Відгуки HostGator

01.06.2020
Відгуки HostGator 'Відгуки HostGator
0 6 мин.

HostGator – ще одне велике ім’я в галузі веб-хостингу, яке працює в бізнесі з 2002 року. Компанія була заснована Brent Oxley, який почав працювати з трьома серверами на той час. До 2009 року компанія охопила понад 200 000 клієнтів, швидко переростаючи свій офіс у Х’юстоні і змушуючи їх розширюватися в новий офіс на 100 000 квадратних футів в Остіні, Техас. У 2012 році компанію придбав EIG, який за останні кілька років придбав інші великі хостингові компанії, а також BlueHost та iPage.


HostGator став популярним завдяки своїм ціновим спільним хостинг-планам та підтримці найвищої якості. Окрім доступних спільних планів, у HostGator доступні й інші типи хостингу, такі як реселлер, віртуальні приватні сервери, спеціалізований хостинг та реєстрація домену.

Шукаєте придбати HostGator? Знайдіть останні робочі купони HostGator, щоб отримати найкращу знижку.

HostGator вже давно відомий як зручний хостинг-провайдер, що користується кишеню завдяки своїм спільним хостинговим планам. Сьогодні послуги хостингу HostGator набагато різноманітніші і включають також преміальні варіанти хостингу, а саме VPS, хмара та спеціальні хостингові послуги. HostGator звертається до широкого кола аудиторій завдяки багатофункціональним і простим у користуванні хостинговим планам. Крім хостингу, постачальник також пропонує реєстрацію домену та послуги конфіденційності домену.

Огляд HostGator

HostGator не є новинкою у цій галузі, адже він є одним з ветеранських хостинг-провайдерів, ім’я яких не втрачається тим, хто користується хостинговими послугами. Компанія була заснована в 2002 році Brent Oxley, і незважаючи на скромний початок, сьогодні компанія пишається тим, що розмістила понад 9 000 000 доменів на своїх серверах. У 2012 році компанію придбав Endurance International Group, один з найбільших хостингових конгломератів у світі.

Плани & Ціноутворення планів HostGator

У HostGator ви знайдете кілька спільних планів хостингу, хмарний хостинг, VPS-хостинг, виділений сервер і навіть хостинг-програми для реселлерів.

Спільні плани хостингу старт від $ 2,75 / місяць для плану хетчлінгу. Є ще два спільні плани хостингу – план немовляти та бізнес-план – обидва ціною $ 5,95 на місяць протягом тривалості акційного періоду. Усі спільні плани містять нерегульовану пропускну здатність та встановлення одним кліком. Хостинг для необмежених доменів в одному обліковому записі зарезервований лише для планів Baby and Business.

hostgator-shared-hosting-review

Масштабованість плани хмарного хостингу починати з $ 4,95 / місяць і доходити до $ 9,95 / місяць для бізнес-хмари плану, що пропонує хостинг для необмежених доменів для одного облікового запису, 6 ГБ пам’яті, 6 основних процесорів, а також безкоштовні приватні SSL та IP.

hostgator-хмара-хостинг-огляд

Хмарний хостинг WordPress – якщо ви хочете пришвидшити свій блог або веб-сайт WordPress, вам обов’язково слід спробувати один із хмарних планів хостингу WordPress HostGator. У цьому плані ваш сайт завантажиться в 2,5 рази швидше через їх хмарної архітектури хостингу, CDN, кількох шарів кешування та серверів низької щільності. План Baby Cloud є найпопулярнішим, оскільки дозволяє розмістити необмежену кількість доменів.

hostgator-wordpress-cloud-hosting-review

Плани хостингу VPS в HostGator – одні з найдоступніших в галузі, ціни коливаються від $ 19,99 / місяць до $ 39,95 / місяць. З точки зору ресурсів, ви можете отримати до 8 ГБ оперативної пам’яті, 4 ядра процесора, 240 ГБ дискового простору і 3 ТБ пропускної здатності. Ці плани також масштабовані, це означає, що ви можете додавати ресурси на ходу, щоб бути в курсі зростаючих потреб вашого сайту.

hostgator-vps-hosting-review

Виділені сервери можна придбати в ОС Linux або Windows, а ви можете вибрати між напів керованими та повністю керованими варіантами. Крім того, всі сервери мають 3 спеціалізованих IPv6 IP-адреси та захист DDoS.

hostgator-виділений хостинг-огляд

Виділений сервер початкового рівня коштує $ 119 / місяць і має наступні характеристики: процесор Intel Xeon-D з 4 ядром / 8 потоками, 8 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ жорсткого диска та немерованою пропускною здатністю. Найдорожчий сервер HostGator починається від 149 доларів на місяць і може похвалитися 32 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ SSD і неперевіреною пропускною здатністю..

Хостинг на базі Windows не є ексклюзивним для спеціалізованих серверів, HostGator пропонує вам можливість придбати спільні плани хостингу на базі Windows, а також від $ 4,47 на місяць. Плани цієї категорії містять необмежену кількість дискового простору, нерегульовану пропускну здатність і постачаються з панеллю управління Plesk.

Плани торговельних посередників починати з $ 19,95 / місяць для 60 Гб пам’яті, пропускну здатність 600 ГБ і хостинг для необмежених доменів. До кожного пакета входять ліцензії cPanel, WHM та WHMCS.

hostgator-реселлер-хостинг-огляд

Особливості хостингу HostGator

Плани хостингу HostGator переповнені дивовижними можливостями та безкоштовними послугами, що робить їх одними з найбільш добре закруглених хостингових планів у цій галузі. Без зайвої приналежності, ось перелік функцій хостингу HostGator:

 • Плани хостингу на основі Windows та Linux;
 • Plesk, cPanel, WHM & Ліцензії WHMCS включені безкоштовно;
 • 45-денна гарантія повернення грошей;
 • 99,9% гарантії безперервного часу;
 • Безкоштовні послуги міграції (включаючи домен, веб-сайт, передачу MySQL та передачу скриптів);
 • Хостинг додатків (WordPress, Joomla, Drupal, Magento);
 • Підтримується широкий спектр мов програмування (CGI, Fast CGI, PHP 5, Ruby on Rails, Perl, Python, SSL);
 • SSH доступ & повний кореневий доступ;
 • Безкоштовний інструмент для створення веб-сайтів;
 • Інструменти SEO;
 • Параметри керованих та напів керованих серверів;
 • Щотижневі резервні копії даних поза сайтом;
 • Безкоштовні спеціалізовані IP-адреси та SSL, включені до деяких планів;
 • Додатки, доступні для придбання при оформленні замовлення (CodeGuard, SiteLock, GSuite, конфіденційність домену);
 • Масштабовані хостингові плани;
 • Безкоштовні маркетингові кредити (Google AdWords, Yahoo / Bing);
 • Підтримка 24 х 7;
 • Варіанти зберігання жорсткого диска та SSD доступні в деяких планах.

Запис про скорочення HostGator & Продуктивність

Як ми вже згадували раніше, HostGator пропонує 99,9% гарантії безперервного часу для своїх спільних планів. Для того, щоб перевірити їх час роботи, ми створили тестовий веб-сайт з HostGator і почали вимірювати час роботи, використовуючи UptimeRobot. Ми спостерігаємо за цим веб-сайтом вже не один рік і приходимо до висновку, що їх гарантія насправді відповідає дійсності. Насправді вони настільки стабільні та надійні, що значно перевищують їх гарантії.

Ось скріншот для підтвердження:

hostgator uptime 2018 січня

Час роботи HostGator – січень 2018 року

За останні 30 днів ми пережили 2 хвилини простою. Як ви могли помітити, час відгуку сервера становить лише 79 мс.

Згідно з Пінгдом час завантаження – 371 мс, що швидше, ніж 98% інших перевірених веб-сайтів.

тест швидкості хост-хоста

Продуктивність HostGator – перевірена Pingdom

З усіх вищезазначених результатів тестування робиться висновок, що HostGator надійно і пропонує високопродуктивний сервіс.

Підтримка клієнтів HostGator

Канали підтримки клієнтів HostGator включають безкоштовну підтримку телефону, підтримку в чаті та підтримку на основі електронної пошти. Також доступна широка база знань для клієнтів, відкритих для невеликої підтримки. Підтримка спільноти доступна на форумі HostGator, де ви можете переглядати понад 330 000 ниток і отримати уявлення про понад 200 000 членів.

hostgator-онлайн-підтримка

Незважаючи на безліч варіантів підтримки, підтримку клієнтів HostGator отримали як похвалу, так і критику, але це навряд чи дивно, враховуючи їх велику клієнтську базу.

Плюси & Мінуси HostGator

HostGator – це відомий і популярний хостинг-провайдер з багатофункціональними хостинг-планами, що охоплюють більшість потреб в хостингу. Зазначаючи, давайте подивимося, які плюси і мінуси HostGator.

Плюси

 • Параметри хостингу для Linux та Windows
 • 45-денна гарантія повернення грошей
 • Багатофункціональні плани хостингу
 • Безкоштовні міграційні послуги
 • cPanel та Plesk ліцензіат

Мінуси

 • Тривалі періоди зобов’язань, щоб скористатися зниженими цінами (наприклад, 36 місяців)
 • Немає безкоштовного домену зі спільним планом хостингу

HostGator пропонує щомісячні плани, однак, щоб насолоджуватися нижчими цінами, можливо, вам доведеться серйозно взяти на себе зобов’язання з HostGator. Це може не сидіти з клієнтами, які не люблять потрапляти в подібні ситуації із блокуванням постачальників.

Щодо надійності, HostGator обіцяє підтримувати ваш сайт і працювати в 99,9% часу. Їх 45-денна гарантія повернення грошей також вище середнього рівня в галузі, що дає вам достатньо часу, щоб перевірити свої послуги.

Висновок огляду HostGator

HostGator – це налагоджена присутність у галузі веб-хостингу, яка стає все більш конкурентоспроможною та навіть переповненою. Окрім тривалих періодів зобов’язань, хостингові плани HostGator є популярними для повноцінних функцій та безкоштовних безкоштовних програм. Вони пропонують різноманітний набір хостингових планів, які будуються з урахуванням масштабованості, що поєднується з тим, що вони також пропонують реєстрацію домену та послуги конфіденційності домену. Це робить їх придатним вибором для тих, хто хоче розмістити свій домен і веб-сайт у одного постачальника.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector