, форма бронювання та інші інструменти маркетингу, аналітики та блогів, дозволять вам додати додаткову функціональність та функції на свій сайт.
 • Мобільний редактор: це відмінна функція, яка дозволяє налаштувати перегляд веб-сайту для мобільних пристроїв. Тут ви можете приховати / показати певні елементи веб-сайту на мобільних пристроях, не роблячи шкоди компоновці подання робочого столу.
 • Хостинг & Домен: усі плани включають веб-сховище та хороший обсяг пропускної спроможності, а всі плани мають безкоштовне доменне ім’я, за винятком плану підключення домену. Ви також можете зареєструвати свої домени в Wix, якщо ви хочете створити більше одного веб-сайту, тому вам не потрібно використовувати жодного стороннього реєстратора.

Що погано у Wix?

 • Оголошення на базовому плані: навіть якщо ви платите за найосновніший план (від $ 4,08 / місяць), який дозволяє підключити свій домен до їх системи; Wix як і раніше відображатиме рекламні марки на вашому веб-сайті. Ваш сайт буде “безкоштовним для реклами” лише за допомогою комбінованого плану (від 9,25 дол. США на місяць).
 • Неможливо змінити шаблон: обережно вибирайте дизайн, оскільки щойно ви виберете шаблон, це не можна змінити. Звичайно, ви можете редагувати елементи шаблону та налаштовувати його під свої потреби, але вибрати новий дизайн неможливо..
 • Власність веб-сайту: якщо ви будуєте свій веб-сайт за допомогою Wix, вам доведеться залишатися з Wix, поки ви хочете зберегти свій веб-сайт. Ви не маєте доступу до файлів веб-сайту або вихідного коду, а також не можете редагувати код. Ви все ще можете додати спеціальний HTML на свій сайт за допомогою віджета.

Детальний огляд Wix.com

Ви, напевно, чули про Wix раніше, оскільки він є одним з лідерів у галузі побудови веб-сайтів. Він відомий своєю простотою у використанні, і саме тому він настільки популярний серед користувачів у всьому світі. У Wix є близько 100 мільйонів користувачів з більш ніж 190 країн.

Їхнє “те, що ти бачиш, те, що ти отримуєш” для веб-розробників веб-переглядачів – це чудова концепція, і ти звикнеш до нього зовсім не за часом. Wix не тільки простий, але і дуже ефективний. Ви зможете за коротший час створити чудові та прості у користуванні веб-сайти.

Відмінна річ про розробника веб-сайтів Wix – це те, що він може почати з цього. Для багатьох користувачів цього безкоштовного варіанту буде достатньо. У ньому є всі інструменти, необхідні для успішного блогу або невеликий інформаційний веб-сайт.

А найкраще про Wix – це зручність у користуванні. Навіть найбільші ноуби не матимуть ніяких проблем призвичаїтися до інтерфейсу. Все легко зрозуміти, і за короткий час, ви заведете прекрасний веб-сайт.

Але якщо ви вважаєте, що безкоштовний варіант недостатній, Wix має рішення для вас. Вони пропонують різні, платні варіанти, які дадуть вам більше важелів. І вони теж досить доступні!

Загалом, Wix – хороший варіант, особливо для початківців. І якщо ви такий, це, безумовно, варто подумати, оскільки це безкоштовно.

Тепер давайте копаємо трохи глибше. Ми покажемо вам більш детальну інформацію про цього чудового постачальника хостингу та розробника веб-сайтів та деякі його чудові функції. Давайте почнемо!

Плани та ціни

У Wix є 6 різних планів – 1 безкоштовний план та 5 платних планів.

Ми рекомендуємо почати з їх безкоштовного варіанту. Це прекрасна можливість та чудовий спосіб перевірити послугу самостійно, не ризикуючи грошима. І плюс, можливо, це виявиться достатньо для ваших потреб. Якщо потрібно, ви завжди можете оновити пізніше. Бути вільним не означає, що це не має ніякої цінності, навпаки. Безкоштовного варіанту Wix буде достатньо для більшості невеликих веб-сайтів та блогів. Це дасть вам стільки чудових інструментів, і ви зможете створити веб-сайти, які не тільки красиві, але й дуже функціональні. Вам сподобається це робити, весь процес інтуїтивно зрозумілий, легкий та веселий.

Але звичайно, як і все, що безкоштовно, план безкоштовного Wix має свої обмеження, такі як реклама. Крім того, у нього є лише 1 Гб пропускної здатності на місяць та 500 Мб пам’яті, що досить добре лише для більшості базових веб-сайтів, які не залучають багато трафіку. І якщо ви хочете скасувати ці обмеження, вам доведеться заплатити.

Їх найдешевший платний план “Підключення домену” є найосновнішим із усіх. За цілих $ 4,50 / місяць ви зможете підключити свій домен, але решта буде такою ж, як і у вільного плану (500 МБ пам’яті, пропускна здатність 1 ГБ). Сюди входять реклами Wix, що є головним недоліком цього. Якщо ви хочете їх видалити, вам потрібно буде отримати щось краще.

Їх другий найдешевший план премій – «Комбо». Це перший, який не розміщує рекламу, що чудово, оскільки ви зможете просувати лише свій бренд. Крім того, він подвоює пропускну здатність планів Free / Connect Domain до 2 Гб, і це забезпечить 3 Гб пам’яті. Тепер це щось. Ви також отримаєте можливість зареєструвати безкоштовний домен і зможете отримати індивідуальний фавікон, тому ваш веб-сайт буде повністю фірмовим. Все це за $ 8,5 / міс.

Найпопулярніший план – “Безлімітний”, і він коштуватиме вам $ 12,50 / місяць. Як ви вже здогадалися, ви отримаєте необмежену пропускну здатність. Також у вас буде 10 Гб пам’яті. На додаток до всього, що має план «Комбо», ви отримаєте додаток для створення форм (вартість 48 доларів) та додаток для завантаження сайту (вартість 60 доларів). Підсилювач сайту є особливо важливим, оскільки він приверне більше трафіку на ваш веб-сайт та допоможе вашому бізнесу.

Якщо ви плануєте побудувати веб-магазин, у Wix є план для вас. Їхній план електронної комерції найкраще підходить для малого бізнесу. Він обійдеться вам у $ 16,50 / місяць, а його основна характеристика – функція інтернет-магазину, яка дозволить вашим користувачам купувати у вас за допомогою простого у користуванні кошика.

Найкращий і найдорожчий план Wix – це “VIP”, поєднання всіх найкращих можливостей, які мають інші плани Wix. Необмежена пропускна здатність, 20 Гб пам’яті, ви зможете підключити свій домен та отримати безкоштовну реєстрацію домену. Також буде видалено рекламу, і ви отримаєте індивідуальний фавікон. У ньому є функція інтернет-магазину, а також програми Booster Site і програми Builder форм. Крім цього, ви зможете створювати 10 електронних кампаній щомісяця, що ще більше підвищить вашу видимість, допоможе вам продати свою продукцію. А вишня на вершині, за допомогою Професійного огляду сайтів, досвідчені фахівці Wix запропонують вам разові поради щодо загальної якості та оптимізації веб-сайту. Все це лише за $ 24,50 / місяць, це угода!

Підсумовуючи все це, плани Wix пропонують багато, і вони задовольнять потреби більшості користувачів. Їх вільний план досить хороший, і він заслуговує на тестування. Ви завжди можете оновити пізніше, якщо вам не вистачає.

Важлива примітка. Якщо ви вирішили отримати один із своїх преміальних планів і визнаєте себе незадоволеним і хочете скасувати підписку або скористатися гарантією повернення грошей, не хвилюйтеся про втрату даних. Wix просто знизить ваш план із платного до безкоштовного, а ваші дані зберігатимуться.

Особливості Wix

Природно, найбільше про Wix.com – це їх веб-сайт. Це їх головна точка продажу, яка поставила їх на ІТ-карту, і найбільший блискучий діамант на їх короні.

Настільки прості у використанні, і навіть користувачі, які не мають кодування / технічного походження, зможуть створити дивовижні веб-сайти. Все робиться всередині вашого веб-переглядача, використовуючи перетягувальний редактор із вбудованим редагуванням та відомий досвід WYSIWYG. У Wix попередній перегляд веб-сайту – це історія. Коли закінчите, все буде виглядати саме так, як виглядає, поки ви його будували!

Новий інструмент ADI (Artificial Design Intelligence) дозволить вам створити веб-сайт без клацання мишкою. Він проведе вас за допомогою майстра, покроково намагаючись зрозуміти, який тип веб-сайту вам потрібен. Він задасть питання про ваші особисті переваги та потреби та запропонує вам вибір. Зрештою, у вас буде веб-сайт на замовлення, який ідеально відповідає вашим потребам. Для більшості користувачів цього буде достатньо для початку, оскільки ви можете переробити дрібниці пізніше.

Ринок додатків Wix – це щось інше. Там ви знайдете все необхідне для створення веб-сайту своєї мрії. Існує безліч безкоштовних і платних варіантів. Ви можете використовувати їх для створення форм реєстрації для користувачів, зв’язувати свої соціальні медіа, такі як Instagram, створювати розділи коментарів, створювати та керувати подіями тощо. Ви також можете створювати форуми, запускати електронну комерцію (ознайомтесь із їх планом електронної комерції у розділі Розділ “плани та ціни” вище), додайте блоги та створюйте інформаційні бюлетені. Також ви можете оптимізувати свій веб-сайт для мобільного використання за допомогою Wix Mobile View. Добре знати, що Wix також робить більшу частину SEO (з майстром Wix SEO, дивовижним інструментом) для своїх користувачів, але є кілька більш вдосконалених варіантів налаштування..

Ми вже представили вам плани хостингу Wix, але зараз ми заглибимося трохи глибше. Весь хостинг Wix базується на хмарі, а це означає, що ви отримаєте подібну швидкість з будь-якої точки світу. Результати тестів показують це, оскільки веб-сайти, розміщені на Wix, мають швидкість, що перевищує середню галузь. Але відсутність VPS, присвяченого хостингу та посередницьких посередницьких засобів означає, що Wix не зможе відповідати вимогам великих веб-сайтів.

Однією з речей, якої не вистачає на Wix.com, є гарантія тривалості роботи. Їх веб-сайт стверджує, що в даний час вони мають 99,8% часу, що нижче стандартного (99,9%). Але оскільки Wix спрямований в основному на користувачів з меншими потребами, це, мабуть, буде досить добре. Безкоштовні плани також поділяють цей час роботи, що є чудовим.

Якщо ви просунутий технічний користувач, який любить глибоку налаштування, вам слід шукати в іншому місці. Wix не дозволяє налаштувати вихідний код вашого веб-сайту. Також через унікальний інтерфейс неможливо перемістити веб-сайти Wix.com на інший хост.

Підтримка клієнтів

Ця область, безумовно, не є найбільшою силою Wix.com, особливо якщо у вас є безкоштовний обліковий запис, оскільки більшість скарг надходить саме з цієї групи користувачів. Але це дещо зрозуміло, оскільки у них стільки користувачів, і ви не можете очікувати, що безкоштовні акаунти привернуть таку ж увагу, як преміальні.

Існує три методи, за допомогою яких можна отримати підтримку – електронна пошта, телефон та бібліотека підтримки. Тож ніякого живого чату, що не добре. Телефон доступний лише з понеділка по п’ятницю, 6 ранку до 17 вечора за тихоокеанським часом, тому ви не отримуєте дійсної підтримки 24/7.

Wix пропонує 14-денну гарантію повернення грошей для своїх преміальних користувачів, що просто недостатньо добре в порівнянні з іншими хостинг-провайдерами.

Плюси:

 • Чудовий безкоштовний рахунок
 • Хороша різноманітність платних рахунків
 • Один з кращих розробників веб-сайтів
 • Проста у використанні, зручна для початківців
 • Сотні додатків і шаблонів

Мінуси:

 • Немає розширених функцій, таких як доступ до вихідного коду
 • Немає спеціалізованого хостингу / VPS / реселлерів
 • Підтримка не велика, коротка гарантія на 14 днів

Висновок

Wix справді дивовижний у своїй основній роботі, а саме у створенні веб-сайтів та хостингу для користувачів, які не є технічними. Він надає простим у користуванні інструментам для початківців, дозволяючи їм створювати дивовижні веб-сайти в найкоротші терміни. Вони пропонують так багато, навіть якщо у вас є лише безкоштовний рахунок.

Якщо ви плануєте запустити свій перший веб-сайт, ми настійно рекомендуємо вибрати Wix.com. Він дасть вам усі необхідні інструменти, а інтерфейс змусить вас почувати себе професіоналом. Все буде проходити плавно і плавно, і перш ніж ви це дізнаєтесь, ваш прекрасний веб-сайт буде створений і працює.

А якщо вам не вистачає безкоштовного облікового запису, ви можете оновити його в будь-який момент, залежно від ваших потреб.

У Wix бракує розширених функцій, але це дійсно не потрібно. Він призначений для створення простих, але красивих та ефективних веб-сайтів, і він робить саме це. Нічого більше, нічого менше, WYSIWYG.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector