123-Reg.co.uk Огляд

123-Reg.co.uk – популярний реєстратор домену Великобританії, який також пропонує широкий набір онлайн-інструментів для будь-якого бізнесу чи фізичної особи, яка хоче встановити Інтернет-присутність. Таким чином, 123 Reg пропонує інструменти для створення веб-сайтів, інструменти електронної комерції, послуги веб-хостингу, сертифікати SSL, оптимізацію пошуку та інструменти інтернет-маркетингу, а також інструменти безпеки веб-сайтів..


У цьому огляді 123-reg.co.uk ми зосереджуємось на веб-хості 123 Reg, перелічивши варіанти хостингу, їхні ціни та плюси та мінуси розміщення вашого сайту на 123 Reg.

123-Reg.co.uk Огляд

Як один з найбільших реєстраторів домену у Великобританії, 123 Reg розміщує понад 3 мільйони доменних імен та 1,7 мільйона веб-сайтів. Вони заявляють, що розміщують 1 з 5 активних сайтів Великобританії. Компанія була заснована в 2000 році як реєстратор домену, але оскільки вона розширила свої послуги, включаючи веб-хостинг та кілька інших корисних веб-інструментів..

Спільний хостинг, хостинг для конкретних додатків, VPS та спеціалізований варіант хостингу доступні на 123 Reg. Давайте ознайомимось із цінами та можливостями, пропонованими в цих планах.

123-рег. Плани & Ціноутворення

123 рег. Планує ціноутворення

Плани спільного хостингу починаються з £ 2,49 / місяць для основного плану, який дозволяє розміщувати єдиний веб-сайт, пропонує 10 Гб веб-простору, 1 безкоштовний домен, необмежену пропускну здатність, 100 поштових скриньок з 5 ГБ пам’яті кожен та одну базу даних MySQL. Цей план є досить базовим, але в цій категорії доступні три інші ітерації плану. План з найбільшою кількістю ресурсів – це план Premium +, вартість якого становить 14,99 фунтів / місяць і включає: 1 безкоштовний домен, хостинг для необмежених веб-сайтів, 100 Гб веб-простору, необмежену пропускну здатність, необмежену базу даних MySQL, необмежену поштову скриньку, безкоштовний SSL, попередній WordPress- встановлено.

Плани хостингу, орієнтовані на додатки, є ще одним популярним хостинговим варіантом на 123 Reg. Таким чином, хостинг WordPress, хостинг Joomla та хостинг для Drupal починаються з 2,99 фунтів / місяць для бізнес-плану, який дозволяє розміщувати 5 веб-сайтів, 5 баз даних MySQL та включає в себе веб-простір 100 ГБ та немереговану пропускну здатність. Якщо ви шукаєте безлімітний хостинг, оптимізований під CMS, Бізнес-план дозволяє розміщувати необмежену кількість доменів та необмежену базу даних MySQL за 14,99 фунтів на місяць. Веб-простір залишається обмеженим на 100 Гб, але бізнес-план також включає 2 ГБ оперативної пам’яті та сертифікат SSL.

Віртуальні приватні сервери починаються з 9,99 фунтів / місяць (план стартера) і оснащуються операційними системами Linux або Windows, панеллю управління Plesk або cPanel. Середовище хостингу на цих серверах налаштовується, і сервери створюються резервними копіями раз на 24 години. План VPS з найбільшою кількістю ресурсів коштує 44,99 фунтів стерлінгів на місяць (+ 20% ПДВ) і включає: 3 ядра процесора, 3 ГБ оперативної пам’яті, 150 ГБ пам’яті, неперевірену передачу даних.

123 Регіонні пакети преміум-хостингу мають керований хостинг, який поєднує потужність та продуктивність виділених серверів із простотою та зручністю для спільного хостингу. Плани в цій категорії починаються від £ 29,99 / місяць (+ 20% ПДВ) для плану M, який розрахований на витримку та оцінку 375 000 щомісячних відвідувань та пропонує хостинг для необмежених веб-сайтів. План постачається з 100 Гб веб-простору, необмеженим трафіком, необмеженим базами даних MySQL, 4 ГБ оперативної пам’яті. План XL коштує 119,99 фунтів стерлінгів на місяць (+ 20% ПДВ) і має 16 ГБ оперативної пам’яті, необмежену кількість пам’яті, неметофікований трафік та можливість обробляти понад 1 500 000 щомісячних відвідувань.

Плани преміум-хостингу також містять 99,99% гарантії безперервного часу, технологію балансування завантаження, безкоштовні сертифікати SSL, виділені IP-адреси, апаратну підтримку 24/7 та додатки встановлення одним кліком..

123-Reg.co.uk Особливості хостингу

123-Reg пропонує також багатофункціональні плани хостингу, які також за високим рівнем користування. Ось що робить 123-reg.co.uk хостингом вибору для 1 на кожні 5 активних веб-сайтів Великобританії:

 • Чудові варіанти хостингу, включаючи оптимізований WordPress, оптимізований Joomla та хостинг для Drupal;
 • Вибір VPS-хостингу на базі Linux та Windows;
 • Проста у використанні панель керування cPanel або Plesk;
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • 99% гарантії безперервного часу;
 • Безкоштовне доменне ім’я .co.uk з більшістю планів (Бізнес-плани, оптимізовані під CMS, включають два безкоштовні доменні імена);
 • Необмежений трафік з усіма планами;
 • Підтримка із Великобританії;
 • Встановлення програми одним натисканням кнопки;
 • Безкоштовні SSL сертифікати з більшістю планів;
 • Плани хостингу Linux підтримують PHP, Perl, Python, Ruby тощо;
 • Плани хостингу Windows підтримують таке популярне програмне забезпечення, як IIS, ASP, .NET, MS SQL тощо;
 • Цілодобова підтримка;
 • Експертна підтримка, автоматичне оновлення, резервне копіювання та відновлення, захист від спаму з хостинг-пакетами, оптимізованими під CMS.

123-Reg Підтримка клієнтів

123 reg Інтернет-центр підтримки

123-Reg має дуже хороші варіанти підтримки. Клієнти, які потребують технічної допомоги, можуть звернутися до служби підтримки клієнтів 123-Reg за допомогою телефону, чату в реальному часі або вони можуть підняти квиток на підтримку. Підтримка доступна цілодобово. На сторінці підтримки також розміщений розділ поширених запитань та вичерпна база знань з великою інформацією про всі сервіси 123-reg.co.uk.

Команда клієнтів розташована у Великобританії, таким чином, уникнути проблем, які виникатимуть із сторонніми групами підтримки за кордоном.

Плюси & Мінуси 123-Reg.co.uk

123-reg.co.uk надає чіткі плани з чудовими можливостями, але це веб-хостинг, розроблений головним чином з урахуванням клієнтської бази Великобританії. Як підсумок вищесказаного, давайте подивимося, які є сильні та слабкі сторони веб-хоста 123-Reg:

Плюси

 • Немає часу на виконання зобов’язань, гнучких планів щомісяця;
 • Параметри хостингу на основі Linux та Windows;
 • Необмежений трафік з усіма планами;
 • WordPress, Drupal та Joomla оптимізували плани хостингу;
 • Цілодобова підтримка клієнтів у Великобританії;
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • Хороші загальні показники ефективності.

Мінуси

 • Невелике зберігання веб-сайтів з початковими планами;
 • Деякі основні плани, ніж плани конкурентів;
 • Безкоштовні домени включають лише домени .co.uk;
 • Немає безкоштовної телефонної підтримки.

123-Reg.co.uk Висновок з огляду

123 Reg – це простий у користуванні веб-хост, орієнтований на клієнтську базу Великобританії, що відображається деякими його особливостями, які вигідні в основному тим, хто хоче запустити веб-сайт Великобританії (домен .co.uk, підтримка клієнтів, що базується у Великобританії). . Плани веб-хостингу, пропоновані 123-reg.co.uk, охоплюють широкий спектр хостингових потреб від невеликих, статичних веб-сайтів до великого трафіку, великих веб-сайтів.

Оскільки компанія спочатку була реєстратором домену, реєстрація доменів продовжує залишатися однією з найважливіших послуг із доменів Великобританії, починаючи з 99p + ПДВ. Якщо ви хочете розмістити свій веб-сайт у своєму реєстраторі домену, і вам потрібен набір веб-сайтів для створення веб-сайтів, інструментів інтернет-маркетингу та електронної комерції, 123-reg.co.uk може стати рішенням “все в одному” для всіх ваших потреб в Інтернеті..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map